forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Imate li vremena za citanje stripova?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 25/11/2005 : 12:31:41  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Toninho

u obranu žena mogu samo ponoviti
moja žena cita stripove
moja kcer ( 8 ) guta asteriksa i gastona , procitala je i spiroua i fantasia
a kad joj za koju godinu otkrijem carstvo AF

I moja mama cita Zagora
I moja cura cita stripove, takode voli Zagora.
Podržavam te o odbrani žena .


Još jedna podrška u obrani žena......
majka cita redom Tex,Zagor,Mark,Mister No
sestra Dylan Dog,Akira
rodica samo Dylan Doga



Super !!!
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 25/11/2005 : 13:04:06  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
quote:
Originally posted by Rico

Heh, heh ... ja do sada i nisam ima nešto slobodnog vrimena ni za crtanje, a ni za citanje.
... danas dica imaju 14 i 12 g... mogu šta ocu...strpite se malo momci, imacete vrimena za citanje za desetak godina...heh, heh.


a šta si na utješio, eeee
iako- moram priznati da iako imam posla malo lakše dišem odkako (odnedavno) nema više predavanja i ispita, a i mali nije u pelenama...

citam uglavnom malo prije spavanja...osim ako dobije napadaj (tj. kupim nešto extra zanimljivo:))...

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6158 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 25/11/2005 : 19:40:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Svaki dan citam stripove.POnekad samo nekoliko stranica prije spavanja a kad imam vremena i po nekoliko kompletnh stripova.
Sa ženom nemam nikakvih problema.Onoliko koliko ja potrošim na stripove,toliko potrošim i za nju i njene potrebe.A dok ona gleda Jelenu i Ljubav u zaledu,ja iskoristim priliku pa uzmem koji strip u ruke ;-))

Sad kad je i beba na putu,u velikoj sam dilemi.Ako bude curice,gdje cu sa Texom i Zagorom koji mi zauzimaju skoro pola kolekcije? :-))
Na forumu pišem samo preko vikenda ili ako sam nocna smjena pa nemam posla.Volim ovaj forum ali ipak je bolje nešto procitati.

TV sam snizio na minimum.Gledam samo sport i ponekad koji film na DVD.Knjige sam skroz otpisao.Kad-tad cu procitati Gospodara Prstenova i Hobita te DaVincijev kod,ali sad mi to nije u planu.Jebiga ali nema se vremena za sve.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 25/11/2005 : 19:44:28  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Ja sam danas prošitao najnovijeg Dok Holideja.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 25/11/2005 : 21:24:46  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Mali brat Dejan cita po 5-6 zagora na dan, pošto sam mu nabavio sve hrvatske, pa sad do mile volje uživa, pored obaveza u školi.
Go to Top of Page

zagorovac
Junior Member

Germany
318 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 26/11/2005 : 00:50:16  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovac a Private Message
Ja uglavnom citam stripove prije spavanja,po danu nemam puno vremena radi posla i cure.Dok mi cura gleda televiziju ja mogu onda na miru citati Zagora,Texa ili Mister-noa.Televiziju zadnje vreme retko gledam,vecinom se sve ponavlja kaj je vec bilo.
Od knjigi volim citati sve o svemiru,zemljopisu i teretnim vlakovima.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 26/11/2005 : 00:50:48  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Aco



.Kad-tad cu procitati Gospodara Prstenova i Hobita te DaVincijev kod,ali sad mi to nije u planu.Jebiga ali nema se vremena za sve.

Bond.James Bond.


Gospodar i Hobit su obavezno štivo.
Da Vincijev kod me toliko razocarao da nemaš pojma koliko!
Radije sebi priskrbi Povjesnicarku....
Go to Top of Page

igorpb
Senior Member

Australia
1931 Posts

Member since 24/08/2003

Posted - 26/11/2005 : 07:05:38  Show Profile Show Extended Profile  Send igorpb a Private Message
Ptanje bi bolje glasilo: "imate li vremena za zenu ili dijevojku pored stripova? "

I dok sjedim ovdije u hladu i kroz prozor posmatram njega kontam da je Frojd u pravu i da je Sex korijen svega.
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 26/11/2005 : 09:34:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by Aco



.Kad-tad cu procitati Gospodara Prstenova i Hobita te DaVincijev kod,ali sad mi to nije u planu.Jebiga ali nema se vremena za sve.

Bond.James Bond.


Gospodar i Hobit su obavezno štivo.
Da Vincijev kod me toliko razocarao da nemaš pojma koliko!
Radije sebi priskrbi Povjesnicarku....



evo samo da potvrdim
kico je u pravu
da vincijev kod jako loše , nanjušio faca situaciju i pokupio lovu od nadobudnih a ni k od kvalitete
Tolkina citat pa gledat filmove
a procitajte Silmarilion pa da vidite šta je literatura
Povjesnicarku imam al nisam još cita
Go to Top of Page

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 26/11/2005 : 09:40:47  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message
strip se cita danonocno kod mene,nema odmora,treba svarit tu tonu kolekcije

živio sc,dolje hc
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 26/11/2005 : 12:58:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by Aco



.Kad-tad cu procitati Gospodara Prstenova i Hobita te DaVincijev kod,ali sad mi to nije u planu.Jebiga ali nema se vremena za sve.

Bond.James Bond.


Gospodar i Hobit su obavezno štivo.
Da Vincijev kod me toliko razocarao da nemaš pojma koliko!
Radije sebi priskrbi Povjesnicarku....

Meni je Da Vincijev kod odlican. Procitao sam i Andjele i demone od Browna, i ta mi je knjiga još bolja od Da Vincijevog koda. A na stolu me cekaju još dvije knjige od Dana Browna (Diabolus i Meteor - obe knjige su njemacka izdanja).

