forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Manga bre
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

oce
New Member

Fyro Macedonia
153 Posts

Member since 09/03/2004

Posted - 25/11/2005 : 19:36:30  Show Profile Show Extended Profile  Send oce a Private Message
Neke strane su u boji neke c/b(oko 99%)

POSTAVITE NASLOVNICE MEGA STRIPA NA GLAVNOJ STRANI!

Edited by - oce on 25/11/2005 19:40:29
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 26/11/2005 : 00:52:30  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Oce,jel sigurna ova informacija?
Zagrijali ste me sa temom mangi,totalno...!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/11/2005 : 11:22:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
20th century boys je jedan od najboljih stripova kojeg sam ja uopce procitao.
Monster istog autora je isto dobar, zatim su tu Lone Wolf, pa Vagabond, Berserk i jos dosta dobrih stvari...
Go to Top of Page

oce
New Member

Fyro Macedonia
153 Posts

Member since 09/03/2004

Posted - 26/11/2005 : 11:43:07  Show Profile Show Extended Profile  Send oce a Private Message
Kico, to je pomenuo Panasonic na jednom topicu u smislu da System ide sa stripovima i na kioske i da zato izdaju DD,a da postoje planovi i za Zagora i Ghost in the Shell.Koliko je to sigurno to zna samo System.

POSTAVITE NASLOVNICE MEGA STRIPA NA GLAVNOJ STRANI!

Edited by - oce on 26/11/2005 11:43:46
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 26/11/2005 : 12:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Ima nade,ima nade..............
Go to Top of Page

lelemud
New Member



Germany
121 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 26/11/2005 : 23:15:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lelemud a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

20th century boys je jedan od najboljih stripova kojeg sam ja uopce procitao.
Monster istog autora je isto dobar, zatim su tu Lone Wolf, pa Vagabond, Berserk i jos dosta dobrih stvari...



evo taj Monster bas citam...mogu ti reci da sam posle prvih par stranica hteo vec da ga bacim iz ruku, ali samo zato sto je Urawasa autor nastavio sam... i nisam se pokajao...doduse procitao sam tek dva trejda, ali prica pocinje da dobija realnost i sve je napetija...zadovoljan sam...


dule savic...dule savic...dule savic
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 28/11/2005 : 11:38:39  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
manga rules!!!!!!!!
mange su zakon. nakon njih je sve ostalo samo suplja prica.
blade of the immortal mi je fenomenalan. nije sto mi je prva manga ali je stvarno fenomenalan strip. inace sve samurajske mange su mi zakon. narucio sam prvih 15 trejdova vagabonda i jedva cekam da mi stigne paket. narucio sam i prvi trejd samurai deeper kyo, pa cemo vidjeti kakav je. lone wolf and cub je strip koji je usao u legendu tako da ga ne moram posebno hvaliti. nisam citao samurai executioner ali imam namjeru. pretpostavljam da je dobar.
od ostalih bih izdvojio berserka koji mi je fenomenalan. ali kao sto sam vec na nekom topicu ranije rekao,od 24-25. trejda pocinje da lici na druzinu pere kvrzice sto mi se ne svidja.
od horror mangi gyo mi je odlican. takodje od istog autora strip uzumaki. blood the last vampire mi je takodje dobar,steta sto se ne moze naci na ebayu. sad su poceli izdavati Blood the last vampire graphic novel pa cemo vidjeti na sta to lici. narucio sam takodje prvi broj mange arm of kannon i koreanske mange priest pa cemo vidjeti na sta lici. preview mi je bio jako zanimljiv.
odlicna mi je i manga crying freeman. izaslo je davno u izdanju VIZ-a ali dark horse je najavio za 2006. njihovo izdanje crying freemana tako da cu pricekati jos malo sa nabavljanjem.
grey nije los ali nije ni nesto posebno. inace ne volim mecha mange. ghost in the shell mi nije nesto. malo mi je crtez bio tezak za svariti pa nisam puno ni citao prije nego sto sam odustao.
planiram procitati legend of kamui ali kad dodje na red.
eto to bi bilo onako nabrzaka sta sam citao i sta mi se svidja.

"Miami...a genital wart on America's shriveled cock!!!"
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 28/11/2005 : 11:42:04  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
aco, imam ja prvih 6 trejdova hellsinga i onako mi je. vrijedi nabaviti ali nije sad da kazem da je pravo dobar,kao npr berserk ili blade of the immortal. ima puno sprdacine sto mi ne prilici horror mangi kakva bi trebala biti.

"Miami...a genital wart on America's shriveled cock!!!"
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 01/12/2005 : 20:11:40  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
c c c ja se taman razveselio reko evo ima i manga fanova kad ono trc milojka

