forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Forumaši na CRŠ-u
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 10/12/2005 : 13:52:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:
Originally posted by degman

ni ja ne dolazim



Dodji i ti na kavu.

Life sucks, but Death swallows!
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 10/12/2005 : 14:50:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Bio sam sinoc. Upoznao sam dosta raje, bilo je super. Više utisaka iduce hefte.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7791 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 10/12/2005 : 15:56:31  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
jel ko sreo bernija i popricao s njim na temu nathan nevera? ima li kakvih novih informacija u vezi toga?
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 10/12/2005 : 16:26:18  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Bio sam sinoc. Upoznao sam dosta raje, bilo je super. Više utisaka iduce hefte.


i ja bio jucer, bilo super, takodjer upoznao dosta raje.
jedino sta se nekako poslije 21h sve nekako razislo

danas ce valjda biti bolje,ako svratim :)
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 10/12/2005 : 18:04:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

jel ko sreo bernija i popricao s njim na temu nathan nevera? ima li kakvih novih informacija u vezi toga?

Ja sam pricao sa Bernijem, ali nisam mu postavljao pitanja u vezi NN.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6141 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 11/12/2005 : 11:14:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Staru gardu necu ni spominjat jer je popis (SRECOM) predug ali super je ponovno vidjeti stare prijatelje koje stvarno dugo nisam vidio(Renky,Sejo,Stinky,Kruger,Verter,Ken2,Mike,itd.).U Makarskoj ce biti prilika da malo duže popricamo.

Drago mi je što sam upoznao dcopica,velikog poznavatelja Texa i njegovog frenda Spidermana.Mog najomiljenijeg recenzenta DeeCaya sam takoder upoznao,baš kao i marlowa.Nažalost nije bilo vremena da duže popricamo ali bice još prilika.

Velik pozdrav vsem Slovencem,ki so prišli in tako pokazali da strip-scena v SLO ni mrtva.Upam da bo tak obisk v bodoce postal tradicija.Nobody,me veseli ker sva se spoznala.

Žao mi je što nije bilo mojih prijatelja iz BG-a.Magic,Djole i Dzimi su mi stvarno nedostajali :-((

Velika hvala Macanu,Renkyju i Esadu Ribicu na crtežima.Super!To mi je ono najvrijednije!

Bond.James Bond.

Edited by - Aco on 11/12/2005 12:16:39
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 11/12/2005 : 12:30:10  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Staru gardu necu ni spominjat jer je popis (SRECOM) predug ali super je ponovno vidjeti stare prijatelje koje stvarno dugo nisam vidio(Renky,Sejo,Stinky,Kruger,Verter,Ken2,Mike,itd.).U Makarskoj ce biti prilika da malo duže popricamo.

Drago mi je što sam upoznao dcopica,velikog poznavatelja Texa i njegovog frenda Spidermana.Mog najomiljenijeg recenzenta DeeCaya sam takoder upoznao,baš kao i marlowa.Nažalost nije bilo vremena da duže popricamo ali bice još prilika.

Velik pozdrav vsem Slovencem,ki so prišli in tako pokazali da strip-scena v SLO ni mrtva.Upam da bo tak obisk v bodoce postal tradicija.Nobody,me veseli ker sva se spoznala.

Žao mi je što nije bilo mojih prijatelja iz BG-a.Magic,Djole i Dzimi su mi stvarno nedostajali :-((

Velika hvala Macanu,Renkyju i Esadu Ribicu na crtežima.Super!To mi je ono najvrijednije!

Bond.James Bond.


slovencev je blo ko rusov
Na kratko sam upoznao coveka koje me pobjedio na tipovanju (pozdrav Columbo), sa Markosom smo malo popricali (koliko su dozvoljavale prilike), upoznao sam i Tomislava.
Posebno cu pozdravit Marlowa koji se zaista namucio sa nošenjem mojih stripova iz Beograda do NS i onda još do Zagreba. Hvala ti još jednom, šteta što nismo još malo popricali (i popili nešto) kasnije. To nam ostaje za drugi put. Hvala i Aci koji nas je upoznao.
Treba napravit majice sa imenima OBAVEZNO!!!
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 11/12/2005 : 12:33:40  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
hehe meni je bilo smišno kad je neki tip vika "Renky! Renky!", pa kad je netko spominja da je to i to kupija Columbo, da ce sad doc Globinjo i sl. sve neka poznata imena
Viddija san Renkyja samo i mcn-a, oviman ostaliman samo imena cuh...
Go to Top of Page

