forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 ZAGOR KLASIK No 1
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 02/03/2006 : 12:07:46  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Ravnodušan sam.
Pojedini pirati Zagora su bolje uradeni nego ovo.
Nije mi žao 25 kuna,ali kada sam vidio redoslijed buducih epizoda,što je svojevrsni reprint extra serije,zabolilo me.
Nit je klasik,nit je klasika vidilo.
Bolje je uraden HC pirat od ovoga!
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 02/03/2006 : 13:46:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
Hiljadu puta citano,nije interesantno...

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself...





Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2984 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 02/03/2006 : 18:06:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
Meni je dobro došao, nemam ni prvi ni drugi broj extra serije, a tisak je ionako bio loš i tada. Zagor prica je još i dobro otisnut ali Kralj Darkwooda ocajno. Ipak bolje tih 25 kn nego 100-tinjak za prve 2 extra epizode. Kupit cu i Jacka Mohikanca, jer nemam nastavak extra serije, Cisto samoubojstvo.
Ali sigurno ne mislim skupljati nanovo epizode koje imam kompletne, vec otprije.

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2261 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 02/03/2006 : 19:22:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Iako Zagora volim, ne pada mi napamet nakon toga što ste rekli o kvaliteti izdanja da to kupujem. Osim toga imam cijelog Zagor extra, pa što ce mi još jedan reprint, i to opet ne pocevši od broja 1 nego od broja 55, ili kad bilo po našem, broja 63. Da su slucajno krenuli od pravog broja 1 (Zasjeda u šumi), pa kvalitetnije izdanje, vjerojatno bi to kupovao. Ovako, nema šanse.
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 02/03/2006 : 19:40:00  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Slažem se sa Kicom da su oni HC pirati mnogo bolje uradeni nego ovaj klasik.I da,kad vec nisu samo izabrane epizode trebalo je pocet od jedinice!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 02/03/2006 : 20:00:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Evo, i ja sam danas posvjedocio poprilicno jadnom izdanju Zagor Klasika.
Kakav žuckast papir, kakav loš sken! Kakva dekadencija!

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47008 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/03/2006 : 20:03:36  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Evo, i ja sam danas posvjedocio poprilicno jadnom izdanju Zagor Klasika.
Kakav žuckast papir, kakav loš sken! Kakva dekadencija!

in the evidence of its brilliance




dekadencija u stripovima je ociti znak pocetka pada civilizacije.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7290 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 02/03/2006 : 20:12:48  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Evo,moran se i ja složit da je ovo stvarno jadno,pa baš su skroz skenirali SD i spojili u jedan strip,cak su i ostavili i onu najavu na kraju EX 1 i naslov i kratak sadržaj u iducem,pa mislin šta ce nan taj kratak sadržaj,ka da se ne sicaš šta si cita prije sekundu.Berni,ne kužin te stvarno,ali kako san zagriženi fan kupovat cu ga i dalje

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1580 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 02/03/2006 : 20:40:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Evo,moran se i ja složit da je ovo stvarno jadno,pa baš su skroz skenirali SD i spojili u jedan strip,cak su i ostavili i onu najavu na kraju EX 1 i naslov i kratak sadržaj u iducem,pa mislin šta ce nan taj kratak sadržaj,ka da se ne sicaš šta si cita prije sekundu.Berni,ne kužin te stvarno,ali kako san zagriženi fan kupovat cu ga i dalje

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!



Au šit, kako loše!


Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 02/03/2006 : 21:30:55  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message
Procitao sam i ja napokon.Boja je užasna,ali kupova cu i dalje jer nemam neke epizode,pa ce mi se baš ljepo popunit

I don`t feel guilty your honor

Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7784 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 02/03/2006 : 22:16:05  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by Vorador

quote:
Originally posted by vice

Evo,moran se i ja složit da je ovo stvarno jadno,pa baš su skroz skenirali SD i spojili u jedan strip,cak su i ostavili i onu najavu na kraju EX 1 i naslov i kratak sadržaj u iducem,pa mislin šta ce nan taj kratak sadržaj,ka da se ne sicaš šta si cita prije sekundu.Berni,ne kužin te stvarno,ali kako san zagriženi fan kupovat cu ga i dalje

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!



Au šit, kako loše!





da, a još su i preskocili(izbacili) 2 stranice

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 02/03/2006 : 22:28:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Evo,moran se i ja složit da je ovo stvarno jadno,pa baš su skroz skenirali SD i spojili u jedan strip,cak su i ostavili i onu najavu na kraju EX 1 i naslov i kratak sadržaj u iducem,pa mislin šta ce nan taj kratak sadržaj,ka da se ne sicaš šta si cita prije sekundu.Berni,ne kužin te stvarno,ali kako san zagriženi fan kupovat cu ga i dalje

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!



e vidiš, on tebe kuži skroz, i zato ovakovo smece i može na kioske!!!!!

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 02/03/2006 : 22:45:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Loš sken...E, sad mi je dosta.
Idem reci mami da mi ga ne kupuje za rodendan...

>>All this moments will be lost in time, like tears in rain...<<
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7290 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 02/03/2006 : 23:12:07  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by vice

Evo,moran se i ja složit da je ovo stvarno jadno,pa baš su skroz skenirali SD i spojili u jedan strip,cak su i ostavili i onu najavu na kraju EX 1 i naslov i kratak sadržaj u iducem,pa mislin šta ce nan taj kratak sadržaj,ka da se ne sicaš šta si cita prije sekundu.Berni,ne kužin te stvarno,ali kako san zagriženi fan kupovat cu ga i dalje

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!



e vidiš, on tebe kuži skroz, i zato ovakovo smece i može na kioske!!!!!

