forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 ZAGOR KLASIK No 1
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 23/02/2006 : 20:20:52  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Huh, daleko je to od extra Zagora koji ide svakih mjesec dana!

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"


da li je stvarno proslo mjesec dana od zadnjeg broja? nekako imam dojam kao da je manje proslo, kao da je zagor extra ubrzao.

da barem izlazi cesce jer... ZAGORA NIKAD DOSTA
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1580 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 23/02/2006 : 20:30:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
Koje nepotrebno izdanje. I izlazi svaka 2 mjeseca!!! To sigurno necu kupiti. Moglo se umjesto toga, recimo, ubrzati izlaženje pravih specijala na svaka dva mjeseca, kad se vec sve od Zagora toliko dobro prodaje.


Go to Top of Page

rocco21
Senior Member

Croatia
1259 Posts

Member since 15/08/2004

Posted - 23/02/2006 : 20:57:03  Show Profile Show Extended Profile  Send rocco21 a Private Message
quote:
Originally posted by Vorador

Koje nepotrebno izdanje. I izlazi svaka 2 mjeseca!!! To sigurno necu kupiti. Moglo se umjesto toga, recimo, ubrzati izlaženje pravih specijala na svaka dva mjeseca, kad se vec sve od Zagora toliko dobro prodaje.





Isto.

...resistance is futile...
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2261 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 23/02/2006 : 21:06:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
I po meni. Puno bolje da je extra Zagora ubrzao na svakih 15 dana.
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 23/02/2006 : 21:06:52  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by Vorador

Koje nepotrebno izdanje. I izlazi svaka 2 mjeseca!!! To sigurno necu kupiti. Moglo se umjesto toga, recimo, ubrzati izlaženje pravih specijala na svaka dva mjeseca, kad se vec sve od Zagora toliko dobro prodaje.






slazem se!!! ne kontam koji je ovo skontao da pocne izdavati???
totalno bespotrebno!!! borimo se da pocne izlaziti cesce i sve. a oni pocnu izlaziti ponovo!!! ovo nema nigdje!!!

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 23/02/2006 : 21:18:54  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Necu se uplitati u razloge izdavanja ovog stripa, ali ja to nebum kupil...

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 23/02/2006 : 21:27:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Zagor ponovo, dosta negativnih reakcija...
Mr.No extra - reprinti onih iz LMS-a dosta ljudi želi, ali nema.
Ocito da nam puno toga izmice iz tajni izdavackog posla jer valjda postoji razlog za takve postupke...

>>Nitko se nece sjecati koji su bili dobri, a koji loši. Ostat ce upamceno da je nekoliko ustalo protiv mnogo...Conan the barbarian<<
Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2430 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 23/02/2006 : 21:49:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message
Prvo imate LMZ si ZS... pa Zagor Extra... sada cete ovo da kupite... a onda još HC ...haha...

Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo
Go to Top of Page

Genij
New Member

Slovenia
195 Posts

Member since 31/08/2004

Posted - 23/02/2006 : 22:13:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Genij a Private Message
Dali mi može netko objasniti šta znaci taj HC o kome se puno prica? Što oupšte znaci HC?
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 23/02/2006 : 22:15:02  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by Genij

Dali mi može netko objasniti šta znaci taj HC o kome se puno prica? Što oupšte znaci HC?



Hard Cover - tvrdi uvez
Soft Cover - mehki uvez
.... stripova!

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 23/02/2006 : 22:15:51  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Zagor ponovo, dosta negativnih reakcija...
Mr.No extra - reprinti onih iz LMS-a dosta ljudi želi, ali nema.
Ocito da nam puno toga izmice iz tajni izdavackog posla jer valjda postoji razlog za takve postupke...

>>Nitko se nece sjecati koji su bili dobri, a koji loši. Ostat ce upamceno da je nekoliko ustalo protiv mnogo...Conan the barbarian<<



tacno, bolje bi bilo m. no od broja 1, ili tex od broja 1, a ne ponovo isto sve...

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 23/02/2006 : 22:19:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by nedim

quote:
Originally posted by Obi-wan

Zagor ponovo, dosta negativnih reakcija...
Mr.No extra - reprinti onih iz LMS-a dosta ljudi želi, ali nema.
Ocito da nam puno toga izmice iz tajni izdavackog posla jer valjda postoji razlog za takve postupke...

