forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mali rendžer na kioscima?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 11/03/2006 : 22:26:31  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by prozirna senka

quote:
Originally posted by Curunir

nego hoce li napokon ispraviti "slijedeci" na zadnjoj korici

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.

Pa vi ste IJEkavci, sta se bunis

O, pardon, izdavacka kuca je iz Dubrovnika? Da, treba SLIDECI

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.



bas bi oni trebali IJEkati....stoga je i jasna greska ako su iz DU.....no opametise se, stavili su NAREDNI posto nisu sigurni..

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.

Imam sva cetiri Bleka, a i trojku duplikat

Hej, haj, baš nas briga, vozamo se na taljiga !!! srdjandj@hemo.net
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 11/03/2006 : 23:35:14  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by prozirna senka

quote:
Originally posted by Curunir

nego hoce li napokon ispraviti "slijedeci" na zadnjoj korici

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.

Pa vi ste IJEkavci, sta se bunis

O, pardon, izdavacka kuca je iz Dubrovnika? Da, treba SLIDECI

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.



bas bi oni trebali IJEkati....stoga je i jasna greska ako su iz DU.....no opametise se, stavili su NAREDNI posto nisu sigurni..

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.

Sad smo presli i na srbizme? A sto se to dogodilo sa lijepom hrvatskom rijecju IDUCI???

Kao klinac sam hrvatske i srpske stripove kategorisao i izmedju ostalih pomocu najave:
U SLEDECEM BROJU
odnosno
U IDUCEM BROJU
...

A mozda je to bio samo neki moj tezi trip

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 12/03/2006 : 00:12:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by jetset

u inat svim onima (prepoznaju se lako) koji redovito kritiziraju izdanja van gogha(najcešce tražeci dlaku u jajetu) kupujem 10 komada kit tellera.za podršku..


Bravo! Odlicno! Svaka cast majstore! Vidi se da je moja paznja koju ti poklanjam urodila plodom.
Nadam se da ces nam skenirati racun kao potvrdu recenog, da nebude opet rekao pa slagao...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 12/03/2006 : 08:17:29  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
ha,ha,ha,

"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"


Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 12/03/2006 : 11:14:40  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Vidi ti Dadissima nokautira covijeka s zadnjom recenicom :ppp!

"You see something you want then go for it (go for it)
don't think twice go for it (go for it)
don't leave this earth with nothing to show for it"
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 12/03/2006 : 12:12:47  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Evo kupija san ga i ja,zajedno s Texom i super je izdanje.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!

Edited by - vice on 12/03/2006 12:12:58
Go to Top of Page

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 12/03/2006 : 12:46:19  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by jetset

u inat svim onima (prepoznaju se lako) koji redovito kritiziraju izdanja van gogha(najcešce tražeci dlaku u jajetu) kupujem 10 komada kit tellera.za podršku..


Bravo! Odlicno! Svaka cast majstore! Vidi se da je moja paznja koju ti poklanjam urodila plodom.
Nadam se da ces nam skenirati racun kao potvrdu recenog, da nebude opet rekao pa slagao...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne


može moj bože.pretpostavljam da u švicarlendu to normalno ide uz kupovinu.ja cu se ovdje ipak morat malo pomucit.od svih kupovanja u zadnjih par godina na kioscima nikada nisam za ništa dobio racun.cini mi se da po zakonu kiosci niti ne izdavaju racune.e sad krenimo na striparnice.posjecujem redovito par puta mjesecno sve njih(cak i libellus---varaš se ako misliš da imam nešto protiv njih) i nikada ,ali baš nikada nisam dobio nigdje nikakav racun.probat cu ga zatražit,tek toliko da vidimo jel to upoce postoji.....
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 12/03/2006 : 12:49:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
chudno. kod nas prave veliku frku za racune.
dobijes ih na trafici kad kupis shibice...

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 12/03/2006 : 12:50:13  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Mislio je da napravis fotku tih 10 izdanja, kakav racun bolan :pp!