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.



Da,ali ovakvih fanatika ka ja i nema puno

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 02/03/2006 : 23:18:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
ima ih ima, ne brini:))
cak sam se i ja vidio u kupnji nekoliko HC brojeva koji zbilja predstavljaju zagorthebest epizode (doduse, njih je jako malo u prvih 30 brojeva sd extra, a niti jedna u iducih 50ak;)), ali s ovakvim otiskom preuzetim od sd (stedi se, stedi....) ne dolazi u obzir.....da ne govorimo o ostalom (2 stranice, neplastificirane korice, ljepilo koje je u sd bilo zakon a ovdje ocito od ludih kokosiju zarazenih kravljom gripom...)

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 02/03/2006 : 23:49:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by jetset

što se toliko pjenimo na tog zagora clasica?.lijepo,ako kome ne odgovara,kupite nešto drugo npr.miki mausa ili toma i jerryja...pa bernie nas sve toliko voli ,pa cak nam je u svojoj neizmjernoj milosti dao svoju www.ludens stranicu i zna da svi obožavaju zagora i samo nam ispunjava naše svagdašnje i "podsvjesne" želje.a mi NEZAHVALNICI JEDNI nemamo razumjevanja za takovu sveprožimajucu ljubav...sram nas bilo.mi njemu tako ,umjesto da se svi skupa molimo da nam ostvari san snova---" futur zagor"----izdavanje zagora urikverc po brojevima od 500 pa prema 1



To bi bila daleko bolja ideja od ovog klasika.

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1580 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 02/03/2006 : 23:54:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by Vorador

quote:
Originally posted by vice

Evo,moran se i ja složit da je ovo stvarno jadno,pa baš su skroz skenirali SD i spojili u jedan strip,cak su i ostavili i onu najavu na kraju EX 1 i naslov i kratak sadržaj u iducem,pa mislin šta ce nan taj kratak sadržaj,ka da se ne sicaš šta si cita prije sekundu.Berni,ne kužin te stvarno,ali kako san zagriženi fan kupovat cu ga i dalje

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!



Au šit, kako loše!





da, a još su i preskocili(izbacili) 2 stranice

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"




Ma ja?! Koje dvije? Pa nije mi jasno! Šta nisu ,jednostavno, spojeni 1. i 2. dio?


Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22424 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 03/03/2006 : 00:45:01  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Još ga nisam dobio iz HR, ali po svemu sudeci izgleda da nije neki kvalitet, ali o tom potom, kad ga vidim :

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš rece slonu : " Trebali smo ici , jedan po jedan !"
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 03/03/2006 : 07:40:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Vidio sam na kiosku. Odustajem i od moguceg HC.
Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 03/03/2006 : 08:19:21  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message
pre cu kupiti dobro odradjen pirat koji nemam ili ga nisam citao.......
sve ovo preti da se pretvori u cirkus koji smo imali sa alan fordom , prvo, drugo , trece izdanje naslovnica s velikim superstrip biblioteka, pa onda bez natpisa superstrip vec samo alan ford, pa sa malim superstrip, pa superstripmaxi, pa trobroj i danas gotovo da ne mozes pohvatati gde je sta....
a vrte se jedne iste epizode.....

Edited by - scaramanga on 03/03/2006 08:20:03
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2261 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 03/03/2006 : 09:18:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Ljudi moji, pa nemojte kupovati to, da ne kažem sranje. Prodaja je najbolji pokazatelj što ljudi misle o tome. Ili ce se kvaliteta morati popraviti, ili ce Zagor Klasik završiti prije nego je poceo.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22424 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 03/03/2006 : 09:33:51  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
To je tacno, niko nikog ne tera da nešto kupi, ja sam narucio, kupio mi frend u Zagrebu, pa kad mi pošalje videcu kvalitet, ali mislim da je ovo prilika za one koji nemaju ovo izdanje Zagora , da to kupe i popune rupu u kolekciji !

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš rece slonu : " Trebali smo ici , jedan po jedan !"
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3814 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 03/03/2006 : 13:00:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
ne fale dvi stranice nego nema one prve stranice sa naslovom. kvaliteta je ka svaki ludensov. ko voli nek izvoli. draže mi je citat strip ko jedan, a ne za jednu epizodu prolistat 50 stripova.
Go to Top of Page

altair
Average Member



Croatia
574 Posts

Member since 19/09/2005

Posted - 03/03/2006 : 13:14:19  Show Profile Show Extended Profile  Send altair a Private Message
Ja jos nisam vidio ali ako bude HC mozda razmislim da nabavim...
Go to Top of Page

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 03/03/2006 : 14:03:29  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message
ajmo ljudi sad ozbiljno,kupio sam classica---istina je da se grozim tih xy reprinta i da je epizoda stara ko biblija ali izdanje je sasvim ok.preporucam kupite,otisak je nešto možda lošiji ali za tako stari materijal--može proci......bolje se bunite da nam izdavaci prestanu servirat svaki drek u HC samo da bi se sakrili od pdv-a,pa da se strip vrati gdje mu je mjesto----na kioske,a ne u onih par "rupa" nazvanih striparnice....
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000