>>Nitko se nece sjecati koji su bili dobri, a koji loši. Ostat ce upamceno da je nekoliko ustalo protiv mnogo...Conan the barbarian<<



tacno, bolje bi bilo m. no od broja 1, ili tex od broja 1, a ne ponovo isto sve...

ZAGOR PRICA...



Uh, Nedime, drago mi je što se konacno netko sa mnom slaže po pitanju izlaska stripova - najbolje oni što još nisu i to obavezno po redoslijedu kako su izlazili u originalu(Italiji). Toliko sam nerazumjevanja po tom pitanju juce na forumu pokupio da sam se ozbiljno zabrinuo. Drago mi je što nisam jedini.

>>Nitko se nece sjecati koji su bili dobri, a koji loši. Ostat ce upamceno da je nekoliko ustalo protiv mnogo...Conan the barbarian<<
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 23/02/2006 : 22:22:21  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
opet ponavljam, jesam zagorov fan, ali ovo je bespotrebno!!!! i to totalno. dajte nam almanahe zagorove. dajte nam klasik mister noa, tex od broja 1, nick raidera.. dajte bilo sta drugo osim onoga sto vec imamo!!!!!

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 23/02/2006 : 22:26:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by nedim

opet ponavljam, jesam zagorov fan, ali ovo je bespotrebno!!!! i to totalno. dajte nam almanahe zagorove. dajte nam klasik mister noa, tex od broja 1, nick raidera.. dajte bilo sta drugo osim onoga sto vec imamo!!!!!

ZAGOR PRICA...



Upravo tako.

>>Nitko se nece sjecati koji su bili dobri, a koji loši. Ostat ce upamceno da je nekoliko ustalo protiv mnogo...Conan the barbarian<<
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 23/02/2006 : 22:32:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Jel' ovo ide na kioske?

Smešno pitanje, probably, al' da budem siguran.

--
"Stay drowned! Stupid Lazarus pit!"
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 23/02/2006 : 22:35:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Naravno.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 23/02/2006 : 22:37:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Onda je OK.

Ima svoju publiku, potencijal za dostizanje nove publike, i kao takvo je OK.

--
"Stay drowned! Stupid Lazarus pit!"
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 23/02/2006 : 22:38:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Tako je. Necim se moraju pokrivati izdanja koja su gotovo pa neisplativa.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2418 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 23/02/2006 : 22:49:15  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message
Meni je to baš super!
Jedna epizoda - jedan strip
Definitivno cu to kupovati, ali samo one epizode koje mi se svidaju.
Nisam toliki Zagor fan da kupim i ono što mi se ne svida.
U Zagoru Extra, ako mi se neka epizoda svida, obicno moram trpiti
ili kraj prethodne ili pocetak iduce price ( a najcešce obje varijante), koje ne želim imati.
Ovo je kao da sam izdvojio i ukoricio baš ono što mi se svida.
Odlicna vijest!
Još kad bi bilo s tvrdim koricama
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9927 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 23/02/2006 : 23:04:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
Dobra fora, a nije ni toliko skupo. Kupit cu ga:))

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 23/02/2006 : 23:05:43  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message
Iskreno i od srca receno;ide mi na golu kitu taj Bernard i njegovo shvacanje stripa.Covjek je ocito prdnuo sa mozgom ako ponavlja sablasnu ideju sa pokretanjem novog serijala od 55 broja!!??Jel taj covjek uopce zna sto znaci rijec KLASIK i da u tom smislu npr.Zagor prica nikako nemoze biti klasik u odnosu na bilo sto prije toga.Razumijem njegovo ponovno izdavanje necega na sto kao izdavac jos ima pravo ali kao sto rekose neki ljudi na jednom drugom topicu ovo je stvarno (moje rijeci)glupost.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7784 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 23/02/2006 : 23:07:10  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
kad sam vidio naslov topica onda-
kad sam vidio što je unutra-

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 23/02/2006 : 23:12:06  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
He he...

___________________
Zagora nikad dosta!
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1580 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 23/02/2006 : 23:13:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

kad sam vidio naslov topica onda-
kad sam vidio što je unutra-

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"




Same here!


Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7784 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 23/02/2006 : 23:23:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
imamo samo 8 topica na ovu temu.
dakle dajte 8 istih postova u isto vrijeme
korisno za nabijanje postova

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000