forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 ZAGOR KLASIK No 1
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 25/02/2006 : 16:07:11  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Ovo cu kupit samo HC izdanje da krasi policu sa Zagorom!
A i SC nek trpa još jednu ponovljenu kolekciju.
:-)))))
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 25/02/2006 : 16:09:09  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
A ono što mene dodatno zanima jest da li je netko vec kupio ovo izdanje u striparnicama,jer još nije stiglo do kioska.
Zanima me nastavak,koju je pricu Bernard/Ludens odabrao za broj dva.
Rakosi ili Hellingen?
Nešto trece?
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9927 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 25/02/2006 : 16:12:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
Evo pomalo jedne smijesne stvari.
Ima vec neko vrijeme da sam primijetio (od izlaska HC Dampyr-a) da se stvorio dio forumasa koji je bio protiv toga (i ja medju njima). Jedan od glavnih razloga protiv je bio to sto je to "elitisticko" izdanje, dosta skupo i da nema jeftinih primjeraka (SC) za raju. Nakon toga se pojavilo pitanje skupoce uopce izdanja i vecina istih ljudi je bila za to da su stripovi dosta skupi (i ja medju njima). Tu sam i raspalio onu svoju teoriju da bi vjerojatno dobru prodju imali stripovi od roto papira po 5 kn. Kao jedan od mogucih pokazatelja je izdanje i Bleka i K. Marka koje je nudilo relativno jeftino dosta stranica stripa i koje izgleda ima dobru prodju.
Sada je Bernard raspalio sa jeftinim izdanjem za raju Zagora pomocu kojega ce popularizirati stripove (jedan sam od rijetkih koje je to razveselilo mada ne citam bas Zagora) i isti ti ljudi koji su napadali HC izdanja i skupocu obicnih izdanja sada se ljute zbog toga!!!!!
Nije mi jasno, ali sve navodi na to sve one svadje oko HC nisu usmjerene na izanja vec na Bernarda.
PA ODLUCITE SE LJUDI STA VAM SMETA: BERNARD ILI STRIPOVI (I SKUPI I JEFTINI)!!!

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26442 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 25/02/2006 : 16:22:43  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Pa ne bih rekao da je 25 kn za 160 str. stripa jeftino.U regularnom izdanju ima 96str. za 16 kn.To je 0,17 kn po stranici a u klasiku ispada 0,16 kn po stranici.Znaci jeftiniji je za 1 lipu od regularca.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9927 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 25/02/2006 : 16:24:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
Bit ce jeftinije kada bude vise stranica:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 25/02/2006 : 16:26:03  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

Pa ne bih rekao da je 25 kn za 160 str. stripa jeftino.U regularnom izdanju ima 96str. za 16 kn.To je 0,17 kn po stranici a u klasiku ispada 0,16 kn po stranici.Znaci jeftiniji je za 1 lipu od regularca.



ccc. zanimljivo opazanje!! svaka cast!

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6402 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/02/2006 : 16:59:01  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

Bit ce jeftinije kada bude vise stranica:)



Nigdje nije receno da ce cijena biti fiksna, bez obzira na broj stranica.
Prilicno je nevjerojatno da ce jednako kostati neka epizoda od kojih 500 stranica i ova prva od 160.
Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2430 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 25/02/2006 : 17:15:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message
Sugurni ste da u Zagor Raccolta seriji ima prica od 500 stranica ?

Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 25/02/2006 : 17:22:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Mamlaz, odlicno zapazanje!
Ako covjek ima svoj stav onda neka ga se drzi do kraja! Stvarno postaje smjesno na ovim stranicama da se jedni te isti zale za bilo kakav potez koji naprave strip izdavaci. Nikad nije dobro? Pa pobogu ljudi sto vi zapravo hocete?

Od nikoga se ne ocekuje da kupuje apsolutno svako strip izdanje koje se objavi. To je slobodan odabir, a poanta kvalitetnog strip trzista je da ima sto vise strip izdanja, razlicitog cijenovnog ranga.
Ovaj ZAGOR KLASIK je definitivno najmanje namjenjen nama koji imamo citave kolkecije. Namjenjen je popularizaciji stripa, motiviranje slucajnih prolaznika da ponekad kupe za sitne novce cijelovito izdanje i ono najvaznije da se pokre neka ne toliko profitabilna izdanja.

Oni koji danima pljuju po ovom izdanju i bilo kojim drugim izdanjima neka prvo sebe preispitaju da li su istinski ljubitelji stripova ili obicni seratori koji dolaze ovdje izdrkavati svoje frustracije.



BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6131 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 25/02/2006 : 17:24:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Kao što je i Dado rekao,u Italiji ni najveci fanovi ne znaju koliko reprinata Texa i DD-a postoji,pa je zato u neku ruku sasvim OK da Zagor,kao najpopularniji junak na ovim prostorima,dobije još jednu ediciju.Vjerujem da postoji velik broj stirpofila koji bi htio procitati Zagor prica a nema ga ni u LMS ni u SD izdanju.
Osobno,zadovoljan sam što se nije krenulo od originalnog broja 1 jer su te stare epizode dosta loše.Nadam se da ce u ZK objavljivati samo najbolje epizode bez nekog posebnog redoslijeda jer za to je vec "zadužena" Extra serija.Ne da mi se baš cekati još 10-ak godina na Svemirska braca,Hagotova moc,Sveti breg i bilo bi super kad bi u bliskoj buducnosti te legendarne epizode izašle u ZK.Ponavljam,kad se vec ide sa ovakvom serijom,ne bi bilo loše preskakati jer ZE ide po redu pa ce sve kad-tad doci na svoje mjesto.

Iako sam generalno protiv HC izdanja,kupio bih Zagor Klasik u HC-u.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 25/02/2006 : 17:26:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Tako je Aco!
Defnitivno bi ovo izdanje u HC varijanti bio pravi dijamant za klasicnu kolekciju Zagora.

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

altair
Average Member



Croatia
574 Posts

Member since 19/09/2005

Posted - 25/02/2006 : 17:54:24  Show Profile Show Extended Profile  Send altair a Private Message

Iako sam generalno protiv HC izdanja,kupio bih Zagor Klasik u HC-u.

Bond.James Bond.
[/quote]

S ovim se potpuno slazem jedino,ponavljam se, treba staviti originalne brojeve na hrbat kad vec ne izlazi po redu. Jos da je i papir Kvalitetniji u HC verziji to bi bilo ono pravo ...
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 25/02/2006 : 18:13:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Tako je Aco!
Defnitivno bi ovo izdanje u HC varijanti bio pravi dijamant za klasicnu kolekciju Zagora.

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"



Ako bude HC izdanja (a nadam se da ce biti) onda apelujem da se redizajnira naslovnica. Moze to da izgleda mnogo bolje...
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 25/02/2006 : 19:27:48  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
maxi kad skontate nije skup

homos homini lupus
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7784 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 25/02/2006 : 20:00:53  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
kad je zagor vec ovako dobro krenuo bilo bi dobro da na godinu izadu bar 3 specijalca i 2 maxija

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7788 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 25/02/2006 : 20:09:35  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
@darkwood devil

samo da nešto razjasnimo, pošto ocigledno vlada pometnja. tebi kao najupucenijem (pored bernarda) postavljam slijedece pitanje: da li zagor klasik ide po redoslijedu epizoda objavljenih u extra seriji slobodne dalmacije ili ce zagor klasik biti jedno "the best of" izdanje najboljih i najpopularnijih zagorovih prica? hajde da to više riješimo.
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 25/02/2006 : 20:10:58  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
podržavam mpavin odoh otvoriti peticiju za to

homos homini lupus
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 25/02/2006 : 20:13:41  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
pa ceš odletit ko vice nikidan
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2814 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 25/02/2006 : 20:45:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Klasik je ok. No, logo nije bas posrecen onako ruku na srce... Sigurno ce i u HC, sto me jos vise veseli!

Jack the Black.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9927 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 25/02/2006 : 21:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by mamlaz

Bit ce jeftinije kada bude vise stranica:)



Nigdje nije receno da ce cijena biti fiksna, bez obzira na broj stranica.
Prilicno je nevjerojatno da ce jednako kostati neka epizoda od kojih 500 stranica i ova prva od 160.


Ma prvenstveno sam mislio na cijenu naspram Dampyr-a i to sto ide na kioske za razliku od Dampyr-a kada vec moram sve crtati

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 25/02/2006 : 21:09:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Ne mogu ti odgovoriti na pitanje kojim ce redoslijedom ici jer mislim da ni Bernard ne zna jos tocno. Za sada je u najvi MOHIKANC JACK, pa ajmo reci da za sada ide po redu kao sto je to islo u extra serijalu.

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7290 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 25/02/2006 : 21:11:18  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by kico

pa ceš odletit ko vice nikidan



Vidin da moj pothvat još i nadahnjuje

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 25/02/2006 : 21:14:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Ne mogu ti odgovoriti na pitanje kojim ce redoslijedom ici jer mislim da ni Bernard ne zna jos tocno. Za sada je u najvi MOHIKANC JACK, pa ajmo reci da za sada ide po redu kao sto je to islo u extra serijalu.

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"


Znaci da još nije kasno da se utjece na sudbinu ove serije. Moja želja je da se ne ide redom koji je SD napravila vec da se biraju apsolutno najbolje price o Zagoru...

>>All this moments will be lost in time, like tears in rain...<<
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 25/02/2006 : 21:15:38  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message
siguran sam da ce sve ici po redu kako je izdavala i sd.

one shot, one kill
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 25/02/2006 : 21:20:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Osobno mi je svejedno.

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000