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 26/11/2005 : 13:56:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
svatko ima pravo na svoje mišljenje
no vecina ljubitelja trilera koje ja znam duboko je razocarana tom knjigom
ovdje mislim samo na knjigu
uopce me ne zanimaju vjernicka prepucavanja ( kodirano , dekodirano isl )
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 26/11/2005 : 20:09:38  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by igorpb

Ptanje bi bolje glasilo: "imate li vremena za zenu ili dijevojku pored stripova? "

I dok sjedim ovdije u hladu i kroz prozor posmatram njega kontam da je Frojd u pravu i da je Sex korijen svega.



Odlicno formulisano!


"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 26/11/2005 : 20:13:43  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
Ah...kada se setim skolskih dana, bez obaveza, znao sam za dan procitati hrpu stripova.
Danas...u ovim godinama i sa svim obavezama koje zivot nosi, zadovoljan sam ako uspem procitati jedan strip dnevno(obicno pre spavanja)



"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 26/11/2005 : 21:08:02  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by sdragan@

Ah...kada se setim skolskih dana, bez obaveza, znao sam za dan procitati hrpu stripova.
Danas...u ovim godinama i sa svim obavezama koje zivot nosi, zadovoljan sam ako uspem procitati jedan strip dnevno(obicno pre spavanja)



"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"


Ja , pored obaveza u gimnaziji i obaveza prema curi, citam svakodnevno, sad trenutno Harry Pottera.
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 27/11/2005 : 12:33:40  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by sdragan@

Ah...kada se setim skolskih dana, bez obaveza, znao sam za dan procitati hrpu stripova.
Danas...u ovim godinama i sa svim obavezama koje zivot nosi, zadovoljan sam ako uspem procitati jedan strip dnevno(obicno pre spavanja)



"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"


Ja , pored obaveza u gimnaziji i obaveza prema curi, citam svakodnevno, sad trenutno Harry Pottera.



Ja kada sam imao obaveza prema "curama" nisam ni stigao citati stripove


"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 27/11/2005 : 14:36:32  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Ja , pored obaveza u gimnaziji i obaveza prema curi, citam svakodnevno, sad trenutno Harry Pottera.


Nadan se da uživaš,meni je ovaj šesti najbolji dosad,di si sta sa citanjen?

Harry Potter rulez

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 27/11/2005 : 17:41:10  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by srdjandj

Ja , pored obaveza u gimnaziji i obaveza prema curi, citam svakodnevno, sad trenutno Harry Pottera.


Nadan se da uživaš,meni je ovaj šesti najbolji dosad,di si sta sa citanjen?

Harry Potter rulez

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!

Sad trenutno citam Harry Potter i Polukrvni princ, stvarno uživam...
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 27/11/2005 : 17:43:12  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by sdragan@

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by sdragan@

Ah...kada se setim skolskih dana, bez obaveza, znao sam za dan procitati hrpu stripova.
Danas...u ovim godinama i sa svim obavezama koje zivot nosi, zadovoljan sam ako uspem procitati jedan strip dnevno(obicno pre spavanja)



"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"


Ja , pored obaveza u gimnaziji i obaveza prema curi, citam svakodnevno, sad trenutno Harry Pottera.



Ja kada sam imao obaveza prema "curama" nisam ni stigao citati stripove


"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"


Nade se vremena za sve.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 27/11/2005 : 20:06:39  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
TATA, cita, da , da, cita tatica....
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/11/2005 : 09:09:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
KOliko je zapravo osoba pod srdjanj? Kvadripla licnost?

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 28/11/2005 : 09:39:27  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

KOliko je zapravo osoba pod srdjanj? Kvadripla licnost?

Wealth beyond measure, outlander...

Da, da...
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 29/11/2005 : 14:34:49  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by Aco



.Kad-tad cu procitati Gospodara Prstenova i Hobita te DaVincijev kod,ali sad mi to nije u planu.Jebiga ali nema se vremena za sve.

Bond.James Bond.


Gospodar i Hobit su obavezno štivo.
Da Vincijev kod me toliko razocarao da nemaš pojma koliko!
Radije sebi priskrbi Povjesnicarku....

Meni je Da Vincijev kod odlican. Procitao sam i Andjele i demone od Browna, i ta mi je knjiga još bolja od Da Vincijevog koda. A na stolu me cekaju još dvije knjige od Dana Browna (Diabolus i Meteor - obe knjige su njemacka izdanja).

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.




Sejo,"Andeli i demoni" još i nisu loši,ali što se tice "Da Vincijeva koda" nekako sva ta pompa oko toga je vjerovatno i dovela do razocaranosti njime.Ocekivao sam puno,puno bolju radnju,a ostao uskracen time kao nekim de-ža-vuom.
Toninho,nisam znao da si Tolkienovac,pa si ušao u svijet Silmarilliona.......
Beren i Luthien su toliko pominjani po raznim stripovima,da se ovo mora procitati.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 29/11/2005 : 19:40:44  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Sad citam Lazarusa, ponovo sve epizode iz pocetka, da vidim zbog cega ga neki toliko kritikuju.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 30/11/2005 : 08:10:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Sad citam Lazarusa, ponovo sve epizode iz pocetka, da vidim zbog cega ga neki toliko kritikuju.



Zar si vec zaboravio što se sve dešavalo? A što se tice kritika, mislim da je ljudstvo podijeljeno u dojmovima. Uostalom, uvijek se nade neki nedostatak: Više bode u oci nego neka dobra strana...

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000