forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Nathan Never - test - novih deset pitanja !!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 02/01/2006 : 01:45:09  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
pun pogodak marino! samo da održiš tu tendenciju.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 03/01/2006 : 00:40:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Složit cu i ja još koje pitanje ovih dana, da se narod malo zabavlja!
A nešto se može i nauciti.

Grad Stripova, vješanje svakog sata.
Strance dobrodošao...
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 03/01/2006 : 00:45:43  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
a taman sam pomislio da neceš više
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 29/01/2006 : 21:46:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
1. S kojim likom iz svijeta Star treka možemo povezati Dr Calvina Sunga, tvorca robota C-3?

2. U kojoj prici "Imperial Scout walker" iz svijeta Star Warsa napada Nathana i Jacka?

3. Je li Nathan kršten?

4. Gdje se nalazi Shaolinov hram, u koji Nathan odlazi nakon Laurine smrti?

5. U kojoj prici se prvi puta pojavljuje Jack O'Ryan, a u kojoj Raven?

6. Je li klonz Ubiq, kucni ljubimac od Nathanovih susjeda, muškog ili ženskog spola?

7. Na kojem mjestu Nathan prvi puta upoznaje Reisera i Legs i u kojoj prici je to prikazano?

8. Udruženje RIKORD S.P.A iz price "Tri istine", koje prireduje mentalna putovanja, možemo poistovjetiti s slicnim udruženjem iz kojeg filma od Arnolda Schwarzeneggera?

9. Diego Hernandez, igrac fightballa, u vecini segmenata neodoljivo podsjeca na koga?

10. Koja je Nathanova prica radena po uzoru na film od Bruce Leea "U Zmajevom gnijezdu"?



'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 29/01/2006 : 22:02:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
9. Diego Maradona

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 29/01/2006 : 22:14:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
1. ne sjecam se baš najbolje
2. Ja, robot
3. ni toga se ne sjecam, ali u par navrata se spominje da je kao mali s majkom išao u crkvu
4. na orbitalnoj stanici Tersicore
5. Vrijeme osvete-Jack O'Ryan ; Gabrielova zagonetka-Raven
6. nemam pojma, koliko se sjecam u 2. epizodi mu ona susjeda kaže da mu je teško odrediti spol
7. u hramu Shaolin ; prica U ponoru pamcenja/Jedanaesta zapovjed
8. Totalni opoziv
9. Maradona,valjda
10. Operacija Zmaj / Otok smrti


Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7805 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 29/01/2006 : 22:25:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
1. ne znan,slabo je pocelo
2. Ja,robot
3. ne znam
4. opet ne znam
5. Jack je u 18.Vrijeme osvete a Raven ne znan, možda Gabrielova zagonetka,znan da se pojavljuje u broju 39.ali to je povratak
6. žensko
7. u shaolinskome hramu- broj 16 ili 17 ne sican se-više u 17
8. Posljednji opoziv- ili Total recall
9. vjerojatno na Maradonu
10. operacija zmaj/otok smrti

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 29/01/2006 : 23:18:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
geek alert

Samo da uložim žalbu zbog dvosmislenih pitanja. Naime, i sam Nathan, kao solidan kolekcionar, je imao MM #1, što se može videti i u Almancco Sf 1995. A kao Han Solo je završio i jedan lik u Agenzia Alfa #2.

/geek alert

--
"Uh... what's a Shaggy Man and am I old enough to know?"
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 29/01/2006 : 23:26:54  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
>Naime, i sam Nathan, kao solidan kolekcionar, je imao MM #1

Zar nije u pitanju tuttoMM#1?
geek, geek...;)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 30/01/2006 : 00:03:15  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
1. s onim doktorom koji je stvorio datu (bio je nedavno u ovoj zadnjoj seriji "star trek: enterprise");

2. ja, robot;

3. ne mogu se sjetiti;

4. orbitalna stanica tersicore;

5. vrijeme osvete/gabrielova zagonetka;

6. nathanova susjedka kaže mu je nemoguce odrediti spol jer je rezultat genetskog pokusa;

7. hram shaolin - jedanaesta zapovijed;

8. total recall (totalni opoziv);

9. pa valjda na diega armanda maradonu;

10. operacija zmaj/otok smrti;
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 30/01/2006 : 00:17:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

geek alert

Samo da uložim žalbu zbog dvosmislenih pitanja. Naime, i sam Nathan, kao solidan kolekcionar, je imao MM #1, što se može videti i u Almancco Sf 1995. A kao Han Solo je završio i jedan lik u Agenzia Alfa #2.

/geek alert

--
"Uh... what's a Shaggy Man and am I old enough to know?"


Žalba je usvojena. To su podaci koje na žalost nisam znao jer nisam procitao sve od Nevera. Tako pitanje sa Han Solom stvarno ispada dvosmisleno, dok ono sa MM #1 i ne mora biti, jer se u pitanju traži "fanaticni kolekcionar", dok bi Nathana prije mogli okvalificirati "solidnim",kao što si i sam spomenuo. Test je ipak bio raden po uzoru na price objavljene kod nas, iako to nisam nigdje naveo. Ipak, hvala ti još jednom na ispravci...

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 30/01/2006 : 01:05:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Zar nije u pitanju tuttoMM#1?
geek, geek...;)


True, true.

