forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mali rendžer na kioscima?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 10/03/2006 : 10:59:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by mpavin

e ipak je ova naslovnica malo pre-bijela i nekako mi djeluje prazno. tko zna,da je u boji onda bi ljudi prije primjetili strip na kioscima

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"



eh,mnoštvo Zagora(pogotovo iz extra serije)ima masu bijeloga na naslovnici,pa se opet prodaju kao ludi.
Dylan ima ponekad dosta bijele naslovnice,pa ide...
teza ti ne drži vodu...


ma je, ali u zagoru ima bar nešto boje(a u pravu si, nebo je u zadnje vrime uvik bijelo, a to mi se ne svida), a ova je cijela bijela. i u extra zagoru i dylanu piše na vrhu velikim slovima ime junaka, a ovde ne piše ništa nego samo dolje piše mali rendžer. pitam se što ce biti s drugim brojem. oce li staviti naslov na vrh ili...

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 10/03/2006 : 11:02:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
Zapravo mi je glupo diskutirati o ovome, ali trebam se razbuditi...:) Problem s naslovnicom je da, kad je se stavi na kioske - gdje se poccesto vidi samo vrh ili, joss gore, samo gornji lijevi kut - neche se vidjeti bog zna što osim bjeline, jer je logo dolje, pa to neche biti baš dobro za uoccljivost.

Plus, bijela se lako prlja...:)

mcn



Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 10 na svim kioscima! *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!

Edited by - mcn on 10/03/2006 11:04:42
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 10/03/2006 : 11:06:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Uvijek podržavam originalne naslovnice ili originalni red izlaženja, ali ovo gore mi izgleda nekako... Teško mi je opisati... Kao da je pravljena za pisani roman, kao da ju je vrijeme pregazilo za 100 godina, kao da tog junaka sa naslovnice nema unutra vec neki drugi. Ne znam, mene takva naslovnica ne bi privukla na kupovinu.
Da ne ulazimo u rasprave, podvlacim da je ovo samo moje subjektivno mišljenje kao potencijalnog kupca...

Obi-wan-kenobi@inet.hr
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 10/03/2006 : 11:37:24  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Mislim da cu ga ja kupiti, pa za dalje cemo videti, valjda ce poboljšati kvalitet, treba im dati podršku kao novim izdavacima, neka ljudi rade, a prodaja ce pokazati ko je u pravu !

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš rece slonu : " Trebali smo ici , jedan po jedan !"
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 10/03/2006 : 11:42:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
Vec se lomite hocete li kupiti ili ne a nije jos ni izasao!
E, pa stvarno....

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 10/03/2006 : 11:47:51  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Potvrdujem da cu kupiti :)

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš rece slonu : " Trebali smo ici , jedan po jedan !"
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/03/2006 : 13:17:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Nema lomljenja dali ce se kupiti ili ne, kupit cu sigurno, sto opet ne znaci da sam zadovoljan izborom naslovnice.


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3069 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 10/03/2006 : 13:36:46  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Nema lomljenja dali ce se kupiti ili ne, kupit cu sigurno, sto opet ne znaci da sam zadovoljan izborom naslovnice.


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



slažem se...strip ce se kupiti i kopovati, al reci svoje mišljenje o njemu mislim da je povoljno....

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 10/03/2006 : 13:41:31  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Bitno je da idu stare epizode po redu, ostavimo se naslovnica, bolje je ovako, bar se po necemu stripovi razlikuju, ovo sve iste naslovnice, a vec ih imamo u ZS i LMS, ovako nek ljudi daju sebi slobodu mašte i slobodu štampe :)

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš rece slonu : " Trebali smo ici , jedan po jedan !"
Go to Top of Page

altair
Average Member



Croatia
575 Posts

Member since 19/09/2005

Posted - 10/03/2006 : 13:59:51  Show Profile Show Extended Profile  Send altair a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Nema lomljenja dali ce se kupiti ili ne, kupit cu sigurno, sto opet ne znaci da sam zadovoljan izborom naslovnice.


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



Potpuno se slazem...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/03/2006 : 14:04:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Bitno je da idu stare epizode po redu, ostavimo se naslovnica, bolje je ovako, bar se po necemu stripovi razlikuju, ovo sve iste naslovnice, a vec ih imamo u ZS i LMS, ovako nek ljudi daju sebi slobodu mašte i slobodu štampe :)

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš rece slonu : " Trebali smo ici , jedan po jedan !"


Nevjerojatno koliko ti gluposti mozes napisati u jedinici vremena...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 10/03/2006 : 14:32:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message

Htio bih priupitati gospodu iz Van Gogha da li ima ikakve šanse da vrate podnaslove u svoja izdanja? Navikao sam se na te podnaslove i nekako mi je prazno bez njih. Mislim to ih ne košta ništa dodatnih para vec samo malo dobre volje!

Što se tice Malog Rendžera samo naprijed!
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 10/03/2006 : 14:43:53  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Takodje i u kasnijem periodu kad Kit odraste ima tako odlicnih naslovnica da bi bilo steta ne objaviti
original ako se iakada dodje tako daleko.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



tu se apsolutno slažemo, te naslovnice iz kitovog kasnijeg perioda su su sasvim solidne, a neke i odlicne. možda su u van goghu i trebali krenuti s kitom upravo od tih epizoda, a ne od ovih, ipak slabije kvalitetnih. naravno da se s ovim kolekcionari nece složiti, ali to je ipak moje mišljenje.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 10/03/2006 : 15:53:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
A kupit cu prvu epizodu valjda... Jel su to epizode gdje se sve nastavlja iz price u pricu kao Blek? Meni bi bolje pasalo objavljivati epizode kad vec pocinju one cjelovite epizode. OD koje to pocinje u Dnevniku?

