forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 ZAGOR KLASIK No 1
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

jaki
Advanced Member



Croatia
26442 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/03/2006 : 14:07:57  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Vidio danas na kiosku.Ocaj ljuti.Lipilo loše,sken loš(drugi dio price)preuzet iz SD extra 2,dizajn naslovnice loš.Cekam Hc verziju i drugi broj klasika da vidim hoce li se šta popraviti.
Go to Top of Page

Tom
New Member

Croatia
112 Posts

Member since 17/12/2003

Posted - 03/03/2006 : 14:11:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tom a Private Message
Ja kupio danas ! da vidimo kaj ima !

Zanimljivo kupio danas u trafiki paket dva bleka za 29 kn !!! hehe..

netko je reko da je Blek i Mark pravi bum u prodaji .. pa cemu onda tako 2 za 29 a ne za 50 kn !

hm ..

Tomo
Go to Top of Page

realist
Senior Member



Croatia
1206 Posts

Member since 09/09/2003

Posted - 03/03/2006 : 14:13:05  Show Profile Show Extended Profile  Send realist a Private Message
Gdje si kupio taj komplet Bleka?

Bolje živjeti sto godina kao milijunaš,nego sedam dana u bijedi.
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3063 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 03/03/2006 : 14:28:40  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
quote:
Originally posted by realist

Gdje si kupio taj komplet Bleka?

Bolje živjeti sto godina kao milijunaš,nego sedam dana u bijedi.



vidio ja i komplet Marka....

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 03/03/2006 : 15:15:56  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by nenno

quote:
Originally posted by realist

Gdje si kupio taj komplet Bleka?

Bolje živjeti sto godina kao milijunaš,nego sedam dana u bijedi.



vidio ja i komplet Marka....

"...I only dream in black and white..."



vec kompleti.. mislio sam da ce to ostaviti za ljeto..


ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

Tom
New Member

Croatia
112 Posts

Member since 17/12/2003

Posted - 03/03/2006 : 15:57:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Tom a Private Message
Kompleta Bleka i Marka ima po trafikama u Zagrebu. fora je (barem sam vidio kod Marka) da izadju brojeve 1+2 pa 2+3 pa 3+4. Ha Ha.. moras kupit jednog viska.. ili da se dogovorite dvojica pa kupujete i kombinirate !!

Inace, Zagor, katastrofa !! KATASTROFA ! Slike kao da su fotokopija, 5-te fotokopije, pola lica Zagoru fali na slici ! Stvarno radjeno sa preko one stvari. Bolje da nisu delali ako su mislili tako raditi !! stvarno žalosno ! i na kraju kaze Br. 2 za 3 (tri) mjeseca !!! haha !! ako ce biti ove kvalitete.. bolje da dode za 6 mjeseci , kada ga retuširaju !!!

Žalosno !

Blek je ok, moral bum doma pogledati na original LMS kak je onaj, no ovak mi se cini da je ok !

Tom

Edited by - Tom on 03/03/2006 15:58:25
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 03/03/2006 : 16:16:05  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Kad vidite nove tal.Zagore, vidi se svaki potez olovke takoreci, kao da gledate originalne table,a onda kad vidim ovo...Ima Berni tisucu stvari za koje mu treba skinuti kapu,ali ovo je za svaku kritiku!Kad se sjetim samo da nam je smetao onaj kvadratic na ,inace odlicnom, Van Goghovom Texu.Drago mi je da Ludens dobiva konkurenciju!
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 03/03/2006 : 16:22:10  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
A neko se zali sto ima dosta stripova, bas super za kolekcionare pogotovo kad se "stari izdavaci" obrukaju s takvim izdanjem "klasika".

