forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Hej, haj, Rijeèani!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 15/02/2006 : 09:12:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

Ja se sada dogovaram sa Westaksom i Damjanom pa se nadam da ce obojica imati vremena da dodju. Ajde Thommo i Markose slozite neko vrijeme koje obojici odgovara:)

Mrzim mrznju!

Meni odgovara od 18 nadalje, s pauzom od 20 do 8 do 9 i 20.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29273 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/02/2006 : 10:13:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Kada ide zadnji bus za Opatiju? Hotel je 4 Opatijska Cvijeta. Meni kazem odgovara bilo kad nakon sto zavrsim s poslom, pretpostavljam da bi to moglo biti oko 5-6.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 15/02/2006 : 10:55:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
http://www.autotrolej.hr/Download/2005/06/28/32.pdf

Linija 32.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 15/02/2006 : 16:14:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by Thommo

quote:
Originally posted by mamlaz

Ja se sada dogovaram sa Westaksom i Damjanom pa se nadam da ce obojica imati vremena da dodju. Ajde Thommo i Markose slozite neko vrijeme koje obojici odgovara:)

Mrzim mrznju!

Meni odgovara od 18 nadalje, s pauzom od 20 do 8 do 9 i 20.


Cemo se onda naci u 18 sati negdje u gradu pa da Markos dodje kada zavrsi??
I sta ti znaci ovo vrijeme (nis nisam skuzio kada si zauzet:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Damjan
stripovi.com suradnik

Italy
1458 Posts

Member since 12/02/2004

Posted - 15/02/2006 : 16:21:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Damjan's Homepage  Send Damjan a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by Thommo

quote:
Originally posted by mamlaz

Ja se sada dogovaram sa Westaksom i Damjanom pa se nadam da ce obojica imati vremena da dodju. Ajde Thommo i Markose slozite neko vrijeme koje obojici odgovara:)

Mrzim mrznju!

Meni odgovara od 18 nadalje, s pauzom od 20 do 8 do 9 i 20.


Cemo se onda naci u 18 sati negdje u gradu pa da Markos dodje kada zavrsi??
I sta ti znaci ovo vrijeme (nis nisam skuzio kada si zauzet:)

Mrzim mrznju!



Možemo se naæi u 18 kod Ri banke. Ja bih onda mogao odraditi sat-dva smjene.

www.zid.hr - sve ono što o rocku i metalu nikada niste željeli znati, www.zid.hr/strip - osobni pogledi na aktualnosti u svijetu stripa, uz ponekog mladog autora željnog pažnje
Go to Top of Page

Orloff
Junior Member



Croatia
396 Posts

Member since 01/10/2003

Posted - 15/02/2006 : 18:36:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Orloff a Private Message
Mozda i ja naletim na cugu, samo javite di cete bit poslije 18h ako ne stignem...
Go to Top of Page

deangelis
Junior Member

Croatia
374 Posts

Member since 04/12/2005

Posted - 15/02/2006 : 18:45:42  Show Profile Show Extended Profile  Send deangelis a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Kada ide zadnji bus za Opatiju? Hotel je 4 Opatijska Cvijeta. Meni kazem odgovara bilo kad nakon sto zavrsim s poslom, pretpostavljam da bi to moglo biti oko 5-6.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


Odabrao si dobar hotel. Obavezno uzmi kupaæe. Ima odlièan bazen, dobru saunu, a tamo zalaze i dobri komadi.
Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 15/02/2006 : 21:51:04  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message
quote:
Originally posted by deangelis

quote:
Originally posted by Markos

Kada ide zadnji bus za Opatiju? Hotel je 4 Opatijska Cvijeta. Meni kazem odgovara bilo kad nakon sto zavrsim s poslom, pretpostavljam da bi to moglo biti oko 5-6.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


Odabrao si dobar hotel. Obavezno uzmi kupaæe. Ima odlièan bazen, dobru saunu, a tamo zalaze i dobri komadi.


Jel ti živiš isto u Opatiji?

I don`t feel guilty your honor

Go to Top of Page

deangelis
Junior Member

Croatia
374 Posts

Member since 04/12/2005

Posted - 15/02/2006 : 21:56:55  Show Profile Show Extended Profile  Send deangelis a Private Message
quote:
Originally posted by pepopepic

quote:
Originally posted by deangelis

quote:
Originally posted by Markos

Kada ide zadnji bus za Opatiju? Hotel je 4 Opatijska Cvijeta. Meni kazem odgovara bilo kad nakon sto zavrsim s poslom, pretpostavljam da bi to moglo biti oko 5-6.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


Odabrao si dobar hotel. Obavezno uzmi kupaæe. Ima odlièan bazen, dobru saunu, a tamo zalaze i dobri komadi.


