forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 ZAGOR KLASIK No 1
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 25/02/2006 : 21:26:13  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message
i meni jer to necu kupovati.
jedino da izade recimo klasik akronjani, ali kako napisah sumnjam da ce se išta izdavati prije nego što izade u extra seriji.

one shot, one kill
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7290 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 25/02/2006 : 21:28:07  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Osobno mi je svejedno.

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"



Pa meni i ne baš,bilo bi bolje to sa najboljim epizodama jer to bi onda bija pravi Zagor Klasik a ovako bi se pretvorija u obican reprint,a to ni nema smisla.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7784 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 25/02/2006 : 21:30:46  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
ja i ne bi baš volio da u klasiku izade neka epizoda koja nije dosad izašla u extra seriji.
ovako mi je veci gušt
ne znan ocu li kupovat ovaj klasik...samo kao potporu ludensu da i dalje izdaju Nathana jer ionako imam sve ove epizode...

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 25/02/2006 : 22:11:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Definitivno je za kolekcionare atraktivnije extra izdanje, klasik eventualno u HC varijanti.

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 25/02/2006 : 23:58:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message
ma sigurno ce izac i u HC verziji

Ej cika Ciko, ej cika Ciko. Marš klinac nisam ti ja Ciko, ja sam Zagor !
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 26/02/2006 : 01:29:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Vjerojatno!

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 26/02/2006 : 02:09:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
ja cu i ovo zagorovo izdanje kupiti,kupit cu i hc isto ako izade!zašto?imam sve zagore ikad izašle na ovim prostorima,dakle,ovo je još jedan u KOLEKCIJI...možda ga cak i procitam,iako ga znam napamet...da sutra netko izbaci isti ovaj broj s drugom naslovnicom,opet bih ga uzeo...bitno da je zagor!jebi ga,htio bih da bernard objavi npr. katalog s svim zagorovim naslovnicama,zagorov album sa slicicama,možda i oce,samo on znat,ali necu mu zato sve po spisku jer nije,ja sam prezadovoljan i ovako...

SVETI DUJE PUSTI VODU, NEKA GOVNA IZ HAJDUKA ODU!
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!



Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1817 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 26/02/2006 : 02:23:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by Ferri

Prvo je u Januaru izdato dva Zagora-redovne edicije, sada u Februaru dva zagora ali Extre edicije, mislim da Berni poceo da ubrzava!


nije. samo je 5-6 dana izaša ranije

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"



Pa hajde recimo da je to tako onda u Ozujku (Martu mjesecu) nece biti Zagora, samo moguce negde pred kraj mjeseca ce izaci ali to kao za Travanj(April)!! Ne verujem,bice ranije, tako po 5,6 dana ranije ili vise svakog mjeseca doci ce se do situacije da ce ih biti po dva u mjesecu!
Go to Top of Page

zagorovac
Junior Member

Germany
318 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 26/02/2006 : 10:38:03  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovac a Private Message
Ja cu kupovati samo legendarne epizode
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 26/02/2006 : 10:43:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by zagorovac

Ja cu kupovati samo legendarne epizode




Da te cuje Duh sa sekirom...

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 26/02/2006 : 14:19:52  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by zagorovac

Ja cu kupovati samo legendarne epizode



zar ova epizoda "Zagor prica..." nije legendarna?
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7290 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 26/02/2006 : 14:22:31  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by zagorovac

Ja cu kupovati samo legendarne epizode



zar ova epizoda "Zagor prica..." nije legendarna?



Pa nije covik ni reka da nece kupit ovu,ako ona nije legendarna,nijedna nije.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 26/02/2006 : 14:28:20  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Slažem se.
I zato cu ipak cekat HC izdanje.
Go to Top of Page

JORGE
Junior Member



Croatia
483 Posts

Member since 21/04/2004

Posted - 26/02/2006 : 14:40:09  Show Profile Show Extended Profile  Send JORGE a Private Message
I ja isto.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 26/02/2006 : 15:29:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ja se nadam da ce biti HC izdanja. No, ako ce biti samo cele price, koliko ce strana imati onda "Zimska zmija" ili "Divovi dobra i zla" i koliko ce kostati? Takvo HC izdanje, jos lepo dizajnirano, pa sa kolor stampom svake korice unutra plus neka prica o svemu tome (na primer iz Bonelijevog pera kakve inace vidjamo u svakom Boenlijevom stripu) pa onda poneka neobjavljena korica ili crtez Ferrija ili Donatellija (na primer upravo za Zimsku zmiju znam da ima jedna Ferrijeva neonjavljena naslovnica) moze da bude prava poslastica i za kolekcionare a i za sve ostale...
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 26/02/2006 : 16:35:58  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Boneli pise price za svaki strip? U, bre, al' je taj produktivan. Ni MirJam mu nije ravna...
:)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2418 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 26/02/2006 : 16:41:34  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---


