forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 SP-B1-ZAGOR TE-NEJ
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2172 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 12/01/2006 : 10:39:15  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message
Procitao sam nako dugo vemena ponovno ovaj strip, pa me zanima da li netko mozda zna kako zavrsava.
naime,ovaj je strip ma 160 str. i nema kraj, tj. Zagor, Chico i pukovnik Perri pobjegnu vojnicima, zapale logorsku vatricu... i to je to.ne zna se ni zasto su ga zapravo spasili iz one bolnice (sa psihijatije).
da je to mozda epizoda iz redovne serije, kao sto su Specijalci broj2 i 3?
zahvaljujem!

Edited by - hrvoje23 on 12/01/2006 10:39:57

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 12/01/2006 : 10:42:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
to ti je reprint epizoda iz redovne serije
u ZS ima 4 nastavka (brojevi oko 445)
ZAGOR TENEJ
ODRED STRAHA
OPERACIJA VELIKI SKOK
ZATOCENI ZAGOR


Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 12/01/2006 : 11:34:46  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Dnevnik je naravno za potrebe specijalca radio rez-rez, sjec-sjec...

Go to Top of Page

AZ
Average Member

Croatia
742 Posts

Member since 05/01/2002

Posted - 12/01/2006 : 11:58:10  Show Profile Show Extended Profile  Send AZ a Private Message
Brojevi ZS 442, 443, 448, 449 slijedoredom kako je stinky naveo.
Kako je završilo? Pa Zagor je preživio i pobijedio zle decke i ovaj put. :)
Detalje necu otkrivati da ne pokvarim užitak citanja u buducnosti.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 12/01/2006 : 18:42:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Bio je to još jedan u nizu od velikih propusta u Dnevnikovoj redakciji. Objaviti kao specijalne brojeve prva dva od cetiri nastavka. Ali bilo je i gorih stvari...

Grad Stripova, vješanje svakog sata.
Strance dobrodošao...
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2991 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 12/01/2006 : 19:25:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
Citao sam ovu pricu i u sjecanju mi je ostala i jedna scena kada je Zagor ubio jednog vojnika sleda. Negdje sam citao, u reprintu je baš ta scena cenzurirana, ne sjecam se na koji nacin.

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"
Go to Top of Page

JORGE
Junior Member



Croatia
483 Posts

Member since 21/04/2004

Posted - 12/01/2006 : 19:34:11  Show Profile Show Extended Profile  Send JORGE a Private Message
quote:
Originally posted by Koresh

Citao sam ovu pricu i u sjecanju mi je ostala i jedna scena kada je Zagor ubio jednog vojnika sleda. Negdje sam citao, u reprintu je baš ta scena cenzurirana, ne sjecam se na koji nacin.



Vjerojatno su u DNEVNIKU nacrtali tom vojniku oci i lice s druge strane glave, tako da izgleda da ga je Zagor ubio "licem u lice"!


Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2991 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 12/01/2006 : 20:16:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
Ma ne, u Dnevniku i u prvom orig. izdanju je Zagor pucao sleda, a u talijanskim reprintima je cenurirano.

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 12/01/2006 : 21:01:32  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
To je kraj...)))
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 13/01/2006 : 17:39:33  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
nevjerovatno! i ja sam bas juce citao i isto me zanimalo! @ az, stvarno zagor opet pobjedi???

ZAGOR PRICA...
Samo cetiri miliona ljudi imaju "srecu" da zive u Bosni i Hercegovini, ostali nemaju tu "srecu" ali imaju sve ostalo ....

Edited by - nedim on 13/01/2006 18:33:43
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25207 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/01/2006 : 17:43:22  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

Bio je to još jedan u nizu od velikih propusta u Dnevnikovoj redakciji. Objaviti kao specijalne brojeve prva dva od cetiri nastavka. Ali bilo je i gorih stvari...

Grad Stripova, vješanje svakog sata.
Strance dobrodošao...




