forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Cestitke na 400. recenziji
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

risbozg
Advanced Member



Croatia
15571 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 20/01/2006 : 21:03:28  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
cestitke svima koji su uložili svoj trud u 400 recenzija

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7804 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 20/01/2006 : 22:00:01  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

da, sa više komentara dobila bi se bolja statistika epizoda, tj. bolja top lista pojedinih epizoda
recimo da ima po 30-40 komentara odredene epizode (umjesto 10 komentara) - kažem, to bi bila bolja statistika i pokazatelj kako koja epizoda kotira kod fanova

Tako je govorio Zagortustra.


da to bi nam zaista trebalo, premalo se daju komentari, a na dosta recenzija ima cak i manje od 10 komentara...

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 20/01/2006 : 22:08:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Ali i prema komentarima se može vidjeti koji stripovi su najcitaniji... npr; Zagorove recenzije bez problema prikupe barem 20 komentara, Dylan prikupi do 15 komentara, Nathan opet jedva 10 komentara po recenziji, itd...

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7804 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 20/01/2006 : 22:27:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Ali i prema komentarima se može vidjeti koji stripovi su najcitaniji... npr; Zagorove recenzije bez problema prikupe barem 20 komentara, Dylan prikupi do 15 komentara, Nathan opet jedva 10 komentara po recenziji, itd...

in the evidence of its brilliance



Da,Zagor prikupi i više od 20. to i nije neko iznenadenje, ali nathan je dosta puta cak i ispod 10, što me je potpuno razocaralo. nije moguce da toliko malo ljudi cita Nathana

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 20/01/2006 : 23:22:06  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Meni su komentari citatelja jedna od najzanimljivijih stvari na sajtu uopce. Bilo bi lijepo kad bi više ljudi ostavljalo komentare pa makar napisali i jednu recenicu.

________________________
How did we get here,how'd you get here
I went looking, there's so much to see
I went looking for spirit, found alcohol
I went looking for soul, I bought some style
I wanted to meet God but you sold me religion...

Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 20/01/2006 : 23:35:17  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Evo malo statistike - prvih 15 epizoda po broju komentara:

1. ZG Divovi dobra i zla - 43
2. ZG Hellingen je živ! - 42
3. ZG Dugin most - 36
4. ZG Horde zla! - 34
5. DD Prokleti dan - 32
6. ZG Svemirska braca - 31
7. ZG Zagor protiv vampira - 31
8. DD Na ruti Moby Dicka - 30
9. DD Dugacki pozdrav - 30
10. ZG Nestali istraživac - 29
11. ZG Andeo smrti - 29
12. ZG Zasjeda u šumi - 29
13. ZG Veracruz - 27
14. TX Yucatan! - 27
15. ZG Ciko pracovjek - 27


________________________
How did we get here,how'd you get here
I went looking, there's so much to see
I went looking for spirit, found alcohol
I went looking for soul, I bought some style
I wanted to meet God but you sold me religion...


Edited by - solar on 22/01/2006 00:29:18
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 20/01/2006 : 23:48:57  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Prvih 15 epizoda po prosjecnoj ocjeni citatelja (ukljucene su epizode koje imaju 8 ili više komentara)




1. KP Kiacenta prava žena - 99 %
2. KP Špijun - 99 %
3. TX Carsonova prošlost - 98 %
4. NN U ponoru pamcenja - 97 %
5. DD Prica ni o kome - 97 %
6. MAUS A survivor’s tale - 97 %
7. ZG Svemirska braca - 96 %
8. DD Dok vas Smrt ne rastavi - 96 %
9. KP Caura protiv Parkera - 96 %
10. DD Užas beskonacnosti - 96 %
11. DD Poslije ponoci - 96 %
12. MN Rio Negro - 96 %
13. MN Covjek iz svemira - 95 %
14. ZG Zagor protiv Supermikea - 95 %
15. MM Dani more - 94 %




________________________
How did we get here,how'd you get here
I went looking, there's so much to see
I went looking for spirit, found alcohol
I went looking for soul, I bought some style
I wanted to meet God but you sold me religion...

Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7804 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 20/01/2006 : 23:58:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
i Tex ima slabo komentara. medu ovih prvih 15 koje je solar naveo() samo je jedan

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 21/01/2006 : 00:07:39  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
15 najcitanijih recenzija:

1. MAUS A survivor’s tale - 2783
2. ZG Kainov povratak - 2089
3. ZG Zagor prica - 1898
4. ZG Hellingen je živ! - 1768
5. ZG Horde zla! - 1693
6. ZG Zasjeda u šumi - 1684
7. ZG Izgubljeni rudnik - 1669
8. ZG Vudu - 1522
9. ZG Divovi dobra i zla - 1514
10. ZG Razbojnici - 1491
11. ZG Liberty Sam - 1413
12. ZG Opsada tvrdave Iri - 1399
13. DD Dok vas Smrt ne rastavi - 1383
14. ZG Zarobljenici Crvene vještice - 1381
15. ZG Svemirska braca - 1359


Stvarno ne znam kako je moguce da je "MAUS A survivor’s tale" najcitanija recenzija, u najmanju ruku cudno!

________________________
How did we get here,how'd you get here
I went looking, there's so much to see
I went looking for spirit, found alcohol
I went looking for soul, I bought some style
I wanted to meet God but you sold me religion...


Edited by - solar on 21/01/2006 00:08:13
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6164 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 21/01/2006 : 00:28:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Kao prvo,cestitke na 400.recenziji.
Evo i mojih prijedloga za "popularizaciju" recenzija:
Meni sa recenzijama treba uvecati i rastegnuti, tako da uz naslov recenzije ide i naslovnica stripa,ukupna ocjena,te pocetni tekst recenzije.Znam da je to možda teže izvodljivo ali mislim da vrijedi pokušati..Ako treba,nek se stisne kolona gdje su vijesti.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

ijo
Junior Member



Croatia
377 Posts

Member since 15/09/2005

Posted - 21/01/2006 : 00:31:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ijo a Private Message
Velike cestitke na 400. recenziji! Ja mozda buden ima toliko za 115 godina
Go to Top of Page

Damjan
stripovi.com suradnik

Italy
1458 Posts

Member since 12/02/2004

Posted - 21/01/2006 : 03:08:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Damjan's Homepage  Send Damjan a Private Message
Kad se tu vec rezerviraju neke recenzije, odmah da i ja istaknem kandidaturu za Mister Noa 101/102/103 (po talijanskoj numeraciji), odnosno LMS 764/765/767. Buduci da sam kao klinac bio iskreno i duboko zaljubljen u neuroticnu Lauru iz tih epizoda , osjecam kao dug spram samog sebe da to obavim.

www.zid.hr - sve ono što o rocku i metalu nikada niste željeli znati, www.zid.hr/strip - osobni pogledi na aktualnosti u svijetu stripa, uz ponekog mladog autora željnog pažnje
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/01/2006 : 09:39:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Aco, premalo je mjesta za takvo sto, iako ideja nije losa.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2991 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 21/01/2006 : 11:00:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
Istina, premalo ljudi daje komentare, iako bi to trebao biti možda cak i najzanimljiviji dio sitea. Meni osobno i je. Ja sam ocjenio svaki strip koji sam procitao i cija se recenzija nalazi na ovim stranicama, nešto manje od 100 komentara.

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7804 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 21/01/2006 : 16:05:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by Koresh

Istina, premalo ljudi daje komentare, iako bi to trebao biti možda cak i najzanimljiviji dio sitea. Meni osobno i je. Ja sam ocjenio svaki strip koji sam procitao i cija se recenzija nalazi na ovim stranicama, nešto manje od 100 komentara.