"You see something you want then go for it (go for it)
don't think twice go for it (go for it)
don't leave this earth with nothing to show for it"
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22424 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 03/03/2006 : 17:14:36  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by jetset

ajmo ljudi sad ozbiljno,kupio sam classica---istina je da se grozim tih xy reprinta i da je epizoda stara ko biblija ali izdanje je sasvim ok.preporucam kupite,otisak je nešto možda lošiji ali za tako stari materijal--može proci......bolje se bunite da nam izdavaci prestanu servirat svaki drek u HC samo da bi se sakrili od pdv-a,pa da se strip vrati gdje mu je mjesto----na kioske,a ne u onih par "rupa" nazvanih striparnice....

Ti si me ohrabrio, al jebeš 25 kn, nije strašno, ako ne valja , necu više kupovati !

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš rece slonu : " Trebali smo ici , jedan po jedan !"
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7784 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 03/03/2006 : 19:51:47  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by Vorador

quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by Vorador

quote:
Originally posted by vice

Evo,moran se i ja složit da je ovo stvarno jadno,pa baš su skroz skenirali SD i spojili u jedan strip,cak su i ostavili i onu najavu na kraju EX 1 i naslov i kratak sadržaj u iducem,pa mislin šta ce nan taj kratak sadržaj,ka da se ne sicaš šta si cita prije sekundu.Berni,ne kužin te stvarno,ali kako san zagriženi fan kupovat cu ga i dalje

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!



Au šit, kako loše!





da, a još su i preskocili(izbacili) 2 stranice

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"




Ma ja?! Koje dvije? Pa nije mi jasno! Šta nisu ,jednostavno, spojeni 1. i 2. dio?





ma izbaceno je nekoliko slicica (uglavnom onih na kojima nema teksta)u prvom dijelu. prva koja je izbacena je na 77 ili na 78 stranici, a zatim ih do 90. ima još nekoliko.
iman extra zagor 1 pa sam usporedivao i našao rupe u klasiku. tako ti je to kad neman pametnijeg posla...

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7784 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 03/03/2006 : 19:53:05  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by sonor

ne fale dvi stranice nego nema one prve stranice sa naslovom. kvaliteta je ka svaki ludensov. ko voli nek izvoli. draže mi je citat strip ko jedan, a ne za jednu epizodu prolistat 50 stripova.


fale, fale. nisu preskocene cijele dvije stranice nego samo nekoliko slika od 77 do 90 stranice

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 03/03/2006 : 19:59:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Ma glupi drlog od stripa... Hajde neka mi netko pošalje svoj primjerak kada procita da ne trošim novce bezveze.

>>All this moments will be lost in time, like tears in rain...<<
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1580 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 03/03/2006 : 20:08:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by sonor

ne fale dvi stranice nego nema one prve stranice sa naslovom. kvaliteta je ka svaki ludensov. ko voli nek izvoli. draže mi je citat strip ko jedan, a ne za jednu epizodu prolistat 50 stripova.


fale, fale. nisu preskocene cijele dvije stranice nego samo nekoliko slika od 77 do 90 stranice

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"




Svejedno ovo nisam namjeravao kupiti ali zbilja žalosno što tako rezuckaju strip.


Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2418 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 03/03/2006 : 20:14:57  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message
Veselio sam se Klasiku, ali sad kad sam ga kupio, vrlo sam
nezadovoljan.
Ne toliko, radi što je tisak i papir malo lošiji od onog iz
Extra, vec radi izbacene pune dvije stranice i to iz ne bilo
kog dijela, vec baš iz konacnog obracuna Zagora i Kinskog.
Nisam trebao provjeravati što je izbaceno - odma sam našao jer je
vrlo uocljiv nelogicni tijek akcije.

Vrlo aljkavo i apsolutno neprihvatljivo !

Zar baš mora biti tocno 160 stranica i ni jedna manje ili više?
Znaci li da ce izbacivanje stranica biti redovita stvar i u iducim
brojevima.
Mislio sam kupiti i HC, ali ovako nešto ne dolazi u obzir.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7784 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 03/03/2006 : 20:23:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
mislim da nece biti izbacivanja u iducem broju jer on ima tocno 160 stranica ako sam dobro izracunao.

