forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Novi Zagori
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

jaki
Advanced Member



Croatia
26664 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 08/01/2006 : 01:44:04  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Evo baš sam jucer kupija u moga dilera dva nova Zagor pirata.Radi se o specijalnom broju 15 "Smrtonosna mocvara" i almanahu br.1,koji u stvari sadrži dvije epizode tal.almanaha,br.3"otok demona"i br.4"Okrvavljeni ocnjaci".specijalca je napisao Burattini,narisao Chiarola.Uglavnom radi se o mocvari(zove se ša-ka-re,svaka slicnost sa mocvarom mo-hi-la je namjerna)koja oživi ,zbog uznemirenog duha koji se u njoj nalazi i pocne ubijati sve od reda.gluplju epizodu odavno nisam procita.u almanahu sam procita samo prvu pricu:Boselli,Laurenti.opet se pojavljuje ekipa UN sa "golden baby".prica pocinje u luckom gradu POrt Whale,koji je upravo osloboden od obožavatelja Krakena(sd 50-morska strava).ukrcmi se nalazi posada GB sa Fishlegom i Honest Joe i razgovaraju o Zagoru(koji se za to vrijeme nalazi u Africi).tada hvaleci zagorovu hrabrost,Fishleg odluci ispricati avanturu sa Zagorom na otoku demona,koja se dogodila odmah poslije epizoda u ZS "kineski pecat".na kraju te epizode vidjeli smo kako su Zagor i Virginija ljube u camcu za spašavanje,a ovapocinje sa njih dvoje u košu na jarbolu broda,gdje ih Fishleg prekida u "poslu".
dobro,to se ne vidi,ali koji kurac ima radit sa ženskom gori nego one stvari.dosadilomiipisat

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 08/01/2006 : 02:02:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Pa naravno. Zagor je jedan od najvecih zavodnika od Bonellijevih junaka, samo što ima pametnija posla nego da stalno trci za babama kao neki drugi. Zato zagoromrsci stalno izmišljaju nekakve gay insinuacije.

Grad Stripova, vješanje svakog sata.
Strance dobrodošao...
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 08/01/2006 : 09:16:35  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

Evo baš sam jucer kupija u moga dilera dva nova Zagor pirata.Radi se o specijalnom broju 15 "Smrtonosna mocvara" i almanahu br.1,koji u stvari sadrži dvije epizode tal.almanaha,br.3"otok demona"i br.4"Okrvavljeni ocnjaci".specijalca je napisao Burattini,narisao Chiarola.Uglavnom radi se o mocvari(zove se ša-ka-re,svaka slicnost sa mocvarom mo-hi-la je namjerna)koja oživi ,zbog uznemirenog duha koji se u njoj nalazi i pocne ubijati sve od reda.gluplju epizodu odavno nisam procita.u almanahu sam procita samo prvu pricu:Boselli,Laurenti.opet se pojavljuje ekipa UN sa "golden baby".prica pocinje u luckom gradu POrt Whale,koji je upravo osloboden od obožavatelja Krakena(sd 50-morska strava).ukrcmi se nalazi posada GB sa Fishlegom i Honest Joe i razgovaraju o Zagoru(koji se za to vrijeme nalazi u Africi).tada hvaleci zagorovu hrabrost,Fishleg odluci ispricati avanturu sa Zagorom na otoku demona,koja se dogodila odmah poslije epizoda u ZS "kineski pecat".na kraju te epizode vidjeli smo kako su Zagor i Virginija ljube u camcu za spašavanje,a ovapocinje sa njih dvoje u košu na jarbolu broda,gdje ih Fishleg prekida u "poslu".
dobro,to se ne vidi,ali koji kurac ima radit sa ženskom gori nego one stvari.dosadilomiipisat

Prodaj meni te Zagore ako ti ne trebaju !
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3490 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 08/01/2006 : 10:30:20  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
narucio sam i ja skitalicu fitzija i almanah

homos homini lupus
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 08/01/2006 : 10:41:29  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by jasa

narucio sam i ja skitalicu fitzija i almanah

homos homini lupus

KOLIKO KOŠTAJU
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 08/01/2006 : 10:58:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
Gdje se to može nabavit!? Koliko je dosad takvih Zagora izašlo? Ja imam samo "Princ Elfova". Može li netko stavit popis?

________________________






Go to Top of Page

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 08/01/2006 : 12:08:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message
Specijali Grad iznad svijeta, Crna vatra, Tajna Cristofora Columba, Zavera bogova, Prica o skitnici Ficiju, Crna dusa, Princ elfova, Sablasni vojnici, regularna serija Utrka sedam strijela, Zagor protiv tkaca, Ramathova proslost... Mozda ima jos koji ne mogu se sjetiti, ja ti ih imam skoro sve

Ja bi volio da ovde napisem nesto pametno ali se bojim da me niko nece razumjeti
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 08/01/2006 : 12:26:42  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Ramath

Specijali Grad iznad svijeta, Crna vatra, Tajna Cristofora Columba, Zavera bogova, Prica o skitnici Ficiju, Crna dusa, Princ elfova, Sablasni vojnici, regularna serija Utrka sedam strijela, Zagor protiv tkaca, Ramathova proslost... Mozda ima jos koji ne mogu se sjetiti, ja ti ih imam skoro sve

Ja bi volio da ovde napisem nesto pametno ali se bojim da me niko nece razumjeti

da , ali koliko koštaju, i kako da ih nabavimo
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 08/01/2006 : 12:32:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
Jesi li to nabavljao od ulicnih preprodavaca ili u nekoj strip knjižari? Se sjecaš možda kolko koštaju? Zanima me dal su skuplji od 35kn - toliko je svojevremeno koštao "Princ Elfova".

