forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Hej, haj, Rijeèani!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Markos
Webmaster



Croatia
29274 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/02/2006 : 14:54:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Veæ smo se bili dogovarali pa odgaðali, pa da ne saljem mailove svima ponaosob, dolazim u cetvrtak poslom u Rijeku i izgleda da æu i prespavati, pa ako ste još voljni za neku pizzu/pivo...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy

Damjan
stripovi.com suradnik

Italy
1458 Posts

Member since 12/02/2004

Posted - 13/02/2006 : 15:29:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Damjan's Homepage  Send Damjan a Private Message
Važi. Trebali bi se èuti još u meðuvremenu buduæi da smo ja i Vedran uletjeli na posao sa dosta zeznutim radnim vremenom, ali jedna kava nam ne gine u svakom sluèaju...

www.zid.hr - sve ono što o rocku i metalu nikada niste željeli znati, www.zid.hr/strip - osobni pogledi na aktualnosti u svijetu stripa, uz ponekog mladog autora željnog pažnje
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 13/02/2006 : 15:30:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Naravno, javi kad i gdje pa se vidimo!
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2991 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 13/02/2006 : 15:40:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
Mogao bih i ja svratit...
Imam praksu pa mogu doæi bilo kad, bez da me zajebavaju.



"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 13/02/2006 : 22:39:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
Kako stojiš sa vremenom?
Kada je posao, a kada zajebancija?

Tko ti je to rekao da æeš spavati?
Meni se sada spava.

Life sucks, but Death swallows!
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 13/02/2006 : 22:41:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:
Originally posted by Damjan

buduæi da smo ja i Vedran uletjeli na posao sa dosta zeznutim radnim vremenom


Nisi ti svjestan gdje smo mi uletjeli.

Èuvaj se Tom Džeja!

Life sucks, but Death swallows!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 13/02/2006 : 23:21:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
Haj, haj Markose. Vidimo se obavezno:))

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 14/02/2006 : 10:36:07  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message
Došao bi i ja,ali ovisi kad.Ako je neku subotu il Nedjelju onda baš ne mogu zbog sporta.
Ali ako mamlaz èasti sve æu raskinut i dolazim(šala naravno)

I don`t feel guilty your honor

Go to Top of Page

Damjan
stripovi.com suradnik

Italy
1458 Posts

Member since 12/02/2004

Posted - 14/02/2006 : 13:26:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Damjan's Homepage  Send Damjan a Private Message
Naravno da Mamlaz èasti, pun je love. A plaæu mu donose mlade medicinske sestre, dok on obræe studentice na razmjeni s Tajlanda.

www.zid.hr - sve ono što o rocku i metalu nikada niste željeli znati, www.zid.hr/strip - osobni pogledi na aktualnosti u svijetu stripa, uz ponekog mladog autora željnog pažnje
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29274 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/02/2006 : 14:27:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Evo ovako: ja bi trebao biti gotov sa poslom u HT-u u cetvrtak negdje oko 5-6. U slucaju da ne budem gotov, znat cete jer vam telefoni nece raditi, a i centrale ce gorjeti:-) Nakon toga sam slobodan samo je bed sto mi je hotel u Opatiji. Da li ima neki javni prijevoz iz Rijeke do Opatije i kad zadnji bus vozi da znam to isplanirat?
Enivej, recimo da se nadjemo u 19 negdje, vi se dogovorite medjusobno gdje, a ja cu se cut recimo sa Thommom ili Damjanom koji ce me obavijestiti kako da se pojavim tamo. Ok?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 14/02/2006 : 14:47:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Gdje u HT-u u Rijeci ces raditi? Kozala?

Za Opatiju imas bus, ne znam tocno kad ide zadnji, ali mogu te i ja prebaciti tamo, ionako idem doma u tom smjeru.

Ja sam u cetvrtak free do 19.30, poslije moram gibati, od 8 do 9 navecer imam neka predavanja. Mogli bi probati i ranije se naci (kako kome odgovara, naravno). Ili cu ja doci poslije 9, kako se veæina ekipe dogovori!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29274 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/02/2006 : 17:19:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Vjerojatno Kozala, nisam siguran. Prosli put sam bio, ali nisam zapamtio ime. Uglavnom neki veliki neboder, cini mi se da je u blizini neko groblje. OK za Opatiju, ako me mozes prebaciti to je super. Mozemo se naci i ranije a i poslije 9, meni je vise manje svejedno. Samo da upgrade prodje dobro:-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2991 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 14/02/2006 : 17:43:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
Za Opatiju ti vozi bus broj 32, svakih otprilike 30-45 min.

Groblje za koje govoriš je na Kozali

Neka netko dogovori kako kada gdje pa da vidim ako bih mogao ja ikako skoèit, jer živim van grada pa mi je to mali problem.



"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2991 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 14/02/2006 : 17:44:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by Dr. Westax

quote:
Originally posted by Damjan

buduæi da smo ja i Vedran uletjeli na posao sa dosta zeznutim radnim vremenom


Nisi ti svjestan gdje smo mi uletjeli.