"You see something you want then go for it (go for it)
don't think twice go for it (go for it)
don't leave this earth with nothing to show for it"
Go to Top of Page

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 12/03/2006 : 13:32:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message
jel cemu Kit

došlo vrijeme da je bolje imat' nego nemat'
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 12/03/2006 : 14:07:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by jetset
može moj bože.pretpostavljam da u švicarlendu to normalno ide uz kupovinu.ja cu se ovdje ipak morat malo pomucit.od svih kupovanja u zadnjih par godina na kioscima nikada nisam za ništa dobio racun.cini mi se da po zakonu kiosci niti ne izdavaju racune.e sad krenimo na striparnice.posjecujem redovito par puta mjesecno sve njih(cak i libellus---varaš se ako misliš da imam nešto protiv njih) i nikada ,ali baš nikada nisam dobio nigdje nikakav racun.probat cu ga zatražit,tek toliko da vidimo jel to upoce postoji.....


Na kiosku ce ti dati racun ako ga zatrazis, isto tako i u striparnicama.
A mozes poslati i slike, ono ti drzis 10 Kit Tellera u rukama, ali nemoj se slikati
u striparnicama jer to ne vazi...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 12/03/2006 : 14:08:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by marlowe

chudno. kod nas prave veliku frku za racune.
dobijes ih na trafici kad kupis shibice...

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."


Zakoni su razliciti. Ako se ne varam u HR ti moraju dati racun na kiosku ali samo ako ga zatrazis.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 12/03/2006 : 14:13:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
kod nas si obavezan da das racun uvek.
pre par nedelja je jedna striparnica fasovala, bila zatvorena na dve nedelje i platila opasnu globu.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

AZ
Average Member

Croatia
742 Posts

Member since 05/01/2002

Posted - 12/03/2006 : 14:19:31  Show Profile Show Extended Profile  Send AZ a Private Message
Trafike kod nas ne moraju izdavati racune ako je više od 50% robe
tiskovina, osim ako ga tražiš kao što je vec receno.
Zato neki pažljivo balansiraju izmedu tiska i ostalih artikala da im se ne dogodi da im dode ispod 50%. Ta mogucnost se obilato koristi za uštimavanje prometa.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26647 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/03/2006 : 14:48:04  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
cini mi se da je na nekim mjestima isjeckan.A na nekima je i docrtan.Anybody?
Go to Top of Page

zeraprinc
Average Member



Serbia
977 Posts

Member since 03/02/2004

Posted - 12/03/2006 : 16:36:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit zeraprinc's Homepage  Send zeraprinc a Private Message
Joj, sada sam pogledao Kita. Eh, podseti me na dobra stara vremena. Mozda zazive svi iz ZS i LMS.

Ne mozesh leteti sa orlovima, ako sve svoje vreme provodish sa curkama!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 12/03/2006 : 17:10:16  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
...što i nije nemoguce sa obzirom da od ovih ostalih "jacih" junaka ostaje samo Miki.
Za Tellera je bilo nemoguce i pomisliti kako ce se pojaviti na kioscima,a za Kapetana Mikija imamo cak i mali osvrt u posljednjem Komandantu Marku.
Nisam ni znao da je Smuk u originalu Dvostruki Rum,što i opravdava njegovo "djelovanje" u samome serijalu.Salaso je Salasso a ne Šuplja Vreca kako su nekada prevodili neki porinovci.
Dakle,ostaje još samo "cašu mleka,molim" Miki!
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 12/03/2006 : 19:13:55  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
Zna li neko kada ce Mali rendzer stici u SiCG?
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 12/03/2006 : 19:17:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

quote:
Originally posted by Curunir

bas bi oni trebali IJEkati....stoga je i jasna greska ako su iz DU.....no opametise se, stavili su NAREDNI posto nisu sigurni..

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.

Sad smo presli i na srbizme? A sto se to dogodilo sa lijepom hrvatskom rijecju IDUCI???

