forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 NATHAN IS BACK!!!!!!- Thor 14
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

SSM
Average Member



Bosnia and Herzegovina
970 Posts

Member since 13/10/2002

Posted - 02/03/2006 : 21:31:12  Show Profile Show Extended Profile  Send SSM a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

evo danas ga kupih i u prvi mah sam se zapitao jeli ovo HC ili SC nathan. ne znam jeste li vi primjetili (a mislim da jeste, a ko nije -trebao je) kako su kod ovog nathana korice prilicno tvrde i debele. do sada mi to nije bio slucaj niti sa jednim ludensovim stripom. nekako su baš pretvrde, ne leže mi. zamjenska naslovnica, ruku na srce, osrednja. neko je vec dobro rekao da na sajtu izgleda bolje nego kad se drži u ruci. isto tako primjetio sam i jednu lektorsku grešku. naime, na unutarnjoj strani korice fino piše da je crtac zanghi, dok u stripu ispod naslova piše da crta mari.



U stripu, ispod naslova piše i da je scenarista Vigna

No one gets out of childhood alive.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 02/03/2006 : 23:15:42  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by SSM

quote:
Originally posted by I like girlz

evo danas ga kupih i u prvi mah sam se zapitao jeli ovo HC ili SC nathan. ne znam jeste li vi primjetili (a mislim da jeste, a ko nije -trebao je) kako su kod ovog nathana korice prilicno tvrde i debele. do sada mi to nije bio slucaj niti sa jednim ludensovim stripom. nekako su baš pretvrde, ne leže mi. zamjenska naslovnica, ruku na srce, osrednja. neko je vec dobro rekao da na sajtu izgleda bolje nego kad se drži u ruci. isto tako primjetio sam i jednu lektorsku grešku. naime, na unutarnjoj strani korice fino piše da je crtac zanghi, dok u stripu ispod naslova piše da crta mari.



U stripu, ispod naslova piše i da je scenarista Vigna

No one gets out of childhood alive.



da, piše vigna umjesto ruju. svašta. a one pretvrde korice me posebno nerviraju, ne mogu saviti strip pod nekim normalnim uglom za citanje.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 03/03/2006 : 08:59:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

evo danas ga kupih i u prvi mah sam se zapitao jeli ovo HC ili SC nathan. ne znam jeste li vi primjetili (a mislim da jeste, a ko nije -trebao je) kako su kod ovog nathana korice prilicno tvrde i debele. do sada mi to nije bio slucaj niti sa jednim ludensovim stripom. nekako su baš pretvrde, ne leže mi. zamjenska naslovnica, ruku na srce, osrednja. neko je vec dobro rekao da na sajtu izgleda bolje nego kad se drži u ruci. isto tako primjetio sam i jednu lektorsku grešku. naime, na unutarnjoj strani korice fino piše da je crtac zanghi, dok u stripu ispod naslova piše da crta mari.



Pa da, naslovnica svakako izgleda bolje dok je ne vidiš detaljno i malo uvecano. Ovo je totalno napravljeno zbrda zdola ili nabrzinu... Zaghi je takoder sranje (ne Zagor nego crtac!), baš je loš, cak ga i Casini nadmašuje. A Marija i Vignu su copy&paste-ali s prijašnje epizode.

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 03/03/2006 : 09:02:43  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
@deecay
Zaghi ipak ne zaslužuje da ga nazivaš sranjem...
bolji je od nekih nathan crtaca...
ja se nikako nebi složio da ej loš crtac...
konkretni argumenti?

@girlz
a jes sitnicav...;D

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 03/03/2006 : 09:32:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
No nije baš totalno sranje, malo idem u krajnost, al loše sam raspoložen što rade sa vizualnim dijelom Nathana. Ne znam zašto ne mogu pribaviti kvalitetan materijal i autora za naslovnice, kao prvo... Ajd pogledaj malo kak rade robotiku u japanskim mangama, roboti, cyborzi, egzoskeleti, SF okolina, ljudi, sve je to ušminkano do bola. A Zaghi, on the other hand, sve to radi ružno. Opcenito ima greške kod facijalnih izraza kao rani Casini, sklad tijela, proporcije, sve je to odoka. Nema igri sjena, malo crno-bijelo kako to radi Mari, itd. Treba mu uhodavanja, ziher...

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 03/03/2006 : 12:28:08  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
pa no i ja....
po meni najbolja crtacka ekipa stoji iza jednog Lazarusa...
postoji neka razina ispod koje se ne ide prakticki...

a u boneliju postoji jebga mnogo loših crtaca...medu koje ovaj Zaghi po meni ipak ne spada
jest da ima nekih nedostataka ali...sve se to da izuciti na bolje...
poslje Castelinija,Angelisa,Marija i možda Casinija...po meni je ovaj Zaghi
jebga volim Casnijev strip štih...;)

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 03/03/2006 : 12:54:49  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver

pa no i ja....
po meni najbolja crtacka ekipa stoji iza jednog Lazarusa...
postoji neka razina ispod koje se ne ide prakticki...


Mislis "najgora"? Bilo je epizoda LL-a u kojima je crtez bio na rubu amaterizma. Istina to je bilo u prvim epizodama, kasnije su se malo popravili.

Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 03/03/2006 : 18:38:06  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver

@deecay
Zaghi ipak ne zaslužuje da ga nazivaš sranjem...
bolji je od nekih nathan crtaca...
ja se nikako nebi složio da ej loš crtac...
konkretni argumenti?

