forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 ZAGOR KLASIK No 1
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 24/02/2006 : 18:06:58  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message

"kupit cu samo broj 1. ostalo nikada!!!!"

da se ispravim, kupit cu samo #1 i to kod preprodavaca kada mi naleti!!!
ostalo ni u snu!

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 24/02/2006 : 18:54:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message
kupim broj 1 i kad izade Zasjeda u šumi, ostalo cisto sumnjam

Ej cika Ciko, ej cika Ciko. Marš klinac nisam ti ja Ciko, ja sam Zagor !
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 24/02/2006 : 19:17:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

vec sam jednom napisao, kad smo bili mali nama su prastaro izgledali stripovi od 4, 6 i 8 dinara, a to je bilo tada staro 5-7 godina, kad uzmemo da je extra sd poceo izlaziti prije koliko, 10-12 godina? kako li to tek prastaro izgleda sadašnjim klincima od 8-12 godina, oni to nikad nisu vidjeli, a sada i da vide zg extra br 1 košta 40-50 kn, a ovako dobiju kompletnu epizodu za 25
prema tome, to kada malo promislim i nije loš potez, meni ne treba, ali nekom novim klincima je super



Koji novi klinci? Novi klinci igraju ultra nintendo i rade tko zna što. Ne mare oni baš puno za citanje stripova. Vjerovatno je tu razlog relativno loše prodaje stripova. Oni koji kupuju stripove su ljudi izmedu 20 i 35 godina(vecina). Sada bi trebalo kupiti strip koji smo vidjeli vec najmanje 2 puta i to zadnji put relativno nedavno. Ono o cjelokupnoj prici u jednom stripu je pohvalno, ali baš me zanima da li ce se to prodavati...

>>All this moments will be lost in time, like tears in rain...<<
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 24/02/2006 : 19:44:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Kupit cu sve hc do posljednje kapi krvi

Porter
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2261 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 24/02/2006 : 19:49:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Porter imaš mail.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22424 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 24/02/2006 : 19:58:44  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Ja cu kupiti za malog brata, pa kad vec imam toliko primeraka, nek ga cita kako hoce, bez ikakvog opreza, ovako ga stalno upozoravamo da cita pažljivo stripove, pa zamislite još kad bi mali bratiic morao da ih vadi iz vrecica i ponovo vraca nazad...ludilo:::)))
Zato sam protiv vrecica.
A da li ovaj primerak Zagora klasika ide u originalnim vrecicama, bilo bi to dobro za primer , he, he :::)))

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš rece slonu : " Trebali smo ici , jedan po jedan !"
Go to Top of Page

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 24/02/2006 : 20:08:43  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message
obožavam takve "perverzije" tipa clasic.dragi bernie ispuni mi želju:izdaj još zagor historic,zagor mega clasic,zagor super i zagor maxi clasic i to sve u HC OBAVEZNO, i to još jednom sve skupa u SC i mogu na miru božjem krepat znajuci da ih imam sve.aleluja
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 24/02/2006 : 20:35:49  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
iako volim citati zagora ovo necu kupovati

homos homini lupus
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 24/02/2006 : 20:39:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message

mislim da ste se malo prenaglili s kritikama, radije se molite da prodaja bude dobra pa to mozda dovede do ovakvih izdanja i ostalih bonellijevih junaka....
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 24/02/2006 : 20:42:40  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
pa što onda nisu obako stavili texa m noa ili zg almanahe može i godišnje al samo da izlaze

homos homini lupus
Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 24/02/2006 : 20:52:09  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message
Kao prvo i osnovno gospodine Deangelis;dok je vecina piskila u pijesku ja sam sa Bernardom trgovao i poznavao ga.Dakle,puno puno prije nego li je postao izdavac.Ne plujem po njemu jer mi se hoce nego mi smeta to sto sam vec rekao.Na ovom forumu sam u nekoliko navrata imao gadne sukobe sa nekim ljudima ali to uopce ne znaci da sam prema njima neprijateljski raspolozen.Prateci neke postove ovdje vrlo je ocito da puno ljudi ovo smatra propustom.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22424 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 24/02/2006 : 21:28:06  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Zagor, Zagor , Zagor !!!!!!!!!!!!!!
Berni, Berni, Berni !!!!!!!!!!!!!!!

