forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 EXTRA TEX BR.1-EL MORISCO
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 11/12/2005 : 11:54:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
još mali rendžer i propade biznis sa starim ZS i LMS
Go to Top of Page

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 11/12/2005 : 14:06:17  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message

Ma znam, meni je zapravo cudno da u zemlji u kojoj je opca prihvacenost stripa blizu nule može postojati jedna fanaticna manjina koja pronalazi nove forme za svoje usrecenje - reprinte, HC knjižurine itd. i pritom ne gleda ni na zadnju paru. Nekad imam osjecaj kao da sam clan polulegalnog underground kulta.
U svakom slucaju, ovo cu vjerojatno i duplo kupiti jer mi se svida ideja da se bar pokuša s nekim marketingom usmjerenim mladoj populaciji. Ako klinci s malo marketinga popuše nevidena sranja možda se isto dogodi i s Extra Texom :). Ipak, mislim da ce najviše ispocetka navaliti gerijatrija, kao i na Marka i Bleka.


"There's no such thing as a free lunch!"
[/quote]


živio sc,dolje hc
Go to Top of Page

Rache
New Member



Croatia
196 Posts

Member since 31/08/2005

Posted - 11/12/2005 : 14:23:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Rache a Private Message
Zivio TEX! a sto se tice klinaca i sranja koja ce popusit to je stvarno nevjerojatno -pogledajmo primjer nezapamcene jagme za ninja kornjacama- sve kupuju samo da su ninja kornjace gore- trebalo bi napravit bonellijeve cokoladice s raznim junacima i razne druge gluposti- onda mozemo pricati o popularizaciji stripa ;) A tko god da je izdavac ovog texa pozdravljam njegovu inicijativu da se bar malo izreklamira izvan samih stripova i zelim mu sve najbolje u poslovnom poduhvatu.

Nothing is more dangerous than an idea when it's the only one you have.
Go to Top of Page

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 11/12/2005 : 19:08:37  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message
quote:
Originally posted by Toninho

još mali rendžer i propade biznis sa starim ZS i LMS


po mojoj procjeni a i neki se strucniji poznavatelji slažu da biznis sa lms i zs nece tako skoro propasti(nasrecu).to ti je uvijek sigurna investicija(kao i dionice neke pivovare) jer uvijek ce vrijediti sve više i više jer ih je ocuvano sve manje i manje a NOSTALGICARA I KOLEKCIONARA uvijek ima novih.iz tog razloga kad potrošiš hrpu para na skupi hc možeš biti siguran da si popušio jer nikad nece vrijediti više nego što vrijedi sad.jedino te može tješiti cinjenica da lijepo stoji u ormaru tj. polici

živio sc,dolje hc
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29212 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 12/12/2005 : 09:14:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by jetset

quote:
Originally posted by Toninho

još mali rendžer i propade biznis sa starim ZS i LMS


po mojoj procjeni a i neki se strucniji poznavatelji slažu da biznis sa lms i zs nece tako skoro propasti(nasrecu).to ti je uvijek sigurna investicija(kao i dionice neke pivovare) jer uvijek ce vrijediti sve više i više jer ih je ocuvano sve manje i manje a NOSTALGICARA I KOLEKCIONARA uvijek ima novih.iz tog razloga kad potrošiš hrpu para na skupi hc možeš biti siguran da si popušio jer nikad nece vrijediti više nego što vrijedi sad.jedino te može tješiti cinjenica da lijepo stoji u ormaru tj. polici

živio sc,dolje hc


Samo quotam post, da se ne izgubi... Pa se cujemo za koju godinu:-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 12/12/2005 : 15:16:33  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by jetset

quote:
Originally posted by Toninho

još mali rendžer i propade biznis sa starim ZS i LMS


po mojoj procjeni a i neki se strucniji poznavatelji slažu da biznis sa lms i zs nece tako skoro propasti(nasrecu).to ti je uvijek sigurna investicija(kao i dionice neke pivovare) jer uvijek ce vrijediti sve više i više jer ih je ocuvano sve manje i manje a NOSTALGICARA I KOLEKCIONARA uvijek ima novih.iz tog razloga kad potrošiš hrpu para na skupi hc možeš biti siguran da si popušio jer nikad nece vrijediti više nego što vrijedi sad.jedino te može tješiti cinjenica da lijepo stoji u ormaru tj. polici

živio sc,dolje hc


Samo quotam post, da se ne izgubi... Pa se cujemo za koju godinu:-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