Kamo ste uletjeli? Na kiosk Duhana ili...?

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"
Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 14/02/2006 : 19:11:43  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message
Je 32ojka je.Znam zato što ja živim u Opatiji pa se s njom vozim svaki dan do škole.Inaèe nemaš frke za nju ona ti vozi svakih 20 min.

I don`t feel guilty your honor


Edited by - pepopepic on 14/02/2006 19:12:53
Go to Top of Page

realist
Senior Member



Croatia
1206 Posts

Member since 09/09/2003

Posted - 14/02/2006 : 19:25:19  Show Profile Show Extended Profile  Send realist a Private Message
Tako je,bus broj 32,to znam i ja jer sam odstudirao jednu godinu u Opatiji :-)

Bolje živjeti sto godina kao milijunaš,nego sedam dana u bijedi.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 14/02/2006 : 19:59:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by pepopepic
Inaèe nemaš frke za nju ona ti vozi svakih 20 min.


i kome æe sad markos vjerovatipo tebi vozi svakih 20,po koreshu svakih 30-45 minuta...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!


Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 14/02/2006 : 20:12:54  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by pepopepic
Inaèe nemaš frke za nju ona ti vozi svakih 20 min.


i kome æe sad markos vjerovatipo tebi vozi svakih 20,po koreshu svakih 30-45 minuta...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!





Ja sam 100% siguran u svoju tvrdnju.Ipak idem u školu svaki dan s njim.
Nego Markose u kojem si hotelu?

I don`t feel guilty your honor

Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 14/02/2006 : 20:13:31  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message
quote:
Originally posted by realist

Tako je,bus broj 32,to znam i ja jer sam odstudirao jednu godinu u Opatiji :-)

Bolje živjeti sto godina kao milijunaš,nego sedam dana u bijedi.


Šta gimnazija?

I don`t feel guilty your honor

Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15571 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 14/02/2006 : 21:02:03  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
armada bu te saèekala :-)))

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47042 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 14/02/2006 : 21:17:01  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
Markose pazi da ne uletiš u zasjedu!
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2991 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 14/02/2006 : 21:55:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by pepopepic
Inaèe nemaš frke za nju ona ti vozi svakih 20 min.


i kome æe sad markos vjerovatipo tebi vozi svakih 20,po koreshu svakih 30-45 minuta...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!



Ma ja se vozim na 22, 23 liniji pa pepo bolje zna.
Zabuna, za Lovran ide svakih 30-45 min., za Opatiji vjerojatno svakih 20.

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 14/02/2006 : 23:52:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
Ja se sada dogovaram sa Westaksom i Damjanom pa se nadam da ce obojica imati vremena da dodju. Ajde Thommo i Markose slozeti neko vrijeme koje obojici odgovara:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 14/02/2006 : 23:53:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by Damjan

Važi. Trebali bi se èuti još u meðuvremenu buduæi da smo ja i Vedran uletjeli na posao sa dosta zeznutim radnim vremenom, ali jedna kava nam ne gine u svakom sluèaju...

www.zid.hr - sve ono što o rocku i metalu nikada niste željeli znati, www.zid.hr/strip - osobni pogledi na aktualnosti u svijetu stripa, uz ponekog mladog autora željnog pažnje


Nije posao vec volontiranje

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Damjan
stripovi.com suradnik

Italy
1458 Posts

Member since 12/02/2004

Posted - 15/02/2006 : 00:20:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Damjan's Homepage  Send Damjan a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by Damjan

Važi. Trebali bi se èuti još u meðuvremenu buduæi da smo ja i Vedran uletjeli na posao sa dosta zeznutim radnim vremenom, ali jedna kava nam ne gine u svakom sluèaju...

www.zid.hr - sve ono što o rocku i metalu nikada niste željeli znati, www.zid.hr/strip - osobni pogledi na aktualnosti u svijetu stripa, uz ponekog mladog autora željnog pažnje


Nije posao vec volontiranje

Mrzim mrznju!



Pih, glasine. Plaæa kasni samo 3 mjeseca.

www.zid.hr - sve ono što o rocku i metalu nikada niste željeli znati, www.zid.hr/strip - osobni pogledi na aktualnosti u svijetu stripa, uz ponekog mladog autora željnog pažnje
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 15/02/2006 : 09:08:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Vjerojatno Kozala, nisam siguran. Prosli put sam bio, ali nisam zapamtio ime. Uglavnom neki veliki neboder, cini mi se da je u blizini neko groblje. OK za Opatiju, ako me mozes prebaciti to je super. Mozemo se naci i ranije a i poslije 9, meni je vise manje svejedno. Samo da upgrade prodje dobro:-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy

Da, to je HT centar na Kozali. Od tamo ti vozi bus br. 4 do grada (mislim i 11-ka, ali taj je prigradski, pa je rijeði), pa s njim možeš do centra. Poslao sam mail tebi i volonteru... ovaj, Damjanu, pa æemo se negdje veæ naæi. Èujemo se.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000