forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Beli Put - Konan
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 12/01/2006 : 12:13:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Tek nakon par trejdova Conan postane onaj pravi koji svima vice da su psi! Hehehe! Ma tko je vidio pjesnistvo u Conanu. To ide kao orgije u Zagoru. ;)

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 12/01/2006 : 20:44:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
conan jeah... brutalno ,prosto, sexi, neeticno , nemoralno, krvavo , fantasticno....zivio simerijanac ..tako mi croma

the chase is better than the catch
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 12/01/2006 : 21:04:30  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

conan jeah... brutalno ,prosto, sexi, neeticno , nemoralno, krvavo , fantasticno....zivio simerijac ..tako mi kroma

the chase is better than the catch



Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 12/01/2006 : 21:09:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

quote:
Originally posted by mr murdoc

conan jeah... brutalno ,prosto, sexi, neeticno , nemoralno, krvavo , fantasticno....zivio simerijac ..tako mi kroma

the chase is better than the catch



Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.


oprostite profesore to bjase napisano iz zanosa , a i popilo se
jeah ..zivio macho simerijanac miljenik cromov

the chase is better than the catch
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6161 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 12/01/2006 : 21:45:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Lijepo ali i ovo cu preskociti.Kupio sam prva tri trejda od Dark Horsea.NIje mi se uopce svidio takav Conan pa sam ih prodao alenu.ConanSaga i ono što je Marketprint nedavno objavio je neusporedivo bolje.

Ipak,svaka cast Belom Putu.Izdaju stripove ko na tekucoj traci - nevjerojatni su,svaka cast.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1924 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 12/01/2006 : 23:11:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Lijepo ali i ovo cu preskociti.Kupio sam prva tri trejda od Dark Horsea.NIje mi se uopce svidio takav Conan pa sam ih prodao alenu.ConanSaga i ono što je Marketprint nedavno objavio je neusporedivo bolje.

Ipak,svaka cast Belom Putu.Izdaju stripove ko na tekucoj traci - nevjerojatni su,svaka cast.

Bond.James Bond.



ne slažem se u potpinosti s tobom.winsdor smithov conan je klasika klasike.
slažem se da je onaj poslije broja 25 neuporedivo bolji a i mi smo navikli na njega jer smo ga citali a ovaj nismo nikad vidjeli..

izdanje je ok ali mene definitivno ne zanima jer imam kompletnog barbarina.

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6161 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 13/01/2006 : 00:28:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
quote:
Originally posted by jgoran5


ne slažem se u potpinosti s tobom.winsdor smithov conan je klasika klasike.





Ma crtež uopce nije sporan(iako se meni više svidaju Buscema,Alcala i Marcos)ali eto,konkretno od prvog trejda jedino mi je Tower od Elefant draga prica.Ostalo je dosta loša ali vjerujem da je za vjerne fanove ovo izdanje ipak zakon.U biti,gdje bismo bili da nam se svima svidaju isti stripovi? ;-))

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 14/01/2006 : 15:26:55  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Deset evra kažeš?
Prodano!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26648 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 14/01/2006 : 17:13:16  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
šta se tice Barry Windsor Smitha,on je puno bolji ctac od Johna Busceme.u pocetku je bio pod utjecajem Kirbyja a vec u 5,6 br.Conana ima svoj vlastiti stil.Najbolje epizode su mu kad ih on ujedno tušira(npr.Conan 12,16,a posebno 24 sa Red Sonyom).0d br. 25 uzde je preuzeo John Buscema,nama dobro poznat iz stripoteke i sd.to su mu i najbolje epizode u regularnoj Conanovoj seriji.Meni najdraži Buscemini i Conani uopce su oni iz edicije savage sword of conan na 46 str.magazinskog formata u c/b tehnici,gdje je suradivao redom sa odlicnim tušerima(conan saga,mali marvel).kada je dark horse preuzeo licencu od marvela bilo je govora da ce i SSOC ediciju reprintirati u tpb i tome se nadam.(samo da je naknadno ne obojaju).
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 14/01/2006 : 17:30:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Hajde nek me neko malo prosvjetli, koje su ovo epizode?
Ako ista kod amera mrzim to je da kod nekih junaka ne znas gdje je glava a gdje rep?
Sto bih sve morao kupiti da bih imao kompletnog Conana?