wiz
Advanced Member

Slovenia
5487 Posts

Member since 20/10/2003

Posted - 11/12/2005 : 13:10:01  Show Profile Show Extended Profile  Send wiz a Private Message
ja sam imao majcu sa imenom, pa me niko osim Marlowa nije prepoznao al sam upoznao ontarioweba, Renky-ja, Tomislava, Markosa i Dadu...

_____________________
Hundreds F Vampires!

tražim: DD Dnevnik: 9, 13, 37, 38, 39, 40, 54, 55, 56, 57, 58
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 11/12/2005 : 13:25:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
I ja sam ovih dana upoznao puno ljudi koje na žalost nisam imao prilike upoznati prije. Krenimo redom: Aco, Gaston, kiky, DeeCay, stinky, zveles, Dado, vikic, verter, jgoran5, dekara, wanderer, jurica...svi odreda cool tipovi!
Ako nekog nisam spomenuo, izvinjavam se.


Grad Stripova, vješanje svakog sata.
Strance dobrodošao...
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 11/12/2005 : 13:28:31  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

I ja sam ovih dana upoznao puno ljudi koje na žalost nisam imao prilike upoznati prije. Krenimo redom: Aco, Gaston, kiky, DeeCay, stinky, zveles, Dado, vikic, verter, jgoran5, dekara, wanderer, jurica...svi odreda cool tipovi!
Ako nekog nisam spomenuo, izvinjavam se.


dogovor za basket vrijedi?
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 11/12/2005 : 13:33:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Vrijedi, naravno! Pošalji mi poruku da znam tvoj broj mobitela!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 11/12/2005 : 13:34:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Bit cu i na CRŠ-u poslije 15.30h, pa sa možda vidimo!
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 11/12/2005 : 13:37:10  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

Bit cu i na CRŠ-u poslije 15.30h, pa sa možda vidimo!


i ja cu doci danas, ali nesto kasnije, negdje oko 8
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 11/12/2005 : 13:38:00  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

Vrijedi, naravno! Pošalji mi poruku da znam tvoj broj mobitela!


poslano
jesi dobio?
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 11/12/2005 : 14:21:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
CRŠ je, iako tragican podbacaj u organizacijskom smislu, bio zanimljiv u smislu re-upoznavanja starih i upoznavanja novih forumaša, i tako kao mix malo strip-šopinga, malo konverzacije sa svakim, moja dva CRŠ dana opcenito brzo proletješe.

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 11/12/2005 : 15:13:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
pa CRŠ kao službeno dogadanje je bio nula, ali to mi ionako nije bilo važno, vec kontakt s ljudima
u tom smislu, bila je ok prica, pa i zajebancija
upoznao sam, nakon što 4 godine znam covjeka s foruma SejuSexona (vrlo ugladen tip hehe, iznenadio me izgledom japija, becka škola:), ali nije bilo vremena za neko duže druženje)
zatim sam upoznao juricu (tu je bilo duže price o svemu), pa dadu (koji voli nijemice), dcopica (i prckao njegove texgigante), wanderera (moj zagorac)
naravno, bilo je i gomila onih koje vec znam - kiky, deecay, aco (prekratko), gaston (isuviše kratko), darth vader (filmske price), dekara (koji nikako da postane mizantrop pa mi je i ovom prilikom dao NEOM, te, štoviše, i Brita i navlaci me na amere:)
bio je tu i markos, koji je priznao da je Zagortustra u pravu što se tice svega, pa i cijena stripova te je /pred svjedocima/ rekao da intimno obožava Zagortustrine istupe i sa razdraganim srcem prihvaca svaku pokudu (i ono malo pohvala:))
e da, na trenutak sam vidio i marlowa, nije bilo vremena za pricu (jer je spomenuti žurio na skup potpore generalu Gotovini:)



ludaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 11/12/2005 : 15:46:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
meni je najbolja bila stinkyjeva reakcija nakon što smo se upoznali

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 11/12/2005 : 16:08:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
Aaaa, mislim da sam prepoznao marlowea na snimku u Dnevniku. Jedini u dresu Zvezde na protestu, right? :)))

"All hail the spider!
A hardy breed is he!
Tra la la!"
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7791 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 11/12/2005 : 16:43:15  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by I like girlz

jel ko sreo bernija i popricao s njim na temu nathan nevera? ima li kakvih novih informacija u vezi toga?

