forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Esad Ribic i Mark(odvojena pitanja)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3490 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 27/01/2006 : 20:33:51  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
Prvoznal neko više o Esadu Ribicu velikom crtacu koji radi za marvel bš sam danas gledao emisiju o njemu na hrtu pa želim znati više????
A drugo na sbe sam u dijelu news vidio nešto o marku pa pošto ne znam talijanski moželi mi neko reci o cemu se radi ako je to primijetio.

homos homini lupus

jgoran5
Senior Member

Croatia
1924 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 27/01/2006 : 21:37:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
esad ti trenutno radi za marvel mini seriju silver surfer.
prošle godine mu je izašla mini serija loki.
crto je još hrpu stvari za razne americke kuce dc,marvel..
osim surfera radi i naslovnice za marvelova izdanja..mislim da su zadnje bile nešto oko ove pizdarije house of m.nemam pojam za koji serijal unutar te idiotarije jer ih ima mali milion.crtao je i naslovnice za kingpina,wolverina...
crtao je 4 horseman za vertigo,codename scoripo po scenariju mikija horvatica nemam pojma za koju malu izdavacku kucu..
raznorazne mini price unutar vertigovih serijala kao što je weird tales,nekoliko svešcica ultimate x mena,x men children of the atom,prve tri svešcice the brotherhood.
to se sad trenutno mogu sjetiti.

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 27/01/2006 : 22:07:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Esad je iz mog kvarta.

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26657 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 27/01/2006 : 22:12:27  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
crtao je korice za seriju house of M 1-8 ,te naslovnice za algoritmove knjige :za serijal o Milesu Vorkosiganu i za serijal od Georga Martina pjesme leda i vatre (4 knjige)fantasticno izgleda.
Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 27/01/2006 : 23:08:37  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message
Klasicno i neizbjezno;Ako je iz ovih krajeva onda je uvijek kod nas popraceno sa rijecima VELIK,FANTASTICAN,BLA BLA...Gdje je skromnost nestala?!
Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 27/01/2006 : 23:14:31  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message
Ovo o Marku.Govore o 40-godisnjici stripa i o tome kako ce u izdanju IF od 43. broja poceti sa pricama poznatih talijanskih autora.Prvi na redu je Renato Polese,izlazi u veljaci(februaru)ove godine.Ako sam na brzinu dobro preveo.
Go to Top of Page

zizanon
Senior Member



Croatia
1523 Posts

Member since 21/11/2003

Posted - 28/01/2006 : 01:16:57  Show Profile Show Extended Profile  Send zizanon a Private Message
quote:
Originally posted by jgoran5


crtao je 4 horseman za vertigo,codename scoripo po scenariju mikija horvatica nemam pojma za koju malu izdavacku kucu..


Za Antarctic Press.I još šta se Antarctica tice:
Codename:Scorpio #1-4 (1996/1997)- prvi broj u boji ostali c/b
Wariorr Nun:Frenzy #1-2 (1998) - boja
Shotgun Mary:Son of the Beast(*) #1 (1997) - boja

(*)možda se varam ali mi se cini da je u ovoj epizodi mcn osobno u ulozi zvijeri/vraga


motel, money, murder, madness
let's change the mood from glad to sadness
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 28/01/2006 : 02:57:46  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

crtao je korice za seriju house of M 1-8 ,te naslovnice za algoritmove knjige :za serijal o Milesu Vorkosiganu i za serijal od Georga Martina pjesme leda i vatre (4 knjige)fantasticno izgleda.


