forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mali rendžer na kioscima?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 11/03/2006 : 12:45:46  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
wery
???
:)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 11/03/2006 : 13:08:05  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by vice

Dobro,znan da san neke stvari stavlja u zanimljivosti a idu u recenziju,i covice,tjedan dana je meni puno,moran te požurivat.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!



Ovo ti je, što bi Ameri rekli wery thin ice......

Oh, I'm sorry. Did that break your concentration? I didn't mean to do that. Please, continue. I believe you were saying something about "best intentions."




Neka,neka,bar se adrenalin pojacano izlucuje

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25187 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 11/03/2006 : 13:28:04  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

wery
???
:)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.


hahahahahahahahahah..nisam spavo 30 sati...


Oh, I'm sorry. Did that break your concentration? I didn't mean to do that. Please, continue. I believe you were saying something about "best intentions."
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25187 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 11/03/2006 : 13:29:14  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
veryveryveryveryveryveryveryveryveryveryveryveryveryveryveryveryveryveryveryvery

Oh, I'm sorry. Did that break your concentration? I didn't mean to do that. Please, continue. I believe you were saying something about "best intentions."
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47035 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/03/2006 : 13:42:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
evo sad san kupia Tellera i mogu rec da je skroz dobar! 130 strana.

inner fear your worst enemy
Go to Top of Page

altair
Average Member



Croatia
575 Posts

Member since 19/09/2005

Posted - 11/03/2006 : 13:56:15  Show Profile Show Extended Profile  Send altair a Private Message
Ja sam zadovoljan. Kupovat cu ga i dalje, jedino mi se cini da nece biti nista od orig. naslovnica ali nema veze bitno je da izlazi.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47035 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/03/2006 : 14:06:34  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ma nisu mi naslovnice toliko ni važne.glavno da ide kronološki

inner fear your worst enemy
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 11/03/2006 : 14:31:27  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Sranje!
Ima više tipfelera nego ijedno izdanje Van Gogha.
Znam da su velikim koracima krenuli u izdavaštvo,ali vrijeme je da netko procita par puta taj strip prije ulaska ili izlaska iz tiskare.
Ovde se deru jedan na drugoga pola stripa!
Sami usklicnici,jebote!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
obratite pažnju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Šteta!!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47035 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/03/2006 : 14:32:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
to je da radnja izgleda dinamicnije

inner fear your worst enemy
Go to Top of Page

AZ
Average Member

Croatia
742 Posts

Member since 05/01/2002

Posted - 11/03/2006 : 14:37:17  Show Profile Show Extended Profile  Send AZ a Private Message
Evo, kupio ga, i Texa 3, smanjili su onaj bezvezni kvadratic, dobar potez.
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 11/03/2006 : 15:23:37  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
A Zagor nije za decu od 9-10 godina?


quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by DeeCay

A kupit cu prvu epizodu valjda... Jel su to epizode gdje se sve nastavlja iz price u pricu kao Blek? Meni bi bolje pasalo objavljivati epizode kad vec pocinju one cjelovite epizode. OD koje to pocinje u Dnevniku?

Wealth beyond measure, outlander...



da, to su sve epizode gdje se sve nastavlja iz price u pricu, kao kod ovog bleka kojeg izdaje ludens. i naravno da nemam namjeru to da kupujem ako idu od orginalnog prvog broja (kupit cu i ja taj prvi broj radi eto kao neke podrške), prije dva mjeseca sam prodao sve te prve epizode kita tellera koje su kod nas reprintirane dva puta. to je štivo, kao što neko rece, za djecu od 9-10 godina. bolje bi bilo da su krenuli od prvog broja gdje je kit odrasliji i gdje su normalne price u nastavcima sa pocetkom i krajem i gdje su razni scenaristi i crtaci radili na tom stripu. koliko me pamcenje služi, jedna od prvih prica je sa titanom (slicno kao kod zagora).

Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 11/03/2006 : 15:27:40  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
Ja se samo nadam da ce se ovaj Mali rendzer moci negde i kupiti, te da nece morati ici u Zagreb da bih ga kupio, kao sto je bio slucaj sa Velikim Blekom
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 11/03/2006 : 15:30:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by prozirna senka

wery
???
:)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.


hahahahahahahahahah..nisam spavo 30 sati...


