forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Hogar Strašni - promocija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

mike
Senior Member

Slovenia
2817 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 23/12/2005 : 15:28:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Kako? Zar nisu vec izasli i brojevi 7-11?

Jack the Black.
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 23/12/2005 : 16:01:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
Khm khm, gospodo, ne znam da li je neko spomenuo da je Hogar u stvari HC izdanje, koje se prodaje po ceni SC, evo ja ga upravo drzim u rukama i izgleda u najmanju ruku perverzno, sad cu da ga uslikam pa cu da okacim slicicu na net...

________________________
"Nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije..."
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 23/12/2005 : 16:15:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message


________________________
"Nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije..."
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 23/12/2005 : 16:20:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
...a evo i kako izgleda promotivni CD koji je imalo priliku da dobije samo nekoliko srecnika i koji ce za 10 godina vrediti bogatstvo...



________________________
"Nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije..."
Go to Top of Page

altair
Average Member



Croatia
575 Posts

Member since 19/09/2005

Posted - 23/12/2005 : 16:58:59  Show Profile Show Extended Profile  Send altair a Private Message
Kad ce se to moci nabaviti u Zagrebu i po kojoj cijeni? Zna li netko???
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 23/12/2005 : 17:01:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
Eh da, koga zanima kako je bilo na konferenciji neka baci pogled na > http://www.upps.org.yu/forum/viewtopic.php?t=66&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

________________________
"Nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije..."
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15525 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 23/12/2005 : 19:58:56  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
jedva cekam da ga pocnem citat

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 24/12/2005 : 07:55:40  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
I ja. Al' znajuci koliko je moja sestra azurna u slanju paketa, unuci ce mozda mi i docekati...:)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 24/12/2005 : 11:44:41  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Ovaj Hogar strašno izgleda!
Jedva ga se cekam dokopat....
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6142 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 26/12/2005 : 20:32:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Kad je rijec o geg-stripu,sasvim mi je dovoljna jedna tabla bilo kojeg junaka mjesecno u Stripoteci.Medutim,ovaj Hogar od Belog Puta izgleda odlicno i vjerojatno cu ga kupiti.

Svida mi se i sama prezentacija.Mislim da je to OK nacin za promociju izdanja i da bi tako nešto morali napraviti i drugi izdavaci(npr. promocija nove Klare sa 5 ili 6 atraktivnih hostesa;-))).

Bond.James Bond.

Edited by - Aco on 26/12/2005 20:36:51
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29212 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/12/2005 : 23:09:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Kad je rijec o geg-stripu,sasvim mi je dovoljna jedna tabla bilo kojeg junaka mjesecno u Stripoteci.Medutim,ovaj Hogar od Belog Puta izgleda odlicno i vjerojatno cu ga kupiti.

Svida mi se i sama prezentacija.Mislim da je to OK nacin za promociju izdanja i da bi tako nešto morali napraviti i drugi izdavaci(npr. promocija nove Klare sa 5 ili 6 atraktivnih hostesa;-))).

Bond.James Bond.


Mene Hogar i ne zanima toliko, ali vjerojtno cu ga kupiti jer izgleda odlicno napravljen (sudeci po slikama) a cijena nije skupa. Sto se promocije tice, BP ocito ima ogromne viskove novca pa se moze razbacivati, mi nazalost ne:(

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

wildboar
New Member

292 Posts

Member since 29/10/2005

Posted - 26/12/2005 : 23:51:08  Show Profile Show Extended Profile  Send wildboar a Private Message
To se zove investicija a ne razbacivanje :) Pa kako iko da cuje za novi strip osim najokorelijih kolekcionara bez neke prezentacije.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29212 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/12/2005 : 10:56:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
A bas me zanima koliko je ljudi doslo na prezentaciju osim nekoliko okorjelih kolekcionara?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3067 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 27/12/2005 : 11:14:36  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
svaka prezentacija je dobrodošla, ali pitanje je tko si ju može priuštiti....a što se tice hogara, to je takvo izdanje da ce ga samo pravi kolekcionari kupiti, a tu promocija ne igra tako bitnu ulogu....

