forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 bez veze
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 06/01/2006 : 21:56:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
o, to svakako, zabave nikad dosta:)))

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 06/01/2006 : 22:07:55  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
pa rekao sam da se smijem :)
smijte se i vi svi ( osim naravno onoga kome je ovo namijenjeno )

if you only knew the power of the dark side
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 07/01/2006 : 10:23:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo


nemam pojma šta bi ratku pa je napumpao onakve cijene ZA STRIPOVE KOJE BAŠ JA TRAŽIM!cuo sam se s njim prije crš-a,rekao sam ako šta nade da proslijedi i to je to...uostalom,da je covjek kao što ga neki prikazuju na forumu,onda bi objasnio cemu ovo...šta misli da mene može veslati kao ostale,i kupovati ih posterima!doticni uopce ne zna šta bi sa svojim stripovima,prodati ih ili ne...one stripove uopce nema,jer da ih ima,davno bi mi se javio...govorim o stripovima koji meni fale...ako si covjek,nazovi me,moj broj imaš,pa objasni neke stvari...ja svemoguc?davno bi te ja izbacio da se mene pita,govorim o cijenama koje su idiotske...a da ne govorim o cijenama u ducanu za putnike namjernike,tj. za one koji nisu upuceni kao ja u cijene stripova...tko zna koliko se jadnika tako upecalo...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!








Posto se oglasio i "cudnovati Glo",i ja bi reko rijec dvije na sve ovo posto sam se nasao direktno uvrijedjen i iznenadjen s obzirim da je Ratko i meni poklonio postere kad sam prvi put dosao u ducan.
Ne shvacam plitko razmisljanje uvazenog moderatora koji pojedine clanove foruma smatra "tukcima" koji se kupuju za postere za razliku od njega koji se ne da preveslati samo tako.
Za mene,osobno,to je samo ljepa gesta.
Ako misli da Ratko nema stripove koje je stavio na aukcije neka ih izbida pa ce ga staviti u nezgodan polozaj,jer po njegovom prodaje nesto sto nema,za to mu treba samo nesto love i velika muda.
A sto se tice putnika namjernika koji nalete u ducan pa ih ovaj ozeni jer se oni ne razumiju u cijene ko "cudnovati Glo",takvi ne postoje jer onaj ko nije kolekcionar i koji se ne razumije u stripove za strip nece dati vise od 5 kn pa da mu serviras i glancere stare 40 godina.
I sto se izbacivanja tice,reci cu samo da je dobro da nisi svemoguc jer ne znam koga bi izbacivao i zbog cega,zar samo zbog toga jer je tebi neko stao na zulj?

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 07/01/2006 : 11:32:19  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
krenule su teške rijeci :)

if you only knew the power of the dark side

Edited by - darth-vader on 07/01/2006 11:32:31
Go to Top of Page

altair
Average Member



Croatia
575 Posts

Member since 19/09/2005

Posted - 07/01/2006 : 11:42:36  Show Profile Show Extended Profile  Send altair a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo


...ja svemoguc?davno bi te ja izbacio da se mene pita,govorim o cijenama koje su idiotske...





Ne kuzim znaci ako netko ima "idiotske" cijene po tvome odmah leti van???
Pa ne mora nitko kupovati po tim cijenama ak mu ne pasu.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 07/01/2006 : 13:38:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
ne znam kakve su svade u pitanju, ali globinjo dobro kaže: onaj tip nek mu kaže direktno u cemu je problem, a ne ovi nekakvi zakulsni i suludi štosevi i okolišanje


Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

altair
Average Member



Croatia
575 Posts

Member since 19/09/2005

Posted - 07/01/2006 : 14:15:47  Show Profile Show Extended Profile  Send altair a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

ne znam kakve su svade u pitanju, ali globinjo dobro kaže: onaj tip nek mu kaže direktno u cemu je problem, a ne ovi nekakvi zakulsni i suludi štosevi i okolišanje


Tako je govorio Zagortustra.



Pa ne znamo ni mi zato i pokusavamo isprovocirati nekoga da nam kaze
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 07/01/2006 : 21:47:39  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Ja sam se zaprepastio kad sam video cene za te stripove na prvoj strani aukcija, ali odmah je bilo jasno da je to upuceno nekom sa sajta, ali ja ne znam kome ...)))
Ali platice svakako proviziju ...)))
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 08/01/2006 : 09:30:08  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Dode mi ideja da i ja moje Zagore LMS od 80-127 stavim na aukcije po takvim cenama, pa nek neko proverava da li ih imam ili nemam..)))
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 08/01/2006 : 10:15:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
jeah , takvim se potezima stvara dobar stof za diskusije ili pak odrazavaju autorove karakterne osobine , bilo kako bilo drago mi je da postoji sajt koji je kreiran samo za stripomanijake i posto nas nema bas u izobilju pokusajmo da tako i ostane

the chase is better than the catch
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 08/01/2006 : 10:43:49  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

jeah , takvim se potezima stvara dobar stof za diskusije ili pak odrazavaju autorove karakterne osobine , bilo kako bilo drago mi je da postoji sajt koji je kreiran samo za stripomanijake i posto nas nema bas u izobilju pokusajmo da tako i ostane

the chase is better than the catch

Tako je , medutim moji Zagori nisu za prodaju...)))
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47042 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/01/2006 : 17:50:50  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ne poznajem nijednog od ove dvojice pa necu komentirat ko je kome šta napravija.ali je bezveze da se to vuce preko aukcija
Go to Top of Page

tristan
Junior Member



Belgium
401 Posts

Member since 12/08/2005

Posted - 09/01/2006 : 20:30:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit tristan's Homepage  Send tristan a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Prvi broj LMS-a.Stari dobri Tex.Ocuvano za strogu 3.---Obzirom da ce vecina ljudi ovo pogledati,dugujem objašnjenje za cijene pojedinih stripova.-Istaknute cijene za pojedine stripove vrijede samo za jednog covjeka(????),a taj svemoguci i cijenjeni clan (i svemoguci moderator na ovom sajtu) ce se vjerojatno po svojem "spisku potzražnje" prepoznati,ako???!!-To mu je moja ponuda da si može covjek popuniti kolekcije???.-NE ODNOSI SE NA OSTALE CLENOVE.!

Ovo postaje sve uvrnutije i uvrnutije...
Inace, svi oni po 555 kuna su stripovi koje Globinjo traži u burzi potražnje. Ili je šala ili svada.

>> Glanceri ne postoje.To je mit.Svaki strip ima bar malo oštecenje. <<



Istina, ovo nema veze s aukcijama. Ako neke cijene vrijede samo za nekoga, neka tom nekome onda posalje.
U svakom slucaju to uopce nije jasno jer govori o nekim stripovima a nije ni jasno o kojim je to stripovima rjec.
Bez veze


TK
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6164 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 09/01/2006 : 21:40:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
U konflikt izmedu Ratka i Globinja ne ulazim,jer ne znam tocno o cemu se radi,ali 100% stojim iza onoga što sam napisao na topicu o striparnici na Jarunu.Ratko je maskimalno fer i pošten prodavac,a svako ko je bio kod njega zna da cijene koje su navedene na stripovima uopce ne važe.Nadam se da ce se razmirice riješiti,ali cak i ako se ne riješe,kako vidim po odazivu na njegeove aukcije,Ratku mušterija ne manjka..

Bond.James Bond.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000