forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 bez veze
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 04/01/2006 : 18:24:49  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
tu i tamo, ponekad pogledam aukcije
zna se naci dobrih stvari, ponekad bidnem, još nisam ništa kupio...
znam da su ovakve rasprave u potpunosti besmislene, i nije na meni da komentiram pojedine cijene na aukcijama, zapravo to nije niciji posao. Svatko ima pravo staviti cijenu koju želi, a bogami svatko ima pravo to kupiti, ili ne kupiti.
no ipak, pored svega mogu se smijati ponekim cijenama, pa se evo smijem :)
mislio sam da sam što se tice cijena stripova sve vidio, ali sam se grdno prevario.


pa se opet smijem


if you only knew the power of the dark side

manhunter
Moderator



Switzerland
25192 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 04/01/2006 : 18:36:02  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
ma decko se zeznuo,slobodno racunaj samo deseti deo od one cene i ne brini ;-))

The average comic collector is someone whose mum threw away all their comics when they started getting interested in girls
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 04/01/2006 : 20:52:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
I deseti dio je trostruka cijena. Valjda je neka šala u pitanju.

>> onaj cije je ime zapisano u vodi <<
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 04/01/2006 : 21:02:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Poznajem covjeka; ne može biti ništa drugo nego greška.
Go to Top of Page

majmun
Average Member



Croatia
580 Posts

Member since 20/11/2003

Posted - 04/01/2006 : 21:11:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit majmun's Homepage  Send majmun a Private Message
Prosvijetlite me, o kojoj je aukciji rijec?
Go to Top of Page

majmun
Average Member



Croatia
580 Posts

Member since 20/11/2003

Posted - 04/01/2006 : 21:12:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit majmun's Homepage  Send majmun a Private Message
quote:
Originally posted by majmun

Prosvijetlite me, o kojoj je aukciji rijec?



Oni Kapetan Mikiji po 555 cuna?
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 04/01/2006 : 21:13:09  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
predvidevam da se radi o aukcijama Dveribed-a na prvoj i drugoj stranici... cudi me da bi ovako iskusan prodavac pravi take greške...
ili je bio pijan ili ljut na nešto ili mu neko ukrao ime i radio pizdarije
Go to Top of Page

majmun
Average Member



Croatia
580 Posts

Member since 20/11/2003

Posted - 04/01/2006 : 21:16:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit majmun's Homepage  Send majmun a Private Message
quote:
Originally posted by jang

predvidevam da se radi o aukcijama Dveribed-a na prvoj i drugoj stranici... cudi me da bi ovako iskusan prodavac pravi take greške...
ili je bio pijan ili ljut na nešto ili mu neko ukrao ime i radio pizdarije


Ljut.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 04/01/2006 : 21:24:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Ma on je dovoljno smiren. Sigurno je neki propust u pitanju.
Možda se je i neki spam uvukao na aukcije!
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 04/01/2006 : 22:25:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>ili je bio pijan ili ljut na nešto ili mu neko ukrao ime i radio >pizdarije

Ili je prodao mimo aukcije pa digao cijenu (jer ne mozze brisati) kako nitko ne bi bidao za strip kojeg visse nema ...

mcn

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 9 je na svim kioscima! *** Srijedom: MISTER MACCAK na www.stripovi.com *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 04/01/2006 : 22:32:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
prodao unutar 2 sata od postavljanja, i to bas ovoliko njih??....tesko....

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 04/01/2006 : 22:44:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Pa covjek ima ducan prepun stripova. Možda je tamo nekome prodao.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 04/01/2006 : 22:50:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
gle, stavi na aukcije, i onda u roku 2 h dodje netko tko pokupi bas sve, sve do jednog dnevnikovog stripa koje je on u toj turi stavio na aukcije....meni je to cisti (S)F....ali dakako, sve je moguce, pa i (S)F:))

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 04/01/2006 : 23:00:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Ja ga poznajem i više puta sam kupovao kod njega, dobio i strip na poklon za Božic, a prije dva mjeseca i veliki poster. Jednostavno, djeluje mi preozbiljno za ovakvu zajebanciju.
Go to Top of Page