Šta ima gore, druga dva od 4 nastavka?

ne volem glancere..
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 13/01/2006 : 17:46:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by dcopic

Bio je to još jedan u nizu od velikih propusta u Dnevnikovoj redakciji. Objaviti kao specijalne brojeve prva dva od cetiri nastavka. Ali bilo je i gorih stvari...

Grad Stripova, vješanje svakog sata.
Strance dobrodošao...




Šta ima gore, druga dva od 4 nastavka?

ne volem glancere..




Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Nobody
Senior Member

Slovenia
2195 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 13/01/2006 : 17:53:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Nobody a Private Message
quote:
Originally posted by nedim

nevjerovatno! i ja sam bas juce citao i isto me zanimalo! @ ay, stvarno zagor opet pobjedi???



a što si ti mislio, tko ce pobjediti?

kdor ne skace ni Sloven´c
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 13/01/2006 : 18:15:00  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Nobody

quote:
Originally posted by nedim

nevjerovatno! i ja sam bas juce citao i isto me zanimalo! @ ay, stvarno zagor opet pobjedi???



a što si ti mislio, tko ce pobjediti?

kdor ne skace ni Sloven´c

Frida Lang...)))

Sad sam postao prepametan... interesantno...)))
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 13/01/2006 : 18:34:19  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by Nobody

quote:
Originally posted by nedim

nevjerovatno! i ja sam bas juce citao i isto me zanimalo! @ ay, stvarno zagor opet pobjedi???



a što si ti mislio, tko ce pobjediti?

kdor ne skace ni Sloven´c



ne zanima me ko ce pobjediti, vec sta se desilo!!

ZAGOR PRICA...
Samo cetiri miliona ljudi imaju "srecu" da zive u Bosni i Hercegovini, ostali nemaju tu "srecu" ali imaju sve ostalo ....
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 13/01/2006 : 18:39:47  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
ništa se nije desilo, ciko pojeo sve što je bilo za jesti i to je kraj...)))

Sad sam postao prepametan... interesantno...)))
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 13/01/2006 : 18:49:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by dcopic

Bio je to još jedan u nizu od velikih propusta u Dnevnikovoj redakciji. Objaviti kao specijalne brojeve prva dva od cetiri nastavka. Ali bilo je i gorih stvari...

Grad Stripova, vješanje svakog sata.
Strance dobrodošao...




Šta ima gore, druga dva od 4 nastavka?

ne volem glancere..


Gore od druga dva nastavka ima: loš tisak, izbacivanje stranica, objavljivanje krivih naslovnica i svako drugo objavljivanje po samo njima znanoj logici.
Iako, znam da si mislio na nešto drugo, ali ostavimo to po strani...

Edited by - dcopic on 13/01/2006 19:33:15
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 13/01/2006 : 20:08:59  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
Uopsteno ti specijali im nisu bili na nekom zavidnom nivou.Oni su najverovatnije potekli od prevelike zelje tadasnjih citalaca za starim brojevima Zagora, pa su se shodno tome sjajno i prodavali...Po mom licnom misljenju uopste nisu izabrane prave price...moglo se puno boljih epizoda objaviti...no u to vreme sta god da su nastampali a da je Zagor glavni junak prodalo bi se u ogromnim tirazima...
Tada nije bilo interneta i stranice "Stripovi com", nije bilo skeniranih stripova...samo ako ste poznavali nekog starog kolekcionara mogli ste videti stare epizode Zagora(ali samo da se gleda...diranje i prelistavanje nije dolazilo u obzir).U tom ambijentu Dnevnik se mogao igrati kako god je hteo.

E...tada sam i ja bio mlad



"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"



Go to Top of Page

Nobody
Senior Member

Slovenia
2195 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 13/01/2006 : 21:59:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Nobody a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

ništa se nije desilo, ciko pojeo sve što je bilo za jesti i to je kraj...)))

Sad sam postao prepametan... interesantno...)))





kdor ne skace ni Sloven´c
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 14/01/2006 : 01:29:19  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Nobody

quote:
Originally posted by srdjandj

ništa se nije desilo, ciko pojeo sve što je bilo za jesti i to je kraj...)))