Kao klinac sam hrvatske i srpske stripove kategorisao i izmedju ostalih pomocu najave:
U SLEDECEM BROJU
odnosno
U IDUCEM BROJU
...

A mozda je to bio samo neki moj tezi trip

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.



pa novosadska "pomirba" tj. bljezgarija je umjesto "sledeci" i "iduci" predlozila "naredni"
dakako, kao i vecina stvari, to je podvala, jer je to izvorno srpska rijec....ali eto, danas je prihvacena službeno u bosanskom novom jeziku, a cuje se cesto i u hrvatskom.....kao i mnogo toga.....


Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 12/03/2006 : 23:35:29  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

cini mi se da je na nekim mjestima isjeckan.A na nekima je i docrtan.Anybody?



zar odmah od prvog broja sjeckanja i docrtavanja? uhh...
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 13/03/2006 : 00:14:12  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by prozirna senka

quote:
Originally posted by Curunir

bas bi oni trebali IJEkati....stoga je i jasna greska ako su iz DU.....no opametise se, stavili su NAREDNI posto nisu sigurni..

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.

Sad smo presli i na srbizme? A sto se to dogodilo sa lijepom hrvatskom rijecju IDUCI???

Kao klinac sam hrvatske i srpske stripove kategorisao i izmedju ostalih pomocu najave:
U SLEDECEM BROJU
odnosno
U IDUCEM BROJU
...

A mozda je to bio samo neki moj tezi trip

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.



pa novosadska "pomirba" tj. bljezgarija je umjesto "sledeci" i "iduci" predlozila "naredni"
dakako, kao i vecina stvari, to je podvala, jer je to izvorno srpska rijec....ali eto, danas je prihvacena službeno u bosanskom novom jeziku, a cuje se cesto i u hrvatskom.....kao i mnogo toga.....


Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.

Eh da, novosadske podvale
Jebote, zahvaljujuci njima ja do 1988 godine, odnosno I godine srednje skole nisam cuo za zapetu! Lepo mene ucili da je zarez lepa srpska rec, kad ono oces vraga A Hrvati sve to vreme lepo koristili svoju tocku.

Ko se jos ne seca Kriticne tocke sa tvz-a? O cemu bese ta emisija? Crna hronika? Politika? Ima li ovde starijih dinosaura od mene? Koacervata?

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/03/2006 : 08:53:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Kupio Maleckog Rendžera... Pohvalno što je 130stranica za 16kn. No prvih par stranica odmah me podjetilo na citanje Bleka. Joj, zašto objavljujete te stripove,stvarno nema niceg boljeg?

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3069 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 13/03/2006 : 09:03:00  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Kupio Maleckog Rendžera... Pohvalno što je 130stranica za 16kn. No prvih par stranica odmah me podjetilo na citanje Bleka. Joj, zašto objavljujete te stripove,stvarno nema niceg boljeg?

Wealth beyond measure, outlander...



što fali tim stripovima?

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 13/03/2006 : 09:24:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Kupio Maleckog Rendžera... Pohvalno što je 130stranica za 16kn. No prvih par stranica odmah me podjetilo na citanje Bleka. Joj, zašto objavljujete te stripove,stvarno nema niceg boljeg?

Wealth beyond measure, outlander...

Ma neka se dobro prodaju. Zahvaljujuci njima možemo citati Martija, Nathana i ostale stripove koji se loše prodaju.

Ova ruka kaže ti da staneš i zamisliš se nad svojim rukama...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/03/2006 : 09:39:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by nenno

quote:
Originally posted by DeeCay

Kupio Maleckog Rendžera... Pohvalno što je 130stranica za 16kn. No prvih par stranica odmah me podjetilo na citanje Bleka. Joj, zašto objavljujete te stripove,stvarno nema niceg boljeg?



što fali tim stripovima?




Nisu mi zanimljivi, možda, duuh? Lijepo je podsjetiti se na dane kad ste vi starci bili mladi, ali eto, to je samo nostalgija ništa drugo. Taj strip me ne može oduševiti.

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000