forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Zagor-krvna žrtva
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 11/12/2005 : 13:23:54  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

prvi put citam Kandraxa pa ne znam jesu li prve price bile bolje od ove.prošli broj mi je bio duplo napetiji od ovoga.ono kad Zagor pokida lance je i meni više dosadilo


1 susret kada se kandraks pojavio na onom stone hilu, meni je bila dosadna epizoda, bezveze skroz. kao da scenarista nije znao u kome
smjeru da krene sa radnjom, da li da krene u tipican horor ili
da bude nesto sto ce na kraju zavrsiti s racionalnim objasnjenjem.
na kraju ispao neki hibrid, steta sto te epizode uskoro dolaze u extra seriji


2 susret je vec bio daleko daleko zanimljiviji i puno je bila mracnija i atmosfera i vise je bilo napeto nego 1.puta

3 susret jako obecava, do sada mi se jako svidjelo, na nekim mjestima mi se cinilo kao da je i sclavi tu negdje prtljao oko scenarija



Edited by - wanderer on 11/12/2005 13:27:04
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 12/12/2005 : 15:21:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer
3 susret jako obecava, do sada mi se jako svidjelo, na nekim mjestima mi se cinilo kao da je i sclavi tu negdje prtljao oko scenarija



Sclavi, teško... Boselli, to vec da...

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 12/12/2005 : 22:11:10  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message
Da nesto kazem o ovom novom extra Zagoru.
Od ljestvice 0-5 dao bih mu 3.
Radnja,crtež,scenarij,naslovnica su odlicni,ali u cijeloj prici mi nema Chica.Sve do 54 stranice nije nacrtan cak ni kao da ide s njima.U cijelom stripu je dvije recenice rekao.
Inace sve ok.

I don`t feel guilty your honor
ARMADA
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7790 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 13/12/2005 : 00:20:28  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
haj mi malo "refreshajte" memoriju . o cemu se tacno radi u tom novom extra zagoru?
Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 13/12/2005 : 13:34:47  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message
Zagor sa skupinom Evropljana s kojima je Frida bježi pred Winter Snakeom

I don`t feel guilty your honor
ARMADA
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7790 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 13/12/2005 : 15:31:07  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by pepopepic

Zagor sa skupinom Evropljana s kojima je Frida bježi pred Winter Snakeom

I don`t feel guilty your honor
ARMADA




stani malo, pa zar ne završava ta prica u "ocajnicko putovanje"? na sajtu more comicsa piše da "crveni pijesak" crta donatelli. ta me prica zanima, jer ne mogu da se sjetim o cemu se radi.
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 13/12/2005 : 15:34:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
Ne ta prica završava tek u slijedecem broju "Posljednja žrtva". Onda ide prica o samurajima a nju crta mislim Bignotti.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/12/2005 : 15:43:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Uuu, nekad sam citao taj "Marš ocajnika" gdje je bio taj sposobni indijanac Zimska zmija u starom ZS-u. Uvijek me zanimalo kak ce se Zagor i družina izvuci iz situacije bez izlaza. Mislim da broj završava kako gomila indijanaca juriša na nekolicinu junaka koji se nalaze iza improviziranog zaklona.

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7298 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 13/12/2005 : 21:16:54  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Šteta šta Ferri ne crta ovaj broj do kraja,ali more i Bignotti stat.Inace super epizoda,napeta svih 96 strana,u takvim trenucima chico je nevažan,nije vrime za njegove gegove,u pitanju je borba za život kroz cili strip.Jedva cekan vidit taj konacni obracun zagora i Wintera.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 13/12/2005 : 21:18:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Da, odlicna je to prica, što se vidi i po tome jer ju puno ljudi stavlja u TOP 10, što i zaslužuje! Po meni je ta prica posebna najviše zbog emocija u cijeloj prici, što joj daje posebnu draž. Tko je citao zna o cemu govorim.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7790 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 13/12/2005 : 21:25:05  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Vorador

Ne ta prica završava tek u slijedecem broju "Posljednja žrtva". Onda ide prica o samurajima a nju crta mislim Bignotti.



e vidiš nisam to znao, mislio sam da završava u "ocajnicko putovanje" (iako je bolji i pravilniji dnevnikov prijevod "marš ocajnika"), a da je "crveni pijesak" nova prica.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 13/12/2005 : 21:35:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Možda ce nekog zanimati da je to sa 404 stranice druga po redu najduža prica koju je Dnevnik objavio od Zagora. Koliko znam i nju su Dnevnikovci "malo" osakatili! Prva po dužini je naravno "Demoni ludila".
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7791 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 13/12/2005 : 21:37:42  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
kupio sam Crveni pijesak,ali ga nisam još procitao,pa ne mogu ništa odredeno reci.vidio sam da se ponovno nastavlja pa mislim da predugo traje ova prica.dosad mi je bila OK:napeta i puna akcije. naslovnice mi nisu baš dobre
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7790 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 13/12/2005 : 21:38:38  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
zaboravio si da je druga po dužini prica o "teroru šeste planete"
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 13/12/2005 : 21:42:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

zaboravio si da je druga po dužini prica o "teroru šeste planete"


