forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Savjet...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 20/02/2006 : 10:02:35  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
pa to sam skoro sve skupio, sto me zanima naravno. jos mi je ostao ll koji mi se svidja

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 20/02/2006 : 10:15:03  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by nedim

pa to sam skoro sve skupio, sto me zanima naravno. jos mi je ostao ll koji mi se svidja

ZAGOR PRICA...



Sad bi ti rekao da uzivas kad si skupio sve sto te zanima ali znam da smo opsjednuti prokletstvom koje se zove "ima li toga jos?". Ja sam odjebao dupliciranje stripova (i jos k tomu skupih, jer sto ce mi Klark Siti za miljon kuna kad Extra Zagor kosta 16 kuna), ali sam poceo kupovati druge trejdove. I tako u nedogled...

Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 20/02/2006 : 10:21:27  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
uzimas mi rijeci iz usta. ali eto, dobio sam dobar savjet za max.-a
najvjerovatnije da ce moji sljedeci poduhvati biti: skupiti 5-6 komada koji mi fale u ovome sto sad skupljam, ll i max.

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 20/02/2006 : 10:32:13  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by nedim

uzimas mi rijeci iz usta. ali eto, dobio sam dobar savjet za max.-a
najvjerovatnije da ce moji sljedeci poduhvati biti: skupiti 5-6 komada koji mi fale u ovome sto sad skupljam, ll i max.

ZAGOR PRICA...



Kad smo vec kod Maxmagnusa ja te i dalje uvjeravam da je DOV bolji strip, a ima i jedna zackuljica. Ta su dva serijala izlazila u istoj ediciji, pa je Maxmagnus izisao pod brojevima 1-25, a DOV pod brojevima 26-45, iaku su u zagradama pisali brojevi 1-20. Ja imam sve brojeve, a DOV je jedini strip serijal kojeg citam svakih par godina iznova (to mi se desava jos jedino s Tolkienom).

Larry mi je losiji od Bonellija, ali ima veliki plus u kontinuitetu lika.

Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 20/02/2006 : 10:36:22  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
pa eto, mozda nastaviom sa dov. mene to opali tako, cim nesto skupim zelim odma nesto novo...
ma nije mi los ll, lagano ga je naci, i pristupacna mu je cijena

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 20/02/2006 : 11:20:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
S obzirom da sam nedavno i sam razmišljao što da skupljam, reci cu ti za sebe.Izabrao sam si tri stripa vrlo zanimljiva i totalno razlicita, možda ti se nešto ucini primamljivo.
1. Maxmagnus/Družina od vješala (25+20) brojeva, o ovome je dosta vec receno, slatki su, zanimljivi za citanje, malo ih je i nisu pretjerano skupi.
2. LMS Mr.No (preko 200 brojeva), omiljeni nam junak u epizodama koje nisu izašle u Hrvatskoj, nisu pretjerano skupi, nije nemoguce nabaviti kao recimo nešto drugo iz ZS/LMS.
3. Keepers of the maser(6 komada) - u pitanju su strip albumi sa vrlo lijepim crtežom, žanr fantastika, cijena oko 15 100-120 kn. komad, može se nabaviti u nekim Zagrebackim striparnicama kako cujem.

Naravno tu su ti i svi SD,Ludens,SA kompleti, koje vjerovatno sve imaš. Ako nemaš, Nathan Never nije loš, a lako ga je nabaviti(56 brojeva)i naravno Alan Ford klasik...

>>Nitko se nece sjecati koji su bili dobri, a koji loši. Ostat ce upamceno da je nekoliko ustalo protiv mnogo...<<

Edited by - Obi-wan on 20/02/2006 11:24:47
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 20/02/2006 : 15:10:59  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by alen

quote:
Originally posted by nedim

uzimas mi rijeci iz usta. ali eto, dobio sam dobar savjet za max.-a
najvjerovatnije da ce moji sljedeci poduhvati biti: skupiti 5-6 komada koji mi fale u ovome sto sad skupljam, ll i max.

