forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Magnusov Tex
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 06/12/2005 : 15:48:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Finski Texone! To je originalna trojka, autori Nizzi/Galep:



Nisam ni znao da zaostajemo cak i za Skandinavcima!
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 06/12/2005 : 16:13:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
A ovo?!



http://www.popsike.com/php/detaildata.php?itemnr=2500012807
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 06/12/2005 : 16:16:49  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Salata "Teks Viler"?
:)

Malo je zamrljano...;)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2991 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 06/12/2005 : 16:55:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
Našao sam ja ne nekim spanjolskim stranicama pjesme o Texu Wileru, daju se downloadat, ali sam odavno obrisao s Hard diska.
Znaci, osim Vuca još je netko pisao pjesme o Texu
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 06/12/2005 : 19:51:07  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Thommo

Netko je tražio slicicu:





imaš li još tih slicica?
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 07/12/2005 : 09:05:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Thommo

Netko je tražio slicicu:




DeeCay je tražio slicice onomad... Nego, Tex je neka kombinacija friziranog Broja jedan i Alana Forda. Mada, lijepo izgleda (slicica naravno!)

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 07/12/2005 : 09:12:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Off topic - Ima li netko ovo, isplati li se kupiti:



To je od Arta Spiegelmana, autora "Mausa".
Go to Top of Page

Vid
Senior Member

Slovenia
1254 Posts

Member since 07/10/2004

Posted - 07/12/2005 : 19:02:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Vid a Private Message
quote:
Originally posted by Thommo

Off topic - Ima li netko ovo, isplati li se kupiti:



To je od Arta Spiegelmana, autora "Mausa".



Imam ja. Nije baš jeftino izdanje, no svakako je odlican strip i nije mi žao onih 20 eura potrošenih na to.
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 08/12/2005 : 00:05:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>Imam ja. Nije baš jeftino izdanje, no svakako je odlican strip i nije >mi žao onih 20 eura potrošenih na to.

Ovako: meni je priliccno drag, ali pitanje je ssto definirass pod "isplati". Unutra ima 10 spiegelmanovih stranica odsstampanih na B3 formatu, plus reprinti nekih starih novinskih stripova (joss jedno 10 stranica) i neki esej. Daklem, to je 20ak stranica stripa za 20ak dolara*, otisnutih na kartonu kao slikovnica i sadrzzaj spiegelmanovih su zapravo politiccke karikature i malo uspomena na 9/11. Tako da odlucci za sebe - meni je formalno svakako interesantno, ali ne valja kupovati naslijepo.

* Sada ga se nadje i jeftinije.

mcn

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 9 je na svim kioscima! *** Srijedom: MISTER MACCAK na www.stripovi.com *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 08/12/2005 : 07:52:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

>Imam ja. Nije baš jeftino izdanje, no svakako je odlican strip i nije >mi žao onih 20 eura potrošenih na to.

Ovako: meni je priliccno drag, ali pitanje je ssto definirass pod "isplati". Unutra ima 10 spiegelmanovih stranica odsstampanih na B3 formatu, plus reprinti nekih starih novinskih stripova (joss jedno 10 stranica) i neki esej. Daklem, to je 20ak stranica stripa za 20ak dolara*, otisnutih na kartonu kao slikovnica i sadrzzaj spiegelmanovih su zapravo politiccke karikature i malo uspomena na 9/11. Tako da odlucci za sebe - meni je formalno svakako interesantno, ali ne valja kupovati naslijepo.

* Sada ga se nadje i jeftinije.

mcn

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 9 je na svim kioscima! *** Srijedom: MISTER MACCAK na www.stripovi.com *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!

Vidio na Amazonu da je 12, 13 $. Tnx na odgovoru!
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 08/12/2005 : 07:58:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Još Magnusovih majstorija:



Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 08/12/2005 : 08:33:04  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
koliko cesto ce sad izlaziti ta texone izdanja? ako to iko zna?:))

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 09/12/2005 : 10:02:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Tko zna? Vjerovatno to direktno zavisi od prodaje.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 09/12/2005 : 10:17:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Malo sam pregledao tu mrcinu od Texonea... Baš me mami da ga kupim Nego, Magnusov crtež je stvarno ulickani i prepozntljiv (skoro kao da citam AF!). Parlovov Texone je pak prava suprotnost glede crteža. Njegov stil totalno vuce na MV setting. Cak je onaj Indijanac povratnik prava inkarnacija Magicnog Vjetra. Uglavnom, vidi se gdje su momci kovali svoj zanat.

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 09/12/2005 : 19:21:32  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by mike

Magnus nije bul šit, nego je nesto najbolje sto se Texu dogodilo posle Ville.


Dosta je pomladio Texa. Od 40-godisnjaka pretvorio ga je u 20-godisnjaka. Ne lezi mi bas njegovo crtanje Texa-djecarca.
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 09/12/2005 : 19:22:16  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by Koresh

Magnusu svaka cast za Alana Forda, jedini najbolji crtac ali za Texa NIKAKO!


Upravo tako.
Go to Top of Page

CortoMaltese
Average Member



Croatia
792 Posts

Member since 16/03/2003

Posted - 09/12/2005 : 23:02:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit CortoMaltese's Homepage  Send CortoMaltese a Private Message
Meni ovaj Tex izgleda jebeno dobro.

Heroji...Ne trebaju vam puške ni pištolji.
Samo cisto srce, i niceg se ne boj!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 10/12/2005 : 00:47:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
Ultrahebeno, jer da je Mao Ze Dong umjesto Texa ne bi mi smetalo pored onih detalja......Svaki kadar cijela umjetnost, a pozadinu mozes gledati satima.....

