forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Zagor-krvna žrtva
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

jaki
Advanced Member



Croatia
26487 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 05/12/2005 : 15:37:02  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Nisam odavno citao strip gdje Zagor dobije toliko batina.Dobio je 19 udaraca ili 20 ako cemo racunati pad s konja.Tukli su ga svi,od neprijatelja,prijatelja,pa cak i cika pod Kandraxovim utjecajem.ovim je završio prvi dio price,a koliko sam shvatio drugi dio ima tri nastavka i crtao ga je drugi crtac(toricelli)???Ovo mi je najbolja naslovnica od Ferrija u zadnje vrijeme,iako je i ovdje zajeba lijevu ruku.Nestrpljivo cekam nastavke!!!

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 05/12/2005 : 15:56:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
Ma Zagor uvijek dobije hrpu batina, pa ga stave u lance koje u napadaju bijesa strgne bez po muke( vec mi je to pomalo i dosadilo ). Inace me ova epizoda baš razocarala. Ocekivao sam više fantasyja. Valjda ce prica postat zanimljivija u slijedeca 3 nastavka.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 05/12/2005 : 17:13:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
U ova prva dva nastavka izrazito je vidljivo da scenarista namjerno odugovlaci s radnjom. Zagora po nekoliko puta dovodi od ruba ocaja i kad vec stvarno izgleda da više nema gotovo nikakvog izlaska iz situacije, Zagor pokaže koliko je mudriji od ostalih ljudi i iskobelja se iz ponora. Znam da uvijek spremaju nešto posebno kad se Zagor vraca u svoj rodni kraj, no ovaj put stvarno ukljucuju gomilu starih likova. Nešto slicno kao i u prošloj s Hellingenom. Mada se sad ne pojavljuje ni jedan prijatelj ni neprijatelj koji je bio u tom prošlom rezimeu, a bilo ih je dosta (svi traperi, hellingen, wendigo, kiky, agencija Drugdje).

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7791 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 05/12/2005 : 17:19:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
prvi put citam Kandraxa pa ne znam jesu li prve price bile bolje od ove.prošli broj mi je bio duplo napetiji od ovoga.ono kad Zagor pokida lance je i meni više dosadilo
quote:
Originally posted by Vorador

Ma Zagor uvijek dobije hrpu batina, pa ga stave u lance koje u napadaju bijesa strgne bez po muke( vec mi je to pomalo i dosadilo ). Inace me ova epizoda baš razocarala. Ocekivao sam više fantasyja. Valjda ce prica postat zanimljivija u slijedeca 3 nastavka.

Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 05/12/2005 : 17:34:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
Meni prošli broj uopce nije bio napet, štoviše bio mi je dosadan jer ima podosta slicnih epizoda. I ti crnci-robovi su mi vec dopizdili. Pocetak drugog nastavka mi je još gori od prvog, vec sto puta videno u prijašnjim brojevima. Pocinje mi biti intersantno negdje pred kraj ali mi cjelokupni dojam kvari ona scena gdje Zagor po tisuciti put prekida lance. Epizoda ni po cemu orginalna, premalo fantasyja. Ocekujem više od sljedeca 3 nastavka ( onaj zmaj na naslovnici obecava ).
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 05/12/2005 : 18:40:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Svi koji žele više "fentasy" pricu neka se strpe do slijedeceg nastavka. Jer tko je procitao Princ Elfova zna kako Torricelli crta takve price. Stvarno odlicno!

Grad Stripova, vješanje svakog sata.
Strance dobrodošao...
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 05/12/2005 : 18:57:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
Je, procitao sam Princa. Zakon mi je Torricelli. Jedino sto sam htio reci jest da mi je uvod u ovu novu pricu s Kandraxom nekako preobican.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 05/12/2005 : 19:06:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Je, preobican je. Ali iznenadit ceš se kada vidiš što se sa pricom dalje dogada.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6141 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 05/12/2005 : 19:11:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Ja cu sacekat da epizoda završi pa cu onda procitat sve nastavke odjednom.Ipak,svida mi se to što ZAgor dobija batine.Svaki junak mi je simpaticniji kad ga nekoliko puta premlate(zato i mrzim Texa;-))))

Bond.James Bond.

Edited by - Aco on 05/12/2005 19:19:12
Go to Top of Page

dexa pantelejski
Junior Member



Serbia
416 Posts

Member since 10/02/2005

Posted - 05/12/2005 : 19:17:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit dexa pantelejski's Homepage  Send dexa pantelejski a Private Message
JAKI
Nisam odavno citao strip gdje Zagor dobije toliko batina.Dobio je 19 udaraca ili 20 ako cemo racunati pad s konja.Tukli su ga svi,od neprijatelja,prijatelja,pa cak i cika pod Kandraxovim utjecajem.

Izgleda ga nisu lemali dovoljno.
Evo, ja predlazem da zagora sledeci put odvedemo na cuveni derbi Pukovac - Donja Vrezina i da ga stavimo za glavnog sudija. Tu ima da izede sigurno vise od pomenuta 20 udaraca. A ne garantujem ni da ce ostane ziv.

www.ekstragedza.tk
www.levastranadruma.tk
Go to Top of Page

dexa pantelejski
Junior Member



Serbia
416 Posts

Member since 10/02/2005

Posted - 05/12/2005 : 19:18:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit dexa pantelejski's Homepage  Send dexa pantelejski a Private Message
Ja dobi ZVEZDU a vi kako ocete. :)

www.ekstragedza.tk
www.levastranadruma.tk
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7791 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 05/12/2005 : 21:09:52  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
imaš pravo.Texu skoro nikad ništa,ni ogrebotine a Zagora uvik prebiju
quote:
Originally posted by Aco

Ja cu sacekat da epizoda završi pa cu onda procitat sve nastavke odjednom.Ipak,svida mi se to što ZAgor dobija batine.Svaki junak mi je simpaticniji kad ga nekoliko puta premlate(zato i mrzim Texa;-))))

Bond.James Bond.

Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 06/12/2005 : 01:13:56  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Ja cu sacekat da epizoda završi pa cu onda procitat sve nastavke odjednom.Ipak,svida mi se to što ZAgor dobija batine.Svaki junak mi je simpaticniji kad ga nekoliko puta premlate(zato i mrzim Texa;-))))

Bond.James Bond.


Sve je to u redu,ali ovo u Krvnoj žrtvi se pretjerano...
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 06/12/2005 : 01:19:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Ja cu sacekat da epizoda završi pa cu onda procitat sve nastavke odjednom.Ipak,svida mi se to što ZAgor dobija batine.Svaki junak mi je simpaticniji kad ga nekoliko puta premlate(zato i mrzim Texa;-))))

Bond.James Bond.



E a zato ja volim Mister Noa! Koliko je taj batina dobio...

Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 06/12/2005 : 01:59:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
kupuj onda nepobedivog, al ce taj batina da popije

Kad nemas sta pametno za reci, drzi jezik za zubima.\\\http://r2cu.co.nr/ ///\\\Sada umjesto onog blogovskog naziva, malo profesionalizma. Svi oblici saradnje su dobrodosli.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 06/12/2005 : 06:16:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by Aco

Ja cu sacekat da epizoda završi pa cu onda procitat sve nastavke odjednom.Ipak,svida mi se to što ZAgor dobija batine.Svaki junak mi je simpaticniji kad ga nekoliko puta premlate(zato i mrzim Texa;-))))

Bond.James Bond.


Sve je to u redu,ali ovo u Krvnoj žrtvi se pretjerano...


Hajde, šta ima veze. Zagor je izdržljiv.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7298 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 06/12/2005 : 11:02:23  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Ovo je bilo tek zagrijavanje,uvertira.Inace mi je odlicna ova epizoda dosad,brzo se cita,cista akcija,malo vudu magije u Quilombu i na kraju krvna žrtva.Siguran san da najbolje tek dolazi

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 06/12/2005 : 12:28:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message
Pa ne može ni on biti svemoguc malo tabanja nije loše s vremena na vrijeme.

and 4 the record http://r2cu.co.nr/ suck ass

---------------------

I'll make you fameous
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 06/12/2005 : 12:59:04  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
aBd dobijam je nakon crs-a!! a jedva cekam da je procitam jer odavno nisam citao kandraxa. jako dobar negativac. a to je epizoda od 5 nastavaka??

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 06/12/2005 : 18:40:06  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
Sto se tice Princa elfova gdje se može nabaviti

homos homini lupus
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/12/2005 : 00:07:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by jasa

Sto se tice Princa elfova gdje se može nabaviti

homos homini lupus


Ne ovdje jer je u pitanju pirat, a clanovi ovog sajta su svi savjesni i ne prodaju pirate. Kupio sam taj strip(ne ovdje i to mi je jedini pirat) i mogu reci da je strip koma - fantasticna prica, dvije prednje korice, prica o Ramathu kao dodatak, uvez puno bolji od ostalih. Jedan od najomiljenijih mi stripova u kolekciji.

>> Ne kopajte nos, sline su komadici mozga! <<
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 07/12/2005 : 00:36:49  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Cini mi se da su cak clanovi ovog sajta odlucili još davno da taj Zagorov pirat i ne ide u ostale pirate,kao uostalom i DD 60 Frankenštajn.Mislim da naslovnice još možeš pogledati medu pretraživanjima o Zagoru i Dylanu.Stoga,po meni je Princ elfova izvanredno napravljen pirat,medu najboljima,ako ne i najbolji od svih(ovo ce demantirati sakupljaci pirata,vjerovatno)....
Go to Top of Page

ijo
Junior Member



Croatia
377 Posts

Member since 15/09/2005

Posted - 07/12/2005 : 08:20:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ijo a Private Message
Strip je odlican, jedva cekan nastavak. Prica mi je odlicna samo mi je glupo što je na kraju zagor išcupao one lance iz zida i što se kandrax pojovi tek na pola stripa. Ali i sa tim dogadanjima strip je isto odlican!

Edited by - ijo on 07/12/2005 08:37:25
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 09/12/2005 : 19:07:48  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by ijo
Prica mi je odlicna samo mi je glupo što je na kraju zagor išcupao one lance iz zida

Bez toga Zagor ne bi bio Zagor.
Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 09/12/2005 : 20:21:51  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message
Nije mi se svidjela ova prica.Zagor ko da nije Zagor - gospodar Darkwooda nego neki stari traper ili lovac.
Valjda ce biti bolje sljedeci nastavak.
Naslovnica mi je ocajna

I don`t feel guilty your honor
ARMADA
Go to Top of Page

crta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
616 Posts

Member since 12/11/2004

Posted - 11/12/2005 : 11:24:49  Show Profile Show Extended Profile  Send crta a Private Message
zagor je super,pa skim god da se bori

voli vas sve jedan tipican bosanac
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000