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 05/01/2006 : 00:07:35  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message
On je to namjerno uradio da bi se otvorio topic o tome.:)
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8125 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 05/01/2006 : 07:06:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
to sa 555 kn je greška ili ova taktika koju macan spominje
mene zanima od kad su zagori iz lms 80-127 došli na 300 kn, neki i na 1000, možda je i to taktika
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 05/01/2006 : 10:33:57  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
znaš kako te stvari idu. Nudiš mjesecima po tim cijenam, pocnu i drugi tako nuditi, pa takve cijene odjedamput postanu normalne :)

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

Tomislav
Average Member

Croatia
815 Posts

Member since 23/08/2002

Posted - 05/01/2006 : 10:42:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomislav a Private Message
quote:
Originally posted by GTI_TURBO

On je to namjerno uradio da bi se otvorio topic o tome.:)




Znas kako kazu, ne postoji losa reklama
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 05/01/2006 : 20:40:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Prvi broj LMS-a.Stari dobri Tex.Ocuvano za strogu 3.---Obzirom da ce vecina ljudi ovo pogledati,dugujem objašnjenje za cijene pojedinih stripova.-Istaknute cijene za pojedine stripove vrijede samo za jednog covjeka(????),a taj svemoguci i cijenjeni clan (i svemoguci moderator na ovom sajtu) ce se vjerojatno po svojem "spisku potzražnje" prepoznati,ako???!!-To mu je moja ponuda da si može covjek popuniti kolekcije???.-NE ODNOSI SE NA OSTALE CLENOVE.!

Ovo postaje sve uvrnutije i uvrnutije...
Inace, svi oni po 555 kuna su stripovi koje Globinjo traži u burzi potražnje. Ili je šala ili svada.

>> Glanceri ne postoje.To je mit.Svaki strip ima bar malo oštecenje. <<

Edited by - Obi-wan on 05/01/2006 20:48:20
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 05/01/2006 : 20:45:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Je, postaje sve uvrnutije i uvrnutije, ali sada bar znamo o cemu se tocno radi.

Edited by - dcopic on 05/01/2006 20:46:11
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 05/01/2006 : 20:49:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Uglavnom, na ove nove cijene od danas se nitko ne buni.

>> Glanceri ne postoje.To je mit.Svaki strip ima bar malo oštecenje. <<
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 06/01/2006 : 00:47:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
neka teska svadja jer se cak i hajduk ne voli u jednoj od novih aukcija:))))

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 06/01/2006 : 17:36:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message

nemam pojma šta bi ratku pa je napumpao onakve cijene ZA STRIPOVE KOJE BAŠ JA TRAŽIM!cuo sam se s njim prije crš-a,rekao sam ako šta nade da proslijedi i to je to...uostalom,da je covjek kao što ga neki prikazuju na forumu,onda bi objasnio cemu ovo...šta misli da mene može veslati kao ostale,i kupovati ih posterima!doticni uopce ne zna šta bi sa svojim stripovima,prodati ih ili ne...one stripove uopce nema,jer da ih ima,davno bi mi se javio...govorim o stripovima koji meni fale...ako si covjek,nazovi me,moj broj imaš,pa objasni neke stvari...ja svemoguc?davno bi te ja izbacio da se mene pita,govorim o cijenama koje su idiotske...a da ne govorim o cijenama u ducanu za putnike namjernike,tj. za one koji nisu upuceni kao ja u cijene stripova...tko zna koliko se jadnika tako upecalo...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!


Go to Top of Page

altair
Average Member



Croatia
575 Posts

Member since 19/09/2005

Posted - 06/01/2006 : 19:53:11  Show Profile Show Extended Profile  Send altair a Private Message
Nekome je ego grdo povrijeden

quote:
Originally posted by globinjo


nemam pojma šta bi ratku pa je napumpao onakve cijene ZA STRIPOVE KOJE BAŠ JA TRAŽIM!cuo sam se s njim prije crš-a,rekao sam ako šta nade da proslijedi i to je to...uostalom,da je covjek kao što ga neki prikazuju na forumu,onda bi objasnio cemu ovo...šta misli da mene može veslati kao ostale,i kupovati ih posterima!doticni uopce ne zna šta bi sa svojim stripovima,prodati ih ili ne...one stripove uopce nema,jer da ih ima,davno bi mi se javio...govorim o stripovima koji meni fale...ako si covjek,nazovi me,moj broj imaš,pa objasni neke stvari...ja svemoguc?davno bi te ja izbacio da se mene pita,govorim o cijenama koje su idiotske...a da ne govorim o cijenama u ducanu za putnike namjernike,tj. za one koji nisu upuceni kao ja u cijene stripova...tko zna koliko se jadnika tako upecalo...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!





