forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Evo ga i februar....
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 09/02/2006 : 09:14:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Sad æemo konaèno doèekati kako Ruju barata sa SF-om. Ova epizoda je ocijenjena sa 80%! MIslim da se i kasnije Ruju u NAthana bavi samo ovom svojom re-kreacijom Flasha... (ali varam se, radio je druge stvari) Nakon toga dolazi Athos Than, vjerojatno ista makljaža sa jet kune doe tournamentom kao i u prvim epizodama. Poslije dolaze prièe o Atlantiðanima i kulminira negdje sa Martinovim posjetom svijetu NN-a. E baš mi je žao što æu ovo èekati, ako se i ikad doèekam.

Wealth beyond measure, outlander...

Edited by - DeeCay on 09/02/2006 09:20:25
Go to Top of Page

djuna
New Member



Serbia
213 Posts

Member since 20/07/2004

Posted - 09/02/2006 : 09:44:41  Show Profile Show Extended Profile  Send djuna a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Nastavlja se gdje smo stali. Znaci jos 3 zamjenske naslovnice zbog problema sa Castellinijem, a zatim originalne naslovnice De Angelisa.

"WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"



sjajno. samo da ide nathan. i reci svom frendu berniju neka ga gura od sada gura redovno kako zna i umije i ako treba i veæa cijena da mu bude, ali samo da izlazi.

Ja mislim da NN neæe izaæi više od 3 puta ove godine.

Ase ležit vojnik Gorcin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noc i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.





Bar sest brojeva regularne serije i jedan gigant bi bilo podnosljivo.
Sve vise od toga bi me jako obradovalo a manje bi me jako razocaralo.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29261 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/02/2006 : 09:57:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Bar sest brojeva regularne serije? Ne sjecam se kad je zadnji put izaslo sest brojeva regularne serije nathana u jednoj godini. Malo si preoptimistican, bojim se.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3069 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 09/02/2006 : 11:04:20  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Bar sest brojeva regularne serije? Ne sjecam se kad je zadnji put izaslo sest brojeva regularne serije nathana u jednoj godini. Malo si preoptimistican, bojim se.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



al marko, ak neæe izaæi barem 6 brojeva jel uopæe onda cijela prièa oko NN-a ima smisla....

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29261 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/02/2006 : 11:16:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Sto ima li smisla? Ima li smisla da izadju 4 ili da ne izadje ni jedan? Ne znam, po meni bolje ista nego nista. Ja bi volio da ih izadje 12, ali ...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 09/02/2006 : 11:43:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Bolje išta nego ništa. Trebamo biti sretni što uopšte izlazi. Na stranu to, što bi mi htjeli da NN izlazi mjeseèno.

Ase ležit vojnik Gorèin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noæ i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 09/02/2006 : 12:03:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Ja se stvarno nadam da je ovao treca sreca za Nathana i da ce se sada konacno ustoliciti na nekom ritmu barem od 6 epizoda godisnje.
Iskreno, slazem se sa Markom da je bolje i 3-4 broja godisnje nego niti jedan. Nevjerojatno mi je da jedan toliko nabrijan i zanimljiv zanr kao sto je SF ne prolazi kod nase citalacke publike!?

"WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 09/02/2006 : 12:31:48  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Bar sest brojeva regularne serije? Ne sjecam se kad je zadnji put izaslo sest brojeva regularne serije nathana u jednoj godini. Malo si preoptimistican, bojim se.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


2004, brojevi 48-53. prošle godine samo 3

deco klonite se kladionica
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6163 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 09/02/2006 : 12:45:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
quote:
Originally posted by jang

2004, brojevi 48-53. prošle godine samo 3

deco klonite se kladionica



S obzirom na kvalitetu prièa(a bome i naslovnica),nije ni èudno.Kad bi izašlo 4 brojeva godišnje bio bih itekako zadovoljan.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 09/02/2006 : 13:15:44  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
slažem se. i ja bih bio zadovoljan s 4 broja

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

SSM
Average Member



Bosnia and Herzegovina
970 Posts

Member since 13/10/2002

Posted - 09/02/2006 : 13:38:11  Show Profile Show Extended Profile  Send SSM a Private Message
Ja nisam zadovoljan sa 4 broja godisnje. Bolje da ne izlazi nikako.
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 09/02/2006 : 14:05:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Pa imas rijesenje! Prestanes kupovati i stvar hoda.

"WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

SSM
Average Member



Bosnia and Herzegovina
970 Posts

Member since 13/10/2002

Posted - 09/02/2006 : 14:34:50  Show Profile Show Extended Profile  Send SSM a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Pa imas rijesenje! Prestanes kupovati i stvar hoda.

"WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"



Znas i sam da se ne radi o tome. Jesi li ti zadovoljan sa narednih 10 brojeva u 3 godine? Ili narednih 60 brojeva za 15 ili vise godina? A mozda postoji (tesko, ali ipak mozda) izdavac koji bi to makar probao gurati znatno cesce, nebitno u kojoj (SC ili HC) verziji? Izgleda da NN fanovima ne gine ucenje talijanskog.
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 09/02/2006 : 14:43:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Zadovoljniji sam da izadje bilo sto od NN nego nista.

"WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 09/02/2006 : 14:48:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by SSM

quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Pa imas rijesenje! Prestanes kupovati i stvar hoda.

"WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"



Znas i sam da se ne radi o tome. Jesi li ti zadovoljan sa narednih 10 brojeva u 3 godine? Ili narednih 60 brojeva za 15 ili vise godina? A mozda postoji (tesko, ali ipak mozda) izdavac koji bi to makar probao gurati znatno cesce, nebitno u kojoj (SC ili HC) verziji? Izgleda da NN fanovima ne gine ucenje talijanskog.

NN jednostavno nema publiku, u tome je problem, a sada bi bilo glupo kada bi poslije 50ak brojeva prešli na HC. SC ili ništa.

Ase ležit vojnik Gorèin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noæ i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 09/02/2006 : 14:49:05  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Da se ukljucim u diskusiju. Meni je Mister No na samom vrhu omiljnih stripova i zao mi je sto izlazi ovako kilavo (svaka 2-3 mjeseca), ali sam zadovoljan sto uopce izlazi. Naravno da bi preferirao mjesecni ritam. Ovako nikako docekati Vento Rosso (Ludens 41, jos 6 brojeva...).

Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 09/02/2006 : 14:50:40  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
@Sejo - slazem se oko Nevera HC. To bi vec bilo pretjerivanje.

Go to Top of Page

SSM
Average Member



Bosnia and Herzegovina
970 Posts

Member since 13/10/2002

Posted - 09/02/2006 : 14:51:37  Show Profile Show Extended Profile  Send SSM a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by SSM

quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Pa imas rijesenje! Prestanes kupovati i stvar hoda.

"WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"



Znas i sam da se ne radi o tome. Jesi li ti zadovoljan sa narednih 10 brojeva u 3 godine? Ili narednih 60 brojeva za 15 ili vise godina? A mozda postoji (tesko, ali ipak mozda) izdavac koji bi to makar probao gurati znatno cesce, nebitno u kojoj (SC ili HC) verziji? Izgleda da NN fanovima ne gine ucenje talijanskog.

NN jednostavno nema publiku, u tome je problem, a sada bi bilo glupo kada bi poslije 50ak brojeva prešli na HC. SC ili ništa.

Ase ležit vojnik Gorèin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noæ i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.





Ma jest, ali poslije onih najava tipa "NN ide sigurno dalje", "Nova izdavacka politika glede NN" i sl. ocekivao sam makar dvomjesecno izdanje. No, mozda i bude tako. Vidjecemo
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 09/02/2006 : 15:04:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
To svakako. Samo Bernard zna taj odgovor.

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 09/02/2006 : 15:06:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Ne vjerujem da æe NN iæi dvomjeseèno. Izgleda da se NN prodaje gore od ostalih junaka tako da je taj ritam utopija,no niko ne zna šta Berni planira. Možda æe ga preuzeti Stripagent pa æe iæi stvarno u dvomjeseènom ritmu. Sve je moguæe. I MM je prvo izdavao Ludens pa onda Stripagent.

Ase ležit vojnik Gorèin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noæ i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 09/02/2006 : 15:10:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Tko zna, mozda se ekipa zazelila nakom 7 mjeseci pauze i ovog stripa pa nas sve skupa ugodno iznenadi prodaja.

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 09/02/2006 : 15:15:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Tko zna, mozda se ekipa zazelila nakom 7 mjeseci pauze i ovog stripa pa nas sve skupa ugodno iznenadi prodaja.

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"

Ja sam ubijeðen da je NN nakon ove pauze izgubio jedan dio svoje (ionako malobrojne) publike.

Šteta što ga nikada nismo prihvatili, ali se ne može reæi da SD & Ludens nisu pokušali da ga održe na tržištu. No ne možeš godinama držati klinièki mrtvu osobu na aparatima.

Ako NN sada ne krene kako treba, Berni æe ga sigurno ugasiti.

Ase ležit vojnik Gorèin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noæ i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 09/02/2006 : 15:18:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Sa cime? Pjeskom ili vodom:))))))?

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3069 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 09/02/2006 : 15:35:15  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Sa cime? Pjeskom ili vodom:))))))?

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"



il' pjenom

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 09/02/2006 : 16:06:35  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Ne vjerujem da æe NN iæi dvomjeseèno. Izgleda da se NN prodaje gore od ostalih junaka tako da je taj ritam utopija,no niko ne zna šta Berni planira. Možda æe ga preuzeti Stripagent pa æe iæi stvarno u dvomjeseènom ritmu. Sve je moguæe. I MM je prvo izdavao Ludens pa onda Stripagent.

Ase ležit vojnik Gorèin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noæ i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.




Jesam li ja to nesto pobrkao ili mu to ono dodje na isto. Mislim, da je Bernard cappo i Stripagenta i Ludensa (i Bookglobea)?

Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000