Sad sam postao prepametan... interesantno...)))





kdor ne skace ni Sloven´c

to je to

Vrana vrani nece oci iskopati!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25207 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/01/2006 : 02:50:24  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:


E...tada sam i ja bio mlad




Eh da, i ja se toga secam,onih stripova koje si mogao da vidiš samo kod starijih ili u albumu sa slicicama.."zagor prica", "mocvara mo-hi-la" i slicne stvari, vau!! A kod nas je za vašar(panadjur,fešta)u gradu(21.07) jedan tip iznosio stripove ispred svoje kuce i prodavao ih..I onda meni moji daju novac da odem sa društvom na flipere,autice(one na struju),video igrice i slicno, a ja kod tipa i potrošim sav novac na stripove. Uvek bih se vracao sa nekih 20-30 stripova, što kad sada malo bolje razmislim, znaci da uopšte nisu bili skupi..I onda što pre kuci da citam stripove..Ma samo su mi naslovnice bile interesantne, da ne govorim o sadržaju!!
Mladost, ludost(zašto li sam i sad lud a nisam više mlad pitam se ;-))


ne volem glancere..

Edited by - manhunter on 14/01/2006 02:51:40
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 14/01/2006 : 03:11:07  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
ovaj specajalac je izasao '88. tada sam imao 2 godine

ZAGOR PRICA...
Samo cetiri miliona ljudi imaju "srecu" da zive u Bosni i Hercegovini, ostali nemaju tu "srecu" ali imaju sve ostalo ....
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 14/01/2006 : 16:40:05  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:


E...tada sam i ja bio mlad




Eh da, i ja se toga secam,onih stripova koje si mogao da vidiš samo kod starijih ili u albumu sa slicicama.."zagor prica", "mocvara mo-hi-la" i slicne stvari, vau!! A kod nas je za vašar(panadjur,fešta)u gradu(21.07) jedan tip iznosio stripove ispred svoje kuce i prodavao ih..I onda meni moji daju novac da odem sa društvom na flipere,autice(one na struju),video igrice i slicno, a ja kod tipa i potrošim sav novac na stripove. Uvek bih se vracao sa nekih 20-30 stripova, što kad sada malo bolje razmislim, znaci da uopšte nisu bili skupi..I onda što pre kuci da citam stripove..Ma samo su mi naslovnice bile interesantne, da ne govorim o sadržaju!!
Mladost, ludost(zašto li sam i sad lud a nisam više mlad pitam se ;-))


Da...lepa vremena...
U kom mestu si odrastao?




"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"



Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 14/01/2006 : 17:12:20  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:


E...tada sam i ja bio mlad




Eh da, i ja se toga secam,onih stripova koje si mogao da vidiš samo kod starijih ili u albumu sa slicicama.."zagor prica", "mocvara mo-hi-la" i slicne stvari, vau!! A kod nas je za vašar(panadjur,fešta)u gradu(21.07) jedan tip iznosio stripove ispred svoje kuce i prodavao ih..I onda meni moji daju novac da odem sa društvom na flipere,autice(one na struju),video igrice i slicno, a ja kod tipa i potrošim sav novac na stripove. Uvek bih se vracao sa nekih 20-30 stripova, što kad sada malo bolje razmislim, znaci da uopšte nisu bili skupi..I onda što pre kuci da citam stripove..Ma samo su mi naslovnice bile interesantne, da ne govorim o sadržaju!!
Mladost, ludost(zašto li sam i sad lud a nisam više mlad pitam se ;-))


ne volem glancere..

pa zato što nisi mlad.

GENS UNA SUMUS
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25207 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/01/2006 : 21:26:40  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by sdragan@

Da...lepa vremena...
U kom mestu si odrastao?




"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"







Petrovcu na Mlavi

ne volem glancere..

Edited by - manhunter on 14/01/2006 21:28:07
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 14/01/2006 : 21:39:04  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
Po meni jedan od najlepsih krajeva Srbije.I da...mnogo ljudi odande radi u Svajcarskoj.
Nije me mrzelo da odem na googl i da...imaju svoju web stranicu i to veoma dobro odradjenu...za pohvalu.



"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"



Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000