________________________






Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 08/01/2006 : 13:08:59  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
35 kuna?!
Ja sam platio "Princa elfova" 50 kuna!
Hm,....ovako:-imaš te pirate u SC i HC formatu.Ovi u HC su odlicno napravljeni i imaju dodatak na kraju strip epizode kao u talijanskoj seriji,te koštaju do 70 kuna komad.
SC format,koji cini i vecinu piratskog djelovanja,može se nabaviti kod preprodavaca ili u striparnicama po 50 ili 60 kuna komad.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 08/01/2006 : 13:29:02  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
to je jako skupo za piratska izdanja...)))
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 08/01/2006 : 13:30:07  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Znam,znam.....
zato ih i nemam
osim Princa elfova
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26664 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 08/01/2006 : 13:36:49  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
srdjandj kaže da je jako skupo za piratska izdanja.
skupo je baš zato što su to piratska izdanja,jer su napravljena u malom broju (relativno) primjeraka i ti koji ih prave i prodaju znaju da ce ih prodati po tim cijenama okorjelim zagorašima,a na moju žalost ja sam jedan od njih.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 08/01/2006 : 13:38:27  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Imam i ja Princ Elfova, platio sam ga u Beogradu u Darkwoodu, 200 din, oko 20 kuna.., )))
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 08/01/2006 : 13:40:34  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

srdjandj kaže da je jako skupo za piratska izdanja.
skupo je baš zato što su to piratska izdanja,jer su napravljena u malom broju (relativno) primjeraka i ti koji ih prave i prodaju znaju da ce ih prodati po tim cijenama okorjelim zagorašima,a na moju žalost ja sam jedan od njih.

I ja sam zagoraš okoreli, pa naravno da nas iskorišcavaju pirateri, ali tako je to...)))
Go to Top of Page

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 08/01/2006 : 15:13:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message
Imam ti ja to sve, javi mi se na mail iz profila

Ja bi volio da ovde napisem nesto pametno ali se bojim da me niko nece razumjeti

Edited by - Ramath on 08/01/2006 19:01:36
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 08/01/2006 : 15:18:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
quote:
Originally posted by kico

35 kuna?!
Ja sam platio "Princa elfova" 50 kuna!
Hm,....ovako:-imaš te pirate u SC i HC formatu.Ovi u HC su odlicno napravljeni i imaju dodatak na kraju strip epizode kao u talijanskoj seriji,te koštaju do 70 kuna komad.
SC format,koji cini i vecinu piratskog djelovanja,može se nabaviti kod preprodavaca ili u striparnicama po 50 ili 60 kuna komad.



Gdje si ga kupio i kada? Ja sam ga nabavio kad je tek bio došao u MC. U biti to mi je bio prvi strip koji sam tamo kupio; zato se i sjecam cijene.

________________________






Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3490 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 08/01/2006 : 16:11:18  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
izašli su još pirati paukova mreža, sablasna mocvara a kad svi imaju princa elfova imal ga ko za prodat jer ja samo nemam njega i tu zavjeru.

homos homini lupus
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 08/01/2006 : 16:21:15  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Ramath

Imam ti ja sve to za prodati, javi mi se na mail iz profila

Ja bi volio da ovde napisem nesto pametno ali se bojim da me niko nece razumjeti

Koji ti je mail ?
Go to Top of Page

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 08/01/2006 : 16:38:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message
bogi.t@blic.net

Ja bi volio da ovde napisem nesto pametno ali se bojim da me niko nece razumjeti
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 08/01/2006 : 17:14:46  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
javio sam se..)))
Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2434 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 08/01/2006 : 17:16:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message
Vidi se da nema Marcosa...

Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25193 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 08/01/2006 : 17:33:52  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by BiDi

Vidi se da nema Marcosa...

Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo



Ma šta Markosa, nema nijednog od šerifa..
Baš me zanima koliko ce da potraje dok ne zakljucaju topic?? Opklade??


ne volem glancere..
Go to Top of Page

perper
Average Member



Serbia
892 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 08/01/2006 : 17:57:59  Show Profile Show Extended Profile  Send perper a Private Message
10, 9, 8, 7....? Koliko do zakljucavanja...

Edited by - perper on 08/01/2006 17:59:42
Go to Top of Page

Ramath
Senior Member



Russia
2127 Posts

Member since 26/02/2004

Posted - 08/01/2006 : 19:02:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Ramath a Private Message
Nije zabranjena prica o piratima

Ja bi volio da ovde napisem nesto pametno ali se bojim da me niko nece razumjeti
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 08/01/2006 : 21:03:24  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by Ramath

Nije zabranjena prica o piratima

Ja bi volio da ovde napisem nesto pametno ali se bojim da me niko nece razumjeti



odkad to???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????/

ZAGOR PRICA...
Samo cetiri miliona ljudi imaju "srecu" da zive u Bosni i Hercegovini, ostali nemaju tu "srecu" ali imaju sve ostalo ....
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000