što se tice markosovih (& jataci:)) izdanja MM koja idu u 500 komada sigurno ce biti barem malo vrednija od 100 kn prodajne cijene...
meni se totalno neda trošiti novce na LMS/ZS osim ako kupim neki kupus samo da bi ga procitao...


to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

JORGE
Junior Member



Croatia
483 Posts

Member since 21/04/2004

Posted - 12/12/2005 : 17:04:07  Show Profile Show Extended Profile  Send JORGE a Private Message
Ja sam odavno odustao od nabavljanja npr ZAGORA u ZS i LMS izdanju, jednostavno mi se neda dati
puno (previše)novaca za neke stare brojeve, ma koliko oni imaju veliku kolekcionarsku vrijednost.
Pa bolje mi je dati 16 kuna za Ludensovo izdanje i imati kvalitetno tiskan (štampan) strip.
A što se tice HC izdanja, nemogu se oteti dojmu kako su JEBENO ODLICNI ovi Texone-i što sam ih kupio, po 100 kn za Magnusovog i Parlov-ovog, i 150 za Kubertovog u boji, pa još A4 formata i gomila stranica (a i teški su jeboteeeee), a vrijede doslovno svake kune cak dapace smatram da su jeftini s obzirom na dobiveno.
Pa kad im još pridružim i MARTIJEVE, a nadam se u skoroj buducnosti i NATHANOVE !
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7791 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 12/12/2005 : 18:33:24  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
opet ode i ovaj topic u vec staru i dosadnu sc vs hc i zs,lms vs ludens raspravu. do bola dosadno više. ima li kakvih vijesti za ovog extra texa? neko je spominjao ovaj tjedan kao zvanicnu premijeru na kioscima.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 12/12/2005 : 19:08:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Na cijelom CRŠ-u nitko nije ništa znao o tom novom izdanju Texa.
Go to Top of Page

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 12/12/2005 : 20:13:10  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message
pliva patka preko save...

živio sc,dolje hc
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 12/12/2005 : 20:40:58  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
E,stvarno je istina!
extra Teks dolazi na kiosk slijedeci tjedan kao božicni poklon svim stripašima...nije važno ko ga izdaje,ali bitno je da je 16 kuna i na kioscima.Netko je rekao i 112 strana?Vjerovatno,želi li se slijediti poredak kod Teksa.

Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 12/12/2005 : 22:04:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
quote:
Originally posted by kico

E,stvarno je istina!
extra Teks dolazi na kiosk slijedeci tjedan kao božicni poklon svim stripašima...nije važno ko ga izdaje,ali bitno je da je 16 kuna i na kioscima.Netko je rekao i 112 strana?Vjerovatno,želi li se slijediti poredak kod Teksa.




obaška mi je plezijaner glede ove vijestice
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7791 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 13/12/2005 : 00:39:50  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
nadam se samo da ce se neko sjetiti da objavi i poneki maxi tex, jer po onom što sam citao o njima, svih 8 koji su izašli su fenomenalni, ne mogu se porediti sa zagorovim maxijima.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7794 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 13/12/2005 : 21:51:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
koliko cemo još morati cekati tog Extra Texane mogu više cekati!!!!!!!
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 13/12/2005 : 22:13:47  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
što se tice maxi texa imam ja jednog i crta ga angel repetto i odlican je a fakat kad ce izaci taj novi teks

homos homini lupus
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7791 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 14/12/2005 : 00:44:06  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by jasa

što se tice maxi texa imam ja jednog i crta ga angel repetto i odlican je a fakat kad ce izaci taj novi teks

homos homini lupus



hoš se mijenjat za taj maxi?
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 14/12/2005 : 06:38:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Ljudi, no sikiriki. Ionako imamo previše stripova na tržištu.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3067 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 14/12/2005 : 08:41:31  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Ljudi, no sikiriki. Ionako imamo previše stripova na tržištu.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.





previše? stripova nikad previše, ima ih dovoljno
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 14/12/2005 : 09:53:46  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
To me podsjeca na onaj vic kad su rekli pijancu da ima problema s alkoholom, na sto je on odgovorio da nema nikakvog problema, da uvijek ima alkohola u dovoljnim kolicinama.

Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7791 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 14/12/2005 : 16:34:32  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Ljudi, no sikiriki. Ionako imamo previše stripova na tržištu.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.





sejo, meni kad nema nathana, onda skoro pa kao da mi nema nicega.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 14/12/2005 : 16:48:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by SejoSexon

Ljudi, no sikiriki. Ionako imamo previše stripova na tržištu.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.





sejo, meni kad nema nathana, onda skoro pa kao da mi nema nicega.