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 14/01/2006 : 17:37:54  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Koliko sam ja razumeo ove Hronike su reprinti svih Konana od pocetka. To je zapravo i jedini razlog sto sam ga nabavio.

Imao sam prilike da prelistam svih osam do sada izdatih Hronika ovde, i koliko sam primetio, nema preskakanja, idu sve epizode od pocetka. Mada, moze biti da sam i corav;)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 14/01/2006 : 17:55:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
To je Conan od prapocetaka na ovamo. I to je super.

Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26648 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 14/01/2006 : 17:57:15  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
to su epizode regularne serije Conan od Marvela,koja je pocela izlaziti 197og. i trajala je 275 brojeva. znaci standardan Marvel format u boji na 20-tak stranica.Kada je kompanija DARK HORSE preuzela licencu odlucila je reprintirati Marvelovu regularnu seriju u tpb(tj.knjigama).
U svakom tpb se nalazi 7-8 epizoda.Novost je u tome da je Dark Horse odlucio da za svoje izdanje ponovo digitalno kolorira te stripove,jer je Marvelov kolor u to vrijem kad je Conan izlazio loš.Dark Horse je vec izdao 9 tpb-a Conana(znaci do br.60 reg.serije).Onome koji vlada solidno engleskim jezikom a voli Conana i ne da mu se cekati da Beli Put izbaci sve te Conane preporucujem da nabavi izdanja od Dark Horsa.(cijena im je oko 15-tak $).Marvel je takoder izdavao seriju Conan the king u istom formatu kao i gore navedenu.To su epizode Conana kad je vec postao kralj Aquilonije.njih je izašlo 55 epizoda.tu su još 10-tak grafickih novela tj.albuma te nekoliko mini-serija(jednu je radio Claudio Castellini).Šta se tice Savage sword of Conan to je izdanje magazinskog formata (A-4) na oko 40-50 stranica koje je Marvel poceo izdavati 1975g.kada ih je uhvatio dašak inovacije pa su tako izlazili magazini s temom horora,sf i borilackih vještina.Te epizode Conana su bolje jer su epizode bile duže i scenarist je imao više prostora razviti pricu i objavljivane su u c/b tehnici,a crtali su ga i tuširali sve sami majstori.SSOC je trajao235 brojeva.to je izdanje u pocetku tako bilo uspješno da je 1987g. pokrenut još jedan magazin COnan saga koja je repritirala najbolje epizode ssoc i regularne serije Conana.reprint je trajao 98 brojeva.
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 14/01/2006 : 19:51:52  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Koliko sam ja razumeo ove Hronike su reprinti svih Konana od pocetka. To je zapravo i jedini razlog sto sam ga nabavio.

Imao sam prilike da prelistam svih osam do sada izdatih Hronika ovde, i koliko sam primetio, nema preskakanja, idu sve epizode od pocetka. Mada, moze biti da sam i corav;)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.


Ima nekih sitnih pretumbavanja epizoda, barem u DH izdanju.

Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3494 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 14/01/2006 : 20:01:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message
quote:
šta se tice Barry Windsor Smitha,on je puno bolji ctac od Johna Busceme.

Jesi li siguran?

Inace, nije crtac nego crtac.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 14/01/2006 : 21:05:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
conan rules . welcome back king conan

the chase is better than the catch
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12907 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 15/01/2006 : 00:23:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
Što se tice ove nove DH-ove serije, Kurt Busiek je odlican scenarist (Astro City, Marvels...), al teško da ce itko nadmašit Roya Thomasa.