Edited by - altair on 06/01/2006 19:53:40
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 06/01/2006 : 20:12:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by altair

Nekome je ego grdo povrijeden

quote:
Originally posted by globinjo


nemam pojma šta bi ratku pa je napumpao onakve cijene ZA STRIPOVE KOJE BAŠ JA TRAŽIM!cuo sam se s njim prije crš-a,rekao sam ako šta nade da proslijedi i to je to...uostalom,da je covjek kao što ga neki prikazuju na forumu,onda bi objasnio cemu ovo...šta misli da mene može veslati kao ostale,i kupovati ih posterima!doticni uopce ne zna šta bi sa svojim stripovima,prodati ih ili ne...one stripove uopce nema,jer da ih ima,davno bi mi se javio...govorim o stripovima koji meni fale...ako si covjek,nazovi me,moj broj imaš,pa objasni neke stvari...ja svemoguc?davno bi te ja izbacio da se mene pita,govorim o cijenama koje su idiotske...a da ne govorim o cijenama u ducanu za putnike namjernike,tj. za one koji nisu upuceni kao ja u cijene stripova...tko zna koliko se jadnika tako upecalo...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!







nisam bas siguran kome....ne znam o cemu se radi, pustimo istinu da ispliva sama, ali meni malo smrdi na kme-kme preprodavace koji ne trpe opravdanu kritiku glede previsokih cijena pa sad postaju Sveti Nikola i to ne onaj iz MM giganata....u svakom slucaju, ako i grijesim, nije nimalo normalno da se tako nesto izrazava djetinjasto kroz aukcije vec treba to rijesiti u 4 oka, tkogod bio u pravu ako ima takvoga....


Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

altair
Average Member



Croatia
575 Posts

Member since 19/09/2005

Posted - 06/01/2006 : 20:48:06  Show Profile Show Extended Profile  Send altair a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by altair

Nekome je ego grdo povrijeden

quote:
Originally posted by globinjo


nemam pojma šta bi ratku pa je napumpao onakve cijene ZA STRIPOVE KOJE BAŠ JA TRAŽIM!cuo sam se s njim prije crš-a,rekao sam ako šta nade da proslijedi i to je to...uostalom,da je covjek kao što ga neki prikazuju na forumu,onda bi objasnio cemu ovo...šta misli da mene može veslati kao ostale,i kupovati ih posterima!doticni uopce ne zna šta bi sa svojim stripovima,prodati ih ili ne...one stripove uopce nema,jer da ih ima,davno bi mi se javio...govorim o stripovima koji meni fale...ako si covjek,nazovi me,moj broj imaš,pa objasni neke stvari...ja svemoguc?davno bi te ja izbacio da se mene pita,govorim o cijenama koje su idiotske...a da ne govorim o cijenama u ducanu za putnike namjernike,tj. za one koji nisu upuceni kao ja u cijene stripova...tko zna koliko se jadnika tako upecalo...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!







nisam bas siguran kome....ne znam o cemu se radi, pustimo istinu da ispliva sama, ali meni malo smrdi na kme-kme preprodavace koji ne trpe opravdanu kritiku glede previsokih cijena pa sad postaju Sveti Nikola i to ne onaj iz MM giganata....u svakom slucaju, ako i grijesim, nije nimalo normalno da se tako nesto izrazava djetinjasto kroz aukcije vec treba to rijesiti u 4 oka, tkogod bio u pravu ako ima takvoga....


Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.



Ma, zezam se. Ako je i bilo kakvih nesporazuma trebali su to rijesiti drugacije. Slazem se da je ovakav nacin "obracunavanja" djetinjast ali zabavlja neutralne promatrace
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000