ZAGOR PRICA...



Kad smo vec kod Maxmagnusa ja te i dalje uvjeravam da je DOV bolji strip, a ima i jedna zackuljica. Ta su dva serijala izlazila u istoj ediciji, pa je Maxmagnus izisao pod brojevima 1-25, a DOV pod brojevima 26-45, iaku su u zagradama pisali brojevi 1-20. Ja imam sve brojeve, a DOV je jedini strip serijal kojeg citam svakih par godina iznova (to mi se desava jos jedino s Tolkienom).

Larry mi je losiji od Bonellija, ali ima veliki plus u kontinuitetu lika.





DoV i ja citam svako par godina,jer sam oduševljen svime u tom stripu
i crtežom i prijevodom,pogotovo što samome strip-serijalu i daje onaj lutajuci Tolkienov šarm
Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 20/02/2006 : 16:25:50  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by nedim

evo primjer. maxmagnus i druzina od vjesala. za i protiv?? sta je bolje??

ZAGOR PRICA...



Družina od vješala!!!!!!!!
Zbog:
-odlicnog Romaninijevog crteža u suradnji sa velikim magom Magnusom
(vidi samo naslovnicu Magnusovog Texonea ako ne vjeruješ)
-raste cijena kompleta DoV jer sam jednom vidio da njih 20,koliko ih je izdano,i koliko i postoje,je prodano na aukcijama za 500 kn,dok komplet Maxmagnusa košta otprilike 250 kn,za 25 komada serijala
-i zbog price,naravno
Družina je zakon,ma koliko je neki ne voljeli!




U potpunosti te podrzavam!!!!!!!!!!!
Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 20/02/2006 : 16:28:33  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message
Skupi prvo 75 Alan Fordova i Johnny Logana.........
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 20/02/2006 : 16:35:58  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Zašto samo 75?
Skupi ih sve....
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 20/02/2006 : 17:43:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Nedime,najbolje baci se na home i imas opise dosta junaka,polako klikaj i citaj posto su super tekstovi.
Onda kad se na neki popalis trknes na pretrazivanje i vidis sta je sve izaslo od tog junaka(junakinje),tako se barem ja olaksavam plateznih sredstava.

Porter
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 02/03/2006 : 17:28:00  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
hvala vam svima za savjete, nabavio sam par maxmagnusa i extra su dobri (ministar finansija ) njih skupljam definitivno, jos dov da vidim pa javim

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3490 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 02/03/2006 : 18:42:22  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
quote:
Originally posted by alen

quote:
Originally posted by nedim

quote:
Originally posted by alen

Meni je DOV mozda i najbolji strip serijal ikad, dok je Maxmagnus osrednje los. Ako te zanimaju edicije ima li sto elementarnije od ZS, LMS i Stripoteke. U ove prve dvije dobijes Bonellija a u Stripoteci Euro-strip, YU-strip, sindikalni, Conana...





te 2 serije su mi prevelike, a i bespotrebno mi je da skupljam nesto sto vecinu vec imam. (zagor) a nevolim skupljati samo neke dijelove serija. + sto mi se ne svidjaju svi junaci. a kad nesto skupljam volim da mi to bude kompletno. da nista ne fali

ZAGOR PRICA...



Vidis ja sam odustao od klasicnog kolekcionarstva u kojem "moram" imati sve brojeve neke serije. Tako iz ZS i LMS crpim samo one stripove koji nisu izasli u novijoj verziji (kao Extra Zagor, Mark...). Ako ti vec nije do ZS i LMS onda se zadrzi na ovim posljeratnim serijalima jer ih se lako moze nabaviti u dobroj ocuvanosti pa lijepo izgledaju na policama .