"Miami...a genital wart on America's shriveled cock!!!"
Go to Top of Page

miha
Advanced Member

3628 Posts

Member since 05/05/2003

Posted - 09/04/2006 : 03:03:15  Show Profile Show Extended Profile  Send miha a Private Message
šta reci? Japan je specificna zemlja, pa tako i japanci. Te ljude nikad necu shvatiti. Tako, ima jedna ta serija ili serijal, sedmicno izdanje, koje je sada kod broja 229, i prelazi na tempo gde ce izlaziti novi broj svake dve sedmice - ne može Oku više crtati tako brzo. Serijal dobija na popularnosti, medju prvih 5 je u japanu, na engleski ga prevode tri scanlation grupe, otimaju se oko toga ko ce, uglavnom su to fenovi koji obezbede da dobijem svaki broj, i sve do 229 sam jih procitao. Ovaj crtež mi stvarno leži, kako je samo dobar. Vatra, kretnje, dim... treba vidjeti samo kako je dim nacrtan i sve ti je jasno, strava živa. Pa transformacije likova, nepredvidivost price, mistika koja vuce neku svoju notu, ne, ne mislim da ce ikada izgubiti svežinu. Sada kada je Kikuchi, research novinar, otkrio identitet nekih Gantzera suparnickom timu, zaplet ce dobiti nove dimenzije, Kei Kurono je izgubio sjecanje, ali zna da mu rade po glavi, nazvao ga je brat Akira na mobitel pre neki dan, a nisam se ni tada usrao, ni kad je mu je Budha odsjekao ruke se nisam, mada je i tada bilo krvavo, i prpa, usro sam se recimo kad su se iz robota izlegli pilici u drugoj misiji. A bilo je i bljutavijih stvari od toga. A glavni lik oko koga je sve pocelo, kad su posle svoje smrti došli u onu sobu, to je najveca misterija, eh koja je to kugla, trebali ste vidjeti, to je jedna velika misterija smisla, besmisla i nanotehnologije.
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1923 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 09/04/2006 : 09:32:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
evo vam još par preporuka:

sandland od akire toryame..vrhunska stvarca.ima samo jedna knjiga tj zaokružena je prica.fenomenalno zabavno.

case closed-o klincu detektivu.ima 10 knjiga i jako je dobro.

battle royale..ko je gledao film zna šta je ovo..ima 15 knjiga..brutalno dobro


što se tice gost in the shell meni je to totalno bez veze-jedno veliko razocaranje.

standardno su mi odlici lone wolf and cub,samurai eecutioner..jedva cekam da stavim ruke na path of the assasin od istih autora.dark horse ce to poceti izdavati u 5 mjesecu.

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

JORGE
Junior Member



Croatia
483 Posts

Member since 21/04/2004

Posted - 09/04/2006 : 11:22:13  Show Profile Show Extended Profile  Send JORGE a Private Message
quote:
Originally posted by miha

šta reci? Japan je specificna zemlja, pa tako i japanci. Te ljude nikad necu shvatiti. Tako, ima jedna ta serija ili serijal, sedmicno izdanje, koje je sada kod broja 229, i prelazi na tempo gde ce izlaziti novi broj svake dve sedmice - ne može Oku više crtati tako brzo. Serijal dobija na popularnosti, medju prvih 5 je u japanu, na engleski ga prevode tri scanlation grupe, otimaju se oko toga ko ce, uglavnom su to fenovi koji obezbede da dobijem svaki broj, i sve do 229 sam jih procitao. Ovaj crtež mi stvarno leži, kako je samo dobar. Vatra, kretnje, dim... treba vidjeti samo kako je dim nacrtan i sve ti je jasno, strava živa. Pa transformacije likova, nepredvidivost price, mistika koja vuce neku svoju notu, ne, ne mislim da ce ikada izgubiti svežinu. Sada kada je Kikuchi, research novinar, otkrio identitet nekih Gantzera suparnickom timu, zaplet ce dobiti nove dimenzije, Kei Kurono je izgubio sjecanje, ali zna da mu rade po glavi, nazvao ga je brat Akira na mobitel pre neki dan, a nisam se ni tada usrao, ni kad je mu je Budha odsjekao ruke se nisam, mada je i tada bilo krvavo, i prpa, usro sam se recimo kad su se iz robota izlegli pilici u drugoj misiji. A bilo je i bljutavijih stvari od toga. A glavni lik oko koga je sve pocelo, kad su posle svoje smrti došli u onu sobu, to je najveca misterija, eh koja je to kugla, trebali ste vidjeti, to je jedna velika misterija smisla, besmisla i nanotehnologije.




Eeeee GANTZ je i meni odlican strip, skidam ga redovito sa jedne web stranice i jedva cekam svaku novu epizodu.
Nisam samo skužio jeli tebi to prijatelji nabavljaju u "papirnatom" obliku, ili isto nabavljaš skenove!?
Go to Top of Page

djurcan7
Starting Member

Croatia
4 Posts

Member since 24/01/2006

Posted - 09/04/2006 : 14:18:30  Show Profile Show Extended Profile  Send djurcan7 a Private Message
Ja do sada nisam procitao niti jedan manga strip ali pošto od vecine manga stripova nastaju manga crtani filmovi koje talijanske televizije redovito prikazuju i koje sam ja nekad redovito gledao a radi se o fenomenalnim crticima pretpostavljam da su i stripovi te vrste odlicni

Inace koliko znam u italiji izlazi dosta manga stripova i dosta su popularni a po nekim ljestvicama na prvom mjestu je SLAM DUNK kojeg ja nisam citao ali sam ga gledao na TVu i samo da je odlican

Moj prvi post yuhuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!
Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 09/04/2006 : 17:43:55  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message
Vjerovali ili ne smeta mi ovako naglaseni pojam"bre" pa nek bilo tko kaze da nisam u pravu.
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 10/04/2006 : 17:31:56  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message
nisi u pravi...

vec odavno ganjam battle royal na netu,ali uvijek izleti nesto prece, ili cijena ne bude bas ona koju ne mozes odbiti

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 10/04/2006 : 19:43:59  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
ova stranica www.tidwah.net jel se fakat može skinuti sve što ovdje piše jer uskoro dobivam kablovski brzi internet

homos homini lupus
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000