forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 ZS/ LMS
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 10/01/2006 : 08:40:54  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Moj slucaj je da pored onih starih LMS i ZS , takode posedujem i sva hrvatska izdanja, SD , Ludens i Strip Agent, i svi su mi stripovi podjednako dragi , naravno volim sve vrste stripova !!!
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6165 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 10/01/2006 : 08:52:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
quote:
Originally posted by sdragan@

...idi prijatelju malo na aukcije pa proveri koliko kostaju pojedini brojevi ZS-LMS.

Pogresio si sto si prodao komplet LMS-Ken Parkera...jednog dana ces se secati mojih reci.




Provjerio sam.Ljudi se jednostavno otimaju za LMS brojeve Ken Parkera,interes je ogroman,ali cijena je takva da si te stripove nažalost ne mogu priuštiti.


Bond.James Bond.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 10/01/2006 : 11:43:41  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Mislim da su ova nova izdanja Ken Parkera odlicna, imam prva dva broja, za sada ne mogu sebi priuštiti da kupim ostale, jer nemam toliko novca, ali mislim da kad-tad cu ih moci nabaviti :::)))
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3069 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 10/01/2006 : 11:52:42  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Provjerio sam.Ljudi se jednostavno otimaju za LMS brojeve Ken Parkera,interes je ogroman,ali cijena je takva da si te stripove nažalost ne mogu priuštiti.


Bond.James Bond.



jebena je stvar ta nostalgija.....

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29274 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/01/2006 : 11:59:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Mislim da su ova nova izdanja Ken Parkera odlicna, imam prva dva broja, za sada ne mogu sebi priuštiti da kupim ostale, jer nemam toliko novca, ali mislim da kad-tad cu ih moci nabaviti :::)))


S obzirom da prvih brojeva ima jos jako jako malo... trebao bi se pozuriti:-(

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29274 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/01/2006 : 12:00:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
A inace, nisam nesto primjetio da je LMS Kenovima skocila cijena, cak bih se okladio u suprotno.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 10/01/2006 : 12:06:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by nenno

quote:
Originally posted by Aco

Provjerio sam.Ljudi se jednostavno otimaju za LMS brojeve Ken Parkera,interes je ogroman,ali cijena je takva da si te stripove nažalost ne mogu priuštiti.


Bond.James Bond.



jebena je stvar ta nostalgija.....

"...I only dream in black and white..."


Cudno, ali ja s tim nemam problema. Odrastao sam na ZS i LMS. Skupio skoro sve Zagore, raskucio ih. Sada ponovo skupljam, ali draži su mi ovi novi hrvatski stripovi. ZS i LMS su cesto otrcani i prljavi pa me ne privlace previše. Oni lijepi i cisti su preskupi. Nije ni Ludens baš sjajan(katastrofa uvez), ali bolji su od onih starih(osim po uvezu).

>> Glanceri ne postoje.To je mit.Svaki strip ima bar malo oštecenje. <<
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 10/01/2006 : 12:35:00  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by srdjandj

Mislim da su ova nova izdanja Ken Parkera odlicna, imam prva dva broja, za sada ne mogu sebi priuštiti da kupim ostale, jer nemam toliko novca, ali mislim da kad-tad cu ih moci nabaviti :::)))


S obzirom da prvih brojeva ima jos jako jako malo... trebao bi se pozuriti:-(

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy

Da, mislio sam bar prvih 6 da nabavim , jer oni su sad vec postali retkost, ali nabavicu ih sve, a cena starih Kenova nije skocila, ja recimo nisam ni jednog prodao na aukcijama...)))
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 10/01/2006 : 12:39:38  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by nenno

quote:
Originally posted by Aco

Provjerio sam.Ljudi se jednostavno otimaju za LMS brojeve Ken Parkera,interes je ogroman,ali cijena je takva da si te stripove nažalost ne mogu priuštiti.


Bond.James Bond.



jebena je stvar ta nostalgija.....

"...I only dream in black and white..."


Cudno, ali ja s tim nemam problema. Odrastao sam na ZS i LMS. Skupio skoro sve Zagore, raskucio ih. Sada ponovo skupljam, ali draži su mi ovi novi hrvatski stripovi. ZS i LMS su cesto otrcani i prljavi pa me ne privlace previše. Oni lijepi i cisti su preskupi. Nije ni Ludens baš sjajan(katastrofa uvez), ali bolji su od onih starih(osim po uvezu).

