forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mali rendžer na kioscima?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/03/2006 : 19:54:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Eto, naslovnica ipak izgleda bolje nego je najavljena, srecom...
Ovu naslovnicu su objavili u italiji ne tako davno pod jednim reprintom nekih epizoda.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 10/03/2006 : 20:23:09  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by srdjandj

Bitno je da idu stare epizode po redu, ostavimo se naslovnica, bolje je ovako, bar se po necemu stripovi razlikuju, ovo sve iste naslovnice, a vec ih imamo u ZS i LMS, ovako nek ljudi daju sebi slobodu mašte i slobodu štampe :)

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš rece slonu : " Trebali smo ici , jedan po jedan !"


Nevjerojatno koliko ti gluposti mozes napisati u jedinici vremena...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Šta je to,nova fizikalna formula,mjeri se u glupostima po sekundi,tj., srdjandjima

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!

nemoj zezati, nisam lep, al sam zato glup

Hej, haj, baš nas briga, vozamo se na taljiga !!!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/03/2006 : 22:28:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Naslovnica je bolja, ali opet, nije dobro skenirana i stampana, na nivou npr. Systemovog MV-a. Pohvalno 130 stranica po cijeni od 16 kn. Unutra sken/upis/prijevod moze biti bolji, i to znatno, ali podnosljivo je. Sam strip, iskreno, odustao sam nakon 6-7 stranica:(

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 10/03/2006 : 22:31:39  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Markose,moran te ganjat po forumu da te podsjetin na recenziju,covice necu više cekat,reci šta je s tin,znan da od onih silnih mailova moje sigurno nisi vidija pa ti sad kažen,prošlo je tjedan dana,mislin da bi bija red.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 10/03/2006 : 22:34:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Markose,moran te ganjat po forumu da te podsjetin na recenziju,covice necu više cekat,reci šta je s tin,znan da od onih silnih mailova moje sigurno nisi vidija pa ti sad kažen,prošlo je tjedan dana,mislin da bi bija red.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!


Daj Vice, pa polako. Ne budi nestrpiljiv kao junfer pred prvi sex

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 10/03/2006 : 23:17:25  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by vice

Markose,moran te ganjat po forumu da te podsjetin na recenziju,covice necu više cekat,reci šta je s tin,znan da od onih silnih mailova moje sigurno nisi vidija pa ti sad kažen,prošlo je tjedan dana,mislin da bi bija red.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!


Daj Vice, pa polako. Ne budi nestrpiljiv kao junfer pred prvi sex

Mrzim mrznju!



ma mislin da san dovoljno strpljiv,svaki dan bar dvadeset puta pregledavan Outlook u nadi da je stigla poruka o recenziji ali ona vec tjedan dana ne stiže i vidin da Markos i ovo ignorira,jedino logicno objašnjenje je da san na ignore opciji kod njega,daj Markose bar se ode javi,ovo me ljuti,ne virujen da nemaš vrimena procitat recenziju i odgovorit,za to triba svega 15 minuti.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 10/03/2006 : 23:17:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Aco

Ne podržavam izdavanje Kit Telera.Ni kao klinac ga nisam volio tako da cu kupiti samo prvi broj zbog podrške i to je sve.

Bond.James Bond.





nego hoce li napokon ispraviti "slijedeci" na zadnjoj korici

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25188 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/03/2006 : 23:20:26  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
E vice, a o kojoj se recenziji radi?
Postaceš legendaran na forumu kao i SainT sa skeniranjem K.Marka...;-)))

Oh, I'm sorry. Did that break your concentration? I didn't mean to do that. Please, continue. I believe you were saying something about "best intentions."
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 10/03/2006 : 23:23:03  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

E vice, a o kojoj se recenziji radi?
Postaceš legendaran na forumu kao i SainT sa skeniranjem K.Marka...;-)))

Oh, I'm sorry. Did that break your concentration? I didn't mean to do that. Please, continue. I believe you were saying something about "best intentions."




Radi se o Povratku Kandraxa,ma znaš šta,ne javi li mi ništa Markos ni ovaj vikend stavljan ja nju na forum.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 10/03/2006 : 23:25:01  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Daj stavi je odmah na forum, ne da nam se više cekati. Ko je ZA neka digne ruku!

___________________
Zagora nikad dosta!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 10/03/2006 : 23:25:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Dado
No sto to tebi znaci, nista, ignoriras to kao sto ignoriras i sve druge cinjenice.
Ti bi malo paznje, koju ocigledno ne dobivas u svom drustvu ako ga imas, pa eto ja sam uvijek tu za tebe...
Ah da, vjeruj mi nitko od nas iz Libellusa nema obicaj "uvaliti ga" nekome muskarcu...ni tvrd ni mek.
Pa mi je drago da si nasao nekoga tko ti moze uvaliti mekog...za manje pare...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



hmggrrhhhhh....nije li ovo protuslovlje?
i na koncu, tvrd ili mek, to je samo MALI ranger

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 10/03/2006 : 23:26:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Stvarno mi nije jasno...
ne bih se zacudio da unutra bude broj 136 a ne broj 1. Mislim, zaista...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



e da bar jest!!!....onda ne bi odustao nakon 7. stranice

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 11/03/2006 : 00:34:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by solar

Daj stavi je odmah na forum, ne da nam se više cekati. Ko je ZA neka digne ruku!