Cekaj,cekaj koja je cetvrta?!
Nije još prevedena na hrvatski.
Tajana bi mi javila..........!
1.Igra prijestolja
2.Sraz kraljeva
3.Oluja maceva
4.!!!!!Gozba vrana!!!!!
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1117 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 28/01/2006 : 10:14:00  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message
quote:
Originally posted by fumettisti

Klasicno i neizbjezno;Ako je iz ovih krajeva onda je uvijek kod nas popraceno sa rijecima VELIK,FANTASTICAN,BLA BLA...Gdje je skromnost nestala?!



meni esad je prijatelj i izvan crtanja i slikanja je ljudina i bome je uistinu VELIK ,mene ima a on je još veca mrcina od mene :)

ko god misli da esad nije velik i fantastican nek pogleda njegov rad il nek malo priceka dok ne izade silver surfer pa kad to vidi onda nek komentira.
a mislim da i cijena njegovih orginala puno govori o njegovoj velicini.
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 28/01/2006 : 10:47:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
A i onaj bubanj sta mu stoji u Vrapchu je zivi avion! :))

Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 28/01/2006 : 12:55:57  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
quote:
Originally posted by fumettisti

Klasicno i neizbjezno;Ako je iz ovih krajeva onda je uvijek kod nas popraceno sa rijecima VELIK,FANTASTICAN,BLA BLA...Gdje je skromnost nestala?!



druga je opcija pljuvanje pa mislin da je ipak velicanje bolje...
a covik stvarno zna crtat jebiga...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26657 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 28/01/2006 : 15:13:07  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Kico,cetvrta knjiga je Gozba vrana koja ima izaci ove godine,ali Esad je vec napravio koricu(vidio u katalogu od Algoritma).
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 28/01/2006 : 16:52:40  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

Kico,cetvrta knjiga je Gozba vrana koja ima izaci ove godine,ali Esad je vec napravio koricu(vidio u katalogu od Algoritma).


Ah,da.
Jer prošle godine je objavljena u Americi,a ja sam dobio obavijest da kod nas dolazi nakon ljeta u knjižare.
Moram vidit tu naslovnicu.
Go to Top of Page

zizanon
Senior Member



Croatia
1523 Posts

Member since 21/11/2003

Posted - 28/01/2006 : 19:28:25  Show Profile Show Extended Profile  Send zizanon a Private Message
Evo baš gledam Pajtakov katalog i vidim da ima i Codename:Scorpio #1-4 po 80 kn na ponudi, pa ko voli...
www.logossun.com/hgc/katalozi/Sale2006_1cat.zip

motel, money, murder, madness
let's change the mood from glad to sadness
Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 28/01/2006 : 23:42:45  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message
Velik je bio i Kusturica pa ga svi posrali.Velik je bio i Bajaga pa ga posrali.Velik je bio i Bora Dordevic pa ga posrali.U stvari jos su uvijek veliki ali kako to kome pase,ne zaboravite!!Cemu bi onda jedan Esad bio veliki da se to tako glasno kaze.Bez veze!!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 28/01/2006 : 23:49:46  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Essad je bubnjar i odma mi je legenda,a i Bartolic,Matakovic i ima još jedan bubnjar-crtac kojeg se ne mogu sitit,pisa je nedavno Macan na svom blogu o tome.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!

Edited by - vice on 28/01/2006 23:50:06
Go to Top of Page

zmcomics
Average Member



726 Posts

Member since 24/08/2002

Posted - 29/01/2006 : 00:18:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit zmcomics's Homepage  Send zmcomics a Private Message

Bane Kerac je bubnjar.


_________
STRIP VESTI svakog petka na www.zmcomics.co.yu
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 29/01/2006 : 00:54:11  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Za Matakovica znan da svira u Septici,a šta je s ostalima?

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 29/01/2006 : 09:22:04  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by fumettisti

Klasicno i neizbjezno;Ako je iz ovih krajeva onda je uvijek kod nas popraceno sa rijecima VELIK,FANTASTICAN,BLA BLA...Gdje je skromnost nestala?!


Bolje hvalit nego pljuvat.

Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 29/01/2006 : 13:04:03  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message
pa da. ako je nas imamo samo dvije opcije:

a) nekritiski ga obozavati i pretjerivati kad se o njemu prica;

b) pljuvati po njemu i tvrditi da nista ne valja.

najcesce, zapravo, malo jedno malo drugo. kao ono Krleza - cas je Bog cas je politikant i budala. ili Andric... ne znam kako mi je sad i Davor Suker dospio medju ove umjetnike, ali nije ni on los primjer.