Senka je veci geek od mene! ;)

--
"Uh... what's a Shaggy Man and am I old enough to know?"
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7805 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 30/01/2006 : 16:22:30  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
6.pitanje:kažete da je teško odrediti koji je spol Ubiq. u Glasu iz prošlosti kažu da je žensko, ako se ne varam

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 30/01/2006 : 19:59:40  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

6.pitanje:kažete da je teško odrediti koji je spol Ubiq. u Glasu iz prošlosti kažu da je žensko, ako se ne varam

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.




evo da ti citiram šta kaže nathanova susjetka katia u epizodi "crni monolit" na stranici 29, prva pasica : na nathanovo pitanje jeli ubiq muški ili ženski klonz, ona odgovara: "eh... to nismo još otkrili. to je kod klonza teško ustanoviti."
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 30/01/2006 : 20:37:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
1. Dr. Noonian Sung - tvorac Date. Na drugo je sve odgovoreno.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7805 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 30/01/2006 : 23:40:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by mpavin

6.pitanje:kažete da je teško odrediti koji je spol Ubiq. u Glasu iz prošlosti kažu da je žensko, ako se ne varam

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.




evo da ti citiram šta kaže nathanova susjetka katia u epizodi "crni monolit" na stranici 29, prva pasica : na nathanovo pitanje jeli ubiq muški ili ženski klonz, ona odgovara: "eh... to nismo još otkrili. to je kod klonza teško ustanoviti."


evo citiram ja tebi(iz Ludens 47: Glas iz prošlosti ili ako oceš original #33):
Nathan: izgleda da je Ubiq danas jako privržen...pogotovo muškarcima
Julia(Nathanova susjeda): oh naravno, kao i sve ženskice.
Nathan: Ubiq je žensko? Ali, akoje tako...zašto mu se obracate...to jest njoj...kao da je muško?
Julia: oh, stvar navike. tek nedavno smo otkrile da je ženskica...sjecate se? Nismo znali ni koje je pasmine...a tolike je godine s nama. Smiješno, zar ne?




samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 31/01/2006 : 14:30:32  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Dalen

1. Dr. Noonian Sung - tvorac Date. Na drugo je sve odgovoreno.



pa i na to je bilo odgovoreno , doduše bez punog imena ali je ipak odgovoreno.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 31/01/2006 : 14:32:25  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by mpavin

6.pitanje:kažete da je teško odrediti koji je spol Ubiq. u Glasu iz prošlosti kažu da je žensko, ako se ne varam

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.




evo da ti citiram šta kaže nathanova susjetka katia u epizodi "crni monolit" na stranici 29, prva pasica : na nathanovo pitanje jeli ubiq muški ili ženski klonz, ona odgovara: "eh... to nismo još otkrili. to je kod klonza teško ustanoviti."


evo citiram ja tebi(iz Ludens 47: Glas iz prošlosti ili ako oceš original #33):
Nathan: izgleda da je Ubiq danas jako privržen...pogotovo muškarcima
Julia(Nathanova susjeda): oh naravno, kao i sve ženskice.
Nathan: Ubiq je žensko? Ali, akoje tako...zašto mu se obracate...to jest njoj...kao da je muško?
Julia: oh, stvar navike. tek nedavno smo otkrile da je ženskica...sjecate se? Nismo znali ni koje je pasmine...a tolike je godine s nama. Smiješno, zar ne?




samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.




okej, okej, ja nemam taj broj (ti raniji ludensovi kod nas nikad nisu izašli), pa tako ni ne znam za taj podatak, ali u svakom slucaju ispravljam(o) se.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7805 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 31/01/2006 : 15:19:44  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
ma dobro je
nisam znao da nemaš sve brojeve
koliko ti ih fali,ako mogu znati

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 04/02/2006 : 16:44:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Odgovoreno je na sva pitanja i evo svih odgovora na jednom mjestu:

1. Dr. Noonian Sung - tvorac Date
2. "Ja, robot" SD 26
3. Kršten je. "Vampyrus" SD 24
4. Na orbitalnoj stanici "Tersicore"
5. Jack O'Ryan u "Vrijeme osvete", a Raven u "Gabrielova zagonetka"
6. Ženskog. "Glas iz prošlosti" LU 47
7. U hramu Shaolin u prici "U ponoru pamcenja/Jedanaesta zapovjed" SD 16/17
8. "Total recall" iliti "Posljednji opoziv"
9. Diego Maradona
10. "Operacija Zmaj/Otok smrti" SD 3/4

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

rastaman
Starting Member

Fyro Macedonia
62 Posts

Member since 05/08/2005

Posted - 07/03/2006 : 02:13:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit rastaman's Homepage  Send rastaman an ICQ Message  Send rastaman a Private Message
do kojeg broja je nathan u hrvatsku?? ja ga imam do 56, pa ne znam dali jos izlazi, da narucim to sto mi fali

Davor Dramikanin
www.tajfaart.com
comics and illustrations
Go to Top of Page

Pavel
Senior Member

Croatia
1233 Posts

Member since 25/08/2005

Posted - 07/03/2006 : 11:30:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel a Private Message

Ne citam Nathana ali koliko vidim on cita dobru književnost.Tko bi rekao da se Conrad i Bulgakov citaju u 22(???) stoljecu.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 09/03/2006 : 16:17:52  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by rastaman

do kojeg broja je nathan u hrvatsku?? ja ga imam do 56, pa ne znam dali jos izlazi, da narucim to sto mi fali

Davor Dramikanin
www.tajfaart.com
comics and illustrations



nedavno je izašla nova epizoda nathana, broj 57 "thor 14". ponovo je poceo izlaziti nakon šestomjesecne pauze.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000