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš rece slonu : " Trebali smo ici , jedan po jedan !"
Go to Top of Page

altair
Average Member



Croatia
574 Posts

Member since 19/09/2005

Posted - 24/02/2006 : 21:41:01  Show Profile Show Extended Profile  Send altair a Private Message
Ne razumijem zasto se pojedinci toliko "zapjene" ako se s necim ne slazu.
Nitko od nas nije dionicar Ludensa i nitko nece izgubiti ni novcica ako se Klasik nece prodavati.
Onaj koji izdaje taj placa (i zaraduje ako se bude prodavalo ili gubi).
Kome se ne svida ne mora kupovati.
Sad svi nabrajaju koje bi epizode trebalo izdati a da su te epizode izasle opet bi prigovarali zbog neceg drugog.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22424 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 24/02/2006 : 22:13:16  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by altair

Ne razumijem zasto se pojedinci toliko "zapjene" ako se s necim ne slazu.
Nitko od nas nije dionicar Ludensa i nitko nece izgubiti ni novcica ako se Klasik nece prodavati.
Onaj koji izdaje taj placa (i zaraduje ako se bude prodavalo ili gubi).
Kome se ne svida ne mora kupovati.
Sad svi nabrajaju koje bi epizode trebalo izdati a da su te epizode izasle opet bi prigovarali zbog neceg drugog.


Tako je, ko voli nek izvoli , lp ...

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš rece slonu : " Trebali smo ici , jedan po jedan !"
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 24/02/2006 : 22:17:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by altair

Ne razumijem zasto se pojedinci toliko "zapjene" ako se s necim ne slazu.
Nitko od nas nije dionicar Ludensa i nitko nece izgubiti ni novcica ako se Klasik nece prodavati.
Onaj koji izdaje taj placa (i zaraduje ako se bude prodavalo ili gubi).
Kome se ne svida ne mora kupovati.
Sad svi nabrajaju koje bi epizode trebalo izdati a da su te epizode izasle opet bi prigovarali zbog neceg drugog.



Beh, tako ti je to uvijek...
Kao da netko nekoga sili na kupovanje bilo cega, smijesno...
U Italiji postoje 4 reprinta Texa mjesecno od kojeg prvi je oko 4 godine u zaostatku
a drugi oko 7 godina u zaostatku za najnovijim brojem...i???


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 24/02/2006 : 22:20:15  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by jetset

obožavam takve "perverzije" tipa clasic.dragi bernie ispuni mi želju:izdaj još zagor historic,zagor mega clasic,zagor super i zagor maxi clasic i to sve u HC OBAVEZNO, i to još jednom sve skupa u SC i mogu na miru božjem krepat znajuci da ih imam sve.aleluja



ova je daleko najbolja! svaka cast!!!

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2984 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 24/02/2006 : 22:29:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
Ja nemam takvih predrasuda, u extra izdanju nisam kupio Zagor prica ni nastavak (što sad košta ukupno 100-injak kuna) pa mi je ovaj klasik super. Jacka Mohikanca imam, ali nemam nastavak, pa cu vjerojatno i to kupiti. Ali, vec ako budu išle Crveni strjelac ili Odlazak u nepoznato, to necu kupiti jer vec imam. I bilo što što vec imam necu kupiti, ma kakvo izdanje bilo.
I to je to... nitko nikoga ne tjera, a da cu raditi kolekciju klasika, necu.
Ja bih Svemirska braca klasik, koliko vec strana ima. To bila ludnica od izdanja.

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47008 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/02/2006 : 22:31:21  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by jetset

obožavam takve "perverzije" tipa clasic.dragi bernie ispuni mi želju:izdaj još zagor historic,zagor mega clasic,zagor super i zagor maxi clasic i to sve u HC OBAVEZNO, i to još jednom sve skupa u SC i mogu na miru božjem krepat znajuci da ih imam sve.aleluja


Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7784 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 24/02/2006 : 23:08:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
što mislite, oce li indijanski cirkus u boji kad dode na njega red

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1817 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 24/02/2006 : 23:53:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message
Ako u Klasiku budu objavljene samo najbolje epizode Zagora onda to bi bilo dobro, ali ako bude islo redom sve epizode onda mi se ne svidja!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 24/02/2006 : 23:54:25  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Receno je da idu samo najbolje (stagod to znacilo:p) epizode.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9927 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 24/02/2006 : 23:57:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by prozirna senka

Pa dobro Sejo, ljudi kude ili hvale izdanje. Svako ima pravo da kaze sta misli o istom.

I naravno da su pare Bernardove, te da on ima pravo da radi s njima sta hoce. Licno, bas me briga da li ce sutra osvanuti Zagor Pozlacene strane Edicija, ako misli da ce da uspe, samo napred. Ali nista ne sprecava konzumenta da prozbori o produktu, zar ne?;)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.

Naravno da svako ima pravo na svoje mišljenje. No, ocigledno je da je u modi da se pljuje po izdavacima. Kada ja branim izdavace onda se ulizujem a kada neko pljuje po njima onda je faca i hrabar.

