forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Glasno razmisljanje
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 21/01/2006 : 00:11:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Zagora i Dylana bi trebalo malo ubrzati da bi stigli Italijane(recimo na 20 dana po 1 regularni i 1 extra),Dampyr bi leglo jedno 8 knjiga godisnje,Magicni ce biti super ako izadje 8 knjiga po 3 broja godisnje,ali...
STA SA TEXOM(mislim na redovne brojeve koji izlaze na kasicicu),Mr.NOOM,MARTYJEM,NATHANOM,NICK RAIDEROM,LAZARUSOM ???????
Zar je moguce da se za njih ne moze naci neko resenje da ih bude cesce i vise?
Zar je moguce da pored milion resenja za izlazenje nekih stripova(HC za Magicnog,Kena,Dampyra; vise brojeva u jednom za Marka i Bleka...i slicno) ne postoji resenje za ove,po meni i bolje stripove od vec nabrojanih?
Zar je moguce da imamo i HC i SC Bleka i Marka koji su po zapletima blizi Diznijevim junacima,a skoro nikakva izdanja gore navedenih junaka?
Izdavaci,stripofili...dajte neke ideje,mora da postoji neki nacin da se situacija sa ovim junacima izmeni?!?!?!
Citiracu za kraj velikog komentatora bivse Juge Mladena Delica:"Pa ljudi moji da li je to moguce?"


Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.

mpavin
Advanced Member



Niue
7805 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 21/01/2006 : 00:18:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
ma ne znam, ovo sa markom i blekom si potpuno u pravu, a isto tako si u pravu da treba ubrzati Zagora i Dylana jer puuuuuno zaostajemo.
a Tex i Nathan bi bilo dobro da se mijenjaju svaki drugi mjesec, a isto tako i MM i Mr No. za Lazarusa ne vidim rješenja jedino ako ga preuzme neki drugi izdavac kao što je van gogh koji izdaje extra texa

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 21/01/2006 : 12:40:56  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Ako ce probleme Dylana riješiti System Comics,onda je to dobro.
Jer nakon popunjavanja rupa izazvanih razlicitim preskakanjima,oni ce "kako sam cuo" ici na broj 201. što je dobro i tako da cemo prakticki imati novije Dylanove epizode.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 21/01/2006 : 13:24:16  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Slažen se skicom sta se tice Dylana,a Zagora definitivno triba ubrzat jer mi je misec dana ipak predugo cekat,a tex je sad stabilan i ne virujen da ce ubrzat ritam izlaženja.Nick i larry su strahovito zapostavljeni i jedino rješenje je Van Gogh ili neki drugi novi izdavac a nathan jedva preživljava pa mislin da se nemamo cemu nadat,jedino možda kad bi iša ka dampyr.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 21/01/2006 : 13:35:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Ma meni samo jedna stvar nije jasna:Kako je moguce da smo docekali cak i HC izdanje Marka i Bleka a da svih ovih drugih junaka nema????????????
Da li su to stvarno junaci koji zasluzuju HC kao sto ga zasluzuju Tex Giganti,MM Giganti,Ken Parker?
Sta ocekivati sledece? Miki Mausa ili Paju Patka u HC?
Mislim da se ovde radi o losem izboru,jer ne verujem da bi se Tex ili Mr.No prodavali u manjem tirazu od Bleka i Marka kad bi izlazili u takvom izdanju na vecem broju strana(bilo HC ili SC).

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 21/01/2006 : 13:42:57  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Šta se tice ukoricavanja Bonellijevih Maxija,Specijala a posebno Marka i Bleka to smatran vrhunskom perverzijom i nema šanse da to kupin i ne razumin one koji to kupuju.Zato dosta tog glupog ukoricavanja i dajte nam Nicka,Larryja i sve ostale zapostavljene junake.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 21/01/2006 : 14:55:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

Ma meni samo jedna stvar nije jasna:Kako je moguce da smo docekali cak i HC izdanje Marka i Bleka a da svih ovih drugih junaka nema????????????