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8126 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 10/12/2005 : 02:14:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by mike

Magnus nije bul šit, nego je nesto najbolje sto se Texu dogodilo posle Ville.


Dosta je pomladio Texa. Od 40-godisnjaka pretvorio ga je u 20-godisnjaka. Ne lezi mi bas njegovo crtanje Texa-djecarca.


upravo sam to htio reci, tex je zaista premlad
malo sam prolistao magnusovog texa, iznenadila me kvaliteta krupnih kadrova i prirode, dok mi ljudi previše vuku na alan fordovske polukarikature, a zna se da nisam ljubitelj tog stripa, ipak, važnija mi je prica, je li netko citao?
s druge strane parlov je napravio odlican posao, to što se prepoznaje rukopis MV-a nimalo me ne smeta, to je isti žanr, podneblje...ma goran je veliki majstor, ako je na crš-u, bit ce mi cast da mi nacrta nešto, pa makar i bajum badum
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 10/12/2005 : 16:31:19  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message


quote:
Originally posted by mike

Magnus nije bul šit, nego je nesto najbolje sto se Texu dogodilo posle Ville.


definitivno se slazem s ovime, magnusov tex vrijedi svake kune, 2 puta sam ga procitao, prvi puta cisto da procitam, a drugi puta da detaljno proucim svaku slicicu, koliko detalja...

magnus je CAR!!

Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 11/12/2005 : 11:09:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
Jednom rijecju-genijalno!
Crtez je toliko dobar da ga mozete danima proucavati.Posebno briljira u kadrovima pejzaza,u kutevima kadrova(poput Hitchcocka) koje bira, u scenama u sumrak i po kisi kad se igra sjenama.Nakon sto sam ga procitao jos sam dugo,dugo proucavao pojedine strane i divio se bravuroznom crtezu.Za mene je Majstor stvarno napravio remek-djelo.Ovaj Texone zasluzuje luksuzno HC izdanje(koje je Strip agent odradio takodjer odlicno),a cjena od 100 kn(na CRS-u),pa reci cu vam sad kad sam ga procitao,da je i dva,tri puta skuplji dao bi te novce sada kada znam sa za njih dobiva.
I za kraj, ko to nije kupio magarac je bio!

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 11/12/2005 : 13:05:19  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Prodigy

Jednom rijecju-genijalno!
Crtez je toliko dobar da ga mozete danima proucavati.Posebno briljira u kadrovima pejzaza,u kutevima kadrova(poput Hitchcocka) koje bira, u scenama u sumrak i po kisi kad se igra sjenama.Nakon sto sam ga procitao jos sam dugo,dugo proucavao pojedine strane i divio se bravuroznom crtezu.Za mene je Majstor stvarno napravio remek-djelo.Ovaj Texone zasluzuje luksuzno HC izdanje(koje je Strip agent odradio takodjer odlicno),a cjena od 100 kn(na CRS-u),pa reci cu vam sad kad sam ga procitao,da je i dva,tri puta skuplji dao bi te novce sada kada znam sa za njih dobiva.


da, definitivno, magnus magnus magnus. ovaj tex vrijedi toliko, dok onaj drugi - posljednja granica, nekako mi nije cijena razmjerna onome sto nudi, nije mi crtez nikako legao, pa vjerojatno ga necu ni kupovati, ipak je malo preskup za one zvrljotine, indijanci izgledaju a la magico vento.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 11/12/2005 : 13:20:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Magnusov Tex je zakon! Oduševljem sam crtežom.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 11/12/2005 : 19:00:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by Prodigy

Jednom rijecju-genijalno!
Crtez je toliko dobar da ga mozete danima proucavati.Posebno briljira u kadrovima pejzaza,u kutevima kadrova(poput Hitchcocka) koje bira, u scenama u sumrak i po kisi kad se igra sjenama.Nakon sto sam ga procitao jos sam dugo,dugo proucavao pojedine strane i divio se bravuroznom crtezu.Za mene je Majstor stvarno napravio remek-djelo.Ovaj Texone zasluzuje luksuzno HC izdanje(koje je Strip agent odradio takodjer odlicno),a cjena od 100 kn(na CRS-u),pa reci cu vam sad kad sam ga procitao,da je i dva,tri puta skuplji dao bi te novce sada kada znam sa za njih dobiva.


da, definitivno, magnus magnus magnus. ovaj tex vrijedi toliko, dok onaj drugi - posljednja granica, nekako mi nije cijena razmjerna onome sto nudi, nije mi crtez nikako legao, pa vjerojatno ga necu ni kupovati, ipak je malo preskup za one zvrljotine, indijanci izgledaju a la magico vento.






Parlova jos nisam procitao,crtez mi je pomalo razocaravajuci sad nakon Magnusa,ali ne bi se slozio da su u pitanju zvrljotine,covjek ima drugaciji likovni izricaj i svoj osobni stil koji je prepoznatljiv(bas ti zato indijanci i lice na MV-a),a cijena od 100 kn(tj. 13 Eura) je po meni vise nego super za mrcinu od 250 str. A4 formata.


I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 11/12/2005 : 19:01:01  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message
dobar je magnus ali ja bi radije da se drži (opet) alana forda,više mu paše...zamislite sad kako bi izgledao magnusov zagor??npr.u epizodi zagor protiv superhika...

živio sc,dolje hc
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000