forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 EXTRA TEX BR.1-EL MORISCO
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Milos
Starting Member

Montenegro
76 Posts

Member since 17/11/2001

Posted - 15/12/2005 : 01:15:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Milos a Private Message
Cinjenica je da se strip jos uvijek dobro kotira ali u velikoj vecini kod starije publike dok kod mladjih je na zadnjem mjestu zabave. Video igre i DVD filmovi su im mnogo zanimljiviji. Ako cu pravo i meni je ta vrsta zabave bila mnogo bolja ali se nije imalo para za gutace zetona dok sto se tice filmova nije bilo ni video rekordera a da ne pricam o 2 programa drzavne TV na kojima su reprizirani jedni te isti filmovi u okviru zimskog bioskopa.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 15/12/2005 : 13:53:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Milos

Cinjenica je da se strip jos uvijek dobro kotira ali u velikoj vecini kod starije publike dok kod mladjih je na zadnjem mjestu zabave. Video igre i DVD filmovi su im mnogo zanimljiviji. Ako cu pravo i meni je ta vrsta zabave bila mnogo bolja ali se nije imalo para za gutace zetona dok sto se tice filmova nije bilo ni video rekordera a da ne pricam o 2 programa drzavne TV na kojima su reprizirani jedni te isti filmovi u okviru zimskog bioskopa.



Stripovi su znaci bili jeftini izvor zabave i zbog toga je stekao svoju popularnost. Možda da su i ovi novi stripovi ultrajeftini i da ih nalaziš ostavljene na praznim stolicama buseva, vlakova, bolnickim cekaonama, u kaficima uz kavu... To bi tek bila prava popularizacija!

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Milos
Starting Member

Montenegro
76 Posts

Member since 17/11/2001

Posted - 15/12/2005 : 16:21:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Milos a Private Message
Sigurno popularizaciji kod mladje publike nece doprinijeti cijena stripa od 10E koji se procita za max sat vremena dok se na trafici moze uzeti DVD film za par eura ili kod lokalnog pirata par igrica sa kojima su mirni mjesec-dva. Problem je sto strip stagnira dugo vremena a video igre i film grabe krupnim koracima.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7791 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 15/12/2005 : 18:26:51  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Milos

Sigurno popularizaciji kod mladje publike nece doprinijeti cijena stripa od 10E koji se procita za max sat vremena dok se na trafici moze uzeti DVD film za par eura ili kod lokalnog pirata par igrica sa kojima su mirni mjesec-dva.



pa kad se malo bolje razmisli i jest tako. mnogo više vremena i razbibrige provedem uz igrice nego uz strip, pogotovo sad kad mi nema NN.
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 16/12/2005 : 11:52:43  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message
Sto je s ovim?

Izlazi ili ne?
Go to Top of Page

JORGE
Junior Member



Croatia
483 Posts

Member since 21/04/2004

Posted - 16/12/2005 : 11:56:16  Show Profile Show Extended Profile  Send JORGE a Private Message
I ja se pitam ?!
Rekli su ovaj tjedan, a još ništa!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7794 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 17/12/2005 : 00:25:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
eto,proša je i ovaj tjedan za koji smo najavljivali tex extra ali ništa od toga.jedino ako dode sutra ali sumnjam
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 17/12/2005 : 10:23:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message
polako ljudi, tko je ikad vidio strip koji ne kasni
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 17/12/2005 : 10:25:47  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by Constantine33

polako ljudi, tko je ikad vidio strip koji ne kasni



dobra!!!

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

oce
New Member

Fyro Macedonia
153 Posts

Member since 09/03/2004

Posted - 17/12/2005 : 11:24:21  Show Profile Show Extended Profile  Send oce a Private Message
Ja.Sva MK izdanja Zagora,DD i MM izasla su na vreme.

POSTAVITE NASLOVNICE MEGA STRIPA NA GLAVNOJ STRANI!

Edited by - oce on 17/12/2005 11:25:00
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 17/12/2005 : 16:16:30  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

eto,proša je i ovaj tjedan za koji smo najavljivali tex extra ali ništa od toga.jedino ako dode sutra ali sumnjam

Sad sam ti vidio u profilu da si s Ugljana. Ja sam 50% Kukljican .

