forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 ALAN FORD - TUCA
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Hit
Junior Member

Croatia
334 Posts

Member since 31/10/2001

Posted - 11/01/2006 : 14:22:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Hit a Private Message
eto, nakon mase vremena odlucio ja lijepo da uzmem od stare sa kioska malo Alana Forda i da ga procitam. Naravno cim sam isao prema kiosku nadao sam se da je dosao Dylan Dog extra ili nesto pametno, tako da ipak necu biti prisiljen citati Alana. Alan je bio moj najbolji strip neko vrijeme, onda neko vrijeme onako srednji, a sa novim epizodama zakljucio sam da je to najidiotniji strip za jadnu retardiranu djecicu.
Epizoda tuca izdvaja se od ostatka kvalitetnih AF ( zadnjih 20-30-50 nemam vise pojma ), ocito je ljudima ponestalo ideja. E sada me zanima zasto ljudi izdaju strip Tuca, on se svojom gluposti i idiotizmom dize cak i iznad trenutno najglupljih epizoda ( dimenzija X i povratak u dimenziju X ). Postoji li kakav email ili posta di bi mogao poslati svoje "odusevljenje" tvorcu toga stripa ( i bombu ).

Ako tko ima kakve informacije o ljudima koji ga rade molim vas javite mi. Hvala

My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find
Till then I'll walk alone

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 11/01/2006 : 14:59:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Izašao ti je i novi Ex Zagor...
A jel o cemu se radi i zašto ti se ne svida?

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3069 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 11/01/2006 : 16:20:18  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
da, i mene zanima o cem se radi? i ja sam prestao citati AF još od Mange jer to više nije Alan Ford, to je.....to je...kaj ja znam više :(((((((

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

wildboar
New Member

292 Posts

Member since 29/10/2005

Posted - 11/01/2006 : 17:38:22  Show Profile Show Extended Profile  Send wildboar a Private Message
Najgore je sto se Af bruka novim epizodama tako da se dosta ljudi koji su citali samo novije epizode pita sto se iko lozi na af.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 11/01/2006 : 20:37:11  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
A ja bas htedoh da priupitam koga to alan tuca:)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Hit
Junior Member

Croatia
334 Posts

Member since 31/10/2001

Posted - 11/01/2006 : 21:02:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Hit a Private Message
pa to i kazem unistavaju stari ugled epizode. Dakle epizoda pocinje tako da se vise manje cijela grupa tnt skupi u cvjecarnici zbog nevremena koje se sprema. Pocinje padati kisa / koja se pretvara u tucu ogromnih razmjera. Nakon tuce Alan i Bob skupljaju tu tucu iz dvorista i uz par glupih sala prica postaje jos blesavija. Naime dok Alan radi, Bob se ide malo odmoriti. Alan se vraca u cvjecarnicu i pita gdje je Bob ali Sef i Jeremija su ga potpuno zaboravili, kao da nikada nije ni postojao.... malo po malo svi ostali clanovi nestaju ( iz svijeta i sjecanja ostalih - izuzetak Alanovog ) Kraj je totalno interesantan kada se u cvjecarnici nalaze Alan, Broj 1 i Sir Oliver ( jedini koji nisu nestali iako se ne sjecaju jedan drugoga - izuzev Alana koji je jedini priseban ) I Alan komentira: Tuce nema godinama a onda dvaput u jedan dan BOB: Imas pravo Alane Alan: Bobe pa gdje si bio ? BOB: Pa pored tebe sam cijelo vrijeme ----- Alan se osvrce i vidi da su pored njega i Jeremija i Sef i svi nestali


o moj Boze

My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find
Till then I'll walk alone
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 11/01/2006 : 21:03:07  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Ja sam mislio da se neko potukao oko stripova o Alan Fordu ...)))
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 11/01/2006 : 21:05:05  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Hit

pa to i kazem unistavaju stari ugled epizode. Dakle epizoda pocinje tako da se vise manje cijela grupa tnt skupi u cvjecarnici zbog nevremena koje se sprema. Pocinje padati kisa / koja se pretvara u tucu ogromnih razmjera. Nakon tuce Alan i Bob skupljaju tu tucu iz dvorista i uz par glupih sala prica postaje jos blesavija. Naime dok Alan radi, Bob se ide malo odmoriti. Alan se vraca u cvjecarnicu i pita gdje je Bob ali Sef i Jeremija su ga potpuno zaboravili, kao da nikada nije ni postojao.... malo po malo svi ostali clanovi nestaju ( iz svijeta i sjecanja ostalih - izuzetak Alanovog ) Kraj je totalno interesantan kada se u cvjecarnici nalaze Alan, Broj 1 i Sir Oliver ( jedini koji nisu nestali iako se ne sjecaju jedan drugoga - izuzev Alana koji je jedini priseban ) I Alan komentira: Tuce nema godinama a onda dvaput u jedan dan BOB: Imas pravo Alane Alan: Bobe pa gdje si bio ? BOB: Pa pored tebe sam cijelo vrijeme ----- Alan se osvrce i vidi da su pored njega i Jeremija i Sef i svi nestali


o moj Boze

My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find
Till then I'll walk alone

Pošto bi mi prodao taj strip, ili poklonio, ako te toliko nervira ,,,)))
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 11/01/2006 : 21:46:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Aha, ovdje se radi o tuci kao vremenskoj nepogodi, a ne o tuci kao šori, razbijacini ili sl... aahhaaa, tako znaci.
Ma tuca vam je jebena stvar, mi toga imamo dosta ovdje u Slavoniji, velike štete zna nanijeti.

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 11/01/2006 : 23:18:06  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Mi se ne tucemo u Banatu, mi smo miroljubivi...)))
Go to Top of Page

wildboar
New Member

292 Posts

Member since 29/10/2005

Posted - 12/01/2006 : 00:20:55  Show Profile Show Extended Profile  Send wildboar a Private Message
Pa koliko ih je grad lupao u glavu kada su dobili kolektivnu amneziju

Edited by - wildboar on 12/01/2006 00:21:25
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15571 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 12/01/2006 : 11:58:50  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

A ja bas htedoh da priupitam koga to alan tuca:)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.



bome i ja

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 12/01/2006 : 12:08:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Ta "tuca" je vjerojatno bila neki temporalno-prostorni poremecaj

Alan ford - tuca! (e Hit, koji si ti becar, ko mcn sa svojom bracom karich)

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Hit
Junior Member

Croatia
334 Posts

Member since 31/10/2001

Posted - 12/01/2006 : 12:09:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Hit a Private Message
ma nemam taj strip, uzeo sam ga sa kioska da procitam :P lol ali da ga imam dao bi ti ga i jos 10 kuna da ga uzmes

My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find
Till then I'll walk alone
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 12/01/2006 : 21:30:08  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
ko je koga tukao ...???

Al sam pametan...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000