>> Glanceri ne postoje.To je mit.Svaki strip ima bar malo oštecenje. <<

Meni su takode dragi ovi novi Zagori i Zagori extra u izdanju SD i Ludensa ( imam ih sve ), o cemu sam vec govorio, ali ne treba zaboraviti da su jako lepi Zagori LMS koji su dobro ocuvani , naravno ja imam dosta takvih primeraka i teško bih se odrekao njih.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 10/01/2006 : 14:32:41  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

A inace, nisam nesto primjetio da je LMS Kenovima skocila cijena, cak bih se okladio u suprotno.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


Neki brojevi su lako dostupni a i jeftini.
Medutim,neki su postali takav raritet za nevirovat.
Govorim o glancerima.
Kad si zadnji put vidio "Dnevnik Adah" na aukciji?
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 10/01/2006 : 14:53:47  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
gdje su cjene Ken Parkera poskocile???? imam ja tridesetak brojeva za prodat.. ali ne možeš ga prodat ni za 10 kuna i to dobro ocuvanog...
cjene su mu pale

damn... i to baš sada kad mi se nakupilo toga...a prije su ubijali za tu dosadu
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 10/01/2006 : 15:09:42  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by jang

gdje su cjene Ken Parkera poskocile???? imam ja tridesetak brojeva za prodat.. ali ne možeš ga prodat ni za 10 kuna i to dobro ocuvanog...
cjene su mu pale

damn... i to baš sada kad mi se nakupilo toga...a prije su ubijali za tu dosadu


ha,ha,ha

Trazis 8 kuna za Baladu o pat o'sejn, strip ti je u fazi raspada i nema zadnju koricu, takvim stripovima je cena definitivno "pala".

Hoces ih dati po 5kn. komad...uzeo bih ti tih 30 komada.:))




"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"



Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8126 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 10/01/2006 : 15:13:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
ja imam 230 zagora, sve ken parkere, 86 MNo-a (i planiram ga kompletirat), jedno 20-ak kit telera, 30-ak texova i jedno 40 ostalih, dakle sve skupa oko 400 komada, osim mister noa, možda nabavim još pokojeg kit telera, ostalo me ne zanima

što se nostalgije tice, ona je bitna, uskoro ce izaci ludensova sedma runda, super, ali kad je uzmem u ruke, sigurno mi nece zamirisati proustov kolacic
naravno, to je stvar svakog pojedinca, mladi imaju sentimentalan odnos prema SD izdanjima, jer usporedimo malo: npr. 1979. kad sam imao 10 godina, meni su pojam bili sablasna noc, car orlova, cena života, dakle stripovi koji su izašli prije svega 5-6 godina, oni tada stari, uranele, fil korigani i sl. nisu nam bili zanimljivi, vjerojatno je tako i s današnjim klincima, pa od pokretanja slobodne je prošlo više od 10 godina
u ovo sam se uvjerio prošle godine, imam neke decke susjede, siromašna porodica, pa im ja poklanjam stripove koji mi ne trebaju, duple i lošije ocuvane, i kad su bili kod mene, stari zagori ih nisu baš impresionirali, ali zato zagor extra 1,2,3...vau

Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 10/01/2006 : 15:55:45  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

ja imam 230 zagora, sve ken parkere, 86 MNo-a (i planiram ga kompletirat), jedno 20-ak kit telera, 30-ak texova i jedno 40 ostalih, dakle sve skupa oko 400 komada, osim mister noa, možda nabavim još pokojeg kit telera, ostalo me ne zanima

što se nostalgije tice, ona je bitna, uskoro ce izaci ludensova sedma runda, super, ali kad je uzmem u ruke, sigurno mi nece zamirisati proustov kolacic
naravno, to je stvar svakog pojedinca, mladi imaju sentimentalan odnos prema SD izdanjima, jer usporedimo malo: npr. 1979. kad sam imao 10 godina, meni su pojam bili sablasna noc, car orlova, cena života, dakle stripovi koji su izašli prije svega 5-6 godina, oni tada stari, uranele, fil korigani i sl. nisu nam bili zanimljivi, vjerojatno je tako i s današnjim klincima, pa od pokretanja slobodne je prošlo više od 10 godina
u ovo sam se uvjerio prošle godine, imam neke decke susjede, siromašna porodica, pa im ja poklanjam stripove koji mi ne trebaju, duple i lošije ocuvane, i kad su bili kod mene, stari zagori ih nisu baš impresionirali, ali zato zagor extra 1,2,3...vau