Are you retarded or something? Who the hell do you think I am? I’m the goddamn Batman.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 15/01/2006 : 02:49:46  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by alen

quote:
Originally posted by prozirna senka

Koliko sam ja razumeo ove Hronike su reprinti svih Konana od pocetka. To je zapravo i jedini razlog sto sam ga nabavio.

Imao sam prilike da prelistam svih osam do sada izdatih Hronika ovde, i koliko sam primetio, nema preskakanja, idu sve epizode od pocetka. Mada, moze biti da sam i corav;)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.


Ima nekih sitnih pretumbavanja epizoda, barem u DH izdanju.



Da, ali mi se cini da su svejedno kompletni. Neka pre neka kasnije, ali su na broju. Valjda...

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1924 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 15/01/2006 : 10:50:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Što se tice ove nove DH-ove serije, Kurt Busiek je odlican scenarist (Astro City, Marvels...), al teško da ce itko nadmašit Roya Thomasa.

Are you retarded or something? Who the hell do you think I am? I’m the goddamn Batman.




što se tice nove conan serije ništa novo,sve vec videno.Busiek je dosadan do bola jer samo revampira stare price u novom ruhu.jedino što vrijedi u novoj conan seriji su oni spin offovi izmedu story arcova o conanovoj mladosti.

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1924 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 15/01/2006 : 10:55:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

Dark Horse je vec izdao 9 tpb-a Conana(znaci do br.60 reg.serije).



u tih devet trejdova je ukupno sedamdeset i neka epizoda bez brojeva 62,64,65 ako se dobro sjecam.
u desetom tejdu fali broj 78 i još jedan,nisam siguran.
deseti trejd je zakljucno sa brojem 81.

inace je meni ovaj digitalni kolor koma.
imam ovo novo izdanje dark horseovog tarzana od Joa Kuberta i milijun puta je bolje nanovo ofarban nego conan.

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

Zagor-te-nej
Starting Member

Australia
12 Posts

Member since 27/11/2004

Posted - 15/01/2006 : 10:56:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nej a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

To su one najstarije epizode od pocetka?
Baš je kewl: pjesnicki nastrojen Barbar koji neprestano vitla macem

"Na meni je da ti svoj život dam, a ne da mi ga ti uzmeš..."

Wealth beyond measure, outlander...



Tacno, ja imam knigu broj 1,2 i 3. To su prva izdanja Konana. U svakoj Knjizi ima po 5 ili 6 prica. Prve dve su lose crtane i price su lose. Treca je dosta bolja.
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1924 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 15/01/2006 : 10:57:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
nadam se da ce beli put izdržati sa ovim izdanjima,a pogotovo zato što su najavljivali tarzana.bilo bi super da izdaju kubertovog.

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 15/01/2006 : 11:09:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
quote:
Originally posted by jgoran5

nadam se da ce beli put izdržati sa ovim izdanjima,a pogotovo zato što su najavljivali tarzana.bilo bi super da izdaju kubertovog.



a ja bih prvo voleo da vidim hogartovog i fosterovog.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 15/01/2006 : 11:43:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by marlowe

quote:
Originally posted by jgoran5

nadam se da ce beli put izdržati sa ovim izdanjima,a pogotovo zato što su najavljivali tarzana.bilo bi super da izdaju kubertovog.



a ja bih prvo voleo da vidim hogartovog i fosterovog.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."

Ti još nisi napisao šta ja to citam pošto si napisao da poznaješ moj ukus. Cekam tvoj odgovor.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 15/01/2006 : 14:04:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
quote:
Originally posted by marlowe

quote:
Originally posted by jgoran5

nadam se da ce beli put izdržati sa ovim izdanjima,a pogotovo zato što su najavljivali tarzana.bilo bi super da izdaju kubertovog.



a ja bih prvo voleo da vidim hogartovog i fosterovog.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."



Takodjer!
Ali dobro je da si spomenuo ovo Gorane, jer nisam imao pojma da je Dark Horse poceo izdavati ovog Tarzana. To je super.

Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000