Oh, I'm sorry. Did that break your concentration? I didn't mean to do that. Please, continue. I believe you were saying something about "best intentions."



Napišeš veri fin ajs i nema nikakvih problema. Ionako ta americka azbuka i nije nešto...

Obi-wan-kenobi@inet.hr
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 11/03/2006 : 15:39:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
quote:
Originally posted by osim

Ja se samo nadam da ce se ovaj Mali rendzer moci negde i kupiti, te da nece morati ici u Zagreb da bih ga kupio, kao sto je bio slucaj sa Velikim Blekom


Oce, oce. Kod mene (Rab) je došao danas. I kupio sam ga zajedno sa extra Texom br. 3. Interesantno, Nathan Never uopce nije došao kod mene, a sve ostalo dode redovno. I da, naslovnica je O.K. Nije da je original, ali kad malo bolje pogledaš uopce nije ni tako loša. Za 2. broj je još bolja. Sve su izgleda Gambine. Od kojeg izdanja, reprinta ili neceg drugog, nemam pojma. To bi netko ko zna bolje tu tematiku mogao na to odgovoriti.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/03/2006 : 16:54:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Mali rendzer ( Van Gogh )
br 1. Utvrda rendera
prica prva od str 3 do str 99
- Utvrda rendzera str 3 - 29
- Let strvinara str 29 - 56
- Lazni zig str - 56 - 99
ponavlja se u LMS 697 ( Lazni zig ) str 3 - 96
- u LMS - u nedostaju stranice iz Van Gogh izdanja , str 3, 4, 5 i prva pasica str 6
prica druga od str 99 do str 130
- Sablasti na konjima str 99 - 110
- Napusteno selo str 110 - 130
ponavlja se u LMS 711 ( Sablasni jahac ) str 3 - 34
- u LMS - u treca pasica na strani 9 je zamjenjena sa trecom pasicom na strani 28
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 11/03/2006 : 16:56:34  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

Mali rendzer ( Van Gogh )
br 1. Utvrda rendera
prica prva od str 3 do str 99
- Utvrda rendzera str 3 - 29
- Let strvinara str 29 - 56
- Lazni zig str - 56 - 99
ponavlja se u LMS 697 ( Lazni zig ) str 3 - 96
- u LMS - u nedostaju stranice iz Van Gogh izdanja , str 3, 4, 5 i prva pasica str 6
prica druga od str 99 do str 130
- Sablasti na konjima str 99 - 110
- Napusteno selo str 110 - 130
ponavlja se u LMS 711 ( Sablasni jahac ) str 3 - 34
- u LMS - u treca pasica na strani 9 je zamjenjena sa trecom pasicom na strani 28



svaka cast na zanimljivostima
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 11/03/2006 : 16:58:01  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Dalen

Za 2. broj je još bolja. Sve su izgleda Gambine.




može li neko skenirati i tu naslovnicu za drugi broj? baš me zanima kako izgleda.
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 11/03/2006 : 19:11:07  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by osim

Ja se samo nadam da ce se ovaj Mali rendzer moci negde i kupiti, te da nece morati ici u Zagreb da bih ga kupio, kao sto je bio slucaj sa Velikim Blekom


Evo danas se pojavio u NS-u Veliki Blek br.2, pozuri dokle ga jos ima na kioscima

Naravno...i ja se iskreno nadam da ce ovo novo izdanje naci nekakav regularni put i do ovih nasih prostora...

