forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Cestitke na 400. recenziji
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 12/01/2006 : 20:18:10  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Koresh

Ratni požar sam citao, dobra je to epizoda ali na žalost ništa od recenzije. Ima nekoliko razloga...
A Ubicu bez lica nisam ni procitao niti necu jer sam odlucio ne kupovati više Dnevnikove Texove.




koji su to razlozi za ne-recenziranje "ratnog požara"? šteta što nisi citao "ubicu bez lica", odlicna je to prica, nacekat ceš se dok to ne izade u extra texu, bolje ti je nabavi dnevnikovo izdanje.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7799 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 12/01/2006 : 20:19:47  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by stinky

a deecay bi se trebao malo više angažirati na komentarima, nekako mi je tu tanak:)



Neki pišu komentare neki recenzije, a ja više preferiram ovo drugo... Nekak mi je neprivlacno sve to ugurati u jedan šturi pravokutnik bez imalo reda i estetike.

Wealth beyond measure, outlander...



a ti bi deecay za promjenu mogao odraditi jednog nathana, recimo "kitov pjev", taman da te malo popuste ti silni heksagoni
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2991 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 12/01/2006 : 20:20:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin
koji Mr. No(ako nije tajna)- od slobodne(i strip-agenta)ili lms ili zs s kojim ja uopce neman veze



Pa poceo sam JEDAN Mister No, ali necu reci koji, najprije da ga dovršim.
I šteta što nemaš veze sa lms Mister Noima, nemam ni ja previše, ali užurbano upotpunjujem kolekciju sa ciljem kompleta (izuzev africkih pustolovina, a možda slucajno i njih)

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2991 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 12/01/2006 : 20:29:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by Koresh

Ratni požar sam citao, dobra je to epizoda ali na žalost ništa od recenzije. Ima nekoliko razloga...
A Ubicu bez lica nisam ni procitao niti necu jer sam odlucio ne kupovati više Dnevnikove Texove.




koji su to razlozi za ne-recenziranje "ratnog požara"?



Dakle, za Ratni požar... Ima epizoda bilo kojeg junaka za koje ti nakon citanja rijeci jednostavno izlaze iz mozga u komp :) i tako nastane u vecini slucajeva zanimljiva i dobra recenzija. U tu vrstu spadaju epizode koje ti se ili jako svidaju ili su užasne. Onda imaš o cemu pisati. A ima onih srednjih epizoda, najcešcih, koje barem ja teško mogu recenzirati. Bolje za mene da ne pišem Ratni požar jer riskiram lošu recenziju. Razlog je i taj što ne znam o cemu pisati u toj recenziji, samo sadržaj i pohvale za Ticcija... za mene je taj Tex osrednji.

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2991 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 12/01/2006 : 20:34:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz
šteta što nisi citao "ubicu bez lica", odlicna je to prica, nacekat ceš se dok to ne izade u extra texu, bolje ti je nabavi dnevnikovo izdanje.



Da ja cekam extra izdanje te epizode mislim da bih se dobrano nacekao. Jednostavno, potrebno je odreci se nekih stvari u današnje vrijeme. Ja sam se odlucio odreci vecine dnevnikovih izdanja jedan neodredeni period... Bude li prilike nabavit cu tu epizodu kada je vec svi toliko hvale, kada ce to biti teško je reci a još manje da li ce biti recenzije

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7804 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 13/01/2006 : 00:17:44  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by Koresh

quote:
Originally posted by mpavin
koji Mr. No(ako nije tajna)- od slobodne(i strip-agenta)ili lms ili zs s kojim ja uopce neman veze



Pa poceo sam JEDAN Mister No, ali necu reci koji, najprije da ga dovršim.
I šteta što nemaš veze sa lms Mister Noima, nemam ni ja previše, ali užurbano upotpunjujem kolekciju sa ciljem kompleta (izuzev africkih pustolovina, a možda slucajno i njih)

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"



a sad znam da je sigurno lms/zs
šteta,to nije moje podrucje,kako sam vec rekao

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2991 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 13/01/2006 : 10:13:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
Ne znam kako si to zakljucio, ali nije lms. Novije izdanje.

Ali šteta što nemaš veze sa lms-om. Po meni je komplet MN lms najljepši komplet koji covjek može imati na ovim prostorima, uz možda MM lms.

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/01/2006 : 10:16:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Koresh
I šteta što nemaš veze sa lms Mister Noima, nemam ni ja previše, ali užurbano upotpunjujem kolekciju sa ciljem kompleta (izuzev africkih pustolovina, a možda slucajno i njih)



Izuzev africkih pustolovina??? Te su epizode legendarne i cak ponajbolje od ovih novijih. Baš su uspjeli docarati draž tajanstvenog crnog kontinenta.

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/01/2006 : 10:18:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Heyoka

Moram priznati da sam po naslovu topica mislio da cbarks cestita DeeCayu na 400.-toj recenziji. :))



Oho, pa da! Meni je pripala cast 400-te recenzije i 1. recenzirane epizode velikog Bleka.

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2991 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 13/01/2006 : 11:52:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Koresh
I šteta što nemaš veze sa lms Mister Noima, nemam ni ja previše, ali užurbano upotpunjujem kolekciju sa ciljem kompleta (izuzev africkih pustolovina, a možda slucajno i njih)



Izuzev africkih pustolovina??? Te su epizode legendarne i cak ponajbolje od ovih novijih. Baš su uspjeli docarati draž tajanstvenog crnog kontinenta.