@girlz
a jes sitnicav...;D

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!



zaghi je recimo negdje zlatna sredina, ni odlican, a ni loš. mnogo bolji od marija u prošloj epizodi, ali lošiji od casinija. a što se tice sitnicavosti, želim svog nathana normalno da citam, a ne da mi se kod pokušaja istog korica sva izbora, jer je nenormalno tvrda za jedan SC.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 03/03/2006 : 18:40:30  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Pa da, naslovnica svakako izgleda bolje dok je ne vidiš detaljno i malo uvecano. Ovo je totalno napravljeno zbrda zdola ili nabrzinu...




haj izdržat cemo još nekih 6 mjeseci do broja 60 i prve orginalne naslovnice.
Go to Top of Page

JORGE
Junior Member



Croatia
483 Posts

Member since 21/04/2004

Posted - 03/03/2006 : 19:17:17  Show Profile Show Extended Profile  Send JORGE a Private Message
Baš sam danas procitao THOR 14.
Jako mi se svidio, nemam zamjerki na crtež cak dapace odgovara mi taj stil.
I takoder Ruju je u ovom slucaju odlican, bolje da prestane sa Dylanom i prede na Nathana!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 03/03/2006 : 19:19:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Joj, nemojte sad Rujua stavljat na pedestal zbog toga što je uspio nešt dobro napisat za promjenu. I corava koka ponekad nade zrno!

in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

JORGE
Junior Member



Croatia
483 Posts

Member since 21/04/2004

Posted - 03/03/2006 : 19:35:31  Show Profile Show Extended Profile  Send JORGE a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Joj, nemojte sad Rujua stavljat na pedestal zbog toga što je uspio nešt dobro napisat za promjenu. I corava koka ponekad nade zrno!

in the evidence of its brilliance




E jebiga sad!
Možda covjek stvarno radi na pogrešnom serijalu u kojem NIKAKO nije dobar! A i dalje je uporan!
Moram pogledati na UBC dali je radio još koju Nathanovu epizodu i koje su joj bile ocjene, i onda ce se moci izvuci bolji zakljucak.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 05/03/2006 : 00:51:38  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Joj, nemojte sad Rujua stavljat na pedestal zbog toga što je uspio nešt dobro napisat za promjenu. I corava koka ponekad nade zrno!

in the evidence of its brilliance




Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 05/03/2006 : 00:52:28  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by JORGE

Moram pogledati na UBC dali je radio još koju Nathanovu epizodu i koje su joj bile ocjene, i onda ce se moci izvuci bolji zakljucak.




i jesil pogledao?
Go to Top of Page

JORGE
Junior Member



Croatia
483 Posts

Member since 21/04/2004

Posted - 06/03/2006 : 19:37:21  Show Profile Show Extended Profile  Send JORGE a Private Message
Ošo pogledati, ali odkad su nešto izmjenili po stranici više se ne snalazim i nemogu naci onaj spisak autora svake pojedine epizode!
A talijanski mi neide! :-(
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 06/03/2006 : 20:47:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Evo da pomognem, Rujuove NN epizode kako ih je ocijenio UBC;

NN #57 - Thor - 14 (5,6,6) 80%
NN #75 - India - (5,4,1) 47%
NN #94 - La dama di ghiaccio - (2,2,3) 26%
NN #127/128 - Corsa contro la morte - (4,5,5) 67%
NN #155 - Alta velocitr - (4,5,5) 64%


in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 09/03/2006 : 16:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
šta li je to tako pametno napisao u "la dama di ghiaccio" pa da epizoda dobije bijednih 26%?
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 09/03/2006 : 17:06:21  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
a valjda je u toj epizodi i Mari imao opet loš dan...;)
ako je kao Kathy Teller...nudim...emmm...
15%

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 10/03/2006 : 01:11:32  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
a nemoj misliti da i mari nema svog "udjela" u toj mizernoj ocjeni.
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 21/03/2006 : 21:41:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Tek sam jucer nabavio Nathana i odmah ga naravno procitao. Meni jako dobra epizoda. Na što vas asociraju pukovnik Hauser i Qiaid
Go to Top of Page

SSM
Average Member



Bosnia and Herzegovina
970 Posts

Member since 13/10/2002

Posted - 21/03/2006 : 21:45:13  Show Profile Show Extended Profile  Send SSM a Private Message
A meni naprotiv, jako loša epizoda. Ruju u svom elementu, nešto kao Vigna, malo lošiji.

No one gets out of childhood alive.
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 21/03/2006 : 21:54:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Naravno, uvažavam mišljenje. Ne mora se svima svidati isto. Sto ljudi, sto cudi.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 22/03/2006 : 00:53:48  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
što nitko nece napisati recenziju za ovaj broj?

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 22/03/2006 : 09:28:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

što nitko nece napisati recenziju za ovaj broj?



Ja sam nešto poceo, tako da bih molio da mi se prepusti ako nije bed...

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

djuna
New Member



Serbia
213 Posts

Member since 20/07/2004

Posted - 22/03/2006 : 09:48:49  Show Profile Show Extended Profile  Send djuna a Private Message
quote:
Originally posted by Dalen

Naravno, uvažavam mišljenje. Ne mora se svima svidati isto. Sto ljudi, sto cudi.



Sto žena, dvesta sisa.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000