_________________________
KAJGOD - strip zin i tjedni onlajn strip KUCA STRAHA na www.kajgod.co.nr
Go to Top of Page

zizanon
Senior Member



Croatia
1523 Posts

Member since 21/11/2003

Posted - 29/01/2006 : 16:03:13  Show Profile Show Extended Profile  Send zizanon a Private Message
quote:
Originally posted by vice
ima još jedan bubnjar-crtac kojeg se ne mogu sitit

misliš na crtaca nepobedivog?
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=20987

motel, money, murder, madness
let's change the mood from glad to sadness
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 29/01/2006 : 19:52:09  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by zizanon

quote:
Originally posted by vice
ima još jedan bubnjar-crtac kojeg se ne mogu sitit

misliš na crtaca nepobedivog?
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=20987

motel, money, murder, madness
let's change the mood from glad to sadness




Mislija san na našeg,ali ovo nisan zna.Dobri su mu bubnjevi,nešto ka moji,samo šta su moji boje trula višnja Mislin da se radi o Igoru Kordeju

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!

Edited by - vice on 29/01/2006 19:55:34
Go to Top of Page

zizanon
Senior Member



Croatia
1523 Posts

Member since 21/11/2003

Posted - 29/01/2006 : 20:46:31  Show Profile Show Extended Profile  Send zizanon a Private Message
quote:
Originally posted by vice
Dobri su mu bubnjevi,nešto ka moji,samo šta su moji boje trula višnja Mislin da se radi o Igoru Kordeju

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!

Aha, znaci to je ta paralela. Nego da i Ferri možda nije bubnjar?

motel, money, murder, madness
let's change the mood from glad to sadness
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 29/01/2006 : 22:32:45  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by zizanon

quote:
Originally posted by vice
Dobri su mu bubnjevi,nešto ka moji,samo šta su moji boje trula višnja Mislin da se radi o Igoru Kordeju

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!

Aha, znaci to je ta paralela. Nego da i Ferri možda nije bubnjar?

motel, money, murder, madness
let's change the mood from glad to sadness



Da,odlican spoj omiljenog mi junaka i omiljenog instrumenta :)

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 29/01/2006 : 23:09:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by zizanon

quote:
Originally posted by vice
ima još jedan bubnjar-crtac kojeg se ne mogu sitit

misliš na crtaca nepobedivog?
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=20987

motel, money, murder, madness
let's change the mood from glad to sadness




Nekako sumnjam da imas onakve bubnjeve, jer malo aktivnih bubnjara znam koji su blizu onima...

Mislija san na našeg,ali ovo nisan zna.Dobri su mu bubnjevi,nešto ka moji,samo šta su moji boje trula višnja Mislin da se radi o Igoru Kordeju

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!



Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 29/01/2006 : 23:17:38  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by Maximuss

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by zizanon

quote:
Originally posted by vice
ima još jedan bubnjar-crtac kojeg se ne mogu sitit

misliš na crtaca nepobedivog?
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=20987

motel, money, murder, madness
let's change the mood from glad to sadness




Nekako sumnjam da imas onakve bubnjeve, jer malo aktivnih bubnjara znam koji su blizu onima...

Mislija san na našeg,ali ovo nisan zna.Dobri su mu bubnjevi,nešto ka moji,samo šta su moji boje trula višnja Mislin da se radi o Igoru Kordeju

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!







Sumnjaj ti šta oceš,jedino šta ja neman je ona mala cinela kraj rajderice,i ne znan je li mu ono bas od 22 ili 24 inca,moj je 22,eto jedinih razlika.Ono uopce i nisu neki posebni bubnjevi,ne znan ja koje ti tipove znaš ali ja znan par bubnjara mojih godina koji imaju bolje bubnjeve od njegovih,pa se ti sad cudi.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000