Go to Top of Page

AZ
Average Member

Croatia
742 Posts

Member since 05/01/2002

Posted - 17/12/2005 : 20:58:40  Show Profile Show Extended Profile  Send AZ a Private Message
Iza Nove godina kažu na trafici, zapelo negdje. Normalno, ništa ne može glatko funkcionirati. Kad se jednom pojavi, valjda ce biti redovito.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7794 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 17/12/2005 : 23:28:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
zanimljivoimam ja i rodbine u kukljici
quote:
Originally posted by alen

quote:
Originally posted by mpavin

eto,proša je i ovaj tjedan za koji smo najavljivali tex extra ali ništa od toga.jedino ako dode sutra ali sumnjam

Sad sam ti vidio u profilu da si s Ugljana. Ja sam 50% Kukljican .



Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7794 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 17/12/2005 : 23:30:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
ma tko ti je to rekaotek iza Nove godinema te prodavacice u trafici nemaju pojma,što ih uopce slušaš
quote:
Originally posted by AZ

Iza Nove godina kažu na trafici, zapelo negdje. Normalno, ništa ne može glatko funkcionirati. Kad se jednom pojavi, valjda ce biti redovito.

Go to Top of Page

AZ
Average Member

Croatia
742 Posts

Member since 05/01/2002

Posted - 18/12/2005 : 14:09:34  Show Profile Show Extended Profile  Send AZ a Private Message
Okrutne su, sadisticki se igraju s našim osjecajima.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7794 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 19/12/2005 : 16:56:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
ma nemaju pojma.bolje ih je uopce ništa ne pitati
quote:
Originally posted by AZ

Okrutne su, sadisticki se igraju s našim osjecajima.

Go to Top of Page

vikic
Advanced Member



Croatia
4737 Posts

Member since 06/03/2003

Posted - 19/12/2005 : 20:50:29  Show Profile Show Extended Profile  Send vikic an ICQ Message  Send vikic a Private Message
da ne citam cijeli topic, oce netko rezimirati? priti pliz. :) izašlo, il nije?
Go to Top of Page

Tomislav
Average Member

Croatia
815 Posts

Member since 23/08/2002

Posted - 19/12/2005 : 20:52:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomislav a Private Message
nije
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 19/12/2005 : 20:58:01  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by vikic

da ne citam cijeli topic, oce netko rezimirati? priti pliz. :) izašlo, il nije?



po prici navodno iza nove, pa sad, vidjet cemo!! samo da nebude kao i sa ludensovim sajtom: "tresla se gora - rodio se zec!"

ZAGOR PRICA...
Samo cetiri miliona ljudi imaju "srecu" da zive u Bosni i Hercegovini, ostali nemaju tu "srecu" ali imaju sve ostalo ....
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 20/12/2005 : 01:28:11  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by vikic

da ne citam cijeli topic, oce netko rezimirati? priti pliz. :) izašlo, il nije?


Kažu iza nove godine.
Nada postoji,al teško za povjerovat.
Izašla reklama u Modroj Lasti.
?

Go to Top of Page

Deki86
Average Member



Croatia
848 Posts

Member since 07/02/2006

Posted - 12/02/2006 : 02:43:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Deki86 a Private Message
Totalno sam bio sretan kada sam èuo da poèinje izlaziti Tex extra.
Ali budale odluèile tek od 100.broja. Pa nema veze što su stariji brojevi imali drugaèiji broj stranica, šta se to nije moglo nikako prilagodit? Kako u Italiji mogu poèet reprint od 1.broja?
A to što kažu da prvi brojevi nisu kvalitetni, pa koga briga, ako netko (a ima ih puno) želi imat kolekciju onda želi sve od 1.broja nadalje. Jedva sam doèekao ovaj reprint, ali mislim da mi se više isplati èekat kojih 30-ak godina do ponovnog reprinta. Ili æe se i onda neka budala sjetiti krenuti od npr.382. broja?
Go to Top of Page

deangelis
Junior Member

Croatia
374 Posts

Member since 04/12/2005

Posted - 12/02/2006 : 17:27:55  Show Profile Show Extended Profile  Send deangelis a Private Message
quote:
Originally posted by Deki86