Tako je i ja više volim nova izdanja Zagora i Zagora extra i rado bih prodao neke stare Zagore jer vidim da im je cena velika, ali otac ni da cuje o tome, za njega su oni stari Zagori zakon, takode i kolekciju Plavog vjesnika cuva ko oci u glavi , to je upravo to o cemu pricaš, ta vaša nostalgija za detinjstvom, primerice , cale kaže da se seca kad je na trafici kupio prvi LMS i to je bila - Cena života, eto toliko ...)))
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 10/01/2006 : 15:59:53  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by sdragan@

quote:
Originally posted by jang

gdje su cjene Ken Parkera poskocile???? imam ja tridesetak brojeva za prodat.. ali ne možeš ga prodat ni za 10 kuna i to dobro ocuvanog...
cjene su mu pale

damn... i to baš sada kad mi se nakupilo toga...a prije su ubijali za tu dosadu


ha,ha,ha

Trazis 8 kuna za Baladu o pat o'sejn, strip ti je u fazi raspada i nema zadnju koricu, takvim stripovima je cena definitivno "pala".

Hoces ih dati po 5kn. komad...uzeo bih ti tih 30 komada.:))




"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"






ok..ti govoriš o onom lošem..
no ja ti govorim o drugima koji nisu na aukcijama....
može za 5 kuna..ali kvaliteta te balade... inace prije Libellusa ta Balada bi se gladko prodala za 8 kuna---bio je to jedan najtraženijih Kenova
za ostale tražim razlicito---od 10 do 20

Edited by - jang on 10/01/2006 16:02:12
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 10/01/2006 : 18:57:16  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by sdragan@

[quote]Originally posted by jang


ok..ti govoriš o onom lošem..
no ja ti govorim o drugima koji nisu na aukcijama....
može za 5 kuna..ali kvaliteta te balade... inace prije Libellusa ta Balada bi se gladko prodala za 8 kuna---bio je to jedan najtraženijih Kenova
za ostale tražim razlicito---od 10 do 20



he,he...
nisi ti tako naivan



"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"




Edited by - sdragan@ on 10/01/2006 18:58:47
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 10/01/2006 : 21:13:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
ja imam sve brojeve zs i lms

tko zna mozda se jednog dana odlucim rijesavati pojedinih brojeva , a ako se i odlucim neceg rijesavati nekih se brojeva sigurno nikad necu rijesavati jer su mi jako dragi
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1117 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 10/01/2006 : 21:22:18  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

ja imam sve brojeve zs i lms

tko zna mozda se jednog dana odlucim rijesavati pojedinih brojeva , a ako se i odlucim neceg rijesavati nekih se brojeva sigurno nikad necu rijesavati jer su mi jako dragi



ti si neki opasan kolekcionar kad imaš sve to

što ceš to prodavat bolje meni pokloni

koja je rijec bolja :sakupljac il kolekcionar?
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 10/01/2006 : 22:03:06  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

ja imam sve brojeve zs i lms


Vauu
Od danas si ti moj idol


"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"



Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 10/01/2006 : 22:40:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by veber

koja je rijec bolja :sakupljac il kolekcionar?



kako je vec receno u AF Skok na skok, to nisu istoznacnice...

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8126 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 11/01/2006 : 07:42:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
pitanje za seju

koja ti dva mister noa fale, jesu li to možda ona dva (poslednji kongaceiro i presuda fonseku)koji su toliko rijetki da ih u striparnicama prodaju po 70-ak kn, nisam to znao do nedavno, vidim ja cijena 70 kn, i pitam je li to neka greška, kaže nije, ta dva su skupa jer su rijetki i svima fale
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 11/01/2006 : 09:50:54  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

ja imam sve brojeve zs i lms

tko zna mozda se jednog dana odlucim rijesavati pojedinih brojeva , a ako se i odlucim neceg rijesavati nekih se brojeva sigurno nikad necu rijesavati jer su mi jako dragi

Svaka cast, jednog dana možeš dobiti veliku lovu za njih ...)))
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 11/01/2006 : 10:09:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

pitanje za seju

koja ti dva mister noa fale, jesu li to možda ona dva (poslednji kongaceiro i presuda fonseku)koji su toliko rijetki da ih u striparnicama prodaju po 70-ak kn, nisam to znao do nedavno, vidim ja cijena 70 kn, i pitam je li to neka greška, kaže nije, ta dva su skupa jer su rijetki i svima fale

983 Kažnjenicka kolonija i 989 Povratak u Manaus


Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 11/01/2006 : 10:09:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by SejoSexon

Imam sve od M Noa osim dva broja, imam komplet LMS MM, te još 30ak stripova stripova iz ZS/LMS.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.





Koji ti to nedostaju, imam neke duplikate..

ne volem glancere..

983,989

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 11/01/2006 : 11:02:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Od ZS skoro pa ništa (oko 20-tak Mikija), od LMS vecinu Mister Noova...
Od vanrednih LMS sve MM i 2 broja DD...
Ostalo me ne interesira

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000