Ova ruka kaže ti da staneš i zamisliš se nad svojim rukama...



Ulizice

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9927 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 24/02/2006 : 23:57:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by prozirna senka

Pa dobro Sejo, ljudi kude ili hvale izdanje. Svako ima pravo da kaze sta misli o istom.

I naravno da su pare Bernardove, te da on ima pravo da radi s njima sta hoce. Licno, bas me briga da li ce sutra osvanuti Zagor Pozlacene strane Edicija, ako misli da ce da uspe, samo napred. Ali nista ne sprecava konzumenta da prozbori o produktu, zar ne?;)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.

Naravno da svako ima pravo na svoje mišljenje. No, ocigledno je da je u modi da se pljuje po izdavacima. Kada ja branim izdavace onda se ulizujem a kada neko pljuje po njima onda je faca i hrabar.

Ova ruka kaže ti da staneš i zamisliš se nad svojim rukama...



Ulizice

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 25/02/2006 : 00:03:30  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Posted - 24/02/2006 : 23:57:42

quote:Originally posted by SejoSexon

quote:Originally posted by prozirna senka

Pa dobro Sejo, ljudi kude ili hvale izdanje. Svako ima pravo da kaze sta misli o istom.

I naravno da su pare Bernardove, te da on ima pravo da radi s njima sta hoce. Licno, bas me briga da li ce sutra osvanuti Zagor Pozlacene strane Edicija, ako misli da ce da uspe, samo napred. Ali nista ne sprecava konzumenta da prozbori o produktu, zar ne?;)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.

Naravno da svako ima pravo na svoje mišljenje. No, ocigledno je da je u modi da se pljuje po izdavacima. Kada ja branim izdavace onda se ulizujem a kada neko pljuje po njima onda je faca i hrabar.

Ova ruka kaže ti da staneš i zamisliš se nad svojim rukama...


Ulizice

Mrzim mrznju!


quote:
Posted - 24/02/2006 : 23:57:36

quote:Originally posted by SejoSexon

quote:Originally posted by prozirna senka

Pa dobro Sejo, ljudi kude ili hvale izdanje. Svako ima pravo da kaze sta misli o istom.

I naravno da su pare Bernardove, te da on ima pravo da radi s njima sta hoce. Licno, bas me briga da li ce sutra osvanuti Zagor Pozlacene strane Edicija, ako misli da ce da uspe, samo napred. Ali nista ne sprecava konzumenta da prozbori o produktu, zar ne?;)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.

Naravno da svako ima pravo na svoje mišljenje. No, ocigledno je da je u modi da se pljuje po izdavacima. Kada ja branim izdavace onda se ulizujem a kada neko pljuje po njima onda je faca i hrabar.

Ova ruka kaže ti da staneš i zamisliš se nad svojim rukama...


Ulizice

Mrzim mrznju!

Ponavljacu!!!

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9927 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 25/02/2006 : 00:04:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by deangelis

quote:
Originally posted by fumettisti

Iskreno i od srca receno;ide mi na golu kitu taj Bernard i njegovo shvacanje stripa.Covjek je ocito prdnuo sa mozgom ako ponavlja sablasnu ideju sa pokretanjem novog serijala od 55 broja!!??Jel taj covjek uopce zna sto znaci rijec KLASIK i da u tom smislu npr.Zagor prica nikako nemoze biti klasik u odnosu na bilo sto prije toga.Razumijem njegovo ponovno izdavanje necega na sto kao izdavac jos ima pravo ali kao sto rekose neki ljudi na jednom drugom topicu ovo je stvarno (moje rijeci)glupost.


Doista te, fumettisti, može biti sramota da ta takvu poruku staviš na forum. Ma tko si ti da pljuješ po jednom Bernardu. Ti si prijatelju, jedan obican ku*rac. A Bernard je za tebe svetinja. Da Bernarda nema, ne bi u hrvatskoj uopce bilo stripa (za okolne balkanske zemlje me boli k*ta), a to znaci da ne bi bilo ni Libellusa, ni buducih strip izdavaca, jer svima njima je Bernard svojim izdanjima otvorio vrata i tržište. Mene osobno ovo njegovo izdanje uopce ne zanima, ali mi nije ni na kraju pameti pljuvati po njemu. Na kraju krajeva, Bernard je uložio svoj, a ne tvoj novac, i ako na ovom izdanju zaradi, može riskirati sa drugim projektima, koji ce se možda i tebi svidati. Zato, drugi puta prvo izbroji do deset, a onda piši po forumu.


PMS uletio, ha??

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000