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 10/03/2006 : 16:00:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Eh, sad bi on htio znati...

Poslat cu ti popis u excellu, da vidiš kakav je to kupus!
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 10/03/2006 : 16:08:24  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Da li moze neko da postavi naslovnu stranicu ?

"You see something you want then go for it (go for it)
don't think twice go for it (go for it)
don't leave this earth with nothing to show for it"
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 10/03/2006 : 16:14:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Pa ljudi moji ko bi vama ugodio! Ovi oce od pocetka, ovi oce od ovih epizoda, ovi oce od onih epizoda, ove su naslovnice dobre, ove nisu, dobre su jedino originalne... Kukamo i placemo da treba Malog Renžera ponovno izdavati, pa kad krene trebalo bi ovo, trebalo bi ono. Ja sam uvijek i svagda pristalica za bilo koji strip da treba ici od 1. broja sa originalnim naslovnicama, ali to ne znaci da necu kupiti ovog. Kao što rekoh prije, ako se puno ljudi ne slaže sa ovom naslovnicom, treba uputiti kulturni mail Van Goghu, pa ljudi to možda isprave. Meni je osobno draže i ovakve naslovnice, a od broja 1., nego originalne od nekog šta ja znam kojeg broja. Radnja u Malom Rendžeru je jako povezana, pa za dobro razumijevanje je jako dobro da se ide od 1. broja. Onaj tko je citao puno toga od MR ce to dobro znati.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25190 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/03/2006 : 16:30:24  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Ah koje vi probleme imate...
PRVO: Za klince od 7,8,9 godina, kojima je MR i namenjen, ova naslovnica izgleda F-E-N-O-M-E-N-A-L-N-O. Pa i sami znate kako smo se oduševljavali nekim(na primer) Zagorovim naslovnicama, na kojima je on, baš kao i sada MR u gro planu,u nekoj teatralnoj superherojskoj pozi.Ili pogledajte neke od Spidermanovih ili Supermanovih naslovnica na kojima oni takodje zauzimaju slicne poze.
DRUGO: Evo ja vam garantujem da ce strip biti citljiv i pored pogrešne i ne-po-italijanskoj-numeraciji-objavljene epizode.
TRECE: Je li to baš stvarno TOLIKI problem?

Oh, I'm sorry. Did that break your concentration? I didn't mean to do that. Please, continue. I believe you were saying something about "best intentions."
Go to Top of Page

VJ
Advanced Member



Croatia
5946 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 10/03/2006 : 16:56:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
Lazna uzbuna! Naslovnica je ipak sarnija od one u Modroj lasti. :) Eto, sad se mozemo nastaviti nervirati zasto ipak nije stavljena originalna naslovnica. :P

Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 10/03/2006 : 17:09:03  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
E,jebiga sada!
Sad smo prevareni....
Go to Top of Page

altair
Average Member



Croatia
575 Posts

Member since 19/09/2005

Posted - 10/03/2006 : 17:42:30  Show Profile Show Extended Profile  Send altair a Private Message
quote:
Originally posted by VJ

Lazna uzbuna! Naslovnica je ipak sarnija od one u Modroj lasti. :) Eto, sad se mozemo nastaviti nervirati zasto ipak nije stavljena originalna naslovnica. :P





Jel bar prvi broj??? ili 100ti
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 10/03/2006 : 19:02:00  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Koliko ima stranica ?

Hej, haj, baš nas briga, vozamo se na taljiga !!!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 10/03/2006 : 19:12:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Eto, meni je baš lijepa naslovnica. Više mi se svida od originalne. Baš me zanima kakva ce druga biti...

Obi-wan-kenobi@inet.hr
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 10/03/2006 : 19:15:41  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by srdjandj

Bitno je da idu stare epizode po redu, ostavimo se naslovnica, bolje je ovako, bar se po necemu stripovi razlikuju, ovo sve iste naslovnice, a vec ih imamo u ZS i LMS, ovako nek ljudi daju sebi slobodu mašte i slobodu štampe :)

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš rece slonu : " Trebali smo ici , jedan po jedan !"


Nevjerojatno koliko ti gluposti mozes napisati u jedinici vremena...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Šta je to,nova fizikalna formula,mjeri se u glupostima po sekundi,tj., srdjandjima

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 10/03/2006 : 19:26:39  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

A kupit cu prvu epizodu valjda... Jel su to epizode gdje se sve nastavlja iz price u pricu kao Blek? Meni bi bolje pasalo objavljivati epizode kad vec pocinju one cjelovite epizode. OD koje to pocinje u Dnevniku?

Wealth beyond measure, outlander...



da, to su sve epizode gdje se sve nastavlja iz price u pricu, kao kod ovog bleka kojeg izdaje ludens. i naravno da nemam namjeru to da kupujem ako idu od orginalnog prvog broja (kupit cu i ja taj prvi broj radi eto kao neke podrške), prije dva mjeseca sam prodao sve te prve epizode kita tellera koje su kod nas reprintirane dva puta. to je štivo, kao što neko rece, za djecu od 9-10 godina. bolje bi bilo da su krenuli od prvog broja gdje je kit odrasliji i gdje su normalne price u nastavcima sa pocetkom i krajem i gdje su razni scenaristi i crtaci radili na tom stripu. koliko me pamcenje služi, jedna od prvih prica je sa titanom (slicno kao kod zagora).
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000