ja ti preporucujem gordon linka 20-tak brojeva može seriju nabaviti za 25 KM=100kn a to ti je pametno što ne moraš imati sve iz jedne serije

homos homini lupus
Go to Top of Page

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 02/03/2006 : 19:03:42  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
Chekajte, imam isti problem kao i nedim, daj navedite mi neki novi strip za chitanje, dacu vam malo informacija o onome shta volim> Horor i Triler, bitna mi je i pricha i crtez, da stvar ne bude previshe plitka, a da crtez bude bar prosechan, moze da bude i na engleskom, recimo ako ima neka adaptacija Hellsinga...e sad Hellblazer mi se nije svideo, ne znam kakva je pricha, mrzelo me da ga chitam, jer me crtez zesce razocarao...Eto. Help! Inache volim i filozofske stvari, kao Milovic i taj stil crtanja ili neshto kao Ljubazni Leshevi. Preporuke? ***Moze i neshto erotsko, ali Klara ne jer mi se crtez ne svidja...

Ja necu imati s' kim ostati mlad ako svi ostarite...
****************************************
...Minulo je od tih neveslih dana vec skoro pola vijeka, djeda odavno nema na ovome svijetu, a cesto mi se desi dok se setam bastom da mi se prosto place, iako ne znam ni sta me boli ni sta sam izgubio...
******************************
Bajka je san o tome da budemo neko drugi, onaj drugi koji negde duboko u sebi i jesmo.
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3490 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 02/03/2006 : 19:23:58  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
gordon link vecinu crta della monica a i ostali su dobri i da vas sve pitam je li della monica žena

homos homini lupus
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 02/03/2006 : 19:47:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by nedim

hvala vam svima za savjete, nabavio sam par maxmagnusa i extra su dobri (ministar finansija ) njih skupljam definitivno, jos dov da vidim pa javim

ZAGOR PRICA...



Nedavno sam nabavio par LMICOMICS Spider-man i X-men. Iako sam do sada uglavnom bio bonelijevac, ovo nije loše. Lako i brzo citljivo, bez opterecenja, prekrasan crtež u boji, izašlo je do sada oko 40 komada pa nije teško nabaviti. Preporucujem...

>>All this moments will be lost in time, like tears in rain...<<
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 02/03/2006 : 21:53:33  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by nedim

hvala vam svima za savjete, nabavio sam par maxmagnusa i extra su dobri (ministar finansija ) njih skupljam definitivno, jos dov da vidim pa javim

ZAGOR PRICA...



Nedavno sam nabavio par LMICOMICS Spider-man i X-men. Iako sam do sada uglavnom bio bonelijevac, ovo nije loše. Lako i brzo citljivo, bez opterecenja, prekrasan crtež u boji, izašlo je do sada oko 40 komada pa nije teško nabaviti. Preporucujem...

>>All this moments will be lost in time, like tears in rain...<<



joj, mrzim te americke (skrabotine) to nema dusu. sve nesto na steroide i na neke super moci. volim nesto standardno, kao ovo sto sad imam. sljedeci potezi su mi:max,dov i ll.
gordon link mi je preglup sam od sebe. nije vrijedan skupljanja. magicnog cu uzimat kad pocne izlazit, svidja mi se. moram vidjeti i dampyra, nesto mi govori da nije los

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 02/03/2006 : 23:19:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by nedim

evo primjer. maxmagnus i druzina od vjesala. za i protiv?? sta je bolje??

ZAGOR PRICA...



Družina od vješala!!!!!!!!
Zbog:
-odlicnog Romaninijevog crteža u suradnji sa velikim magom Magnusom
(vidi samo naslovnicu Magnusovog Texonea ako ne vjeruješ)
-raste cijena kompleta DoV jer sam jednom vidio da njih 20,koliko ih je izdano,i koliko i postoje,je prodano na aukcijama za 500 kn,dok komplet Maxmagnusa košta otprilike 250 kn,za 25 komada serijala
-i zbog price,naravno
Družina je zakon,ma koliko je neki ne voljeli!



Ma i DOV je oko 1,5 eura po komadu. Nista skuplje.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000