Ja sam pricao sa Bernijem, ali nisam mu postavljao pitanja u vezi NN.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.





pa što nisi moj sejo? prvi mjesec nove godine je bliže nego ikad, a tada tema NN postaje najaktuelnija, jer pada odluka o njegovoj sudbini na ovim prostorima. cudi me da niko to nije malo pobliže ispitao, da znam bernija i da sam imao prilike s njim da porazgovaram, to bi zasigurno bilo glavno pitanje koje bi mu postavio.
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 11/12/2005 : 18:07:01  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

pa CRŠ kao službeno dogadanje je bio nula, ali to mi ionako nije bilo važno, vec kontakt s ljudima
u tom smislu, bila je ok prica, pa i zajebancija
upoznao sam, nakon što 4 godine znam covjeka s foruma SejuSexona (vrlo ugladen tip hehe, iznenadio me izgledom japija, becka škola:), ali nije bilo vremena za neko duže druženje)
zatim sam upoznao juricu (tu je bilo duže price o svemu), pa dadu (koji voli nijemice), dcopica (i prckao njegove texgigante), wanderera (moj zagorac)
naravno, bilo je i gomila onih koje vec znam - kiky, deecay, aco (prekratko), gaston (isuviše kratko), darth vader (filmske price), dekara (koji nikako da postane mizantrop pa mi je i ovom prilikom dao NEOM, te, štoviše, i Brita i navlaci me na amere:)
bio je tu i markos, koji je priznao da je Zagortustra u pravu što se tice svega, pa i cijena stripova te je /pred svjedocima/ rekao da intimno obožava Zagortustrine istupe i sa razdraganim srcem prihvaca svaku pokudu (i ono malo pohvala:))


stinky - 3x najveci, sta reci vise
Go to Top of Page

Nobody
Senior Member

Slovenia
2195 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 11/12/2005 : 18:55:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Nobody a Private Message
e pa stvarno - na crš bilo pola slovenije, zato pozdrav svima koje sam vec od prije poznavao: TomDar, Wiz, Jang, Budi, Bob Rock, Corto i koje sam upoznao tek na crš a to su: Dolly69, Aco i Damjan (nick name neznam) - nadam se da su svi na spisku
pozdarvio medutim još: Markosa, u živo vidio Bernarda, Mike, Dado, i šefa striparne Buch.

nadam se ubuduce još cujemo, koju napišemo ili ispricamo, da ce jednom Markos imat vec casa, ...

Aco in Dolly69 su face, koje je bilo lijepo upoznati

kdor ne skace ni Sloven´c
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2816 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 11/12/2005 : 19:49:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Eto dvih fotka (copyright by wiz):

Sa ljeve ka desni:

Dado, Aco, mike



Dado, wiz, Aco





Jack the Black.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 11/12/2005 : 22:07:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
prekratko sam bio, vidio redom: acu, markosa i ženu, dadu,krugera, vertera, dekaru, doc lestera, kikya, i naravno, macana, bernard mi se izgubio prije nego što sam ga stigao bilo što upitati, renkya isto izdaleka pa se izgubio, s columbom nikako da se nadem, a donio mi stripove, sigurno sam koga zaboravio....svu u svemu ok, ali jedva cekam makarsku

i naravno, otišao doma s 30-ak stripova, potez dana Q ovi za 1 kn, malo ošteceni, ali još uvijek dobri
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 12/12/2005 : 08:45:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Proširujem popis ljudi koje sam prvi puta upoznao ovaj vikend:

Aco, Thommo, Gaston, kiky, DeeCay, stinky, zveles, Dado, vikic, verter, jgoran5, dekara, wanderer, jurica, Darkwood Devil, Renky, marlowe, tom1979...svi odreda cool tipovi!

Ako sam nekoga preskocio, ispricavam se!
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000