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"



ja dajem komentare malo-pomalo, ali dati cu na sve stripove koje sam procitao a ima ih još dosta, dosad sam uglavnom davao komentare za Nathana, a neke ocjene mi i nisu realne pa ih možda prepravim jer sam u meduvremenu stekao drukcije mišljenje o pojedinom stripu

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2991 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 21/01/2006 : 19:44:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
Ne možeš ocjene prepravljat, samo komentar, slova Ne, ozbiljno ti kažem, probaj...

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"
Go to Top of Page

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 21/01/2006 : 22:45:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message
cestitke, komentari su mi najbolji

ne okreci se, sine
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7804 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 22/01/2006 : 00:24:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by Koresh

Ne možeš ocjene prepravljat, samo komentar, slova Ne, ozbiljno ti kažem, probaj...

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"



mogu se mjenjat ocjene, sad sam probao. probaj i ti

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 22/01/2006 : 01:08:55  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Kao prvo,cestitke na 400.recenziji.
Evo i mojih prijedloga za "popularizaciju" recenzija:
Meni sa recenzijama treba uvecati i rastegnuti, tako da uz naslov recenzije ide i naslovnica stripa,ukupna ocjena,te pocetni tekst recenzije.Znam da je to možda teže izvodljivo ali mislim da vrijedi pokušati..Ako treba,nek se stisne kolona gdje su vijesti.

Bond.James Bond.



zanimljiv prijedlog aco. ali ja osobno preferiram neku "normalnu" velicinu ili dužinu receznije, pa i na ekranu. jednostavno kad vidim da se neko dobio inspiraciju pišuci receznije tako da dobijemo gomilu teksta i podataka, nikad ne procitam u cijelosti te duge, iscrpne recenzije. procitam samo ono izmedu redova što me zanima u datoj recenziji, tako da nisam za povecanje "dimenzija" recenzija, nego sam radije za kompaktnost i kvalitet.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 22/01/2006 : 01:20:06  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Hihihi, onda ces preskociti Zlatnog Budu zasigurno:-P
Ima skoro 5 strana A4 formata;)

Naravno, kada/ako Markos metne istu na sajt.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 22/01/2006 : 01:23:35  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Hihihi, onda ces preskociti Zlatnog Budu zasigurno:-P
Ima skoro 5 strana A4 formata;)

Naravno, kada/ako Markos metne istu na sajt.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.



sigurno necu preskociti, jer radi se ipak o MM . a sad da li cu procitati KOMPLETNU recenziju, to ti vec ne mogu obecati.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6164 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 22/01/2006 : 15:41:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

tako da nisam za povecanje "dimenzija" recenzija, nego sam radije za kompaktnost i kvalitet.




Nisi me dobro shvatio.Nisam govorio o dužini recenzije,vec o izgledu menija u kome stoje recenzije na naslovnoj strani sajta.Sadašnji je ipak premali i premalo uocljiv tako da bih ga ja uvecao i dodao ono što sam napisao u prošlom postu.
A što se tice dužine recenzija,to zavisi od samog stripa(Blek/MM).Osobno bih više volio da su krace a da ima više komentara.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6164 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 22/01/2006 : 16:07:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Evo npr. u 12-om mjesecu je bilo sveukupno 13000 citanja recenzija.




Ovakvu brojku nisam ocekivao.U biti,nemamo se onda što buniti jer ocito da su recenzije itekako citane(iako još uvijek mislim da su zapostavljene;-)).

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 22/01/2006 : 16:14:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Pa, piše na dnu svake recenzije koliko je puta bila pregledana.
Evo, osobno sam vrlo zadovoljan sa brojem pregledavanja mojih recenzija. :)

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2991 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 22/01/2006 : 16:23:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
Moje recenzije su 7. i 12. na popisu najcitanijih, trebao bih vidjeti ostale.

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.59 seconds. Snitz Forums 2000