Je, u pravu si! Dnevnikova verzija je duža. Ali mislim da u orginalu nije. No, nisam siguran.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7790 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 13/12/2005 : 21:50:07  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
a tu je negdje i ona sa oklopnjacom "destroyer" i butcherom i kasnije ona prica o "velikoj uroti".

Edited by - I like girlz on 13/12/2005 21:52:24
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 15/12/2005 : 18:49:20  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

a tu je negdje i ona sa oklopnjacom "destroyer" i butcherom i kasnije ona prica o "velikoj uroti".



5 nastavaka. strava epizoda. prva liga! jedna od mojih drazih. a jeste primjetili gresku na naslovnici krvne zrtve. dakle, mjesec mu je iza ledja a sjenka bi trebala logicno trebala biti ispred njega. medjutim sjenka mu je iza ledja na onom stubu

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 15/12/2005 : 19:10:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Po meni, naslovnica ne bi bila kriva da se u samom stripu na kamenim stupovima kod oltara nalaze nekakve baklje ili svjetiljke, jer se na naslovnici vidi da je oltar izgleda osvjetljen s nekakvim umjetnim svjetlom. Problem je što u samom stripu nema nikakvog osvjetljenja osim samog mjeseca. Cista pogreška!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7298 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 15/12/2005 : 23:22:29  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

Po meni, naslovnica ne bi bila kriva da se u samom stripu na kamenim stupovima kod oltara nalaze nekakve baklje ili svjetiljke, jer se na naslovnici vidi da je oltar izgleda osvjetljen s nekakvim umjetnim svjetlom. Problem je što u samom stripu nema nikakvog osvjetljenja osim samog mjeseca. Cista pogreška!



A o cemu i vi vodite racuna,je li sad sjena vamo il tamo je li ima baklji ili nema,Bože sacuvaj

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7791 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 16/12/2005 : 00:12:32  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
nisam ni primjetio te vaše sjene i svjetlakad bih pazio na svake sitnice i greške...
no comment
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 16/12/2005 : 15:32:35  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

nisam ni primjetio te vaše sjene i svjetlakad bih pazio na svake sitnice i greške...
no comment



ima i toga. al ovo bas bode oci. sve su sjene ok osim te njegove na stubu

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 17/12/2005 : 00:24:22  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by wanderer
3 susret jako obecava, do sada mi se jako svidjelo, na nekim mjestima mi se cinilo kao da je i sclavi tu negdje prtljao oko scenarija


Sclavi, teško... Boselli, to vec da...


nisam ja rekao da je sclavi pisao to, nego me podsjetilo boselijevo igranje s zagorovim ludilom na sclavijevo remek-djelo.
ah-eh-naj (valjda se pise tako)
Go to Top of Page

Star Wars
Senior Member

Croatia
1076 Posts

Member since 11/07/2005

Posted - 17/12/2005 : 11:13:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Star Wars's Homepage  Send Star Wars a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

kupio sam Crveni pijesak,ali ga nisam još procitao,pa ne mogu ništa odredeno reci.vidio sam da se ponovno nastavlja pa mislim da predugo traje ova prica.dosad mi je bila OK:napeta i puna akcije. naslovnice mi nisu baš dobre



Sada cu ga i ja kupiti.
Evo sto me sad prije koji dan iznerviralo: Dodem ja u tisak i pitam za crveni pijesak, a prodavacica mi ga da, ja ga pogledam i vidim da je posaran s kemijskom.Kazem da ga onda necu zato jer je posaran, a ona meni:"pa ja to moram posarati"!
Takve ljude treba .


The Force is in my hands....
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 17/12/2005 : 11:24:44  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
pisu neke sifre po njima!! a i ono 3 kom u pola cijene. nema sanse da odlijepis onu nalijepnicu a da ne ostetis strip

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

Star Wars
Senior Member

Croatia
1076 Posts

Member since 11/07/2005

Posted - 17/12/2005 : 11:30:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Star Wars's Homepage  Send Star Wars a Private Message
Psihopati.
Samo da malo ukljuce mozak, pa da tu sifru napisu olovkom kao u More Comicsu.

The Force is in my hands....
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.52 seconds. Snitz Forums 2000