Jel ti živiš isto u Opatiji?

I don`t feel guilty your honor




YES!
Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 15/02/2006 : 22:02:15  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message
quote:
Originally posted by deangelis

quote:
Originally posted by pepopepic

quote:
Originally posted by deangelis

quote:
Originally posted by Markos

Kada ide zadnji bus za Opatiju? Hotel je 4 Opatijska Cvijeta. Meni kazem odgovara bilo kad nakon sto zavrsim s poslom, pretpostavljam da bi to moglo biti oko 5-6.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


Odabrao si dobar hotel. Obavezno uzmi kupaæe. Ima odlièan bazen, dobru saunu, a tamo zalaze i dobri komadi.


Jel ti živiš isto u Opatiji?

I don`t feel guilty your honor




YES!



Tako treba.Opatijci su na forumu

I don`t feel guilty your honor

Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 15/02/2006 : 23:23:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:
Originally posted by Koresh

Kamo ste uletjeli? Na kiosk Duhana ili...?



Na televiziju!

Life sucks, but Death swallows!
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 15/02/2006 : 23:24:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

i kome æe sad markos vjerovatipo tebi vozi svakih 20,po koreshu svakih 30-45 minuta...



Bus 32 ni ne postoji.

Life sucks, but Death swallows!
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 15/02/2006 : 23:38:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
Na kraju ništa odredjeno.
Majku vam vašu!

Idemo ovako. Ja cu biti u gradu od 17:15 pa nadalje.
Postoji moguænost da pada kiša pa bi se trebali naæi negdje na zatvorenom i toplom. Možda bi bilo najbolje da se nadjemo u pivnici (mislim Uèka - iza Rijeèke banke) jer æe tamo biti mjesta za sve, ali su i svi drugi prijedlozi prihvatljivi. U pivnici Markos može nešto i pojesti ako bude umirao od gladi nakon paljenja rijeèke centrale

Pošto æu Damjanu dati otkaz i izvuæi ga sa posla, a prije toga se dogovoriti sa mamlazom (da se nadjemo), bilo bi dobro da budemo u nekom kontaktu.
Moj broj moba je 091/537-77-61 pa da nema individualnog lutanja po gradu nego da se može nazvati i dogovoriti sa ostatkom bande.
Važno!!! SMS poruke ne konzumiram jer nemam love na mobu pa neæe biti ni odgovora.

Za kraj: sram vas bilo! Kada Markos dolazi onda bi svi na kavu, a kada mi subotom prièamo gluposti onda nema nikoga.

Life sucks, but Death swallows!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29273 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/02/2006 : 23:43:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Deangelis, ja bi se radje zapio sa ekipom u pivnici (bravo Dr.Westax!) nego se brckao u bazenu, ali u svakom slucaju prijedlog nije los. Samo, opreznije malo s tim preporukama za dobre komade, zena mi je ionako ljubomorna:)) Inace, hotel sam dobio po defaultu, imamo neki ugovor s njima, pa ne mogu ni birati. Inace, ja se toplo nadam da cu biti gotov s poslom do 17, javim vam tokom dana ako bude zapelo negdje...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 16/02/2006 : 02:42:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by Dr. Westax

Na kraju ništa odredjeno.
Majku vam vašu!

Idemo ovako. Ja cu biti u gradu od 17:15 pa nadalje.
Postoji moguænost da pada kiša pa bi se trebali naæi negdje na zatvorenom i toplom. Možda bi bilo najbolje da se nadjemo u pivnici (mislim Uèka - iza Rijeèke banke) jer æe tamo biti mjesta za sve, ali su i svi drugi prijedlozi prihvatljivi. U pivnici Markos može nešto i pojesti ako bude umirao od gladi nakon paljenja rijeèke centrale

Pošto æu Damjanu dati otkaz i izvuæi ga sa posla, a prije toga se dogovoriti sa mamlazom (da se nadjemo), bilo bi dobro da budemo u nekom kontaktu.
Moj broj moba je 091/537-77-61 pa da nema individualnog lutanja po gradu nego da se može nazvati i dogovoriti sa ostatkom bande.
Važno!!! SMS poruke ne konzumiram jer nemam love na mobu pa neæe biti ni odgovora.

Za kraj: sram vas bilo! Kada Markos dolazi onda bi svi na kavu, a kada mi subotom prièamo gluposti onda nema nikoga.

Life sucks, but Death swallows!


Ajde napokon smo se dogovorili nesto pametno. westaks vidimo se onda ispred Rijecke u 17 i 15 pa cemo ostatak ekipe docekati u pivnici:))

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 16/02/2006 : 08:25:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
quote:
Originally posted by Dr. Westax

Na kraju ništa odredjeno.
Majku vam vašu!