Hmmm... komplikovano pitanje.

Medutim, imamo nekoliko mogucih odgovora:

a) Mark i Blek se dobro prodaju
b) Mark i Blek se dobro prodaju
c) Mark i Blek se dobro prodaju

Licno sam naklonjen odgovoru pod c.

--
"Uh... what's a Shaggy Man and am I old enough to know?"
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 21/01/2006 : 15:40:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by Tex Willer

Ma meni samo jedna stvar nije jasna:Kako je moguce da smo docekali cak i HC izdanje Marka i Bleka a da svih ovih drugih junaka nema????????????


Hmmm... komplikovano pitanje.

Medutim, imamo nekoliko mogucih odgovora:

a) Mark i Blek se dobro prodaju
b) Mark i Blek se dobro prodaju
c) Mark i Blek se dobro prodaju

Licno sam naklonjen odgovoru pod c.

--
"Uh... what's a Shaggy Man and am I old enough to know?"



Ovo nije bilo komplikovano pitanje,vec retoricko(znas ona pitanja koja ne traze odgovore,posebno ne bezvezne).

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 21/01/2006 : 15:48:19  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
Nije mi jasno kako se svaki topic na slicnu temu automatski pretvori u pljuvanje Marka i Bleka!Odakle vam vise snage za to!

Srecom...Djole je dao odlican odgovor!


"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"



Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7805 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 21/01/2006 : 16:09:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by sdragan@

Nije mi jasno kako se svaki topic na slicnu temu automatski pretvori u pljuvanje Marka i Bleka!Odakle vam vise snage za to!

Srecom...Djole je dao odlican odgovor!


"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"






ima, imamo snage još dovoljno, ne brini se

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47042 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/01/2006 : 16:22:24  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
treba ubrzat barem extra Zagora i Dylana! misec dana je previše cekanja.predlažen svaka 2 tjedna Zagora.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 21/01/2006 : 16:51:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by sdragan@

Nije mi jasno kako se svaki topic na slicnu temu automatski pretvori u pljuvanje Marka i Bleka!Odakle vam vise snage za to!

Srecom...Djole je dao odlican odgovor!


"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"






ima, imamo snage još dovoljno, ne brini se

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.




I vise nego dovoljno

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 21/01/2006 : 19:09:52  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
I da dodam, ima vise nego sto je dovoljno;)
HRRRRRK, PLJUC!

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29274 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/01/2006 : 21:43:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by Tex Willer

Ma meni samo jedna stvar nije jasna:Kako je moguce da smo docekali cak i HC izdanje Marka i Bleka a da svih ovih drugih junaka nema????????????


Hmmm... komplikovano pitanje.

Medutim, imamo nekoliko mogucih odgovora:

a) Mark i Blek se dobro prodaju
b) Mark i Blek se dobro prodaju
c) Mark i Blek se dobro prodaju

Licno sam naklonjen odgovoru pod c.


Vrlo ostroumno, dragi kolega, ali u ovom slucaju ste ipak pogrijesili. Uvjeren sam naime da je tocan odgovor a), tj. Mark i Blek se dobro prodaju.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 21/01/2006 : 21:45:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Laz, laz i samo laz! Obmanjujete javnost! Tocan odgovor mora biti onaj pod b)!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 21/01/2006 : 21:52:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
blek i zagor su alfa i omega lms zs a sada ako neko ne voli jednog ili drugog je manje relevantno

the chase is better than the catch
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 22/01/2006 : 09:11:57  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Nije važno koji je odgovor tacan, važno da ih ima u prodaji, evo i kod mene u Vršcu, na koisku prvi brojevi Marka i Bleka, na moje veliko iznenadenje ( prijatno )!!!