Wealth beyond measure, outlander...



Znam, znam, ali teže je nabaviti relativno jeftine epizode tog razdoblja. Barem do nekog djela afr. pustolovine. Možda prvih 10-15 epizoda se da nabavit ali one pri kraju malo teže. Ako bude prilike na red ce sigurno doci i te epizode.

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7804 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 13/01/2006 : 13:33:55  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by Koresh

Ne znam kako si to zakljucio, ali nije lms. Novije izdanje.

Ali šteta što nemaš veze sa lms-om. Po meni je komplet MN lms najljepši komplet koji covjek može imati na ovim prostorima, uz možda MM lms.

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"



koga je to volja nabavljati,neman volje a ni novaca,a i neman di nabaviti jedino preko aukcija ali ni to me nije volja

a znaci,ipak je novije izdanje,kako sam te navukao da otkriješ he he he.....

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page

cbarks
Junior Member

Slovenia
339 Posts

Member since 22/09/2002

Posted - 18/01/2006 : 19:16:57  Show Profile Show Extended Profile  Send cbarks a Private Message
Pa da pokušam ponovno:Cestitke na 400. recenziji

It´s a must for every serious collector!!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 18/01/2006 : 19:42:00  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Brzo smo dogurali do 400te recenzije. Vidimo se uskoro na proslavi 500te;)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 18/01/2006 : 23:46:47  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message
BRAVISSIMO!
Dajte malo MR NO-A!!!!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 19/01/2006 : 07:01:40  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Bice Kartum uskoro od mene...

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2991 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 19/01/2006 : 07:46:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
Biti ce i od mene jedan MN... uskoro

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25192 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 19/01/2006 : 09:12:35  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Takodje,takodje..;-)

ne volem glancere..
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/01/2006 : 09:22:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Formalna 400-ta je moja, he, he...

I senka, ja nisam stavio za naslov "Pogrešni proracun" vec "Roncisvalle". To je bila Markosova intervencija koju ce nadam se u bliskoj buducnosti promijeniti...
I da, sljedeca je "Kamen mudrosti"

Wealth beyond measure, outlander...

Edited by - DeeCay on 19/01/2006 09:31:05
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 20/01/2006 : 12:44:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
@ Markos

Kažeš na uvodnom tekstu na sajtu da su recenzije nezasluženo zapostavljene, a mislim da je i problem što su homepage i forum dosta odvojeni. Morao bi bolje povezati te dvije komponente, recimo sa nekim linkovima na recenzije, barem tamo gore u kutu uz Home|Profile|Register, ili kao neke obavijesti na forumu da su objavljeni novi tekstovi ili recenzije itd. Mali prijedlozi s moje strane

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 20/01/2006 : 12:50:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Mislim da se tu više radi o tome da mnogi zaboravljaju da osim foruma ovaj sajt ima još i nekih drugih sadržaja! A ti drugi sadržaji mnoge tu kao da i ne zanimaju...

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 20/01/2006 : 12:53:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Mislim da se tu više radi o tome da mnogi zaboravljaju da osim foruma ovaj sajt ima još i nekih drugih sadržaja! A ti drugi sadržaji mnoge tu kao da i ne zanimaju...


Nemoj sad i ti posustajati od recenzisisanja!

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 20/01/2006 : 13:07:38  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by Koresh
Ali šteta što nemaš veze sa lms-om. Po meni je komplet MN lms najljepši komplet koji covjek može imati na ovim prostorima, uz možda MM lms.


Potpuno si u pravu, meni za komplet MN LMS fali jos oko 60 kom. stripova i to uglavnom iz Africkog perioda, u kojem(moram priznati) ima fenomenalnih prica.



"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"



Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 20/01/2006 : 14:45:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by kiky

Mislim da se tu više radi o tome da mnogi zaboravljaju da osim foruma ovaj sajt ima još i nekih drugih sadržaja! A ti drugi sadržaji mnoge tu kao da i ne zanimaju...


Nemoj sad i ti posustajati od recenzisisanja!




Ma naravno da necu posustati.

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/01/2006 : 16:47:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

@ Markos

Kažeš na uvodnom tekstu na sajtu da su recenzije nezasluženo zapostavljene, a mislim da je i problem što su homepage i forum dosta odvojeni. Morao bi bolje povezati te dvije komponente, recimo sa nekim linkovima na recenzije, barem tamo gore u kutu uz Home|Profile|Register, ili kao neke obavijesti na forumu da su objavljeni novi tekstovi ili recenzije itd. Mali prijedlozi s moje strane

Wealth beyond measure, outlander...


Ma u principu kukam bez pravog pokrica. Malo sam listao po statistikama posjeta na serveru i recenzije se cesto otvaraju. Evo npr. u 12-om mjesecu je bilo sveukupno 13000 citanja recenzija. Sto se obavijesti o novim recenzijama tice one postoje na homepageu... Ja sam u biti htio naglasiti da se ljudi vise ukljuce, prvenstveno u komentiranje...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 20/01/2006 : 17:36:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
da, sa više komentara dobila bi se bolja statistika epizoda, tj. bolja top lista pojedinih epizoda
recimo da ima po 30-40 komentara odredene epizode (umjesto 10 komentara) - kažem, to bi bila bolja statistika i pokazatelj kako koja epizoda kotira kod fanova

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000