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 27/12/2005 : 11:32:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
quote:
Originally posted by nenno

svaka prezentacija je dobrodošla, ali pitanje je tko si ju može priuštiti....a što se tice hogara, to je takvo izdanje da ce ga samo pravi kolekcionari kupiti, a tu promocija ne igra tako bitnu ulogu....



tu bih rekao da gresis. imam dvojicu prijatelja koji inace ne kupuju nista od stripova, ali su mi rekli da ima nabavim hogara iz beograda jer to hoce da kupe. i sami su za to saznali, a, naravno, ne posecuju niti jedan od foruma o stripovima.
hogar ima siru publiku, i zato je bitno da se za to izdanje sazna i izvan uobicajenih stripovskih krugova.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 27/12/2005 : 11:43:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
btw, jel' to hogar vec potonuo sa homea ovde ili nikad nije ni stigao tamo?

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 27/12/2005 : 15:09:24  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Ja mislim da sam ga video na homeu pre neki dan.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29212 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/12/2005 : 15:13:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Dusman je poslao cover prije par sati, i sad je stavljen, skupa sa novim materijalima.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

wildboar
New Member

292 Posts

Member since 29/10/2005

Posted - 27/12/2005 : 19:01:02  Show Profile Show Extended Profile  Send wildboar a Private Message
Prezentacija je organizovana u igraonici (jednoj od najvecih u beogradu) a mislim da je bio i prenos u jos nekoliko igraonica u bg-u tako da je info bio dostupan mnogo sirem krugu ljudi od okorelih kolekcionara. Eto stalno se kuka na video igre a bp vrsi prezentacije po igraonicama :)
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29212 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/12/2005 : 20:38:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
To su toliki troskovi da... Znas li kada ce oni pokriti te troskove iz prodaje Hogara? Nikad.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 27/12/2005 : 22:40:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

To su toliki troskovi da... Znas li kada ce oni pokriti te troskove iz prodaje Hogara? Nikad.



da, ulazu velike pare. u promociju stripa. i nece se pokriti prodajom.
u takvoj situaciji, moja odlucnost da kupim njihovo izdanje jos je snaznija.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

wildboar
New Member

292 Posts

Member since 29/10/2005

Posted - 27/12/2005 : 23:50:18  Show Profile Show Extended Profile  Send wildboar a Private Message
Ako neko ulazi u prodaju stripova sa ciljem da nesto zaradi mislim da se nece leba najesti i bolje da se bavio nekim zanatom u zivotu :) Pa af koji izdaje svet belezi samo gubitke ali coban voli af-a pa mu se moze. Ovde se stripom pretezno i bave ljubitelji jer postoje mnogo bolji nacini za investiranje novca od izdavanja stripova a tako ocigledno radi i beli put pa mi se svidja to sto se trude da popularizuju strip a ne samo da ga utrape kolekcionarima.

Evo linka ka skeniranim tablama iz hogara i konana pa koga zanima:
http://www.beliput.co.yu/izdanja/stripovi/download.htm

Edited by - wildboar on 28/12/2005 00:24:23
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29212 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/12/2005 : 00:28:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ne znam, ne poznajem dovoljno scg strip scenu, ali ono sto sam cuo po kuloarima je scary, pocevsi od prica o Komuni, preko Horusu do Vaniniji i Belog puta... Ali dobro, ulazu u promociju stripa i izdaju stripove, so far so good, i guess... Ako ispune obecanje i nabave originalne materijale i izguraje serijale do kraja. Za SCG strip ce to biti velika stvar.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

wildboar
New Member

292 Posts

Member since 29/10/2005

Posted - 28/12/2005 : 00:51:40  Show Profile Show Extended Profile  Send wildboar a Private Message
Cekaj, sad si me zainteresovao. Na koje price mislis?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29212 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/12/2005 : 09:24:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Kako sam ja izdavac, nije fer da u javnosti iznosim tvrdnje o kolegama na rekla-kazala osnovi. Raspitaj se malo.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000