forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Cestitke na 400. recenziji
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 22/01/2006 : 16:26:16  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

quote:
Originally posted by I like girlz

tako da nisam za povecanje "dimenzija" recenzija, nego sam radije za kompaktnost i kvalitet.




Nisi me dobro shvatio.Nisam govorio o dužini recenzije,vec o izgledu menija u kome stoje recenzije na naslovnoj strani sajta.Sadašnji je ipak premali i premalo uocljiv tako da bih ga ja uvecao i dodao ono što sam napisao u prošlom postu.
A što se tice dužine recenzija,to zavisi od samog stripa(Blek/MM).Osobno bih više volio da su krace a da ima više komentara.

Bond.James Bond.



ma kod mene ti je 15-inchni monitor na 800x600 pa mi onako sve izgleda glomazno i moram non stop skrolat .
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2172 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 22/01/2006 : 16:29:54  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message
cestitke!
samo tako i dalje!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7804 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 22/01/2006 : 19:23:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
di se mogu pogledat ove statistike za recenzije koje je naveo solar

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 22/01/2006 : 19:50:17  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
http://www.stripovi.com/userrecstat.asp

________________________
How did we get here,how'd you get here
I went looking, there's so much to see
I went looking for spirit, found alcohol
I went looking for soul, I bought some style
I wanted to meet God but you sold me religion...

Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2991 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 23/01/2006 : 11:00:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by Koresh

Istina, premalo ljudi daje komentare, iako bi to trebao biti možda cak i najzanimljiviji dio sitea. Meni osobno i je. Ja sam ocjenio svaki strip koji sam procitao i cija se recenzija nalazi na ovim stranicama, nešto manje od 100 komentara.



ja dajem komentare malo-pomalo, ali dati cu na sve stripove koje sam procitao a ima ih još dosta, dosad sam uglavnom davao komentare za Nathana, a neke ocjene mi i nisu realne pa ih možda prepravim jer sam u meduvremenu stekao drukcije mišljenje o pojedinom stripu



Ti imaš 10 komentara više nego ja, i još nisi dao sve??!! Ja sam ocjenio sve što sam citao!
I porobao sam mijnjati ocjenu, uspio sam. Ne znam što je bilo kada sam prvi puta probao, ili sam nešto krivo radio ili je od onda nešto promjenjeno.

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/01/2006 : 11:10:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

da, sa više komentara dobila bi se bolja statistika epizoda, tj. bolja top lista pojedinih epizoda
recimo da ima po 30-40 komentara odredene epizode (umjesto 10 komentara) - kažem, to bi bila bolja statistika i pokazatelj kako koja epizoda kotira kod fanova



Ma da, i ja se ubrajam u one što slabo komentiraju (više ljudi mene komentiraju). Da se da važeci komentar treba strip još jednom procitati... Ponekad sam previše lijen komentirat.

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/01/2006 : 11:14:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by solar

15 najcitanijih recenzija:

1. MAUS A survivor’s tale - 2783
2. ZG Kainov povratak - 2089
3. ZG Zagor prica - 1898
4. ZG Hellingen je živ! - 1768
Stvarno ne znam kako je moguce da je "MAUS A survivor’s tale" najcitanija recenzija, u najmanju ruku cudno!


Tako ti je dok su recenzent i administrator recenzija jedna te ista osoba

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/01/2006 : 11:21:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz
zanimljiv prijedlog aco. ali ja osobno preferiram neku "normalnu" velicinu ili dužinu receznije, pa i na ekranu. jednostavno kad vidim da se neko dobio inspiraciju pišuci receznije tako da dobijemo gomilu teksta i podataka, nikad ne procitam u cijelosti te duge, iscrpne recenzije. procitam samo ono izmedu redova što me zanima u datoj recenziji, tako da nisam za povecanje "dimenzija" recenzija, nego sam radije za kompaktnost i kvalitet.



Moje su tu i tamo poduže (vecina, možda?), no nije to samo za citatelje vec i za moju dušu. Neke mi recenzije jednostavno služe kao polazište za neke druge, a tako bilježim i važne dogadaje koji se nalaze u doticnoj epizodi, likove i reference. Recenzije smatram kao dijelove velike baze podataka koju mogu koristiti onima koji žele saznati poneku informaciju više...



Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

SSM
Average Member



Bosnia and Herzegovina
971 Posts

Member since 13/10/2002

Posted - 23/01/2006 : 14:44:40  Show Profile Show Extended Profile  Send SSM a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by I like girlz
zanimljiv prijedlog aco. ali ja osobno preferiram neku "normalnu" velicinu ili dužinu receznije, pa i na ekranu. jednostavno kad vidim da se neko dobio inspiraciju pišuci receznije tako da dobijemo gomilu teksta i podataka, nikad ne procitam u cijelosti te duge, iscrpne recenzije. procitam samo ono izmedu redova što me zanima u datoj recenziji, tako da nisam za povecanje "dimenzija" recenzija, nego sam radije za kompaktnost i kvalitet.



