forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Renky i ja....dva cuda
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 09/01/2006 : 11:22:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message

Evo da prvo pozdravim sve, i zazelim svima sretnu novu godinu i da cestitam sadašnje i prošle praznike.Posebno cestitke za Bajram svima onima koji slave.

Renky mi se javio i rekao mi je da je na skijanju na Jagorini pa ako je neko nešto pisao na mail da se zna zašto ne odgovara.

Vrlo brzo se vraca kako mi je rekao.Valjda nece nista slomiti :PPPpppp

A sad sam ja na redu.Prije svega, nadam se da mi moderatori nece zamjeriti sto sam ovaj post ostavio ovdje.Razlog je jednostavan,zna se.

Pošto me dugo nije bilo na forumu,skoro nekih dva mjeseca,što iz obaveza,što iz osobnih razloga,svega se skupilo,izvinjavam se svima prema kojima sam zanemario svoje obaveze.Posebno se to odnosi na par ljudi sa aukcija,da ne nabrajam ovdje oni znaju koji su.

Posao me stišce i teren,a ove godine cu još više putovati pa neznam kako sve uskladiti,i privatni život i posao.

Uglavnom,htio sam se javiti,pozdraviti prijatelje koje znam a naravno pozdraviti i ljude koje nisam imao prilike upoznati.Sretna vam još jednom nova godina i daj nam bože i ove godine stripova kao i prošle :PPP

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 15/01/2006 : 15:06:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Malicius



Renky mi se javio i rekao mi je da je na skijanju na Jagorini pa ako je neko nešto pisao na mail da se zna zašto ne odgovara.

Vrlo brzo se vraca kako mi je rekao.Valjda nece nista slomiti :PPPpppp




I vratija se bez ( vidljivih ) ozljeda Bilo je feeeeeeeeeenomenalno a ostat ci zabilježen kao prvi kome je uspjelo prekinuti službeni trening za medunarodni FIS kup BiH. Jebote, pa bila je magla, kako sam moga znat da san upa na stazu za trening. Nisan namjerno majke mi. Uzrokova sam pad jedne natjecateljice. Kaže ona "budalo PALA sam zbog tebe" a ja njoj "zna san da ceš PASTI na dalmatinski šarm"

Hvala Frani zbog obavijesti iako sudeci po nekim nervoznim mailovima koje sam dobija mnogi ili nisu procitali ili su ignorirali ovu obavijest. No idemo dalje, nadam se samo da nece osvaniti negativni komentari kao u slucaju dok sam bio na CRŠ. Tipu istekla aukcija a ja mu se javija tek po povratku sa CRŠ a on meni upitnike u komentare, bah...

I još nešto..........!!!!!!!!!!! ljudi, drugovi i starešine

POTPIS, POTPIS... osnovno pravilo komunikacije, predstavljanje!!!!!!

Potpišite mailove. Nikom, ili imenom ali potpišite ih. Pliz, neman pojma s kim komuniciram. Jedno ime na aukcijama, drugo u adresi, trece u mail adresi, cetvrto u potpisu ( ako ga ima ) maila... Pa nije to tako teško, odredite jedan nik i to koristite, pliz.

www.sd-gradac.hr ( nogomet )
www.gradac.hr
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 15/01/2006 : 15:24:24  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
znaci renky ako ne uspijemo ispuniti normu za olimpijadu sad u torinu ti si odgovoran
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 15/01/2006 : 21:16:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
renky, nije tvoja krivica nikako, morali su bolje oznachiti stazu za takmichare
hajde, pa dogodine cemo nesto skontati da tvoj ostanak bude i bolji od ovoga

-------
Kad nemas sta pametno za reci, drzi jezik za zubima.\\\http://r2cu.co.nr/ ///\\\Od sada cu vam s vremena na vrijeme stagod i podijeliti, naravno ako odgovorite na nagradno pitanje.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000