___________________
Zagora nikad dosta!


ja san diga ruku,ali vi to ne možete vidjet

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 11/03/2006 : 00:36:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Markose,moran te ganjat po forumu da te podsjetin na recenziju,covice necu više cekat,reci šta je s tin,znan da od onih silnih mailova moje sigurno nisi vidija pa ti sad kažen,prošlo je tjedan dana,mislin da bi bija red.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!


moje mišljenje je da ti i ništa nece biti od te recenzije
da je prihvacena bila bi na sajtu još prije 5 dana,a za to vrime su došle dvije nove...

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 11/03/2006 : 00:53:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Dado
No sto to tebi znaci, nista, ignoriras to kao sto ignoriras i sve druge cinjenice.
Ti bi malo paznje, koju ocigledno ne dobivas u svom drustvu ako ga imas, pa eto ja sam uvijek tu za tebe...
Ah da, vjeruj mi nitko od nas iz Libellusa nema obicaj "uvaliti ga" nekome muskarcu...ni tvrd ni mek.
Pa mi je drago da si nasao nekoga tko ti moze uvaliti mekog...za manje pare...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



hmggrrhhhhh....nije li ovo protuslovlje?
i na koncu, tvrd ili mek, to je samo MALI ranger

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.


Nije protuslovlje, s obzirom da se on jasno i glasno odrekao libellusovog tvrdog
pa mu u tom pravcu ne mogu pomoci ni da to neko od nas radi, ali nasao je mekog i malog.
Neki ljudi su skromni, nisu bahati poput nas iz Libellusa, imamo samo tvrde i malo vece.
Naravno da sam ja tu za njega uvijek kad mu bude potrebna paznja, meki i mali nemam, zao mi je...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 11/03/2006 : 00:54:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

nego hoce li napokon ispraviti "slijedeci" na zadnjoj korici

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.


Valjda se prevoditelj i lektor nisu jos usaglasili...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 11/03/2006 : 01:56:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
onda je ta gospodj(ic)a doktorica jackyllica i misterica heidi
inace usuglasavanje ce biti jako unaprijedjeno na projektu 1200

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 11/03/2006 : 02:54:56  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Aco

Ne podržavam izdavanje Kit Telera.Ni kao klinac ga nisam volio tako da cu kupiti samo prvi broj zbog podrške i to je sve.

Bond.James Bond.





nego hoce li napokon ispraviti "slijedeci" na zadnjoj korici

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.

Pa vi ste IJEkavci, sta se bunis

O, pardon, izdavacka kuca je iz Dubrovnika? Da, treba SLIDECI

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 11/03/2006 : 03:54:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Aco

Ne podržavam izdavanje Kit Telera.Ni kao klinac ga nisam volio tako da cu kupiti samo prvi broj zbog podrške i to je sve.

Bond.James Bond.





nego hoce li napokon ispraviti "slijedeci" na zadnjoj korici

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.

Pa vi ste IJEkavci, sta se bunis

O, pardon, izdavacka kuca je iz Dubrovnika? Da, treba SLIDECI

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.


Odi navijaj za Zvezdu i ne kukaj ovdje

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 11/03/2006 : 04:07:22  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
ZVEZDA!
ZVEZDA!
ZVEZDA!


N A K U R A C!

Cija je momcad slIJEdeca?
Reka?
:))))

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 11/03/2006 : 08:55:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
Bravo za naslovnicu!

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15551 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 11/03/2006 : 09:35:20  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
naslovnica je vjerovatno takva zato da privuce nove stripoljupce a ne vas stare komentatore koji te stripove vec i imate i vjerovatno osim prvog broja koj bute kupili radi radoznalosti više ionako vacina nebu kupovala

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 11/03/2006 : 10:30:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Markose,moran te ganjat po forumu da te podsjetin na recenziju,covice necu više cekat,reci šta je s tin,znan da od onih silnih mailova moje sigurno nisi vidija pa ti sad kažen,prošlo je tjedan dana,mislin da bi bija red.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!


Recenzija ima dobrih elemenata, samo treba puno toga popravit i ispravit i preokrenut da bi to bar malo licilo na pravopisno ispravan tekst. Objavit cu je, dakle, kad sve ispravim i slozim. I inace, mrzim kad me se na nesto pozuruje.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 11/03/2006 : 12:39:23  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by vice

Markose,moran te ganjat po forumu da te podsjetin na recenziju,covice necu više cekat,reci šta je s tin,znan da od onih silnih mailova moje sigurno nisi vidija pa ti sad kažen,prošlo je tjedan dana,mislin da bi bija red.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!


Recenzija ima dobrih elemenata, samo treba puno toga popravit i ispravit i preokrenut da bi to bar malo licilo na pravopisno ispravan tekst. Objavit cu je, dakle, kad sve ispravim i slozim. I inace, mrzim kad me se na nesto pozuruje.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Dobro,znan da san neke stvari stavlja u zanimljivosti a idu u recenziju,i covice,tjedan dana je meni puno,moran te požurivat.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25188 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 11/03/2006 : 12:43:14  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Dobro,znan da san neke stvari stavlja u zanimljivosti a idu u recenziju,i covice,tjedan dana je meni puno,moran te požurivat.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!



Ovo ti je, što bi Ameri rekli wery thin ice......

Oh, I'm sorry. Did that break your concentration? I didn't mean to do that. Please, continue. I believe you were saying something about "best intentions."
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000