-da se uskoro pojavi HC izdanje
-da to HC izdanje bude sa boljim dizajnom korica
0da taj dizajn bude znatno razlicit od originala (na primer, "IF Edizioni" ima jako interesantne korice nekih Markovih, Blekovih i Mikijevih izdanja, a i "em-ov" kolor Zagor je interesantan (iako manje dopadljiv) primer
-da na koricama malim slovim negde pored eventualnog "Zagor" logo-a pise "najbolje epizode Zagora" ili nesto slicno
-da unutar stripa budu u boji originalne korice koje su izasle na prvoj Bonelijevoj seriji (dakle, ne tutto Zagor), jer su razlicite, a ipak znacajne kolekcionarima, iako su manje dopadljive od tutto serije, ali zato postoji dobar dizajn za HC




E, ovo od dp-a pozdravljam i podržavam do zadnjeg zareza
Vidi se da covjek zna guštat u stripovima.
Nema ni pol mjeseca kako sam pomislio kao bi bilo super kada bi
došao do ormara sa stripovima, izvadim jedan, a ono od korica do korica jedna kompletna epizoda. Ovo kod Extra ne znaš više ni gdje pocinje, ni gdje završava koja epizoda.
Što ako ne želiš imati sve, vec samo one epizode koje ti se
svidaju
Da bi ju imao moraš, najcešce, podnositi kraj prethodne i pocetak iduce epizode i njihove naslovnice koje nemaju veze sa željenom epizodom.. Bljak! Tu mi se je više svidala Dnevnikova koncepcija.
Jedino riješenje koje bi mi tu ostalo je da istrgnem one neželjene
stranice i da dam sve ponovo ukoriciti.
Stoga Klasik je za mene izvanredna stvar!
Svaka cast, Bernarde.
I cekamo HC
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 26/02/2006 : 16:41:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ma ne, samo rec urednika, a mislim da on cesto pise te tekstove...
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 26/02/2006 : 17:01:49  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Ne znam za Zagorelog, ali uglavnom Serdjo napise neki uvodnik prilikom pojave novog junaka (v. MVa), dok ostale tekstove na 4oj strani uredjuju isti oni koji su i pokrenuli doticnog junaka. U Martijevom slucaju, npr, Kasteli je glavno skrabalo. Za ostale ne znam.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 26/02/2006 : 22:36:13  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message
da se i ja oglasim

prije godinu dana sam napisao da treba jos jedno izdanje zagora
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=17102&SearchTerms=,degman,zagor,extra

sada sam (smo) ga i dobili (ne kupujem boneli stripove)
reakcije su tu, zagor u novom ruhu je tu

dosta se ljudi s tim razljutilo
1. oni koji vise zg ext ne mogu prodat po visokim cijenama
2. oni koji su ga i kupili po istim (nebuloznim) cijenama unazad par godina
3. oni koji su ga kupovali redovno, u (ne)zadovoljavajucem izdanju i cijeni, mislili su da to nesto vijedi a opet se ispostavilo da mozda, ipak - ne! (gledajuci da svaki covo na ovom forumu ce prodat sve stipove ako se razboli pa mu bude potriba za ljekovima - ne glumatajte, svi vi izracunavate kolko vam polica vrijedi)

tko je zadovoljan
1. ekipa iz kvarta kojima sam s odusevljenjem reka kako ide zagy od pocetka, momci su to koji ne jebu stripove 5% al eto, imaju doma neke ZS a uvatit ritam sad im nije tesko, povrh svega sto ce njih format izdanja zadovoljit puno vise nego ovdi cjepidlake s foruma (jednostavno nisu navikli na ikakve standarde)
2. ja i to iz dva razloga
a) jer mislim da se zagor u ovom izdanju isplati kupovat (upozoravam na jakijev post o stvarnom odnosu cijene i sadrzaja, zametnula mi se stranica na kojoj je to napisa)
b) jer dozivljavam ovo kao konacan dokaz da je zagor besprijekorni sund od stripa koji se u svakom trenutku moze iznova prodavat nezasitnim masama ljudi jako cudnog ukusa (<-uvreda)

ukazujem i na problem da me ne veseli jos jedno 's neba' izdanje
stripova je pun k, treba se pocet malo ozbiljnije prezentirat nadolazeca izdanja
reklame bernarde
reklame

ps
www.ludens.hr je sranje od stranice
od toga nikakve koristi
Go to Top of Page

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 26/02/2006 : 23:15:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message
ja sam nabavio extra 1 i 2 za 60 kn, nije mi sad žao što je izašao klasik
i što sam sam platio toliko ta dva, opet cu kupit klasik i sc i hc,
he he od viška glava ne boli, samo fali mjesta za spremit to sve

Ej cika Ciko, ej cika Ciko. Marš klinac nisam ti ja Ciko, ja sam Zagor !
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 27/02/2006 : 00:15:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Italijani spremaju još jednu ristampu Dylana, cetvrtu po redu, a vi kako 'ocete...

--
"Stay drowned! Stupid Lazarus pit!"
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 27/02/2006 : 06:09:39  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Ma daj! Pa oni su prepuni i druge ristampe, da ne pricamo o collezione-u, a i prima ristampa se moze naci takodje. Sta su pripremili za cetvrtu ristampu? DD GoldBook? DD Duborez?
Imal' kakav link?

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 27/02/2006 : 07:01:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Samo opskurna najava na UBC-iju.

--
"Stay drowned! Stupid Lazarus pit!"
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 27/02/2006 : 07:09:15  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
A.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000