forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Ignore user opcija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 17/01/2006 : 12:46:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Stavio sam markosa, seju sexona i dekaru na ignore. Mislim, kad vec podržavaju ignore opciju valjda im onda nece smetati da i sami budu ignorirani.

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 17/01/2006 : 12:49:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by dule_car
glupa opcija. kao, nije potrebno razgovarati kad možeš nekoga "izbrisati".

zar nece to dovoditi do nesuvislih situacija- ako ne vidim dio topica?
necu koristiti- ništa me ne boli da procitam nešto, iako se s tim ne slažem (ili mislim da je pisac stoka:))

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)




Bas zato sto je opcija a ne moranje meni je to OK, tko voli nek izvoli.
Meni osobno opcija ne treba, ako mi je potrebno ignore onda sam nekoga ignoriram bez ikakvih opcija
ili jos bolje...jednostavno ga izbacim sa foruma...
Nece dovoditi do nesuvislih situacija jer onaj tko nikoga ne ignorira sa tom opcijom vidi
svejedno sve postove od svih clanova, onaj tko nekoga ignorira ionako nema pravo glasa da
kaze da su mu neki topics cudni, kao i neki komentari.
A za one znatizeljnje postoji opet opcija "vidi" tako da u svakom trenutku mozes opet vidjeti svaciji post.
Ne vidim problema, treba pustiti da to malo krene svojim tokom i vidjet cete da nema nista strasno u tome...
A isto tako sam uvjeren da ce tu opciju koristiti manji dio forumasa.


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 17/01/2006 : 12:50:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message
Uh! Ova ignore-lista je zaraznija od Tetrisa. :) Imam vec pravi poker asova. ;)

Slovenac, odi na Members i klikni na "Country" pa ce ti biti lakše. :DDD

"All hail the spider!
A hardy breed is he!
Tra la la!"
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 17/01/2006 : 12:55:41  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
Sve cu da vas ignoriram
Ostavicu samo pripadnike foruma Kineske nacionalnosti!



"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"



Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 17/01/2006 : 12:57:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Stavio sam markosa, seju sexona i dekaru na ignore. Mislim, kad vec podržavaju ignore opciju valjda im onda nece smetati da i sami budu ignorirani.

in the evidence of its brilliance


To kiky legendo!

Eto, sada ne možeš da vidiš ove lijepe rijeci!

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/01/2006 : 12:59:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Stavio sam markosa, seju sexona i dekaru na ignore. Mislim, kad vec podržavaju ignore opciju valjda im onda nece smetati da i sami budu ignorirani.


Meni nece smetati.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 17/01/2006 : 12:59:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Heyoka

quote:
Originally posted by dcopic

Ali zato možeš sve Dinamovce!

Grad Stripova, vješanje svakog sata.
Strance dobrodošao...




Šta ce mu to? Ionako imaju Staff Room. Sem toga, cijeli bi im forum spao na 10 usera.

"All hail the spider!
A hardy breed is he!
Tra la la!"


Moram predloziti Markosu da napravi opciju "ignoriraj duhovite Cazinjane" (mislim da sam pogodio grad)
Moram te ispraviti u staff roomu su pola deckih u plavom.
A moja deviza je bolje 10 odlicnih usera nego 100 losih.
Kvalitet ne kvantitet, ali sto zna o tome neki dinamovac sa zeljinom zastavom u dresu lazija.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 17/01/2006 : 12:59:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Stavio sam markosa, seju sexona i dekaru na ignore. Mislim, kad vec podržavaju ignore opciju valjda im onda nece smetati da i sami budu ignorirani.

in the evidence of its brilliance


Webmastera i moderatore ne možeš staviti na listu.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 17/01/2006 : 13:28:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by SSM

quote:
Originally posted by Markos

Nije mi jasno. Ta opcija je po defaultu iskljucena svima i svatko za sebe bira da li ce je i kako koristiti. Dakle, ne visdim kakve to veze ima sa ljepotom i drazi stripovi.com foruma? Mozda zato sto ce sada biti vjerojatno manje svadja?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Znam da je iskljucena po defaultu, nije u tome stvar, ali je steta sto postoje takvi odnosi na forumu da se ova opcija mora uvoditi. A razlike u misljenjima su sasvim normalne u svakom iole demoktratskom drustvu. Anyway, slobodna volja, ko zeli nek ukljuci. Hoce li onaj koji je ignoriran znati za to (hoce li mu biti ispisana neka poruka ili slicno) ?




>> Nije da ja ne volim ljude, samo se bolje osjecam kada mi nisu u blizini. <<
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 17/01/2006 : 16:14:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Dado
Kvalitet ne kvantitet, ali sto zna o tome neki dinamovac sa zeljinom zastavom u dresu lazija.






jesi mu ga smjestio

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!


Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 17/01/2006 : 16:15:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Steta sto ne mogu globinja da stavim u ignore listu...


ja stavljam švicarce,njemce i hercegovce...u kojoj si ti skupini

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!


Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8234 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 17/01/2006 : 16:36:19  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Ima ga dovoljno za sve tri:)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 17/01/2006 : 17:06:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by Markos
Oprosti, ali meni je npr. dosta svadjanja sa Marloweom ili Krugerom, npr. I onda ih lijepo ubacim u filter, njihove postove ne citam, sebi sam sacuvao zivce i vrijeme, necu se upustati u opetovane svadje s njima i to je to. Ne vidim sto je u tome lose. Nitko im ne zabranjuje da pisu na forumu, niti da imaju razlicito misljenje, ja samo zelim zbog svog mira to ne procitati.



a ja baš suprotno
volim negirati, oponirati, opovrgavati i obarati
tako da cu se s vremena na vrijeme upuštati u opetovane svade
i takoder ne vidim što je u tome loše

paradoksalno, prije bih na ignore listu stavio one koje cijenim :)

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 17/01/2006 : 19:36:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
opcija je totalni da ne kazem totalitarni promasaj i nepotrebnija od najnepotrebnijeg
bolje osvjezite smajlije ili za boga miloga uvedite avatar

the chase is better than the catch
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 17/01/2006 : 21:27:08  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Ja sam stavio svastaru u "ignore" pa kad pukne nek pukne :ppp !

"I love Mickey Mouse more than any woman I have ever known."
- Walt Disney being gay sinds 1901
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 17/01/2006 : 21:53:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Ja necu nikoga ignorirati.
Skrenuo bih pažnju na to da su i svade ponekad korisna stvar, jer ponekad znaju biti interesantne i zanimljive; jer ako svatko pocne ignorirati nekoga tko mu se je malo žešce suprostavio, moglo bi se dogoditi da forum postane monotoniji i manje zabavan. Ali možda sam u krivu...
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7805 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 17/01/2006 : 23:12:30  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
ne ignoriram nikoga.nema smisla

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 18/01/2006 : 08:26:58  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
Svrha foruma lezi upravo na suprotnim dijalozima i raspravama, svako treba braniti svoje stavove recima najbolje sto zna!
Ignorirati bilo koga je glupost...Kada bi ovde imali svi isto misljenje zvali bi se FNRJ sa marsalom na celu kolone!!!

Ok,ok, nasi Generali se pravdaju umorom od rasprava, glupo im je ponavljati jedno te isto po sto puta idt...ali ko ih tera na sve to pozrtvovanje, ko zahteva od njih to "trosenje zivaca", ko ih tera da po stoti put pravdaju visoke cene stripova???

Niko gospodo draga...niko...niko drugi do njihova sujeta i zedj da opravdaju sami sebe najbolje sto znaju.
Verujte mi da u njihovom slucaju opcija "ignore" nece trajati duze nego li vreme koje im je potrebno da se malo poigraju sa tom "stvarcicom"



"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"



Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 18/01/2006 : 09:15:34  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Pa ja i najviše volim citat postove od onih koji su mi se zamijerili i od onih koje ne podnosim na ovom forumu!!! :))


in the evidence of its brilliance


Ovo ti je dobro..ha . ha..))

GENS UNA SUMUS
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/01/2006 : 10:09:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by sdragan@

Svrha foruma lezi upravo na suprotnim dijalozima i raspravama, svako treba braniti svoje stavove recima najbolje sto zna!
Ignorirati bilo koga je glupost...Kada bi ovde imali svi isto misljenje zvali bi se FNRJ sa marsalom na celu kolone!!!

Ok,ok, nasi Generali se pravdaju umorom od rasprava, glupo im je ponavljati jedno te isto po sto puta idt...ali ko ih tera na sve to pozrtvovanje, ko zahteva od njih to "trosenje zivaca", ko ih tera da po stoti put pravdaju visoke cene stripova???

Niko gospodo draga...niko...niko drugi do njihova sujeta i zedj da opravdaju sami sebe najbolje sto znaju.
Verujte mi da u njihovom slucaju opcija "ignore" nece trajati duze nego li vreme koje im je potrebno da se malo poigraju sa tom "stvarcicom"


Bas lijepo. Jos jedan.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/01/2006 : 10:10:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

opcija je totalni da ne kazem totalitarni promasaj i nepotrebnija od najnepotrebnijeg
bolje osvjezite smajlije ili za boga miloga uvedite avatar

the chase is better than the catch


Tako je! Bolje da imamo puno smajlija i avatara da se djeca igraju, nego da sprijecavamo svadje! Bravo!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29275 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/01/2006 : 10:12:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Uglavnom, ovaj sam topic stavio kao obavijest korisnicima a ne kao povod za raspravu je li to dobar potez ili ne. Kako je rasprava postala besmislena, kljuc.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000