forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 NATHAN IS BACK!!!!!!- Thor 14
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 22/03/2006 : 13:34:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by mpavin

što nitko nece napisati recenziju za ovaj broj?



Ja sam nešto poceo, tako da bih molio da mi se prepusti ako nije bed...

Wealth beyond measure, outlander...


TO!samo naprid,majstore!


"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 22/03/2006 : 14:36:10  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by mpavin

što nitko nece napisati recenziju za ovaj broj?



Ja sam nešto poceo, tako da bih molio da mi se prepusti ako nije bed...

Wealth beyond measure, outlander...



e haj nek si i ti konacno više odlucio nathana recenzirati, nakon duuuuugo vremena
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 22/03/2006 : 21:08:36  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Dalen

Tek sam jucer nabavio Nathana i odmah ga naravno procitao. Meni jako dobra epizoda. Na što vas asociraju pukovnik Hauser i Qiaid



i meni se poprilicno svidjela. jako dobar nathan. jedino mi malo smeta što je pola stripa utrošeno da se objasni kako je salomon postao "lone runner", a tako malo mjesta je dato konacnom okršaju, a i nathan mi nekako ima previše sporednu ulogu. ali bez obzira na ove moje male zamjerke, odlican strip. što se tice pukovnika hausera, on me podsjeca na dvije osobe. jednu iz stvarnosti, a drugu iz stripa. ne znam sad na koga si ti mislio zajedno sa qiadom.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 22/03/2006 : 22:26:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by mpavin

što nitko nece napisati recenziju za ovaj broj?



Ja sam nešto poceo, tako da bih molio da mi se prepusti ako nije bed...

Wealth beyond measure, outlander...



e haj nek si i ti konacno više odlucio nathana recenzirati, nakon duuuuugo vremena


pa nije ni imao što recenzirati. Nathan nije izlazio 6 mjeseci

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 22/03/2006 : 22:34:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
sad sam pogledao(možda ce vam biti zanimljivo):
od 47 brojeva Nathana koja su izašla,11 brojeva nije recenzirano:

20 Demoni
21 Izgubljeni svijet
25 Srce tame
28 Gabrielova zagonetka
29 Kitov pjev
31/32 Buffalo express/Mrtva zemlja
34 Strava nad nama
37 Reiserova tajna
38 Tri istine
39 Ravenov povratak
40 Satelit ubojica

i Thor 14(zasada). ima tu epizoda koje su zaslužile recenziju. samo što nitko nece da to recenzira. ja bih, ali nisam baš neki veliki pisac, nažalost

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 22/03/2006 : 22:45:21  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

sad sam pogledao(možda ce vam biti zanimljivo):
od 47 brojeva Nathana koja su izašla,11 brojeva nije recenzirano:

20 Demoni
21 Izgubljeni svijet
25 Srce tame
28 Gabrielova zagonetka
29 Kitov pjev
31/32 Buffalo express/Mrtva zemlja
34 Strava nad nama
37 Reiserova tajna
38 Tri istine
39 Ravenov povratak
40 Satelit ubojica

i Thor 14(zasada). ima tu epizoda koje su zaslužile recenziju. samo što nitko nece da to recenzira. ja bih, ali nisam baš neki veliki pisac, nažalost

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"




Evo ja cu rezervirat Reiserovu tajnu i Tri istine,ali morat ce malo pricekat,prvo cu Zagorove africke epizode,može?

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!

Edited by - vice on 22/03/2006 22:45:40
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 22/03/2006 : 22:52:26  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
vidim da si dao malo gasa s recenzijama

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 22/03/2006 : 23:07:53  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

vidim da si dao malo gasa s recenzijama

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"




Da,volija bi držat tempo jednu na tjedan.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 23/03/2006 : 00:32:02  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Evo ja cu rezervirat Reiserovu tajnu i Tri istine,ali morat ce malo pricekat,prvo cu Zagorove africke epizode,može?




ma prvo nathan , pa tek onda tu "afriku". ionako mi nije ništa posebno zagorova "africka odiseja".

Edited by - I like girlz on 23/03/2006 00:38:46
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 23/03/2006 : 00:34:00  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by mpavin

što nitko nece napisati recenziju za ovaj broj?



Ja sam nešto poceo, tako da bih molio da mi se prepusti ako nije bed...

Wealth beyond measure, outlander...



e haj nek si i ti konacno više odlucio nathana recenzirati, nakon duuuuugo vremena


pa nije ni imao što recenzirati. Nathan nije izlazio 6 mjeseci

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"




pa ima ih podosta iz ere "slobodne dalmacije" nerecenziranih, plus što još u tim epizodama ima odlicnih prica.
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 23/03/2006 : 15:39:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by Dalen

Tek sam jucer nabavio Nathana i odmah ga naravno procitao. Meni jako dobra epizoda. Na što vas asociraju pukovnik Hauser i Qiaid


i meni se poprilicno svidjela. jako dobar nathan. jedino mi malo smeta što je pola stripa utrošeno da se objasni kako je salomon postao "lone runner", a tako malo mjesta je dato konacnom okršaju, a i nathan mi nekako ima previše sporednu ulogu. ali bez obzira na ove moje male zamjerke, odlican strip. što se tice pukovnika hausera, on me podsjeca na dvije osobe. jednu iz stvarnosti, a drugu iz stripa. ne znam sad na koga si ti mislio zajedno sa qiadom.


Jesi li gledao Total recall (Totalni opoziv)?
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 23/03/2006 : 19:40:22  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
jesam. ali daaaaavnooo.
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 23/03/2006 : 20:33:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Ja sam ga gledao par puta. Ali sam od prve to zapamtio jer mi je film O.K. Arnold je i Hauser i Quaid. Jel se sad sjecaš?
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000