Moje su tu i tamo poduže (vecina, možda?), no nije to samo za citatelje vec i za moju dušu. Neke mi recenzije jednostavno služe kao polazište za neke druge, a tako bilježim i važne dogadaje koji se nalaze u doticnoj epizodi, likove i reference. Recenzije smatram kao dijelove velike baze podataka koju mogu koristiti onima koji žele saznati poneku informaciju više...



Wealth beyond measure, outlander...



Meni su, naprotiv, dugacke i iscrpne recenzije najbolji dio ovog sajta. Koga zanima fabula, moze procitati kratak sadrzaj na pocetku recenzije, ili pogledati SBE. A Dee-Cayu i Senki sve pohvale na tekstovima koji stripove.com podizu na visi nivo, i daju mu onu neophodnu dozu ozbiljnosti. Procitao/prosao sam dosta strip sajtova, magazina, clanaka, ali ovako dobre recenzije jos nisam procitao. Svaka cast i samo naprijed...
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 23/01/2006 : 18:33:36  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Fala SSM;)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7804 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 23/01/2006 : 19:08:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by Koresh

quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by Koresh

Istina, premalo ljudi daje komentare, iako bi to trebao biti možda cak i najzanimljiviji dio sitea. Meni osobno i je. Ja sam ocjenio svaki strip koji sam procitao i cija se recenzija nalazi na ovim stranicama, nešto manje od 100 komentara.



ja dajem komentare malo-pomalo, ali dati cu na sve stripove koje sam procitao a ima ih još dosta, dosad sam uglavnom davao komentare za Nathana, a neke ocjene mi i nisu realne pa ih možda prepravim jer sam u meduvremenu stekao drukcije mišljenje o pojedinom stripu



Ti imaš 10 komentara više nego ja, i još nisi dao sve??!! Ja sam ocjenio sve što sam citao!
I porobao sam mijnjati ocjenu, uspio sam. Ne znam što je bilo kada sam prvi puta probao, ili sam nešto krivo radio ili je od onda nešto promjenjeno.

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"



nisam. mislim dati na sve sto sam procitao
ostalo mi je jos nesto nathana i puuuuno dylana

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7804 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 23/01/2006 : 22:15:01  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
a nisan sve ni reka, ima toga još...

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 24/01/2006 : 00:40:07  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Prvih 15 komentatora recenzija:

1. Aco - 324
2. stinky - 288
3. Verfalk2003 - 208
4. zerovnik - 151
5. globinjo - 130
6. SejoSexon - 123
7. Barker - 117
8. vice - 115
9. Brdar - 115
10. prozirna senka - 112
11. SnotMan - 110
12. mpavin - 101
13. kiky - 95
14. Koresh - 92
15. Djole - 88


________________________
How did we get here,how'd you get here
I went looking, there's so much to see
I went looking for spirit, found alcohol
I went looking for soul, I bought some style
I wanted to meet God but you sold me religion...

Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7804 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 30/09/2006 : 00:46:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
evo još jedna recenzija pa smo na 500. znaci 100 recenzija za otprilike 8 mjeseci
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 03/10/2006 : 16:46:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Mislim da smo premašili prvih 500 recenzija Sljedeca stanica je 1000!

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 03/10/2006 : 20:35:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
Još jedna fali, ako ne racunamo kontrarecenzije!:)
Go to Top of Page

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 10/10/2006 : 19:12:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
500. recenzija!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 10/10/2006 : 22:57:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
Ovo od 400-te do 500-te je stvarno bilo brzo...
Bravo momci,samo dajte!

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 11/10/2006 : 09:07:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
A 500-ta recenzija je!!!!

MM LMS 28/29 Smrtonosni ujed
iliti kako pomocu vremenskih komora postati inteligentan, poseban popust za insekte! (author: transparent shadow)

http://www.stripovi.com/Recension.asp?hero=MM&StoryID=515

Kad nas vidiš, ne bi rekao da možemo stvarati svjetove, zar ne?
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6164 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 11/10/2006 : 17:27:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
KAo što kaže Prodigy,brzo je došao broj 500.Ako dobro vidim,400.-ta recenzija objavljena je pocetkom ove godine što znaci da ide oko 10 recenzija mjesecno.Nije loše ali može i mora bolje ;-))Sve dok ne dodemo do 1000 ne smijemo biti zadovoljni!

Bond.James Bond.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000