forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 JONATHAN STEELE
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 30/11/2005 : 17:19:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Juliu...koja nam se sprema u izdanju Libellusa

Samo da ispravim netocni navod, Julia se ne sprema kod nas, mi smo samo pokazali interes i nista drugo.
Da ljudi nebi krivo shvatili kako je to nekakav siguran projekt Libellusa.
Go to Top of Page

Leka
New Member

Croatia
237 Posts

Member since 05/03/2005

Posted - 30/11/2005 : 17:25:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Leka a Private Message
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

Meni je izuzetno zanimljivo to sto kad god se trazi nesto novo na ovom forumu, uglavnom je u pitanju Bonelli...

________________________
"Nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije..."



...ili neka druga talijanska izdanja
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 01/12/2005 : 10:06:40  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
ja sam uvijek za sve što NIJE western,dakle što se tice Steela...samo naprijed...
po naslovnicama i tematici mi se vec svida!

al nek netko prevede malo...ko je i što je taj lik...kakva je prica s njim...?

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

zac
New Member



Italy
181 Posts

Member since 01/12/2005

Posted - 01/12/2005 : 13:12:00  Show Profile Show Extended Profile  Send zac a Private Message
Nije los , ali ni blizu kao Brad Barron .....
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 01/12/2005 : 14:02:31  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by Koresh

Meni izgleda preamericki, ali nije to neka smetnja, ja sam za nove stripove, ali teško da ce do njih doci.
Uostalom, zašto ne Brad Barron, Brendon ili Gregory Hunter?

egoist je onaj covjek koji ne misli na mene

Zato sto su sranje?
Zato sto bi to bio samoubilacki poslovni potez?
Hm?

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2991 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 01/12/2005 : 14:14:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

quote:
Originally posted by Koresh

Meni izgleda preamericki, ali nije to neka smetnja, ja sam za nove stripove, ali teško da ce do njih doci.
Uostalom, zašto ne Brad Barron, Brendon ili Gregory Hunter?

egoist je onaj covjek koji ne misli na mene

Zato sto su sranje?
Zato sto bi to bio samoubilacki poslovni potez?
Hm?




Nisam ja ozbiljno mislio, samo sam usporedivao želju za izlaskom Jonathana Steelea sa željom izlaska ova tri stripa. Niti jedan junak od ta cetiri nema šanse kod nas. Isto tako mogao se otvoriti topic o ova tri junaka, sve je to isto. A kada ne izlaze redovito NN i MM sigurno ne bi ni ti stripovi.


egoist je onaj covjek koji ne misli na mene
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 01/12/2005 : 14:24:00  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Ajde,ajde...
oce je demantirao pricu o Brendonu,Dado pricu o Juliji
cemu onda rasprava o Jonathanu Steelu?
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 01/12/2005 : 14:30:29  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by Koresh

quote:
Originally posted by prozirna senka

quote:
Originally posted by Koresh

Meni izgleda preamericki, ali nije to neka smetnja, ja sam za nove stripove, ali teško da ce do njih doci.
Uostalom, zašto ne Brad Barron, Brendon ili Gregory Hunter?

egoist je onaj covjek koji ne misli na mene

Zato sto su sranje?
Zato sto bi to bio samoubilacki poslovni potez?
Hm?




Nisam ja ozbiljno mislio, samo sam usporedivao želju za izlaskom Jonathana Steelea sa željom izlaska ova tri stripa. Niti jedan junak od ta cetiri nema šanse kod nas. Isto tako mogao se otvoriti topic o ova tri junaka, sve je to isto. A kada ne izlaze redovito NN i MM sigurno ne bi ni ti stripovi.


egoist je onaj covjek koji ne misli na mene

Ooops, my bad, sorry;)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7805 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 01/12/2005 : 17:17:28  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
jonathan steeleja sam za samo neka izlazi u SC.Sudeci po naslovnicama,nije uopce loš
Go to Top of Page

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 01/12/2005 : 20:00:02  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message
jonatan celicni? može,ali samo sc.julia?može,samo sc.napoleon?može samo sc.brad baron?može samo sc.tex? naravno ali samo sc.zagor?podrazumjeva se,ali samo sc.ostali bonellijevci?off course,only sc.sve ostalo okacite si macku za rep

živio sc,dolje hc
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000