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 03/03/2006 : 20:28:15  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Izbacili stranice???????? Halo kroket, sta se desava s Ludensom??

"You see something you want then go for it (go for it)
don't think twice go for it (go for it)
don't leave this earth with nothing to show for it"
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 03/03/2006 : 20:33:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Izbacili dvije stranice. Ajde ljudi po vile, motike i baklje da skupimo linc mob pa idemo do Ludensa.
Ah, ovo me vraca u dobra stara vremena kada je Dnevnik izbacivao stranice, naslovnice, stripove, a ja to nisam ni znao...

>>All this moments will be lost in time, like tears in rain...<<
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22424 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 03/03/2006 : 20:41:31  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
KOJE STRANICE SU IZBACILI, ZAŠTO ?

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš rece slonu : " Trebali smo ici , jedan po jedan !"
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 03/03/2006 : 20:43:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Meni to izdanje jednostavno ne treba. Imam sve extra i to 5+ ili glancere, a ovaj Zagor klasik nije toliko dobar da bi se rješavao extra serijala i kupovao ovaj, niti je toliko dobar da bih duplirao izdanja. Ali preporucam ga svima koji nemaju stare extra brojeve, jer ce uštedjeti dosta novaca kupujuci ovaj novi klasik.

'Moj je dojam, za koji doista nemam egzaktnih argumenata, da nigdje nema toliko banalnosti i trivijalnsti kao u tekstovima na ekranima'
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47008 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/03/2006 : 20:50:12  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
fuck klasik! iman extra i to mi je dosta
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22424 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 03/03/2006 : 20:54:54  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

fuck klasik! iman extra i to mi je dosta

Moraceš ti izgleda pustiti aligatora, pre nego što pocne sezona

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš rece slonu : " Trebali smo ici , jedan po jedan !"
Go to Top of Page

Nobody
Senior Member

Slovenia
2195 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 03/03/2006 : 22:17:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Nobody a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Izbacili dvije stranice. Ajde ljudi po vile, motike i baklje da skupimo linc mob pa idemo do Ludensa.
Ah, ovo me vraca u dobra stara vremena kada je Dnevnik izbacivao stranice, naslovnice, stripove, a ja to nisam ni znao...



žalostno i glupo!!!

kdor ne skace ni Sloven´c
Go to Top of Page

hua
Average Member



Serbia
768 Posts

Member since 04/01/2003

Posted - 04/03/2006 : 00:37:27  Show Profile Show Extended Profile  Send hua a Private Message
Jedino sto me raduje kod Klasika sto ce mozda pre vremena doci drugi susret sa Kraljem orlova i full prica Divovi dobra i zla.
A ovako je skroz nekolekcionarski zamisljen za siroke mase :(

<<< CLICK HERE
Go to Top of Page

scaramanga
Senior Member



Aruba
1274 Posts

Member since 20/04/2005

Posted - 04/03/2006 : 01:11:59  Show Profile Show Extended Profile  Send scaramanga a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Izbacili dvije stranice. Ajde ljudi po vile, motike i baklje da skupimo linc mob pa idemo do Ludensa.
Ah, ovo me vraca u dobra stara vremena kada je Dnevnik izbacivao stranice, naslovnice, stripove, a ja to nisam ni znao...

>>All this moments will be lost in time, like tears in rain...<<


gluposti...
izivljavanje....
samo kupujte
ja ga imam u Dnevnikovom izdanju i u izdanju Slobodne Dalmacije, vise ga ne kupujem da izadje u zlatotisku s naslovnicom koju je licno ciko nacrtao......
Go to Top of Page

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 04/03/2006 : 01:24:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message
kupio sam klasik, tek toliko da vidim kakav je, bolji je extra

došlo vrijeme da je bolje imat' nego nemat'
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000