GENS UNA SUMUS
Go to Top of Page

deangelis
Junior Member

Croatia
374 Posts

Member since 04/12/2005

Posted - 22/01/2006 : 18:35:23  Show Profile Show Extended Profile  Send deangelis a Private Message
Potpuno se slažem sa Vicom, jer HC izdanje Marka i Bleka je totalna perverzija, perverznije od toga je jedino kupnja navedenih izdanja. Stvarno mi nije jasno tko to kupuje a da je stariji od 15 godina, jer HC izdanje koje dode mislim 45 kuna ne može kupiti dijete. Po meni, to može kupiti samo onaj kojemu je QI manji, ili povremeno manji od 60. Isto tako, mislim da su to slabi jebaci, jer ja sam citao Marka i Bleka onda kada nisam ništa jebavo. Uglavnom da ne skrenem previše sa teme, jako bi mi bilo drago da Berni izdaje Texa svaki mjesec.Možda bi rješenje bilo da npr. mjesecno izdanje dode 20,00 kuna, da unaprijed platimo za npr. pola godine, i da ne izlazi na kioske, nego stigne kao Nacional geografic doma putem pošte. Berni, razmisli, a i vi forumaši.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7805 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 22/01/2006 : 19:26:44  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
ne znam...
to bi možda moglo bi biti dobro...

samoubojica: ne približavajte mi se, zapalit cu se!!!
prljavi Harry: ti se zapali, a mi cemo napraviti roštilj.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 22/01/2006 : 21:37:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by deangelis

Potpuno se slažem sa Vicom, jer HC izdanje Marka i Bleka je totalna perverzija, perverznije od toga je jedino kupnja navedenih izdanja. Stvarno mi nije jasno tko to kupuje a da je stariji od 15 godina, jer HC izdanje koje dode mislim 45 kuna ne može kupiti dijete. Po meni, to može kupiti samo onaj kojemu je QI manji, ili povremeno manji od 60.

Kome uopce sluze stripovi za zabavu, to je sve naucno stivo, zato je prava sramota
da neko kupi Marka iz emotivnih ili kolekcionarskih razloga.
Srecom osim Marka i Bleka tu su razni junaci poput Zagora i Texa koji svojim sadrzajem
iziskuju najmanje IQ 130 i vise, te nisu za zabavu vec za ljude koji je*u.
Ali sto znaju djeca od 28 godina o tome...

quote:

Isto tako, mislim da su to slabi jebaci, jer ja sam citao Marka i Bleka onda kada nisam ništa jebavo.

Znaci u tome je stos!?? Jebote ja mislio trebas naci zensku, malo ovo, malo ono i eto ga.
Kad je vraga, dovoljno je samo prestati citati Marka i Bleka i postajes je*ac!!!
Koji sam ja kreten godinama se mucim i nisam skuzio, em ti junfersku srecu!
Mark i Blek vama zbogom a ti zeno veceras si naje*ala.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 22/01/2006 : 21:40:52  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Onda da prestanemo svi da citamo Marka i Bleka, pa cemo se ludo zabavljati sa curama.
Ja nisam primetio da mi citanje Marka i Bleka utice na potenciju .

GENS UNA SUMUS
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 22/01/2006 : 21:55:35  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
Juuuhuuuu!!!!
Jiiiipiii!!!!

Sada znamo recept kako postati glavna faca i imati najvise cura!
Veceras svi u grad...(naravno pre toga popalite svoje primerke Marka i Bleka)!


"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"



Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 23/01/2006 : 11:25:59  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Ja to radim sa primercima Marka i Bleka, mislim to sa curama!

GENS UNA SUMUS
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3069 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 23/01/2006 : 12:06:14  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
uuuuu....citajuci neke postove saznao sam toliko stvari o sebi: IQ mi je ispod 60 (istina, povremeno), nisam neki je...... svaka cast novom clanu foruma.

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/01/2006 : 13:24:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
@ Tex Willer
Kako izlaze Texovi tamo kod vas u Zimbabveu? Bune li se crnci tamo protiv ponižavajuceg statusa nacionalnih manjina u Bleku i Marku?

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 23/01/2006 : 14:29:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message
ma daj, ja ga necu kupit, samo posudio da procitam

ne okreci se, sine
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000