"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"


Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6160 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 11/03/2006 : 19:17:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Kupio i ja danas Kit Telera.Ovako na prvi pogled mi se cini sasvim OK.Naslovnica je lijepa,sken solidan(ipak je to prastari strip),130 stranica.Mislim da vrijedi 16 kuna.Što se citanja tice,uspio sam doci do 3.stranice a dalje jednostavno nije išlo.
Ipal,drago mi je da je izašao jer poznajem dosta fanova malog rendžera.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 11/03/2006 : 19:33:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
meni su naslovnice baš dobre,bolje od originala koje san vidio na ovoj stranici. naslovnica drugog broja je još bolja od ove prve

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 11/03/2006 : 20:47:09  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
E, da, zaboravio sam ti reci da sam pre jedno mesec dana bio u Zagrebu i kad tamo - nigde nema Bleka, odnosno ima, ali nema broja 3; cak nije bilo ni u System comicsu. Onda sam uspeo da nadjem u Libellusu (valjda sam dobro pogodio imena, ovaj drugi je u Gajevoj 14), i to poslednji broj koji je ostao.

E, zbog toga iskreno se nadam da ce distribucija Malog rendzera ici mnogo MNOOOOOOOOOOOOOOOOOGOOOOOOOOOOOOOOOOOOO bolje nego distribucija Bleka, jer nista od posla ako strip mozes kupiti takoreci nigde. Da ne bude zabune, tu i tamo po novom sadu sam mailazio na pojedine brojeve Bleka i MArka, ali nigde ih nisam video sve na jednom mestu, iako su do tada bila izasla sva cetiri.
I sad se svi kao zalimo zasto se stripovi danas kao lose prodaju i kako to da je Dnevnik nekad imao tako velike tiraze, i gde je danas to vreme; a Dnevnikovi stripovi su se prodavali i u najmanjim zaseocima bivse SFRJ, onim koji nisu imali ni postanski broj tipa nesto kod necega, zadnja posta ta i ta. Znam za pricu iz jednog sela koje je tek prosle godine dobilo prvu trafiku. Pitam ljude kako su onda uopste pre 20-ak godina dolazili do stripova. Oni mi kazu bila neka baba kojoj je Dnevnik redovno slao izvesne kolicine stripova, pa je ona sve to uredno prodavala.
A danas mesecima trebas da trazis stripove po velegradima bivse SFRJda bi ih nasao.... Nesto tu ne valja.

quote:
Originally posted by sdragan@

quote:
Originally posted by osim

Ja se samo nadam da ce se ovaj Mali rendzer moci negde i kupiti, te da nece morati ici u Zagreb da bih ga kupio, kao sto je bio slucaj sa Velikim Blekom


Evo danas se pojavio u NS-u Veliki Blek br.2, pozuri dokle ga jos ima na kioscima

Naravno...i ja se iskreno nadam da ce ovo novo izdanje naci nekakav regularni put i do ovih nasih prostora...

"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"




Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2835 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 11/03/2006 : 21:15:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
I mene vjeseli novi pocetak Malog Rendzera.

U stvari se pitam sta se desava sa mnom u poslednje vreme. Kupio sam Chico Specijal pa cak Blek 3...

Jack the Black.
Go to Top of Page

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 11/03/2006 : 22:12:25  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message
u inat svim onima (prepoznaju se lako) koji redovito kritiziraju izdanja van gogha(najcešce tražeci dlaku u jajetu) kupujem 10 komada kit tellera.za podršku..
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 11/03/2006 : 22:13:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

quote:
Originally posted by Curunir

nego hoce li napokon ispraviti "slijedeci" na zadnjoj korici

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.

Pa vi ste IJEkavci, sta se bunis

O, pardon, izdavacka kuca je iz Dubrovnika? Da, treba SLIDECI

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.



bas bi oni trebali IJEkati....stoga je i jasna greska ako su iz DU.....no opametise se, stavili su NAREDNI posto nisu sigurni..

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 11/03/2006 : 22:16:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by vice

Markose,moran te ganjat po forumu da te podsjetin na recenziju,covice necu više cekat,reci šta je s tin,znan da od onih silnih mailova moje sigurno nisi vidija pa ti sad kažen,prošlo je tjedan dana,mislin da bi bija red.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!


Recenzija ima dobrih elemenata, samo treba puno toga popravit i ispravit i preokrenut da bi to bar malo licilo na pravopisno ispravan tekst. Objavit cu je, dakle, kad sve ispravim i slozim. I inace, mrzim kad me se na nesto pozuruje.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



ti svako malo preuredjujes stan nakon zenidbe

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000