Šta misliš kako je meni bilo bez Mister Noa? Budi optimistican, a ima i drugih, dobrih stripova.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

Milos
Starting Member

Montenegro
76 Posts

Member since 17/11/2001

Posted - 14/12/2005 : 18:42:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Milos a Private Message
Mislim da stripovi koji sada izlaze nece imati nikada vecu vrijednost jer su LMS i ZS bili predmet zelja klinaca koji su sada odrasli i imaju novca da ih sebi priuste bez obzira na cesto nerazumljivu cijenu. Moguce je da ce se pojaviti kolekcionari mobilnih telefona ili konzola i igara za njih, filmova za nekih 15-tak godina. Kao ona fora nije u mladosti mogao imati PS2 ili neki Nokia telefon. Ja se rado sjecam svog Commodore 64 sa kraja 90-tih godina. Kako su mi samo drugovi zavidjeli zbog njega a nije imao ni diskete nego kasetofon. Strip ce sve vise zamirati i vjerovatno ce opstati samo u dnevnim novinama kratki stripovi od 1-2 kaisa.
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 14/12/2005 : 18:59:32  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by Milos

Mislim da stripovi koji sada izlaze nece imati nikada vecu vrijednost jer su LMS i ZS bili predmet zelja klinaca koji su sada odrasli i imaju novca da ih sebi priuste bez obzira na cesto nerazumljivu cijenu. Moguce je da ce se pojaviti kolekcionari mobilnih telefona ili konzola i igara za njih, filmova za nekih 15-tak godina. Kao ona fora nije u mladosti mogao imati PS2 ili neki Nokia telefon. Ja se rado sjecam svog Commodore 64 sa kraja 90-tih godina. Kako su mi samo drugovi zavidjeli zbog njega a nije imao ni diskete nego kasetofon. Strip ce sve vise zamirati i vjerovatno ce opstati samo u dnevnim novinama kratki stripovi od 1-2 kaisa.


ako se ne varam još imam CM64 na tavanu.... kupiš???
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7791 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 14/12/2005 : 19:02:52  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by SejoSexon

Ljudi, no sikiriki. Ionako imamo previše stripova na tržištu.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.





sejo, meni kad nema nathana, onda skoro pa kao da mi nema nicega.

Šta misliš kako je meni bilo bez Mister Noa? Budi optimistican, a ima i drugih, dobrih stripova.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.





ali si(smo) došao(došli) na svoje, jer od zadnjeg nathana izašla su vec dva mister noa i barem znaš(znamo) na cemu si(smo) s mister no-om, dok s nathanom je to sasvim druga prica, tako da je teško usporedivo to dvoje. ali ipak, još sam relativni optimista.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 14/12/2005 : 19:05:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by Milos

Mislim da stripovi koji sada izlaze nece imati nikada vecu vrijednost jer su LMS i ZS bili predmet zelja klinaca koji su sada odrasli i imaju novca da ih sebi priuste bez obzira na cesto nerazumljivu cijenu. Moguce je da ce se pojaviti kolekcionari mobilnih telefona ili konzola i igara za njih, filmova za nekih 15-tak godina. Kao ona fora nije u mladosti mogao imati PS2 ili neki Nokia telefon. Ja se rado sjecam svog Commodore 64 sa kraja 90-tih godina. Kako su mi samo drugovi zavidjeli zbog njega a nije imao ni diskete nego kasetofon. Strip ce sve vise zamirati i vjerovatno ce opstati samo u dnevnim novinama kratki stripovi od 1-2 kaisa.


Teško je prognozirati daleku buducnost, ali po meni strip za sada stoji jako dobro na svjetskom tržištu, s obzirom kakvu je u zadnja dva desetljeca dobio konkurenciju i to u obliku televizije, videa, CD-a, DVD-a, video igrica, MP3 playera i da ne nabrajam dalje.
Naravno, teško je i prognozirati hoce li današnji stripovi imati vecu vrijednost od one u trenutku samog izlaska stripa. Sudeci po dogadanjima posljednjih desetljeca, hoce. Na primjer glancer Zagor extra broj 1 vec sada vrijedi više od pedesetak kuna, a imam osjecaj kao da sam ga jucer kupio na kiosku.

Grad Stripova, vješanje svakog sata.
Strance dobrodošao...
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000