Totalno sam bio sretan kada sam èuo da poèinje izlaziti Tex extra.
Ali budale odluèile tek od 100.broja. Pa nema veze što su stariji brojevi imali drugaèiji broj stranica, šta se to nije moglo nikako prilagodit? Kako u Italiji mogu poèet reprint od 1.broja?
A to što kažu da prvi brojevi nisu kvalitetni, pa koga briga, ako netko (a ima ih puno) želi imat kolekciju onda želi sve od 1.broja nadalje. Jedva sam doèekao ovaj reprint, ali mislim da mi se više isplati èekat kojih 30-ak godina do ponovnog reprinta. Ili æe se i onda neka budala sjetiti krenuti od npr.382. broja?


Nemoj tako. Kada tih, kako ti kažeš "BUDALA" ne bi bilo, ne bi Extra Tex krenuo ni od jednog broja. Bolje išta nego ništa. Zato treba dati izdavaèkoj kuæi VANGOGH punu podršku i poželiti im puno uspjeha u radu. Na kraju krajeva, svaki od nas forumaša se može upustiti u privatan biznis, i poèet izdavat nekog junaka na kiosku. Ja osobno za to nemam petlje, jer smatram da je to preriskantno, i da bi u konaènici prije bio u minusu nego u plusu. Siguran sam da je manje riskantno izdavat strip u HC izdanju, jer æe se uvijek naæ nas 250 - 300 stripofila, koji æe kupiti to izdanje, te æe na taj naèin i izdavaè imati koliko toliko koristi.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 12/02/2006 : 17:42:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by deangelis

quote:
Originally posted by Deki86

Totalno sam bio sretan kada sam èuo da poèinje izlaziti Tex extra.
Ali budale odluèile tek od 100.broja. Pa nema veze što su stariji brojevi imali drugaèiji broj stranica, šta se to nije moglo nikako prilagodit? Kako u Italiji mogu poèet reprint od 1.broja?
A to što kažu da prvi brojevi nisu kvalitetni, pa koga briga, ako netko (a ima ih puno) želi imat kolekciju onda želi sve od 1.broja nadalje. Jedva sam doèekao ovaj reprint, ali mislim da mi se više isplati èekat kojih 30-ak godina do ponovnog reprinta. Ili æe se i onda neka budala sjetiti krenuti od npr.382. broja?


Nemoj tako. Kada tih, kako ti kažeš "BUDALA" ne bi bilo, ne bi Extra Tex krenuo ni od jednog broja. Bolje išta nego ništa. Zato treba dati izdavaèkoj kuæi VANGOGH punu podršku i poželiti im puno uspjeha u radu. Na kraju krajeva, svaki od nas forumaša se može upustiti u privatan biznis, i poèet izdavat nekog junaka na kiosku. Ja osobno za to nemam petlje, jer smatram da je to preriskantno, i da bi u konaènici prije bio u minusu nego u plusu. Siguran sam da je manje riskantno izdavat strip u HC izdanju, jer æe se uvijek naæ nas 250 - 300 stripofila, koji æe kupiti to izdanje, te æe na taj naèin i izdavaè imati koliko toliko koristi.



Slazem se s tobom,svaka cast ekipi iz Dubrovnika,a ja ocekujem da ce se neko setiti da objavi i prvih 100 brojeva jer Tex to zasluzuje.
Veci je problem sporo izlazenje regularne serije!!!!!!!!

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 12/02/2006 : 17:44:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Treba spomenuti da zadnji reprint Texa u Italiji izlazi svaka dva tjedna!? Da je tako i kod nas, mogao bi Tex i od prvog broja, ali po meni bi bilo bolje da je poèeo izlaziti od broja 162 zbog preskoèenih epizoda.

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7794 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 12/02/2006 : 19:15:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
meni je sve isto. bolje ovako nego nikako

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000