Idemo ovako. Ja cu biti u gradu od 17:15 pa nadalje.
Postoji moguænost da pada kiša pa bi se trebali naæi negdje na zatvorenom i toplom. Možda bi bilo najbolje da se nadjemo u pivnici (mislim Uèka - iza Rijeèke banke) jer æe tamo biti mjesta za sve, ali su i svi drugi prijedlozi prihvatljivi. U pivnici Markos može nešto i pojesti ako bude umirao od gladi nakon paljenja rijeèke centrale

Pošto æu Damjanu dati otkaz i izvuæi ga sa posla, a prije toga se dogovoriti sa mamlazom (da se nadjemo), bilo bi dobro da budemo u nekom kontaktu.
Moj broj moba je 091/537-77-61 pa da nema individualnog lutanja po gradu nego da se može nazvati i dogovoriti sa ostatkom bande.
Važno!!! SMS poruke ne konzumiram jer nemam love na mobu pa neæe biti ni odgovora.

Za kraj: sram vas bilo! Kada Markos dolazi onda bi svi na kavu, a kada mi subotom prièamo gluposti onda nema nikoga.


OK, ja æu doæi u Uèku poslije 6, pa se vidimo.

Što se tièe subote, htio sam doæi prièati gluposti ovu subotu, ali Damjan je imao gripu, pa je rekao da nema ništa od toga!

Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 16/02/2006 : 08:27:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Znaèi ti si Damjanov šef!!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 16/02/2006 : 12:30:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Dr. Westax
Za kraj: sram vas bilo! Kada Markos dolazi onda bi svi na kavu, a kada mi subotom prièamo gluposti onda nema nikoga.


rijeèki dupeuvlakaèi
i za sve je opet kriv mamlaz

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!


Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 16/02/2006 : 14:12:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Dr. Westax
Za kraj: sram vas bilo! Kada Markos dolazi onda bi svi na kavu, a kada mi subotom prièamo gluposti onda nema nikoga.


rijeèki dupeuvlakaèi
i za sve je opet kriv mamlaz

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!





Ti se radje spremaj za subotu kada vas smazemo na Kantridi

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

deangelis
Junior Member

Croatia
374 Posts

Member since 04/12/2005

Posted - 16/02/2006 : 14:52:10  Show Profile Show Extended Profile  Send deangelis a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Dr. Westax
Za kraj: sram vas bilo! Kada Markos dolazi onda bi svi na kavu, a kada mi subotom prièamo gluposti onda nema nikoga.


rijeèki dupeuvlakaèi
i za sve je opet kriv mamlaz

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!





Ti se radje spremaj za subotu kada vas smazemo na Kantridi

Mrzim mrznju!


FORZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA FIUMEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!
Go to Top of Page

Damjan
stripovi.com suradnik

Italy
1458 Posts

Member since 12/02/2004

Posted - 16/02/2006 : 15:38:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Damjan's Homepage  Send Damjan a Private Message
quote:
Originally posted by Thommo

Znaèi ti si Damjanov šef!!



Vraga, to samo privatno. Na poslu smo u istoj kaši.

www.zid.hr - sve ono što o rocku i metalu nikada niste željeli znati, www.zid.hr/strip - osobni pogledi na aktualnosti u svijetu stripa, uz ponekog mladog autora željnog pažnje
Go to Top of Page

deangelis
Junior Member

Croatia
374 Posts

Member since 04/12/2005

Posted - 19/02/2006 : 10:44:36  Show Profile Show Extended Profile  Send deangelis a Private Message
RIJEKA : HAJDUK 1 : 0

A duša boli, a duša boli........
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 19/02/2006 : 18:46:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
89. minuta...
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 19/02/2006 : 18:50:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Inace, na susretu je Markos odolijevao svim napadima na HC i nekioskovske stripove, te se na kraju uz dosta piva i nešto kobasica našao zajednicki jezik!

I nadam se da Mamlaz nije imao previše pacijenata u nocnoj!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 19/02/2006 : 18:57:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by Thommo

Inace, na susretu je Markos odolijevao svim napadima na HC i nekioskovske stripove, te se na kraju uz dosta piva i nešto kobasica našao zajednicki jezik!

I nadam se da Mamlaz nije imao previše pacijenata u nocnoj!


Ma bezveze sam isao gore. Uopce nisam radio jer su glavni ipak ostali pa sam prespavao nocnu
PS: Markosa sam ugnjavio totalno Covjek se vise uopce ne pojavljuje na forumu
PPS: Thommo, obavezno dolazi sljedecu subotu na kavu.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000