forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mali rendžer na kioscima?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 09/03/2006 : 23:22:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
e ipak je ova naslovnica malo pre-bijela i nekako mi djeluje prazno. tko zna,da je u boji onda bi ljudi prije primjetili strip na kioscima

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 09/03/2006 : 23:22:08  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message
hvala na mnogopoštovanoj pažnji nama "braniocima" "novopecenih sc" izdavaca od mnogopoštovane nam libellus advokature znane pod nick dado.hvala,hvala,hvala,hvala,da nema vaših tako dragih i "marnih" odgovora ja cak nebi znao da postojim .ovako, vi mi svojom pažnjom svijetlite put i proširujete vidike i zbog toga vam neizmjerno zahvaljujem,hvala,hvala,hvala,hvala............od sad pišem ---moj bog je dado
Go to Top of Page

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 09/03/2006 : 23:24:41  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message
eh da,i van gogh naravno
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/03/2006 : 23:45:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by jetset

hvala na mnogopoštovanoj pažnji nama "braniocima" "novopecenih sc" izdavaca od mnogopoštovane nam libellus advokature znane pod nick dado.hvala,hvala,hvala,hvala,da nema vaših tako dragih i "marnih" odgovora ja cak nebi znao da postojim .ovako, vi mi svojom pažnjom svijetlite put i proširujete vidike i zbog toga vam neizmjerno zahvaljujem,hvala,hvala,hvala,hvala............od sad pišem ---moj bog je dado


Ne spomeni ime Boga svoga uzalud.
I molim, molim, uvijek na usluzi, tu sam da ti pomognem.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/03/2006 : 23:48:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by fantom

Volio bi da se i ti decki ukljuce u raspravu i pokušaju obrazložiti neke urednicke odluke,

Da, i ja bih volio da se jave sa svojim misljenjima.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/03/2006 : 23:57:12  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Videcemo, kako ce se prodavati ovaj prvi broj, pa onda nek se javi publika :))

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš rece slonu : " Trebali smo ici , jedan po jedan !"
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 10/03/2006 : 00:55:53  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
kada se vec digla tolika prašina oko naslovnice prvog broja kit tellera, može li neko skenirati i staviti na ovaj topic orginalnu naslovnicu tog prvog broja, pa da vidimo šta propuštamo.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/03/2006 : 01:05:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Pa imas je na ovoj stranici idi pod stripovi/Kit Teller, mada mi se cini da nije bas najbolje skenirana.


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 10/03/2006 : 01:06:04  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Dado , sta se stalno guzis s ovim jetsetom,napravio je markos onu opciju, upotrijebi je:-)) !!!

"You see something you want then go for it (go for it)
don't think twice go for it (go for it)
don't leave this earth with nothing to show for it"
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/03/2006 : 01:11:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Ja se ne guzim, eh kakve vi izraze imate u Belgiji, guzite se sa...
Ili si gledao one kauboje koje spominjes pa ti ostalo na jeziku.
Zasto bih nekoga ignorirao, nema potrebe, ako neko pretjera uvijek se nadje i drugo rjesenje.
Njemu je samo potrebno malo paznje i ja se trudim da mu poklonim paznju, to je sve.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 10/03/2006 : 01:16:55  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Pa imas je na ovoj stranici idi pod stripovi/Kit Teller, mada mi se cini da nije bas najbolje skenirana.


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



a evo sad sam pogledao. šta reci? vidi se da su i one orginalne naslovnice iz nekog prošlog vremena, kolor im je maltene od tri boje sastavljen. vjerovatno su u van goghu ocijenili da s onakvim naslovnicama ne mogu na današnje tržište. baš me zanima kakva ce biti naslovnica za drugi broj, jer tada ce sve biti mnogo jasnije, a ovo su sada sve samo puka nagadanja.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 10/03/2006 : 01:17:22  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Jos se oblizujes s tim smajlijem fuuuuuuuj sta se to desava ovdje !

"You see something you want then go for it (go for it)
don't think twice go for it (go for it)
don't leave this earth with nothing to show for it"
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/03/2006 : 01:20:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Jos se oblizujes s tim smajlijem fuuuuuuuj sta se to desava ovdje !

"You see something you want then go for it (go for it)
don't think twice go for it (go for it)
don't leave this earth with nothing to show for it"




Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/03/2006 : 01:26:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by Dado

Pa imas je na ovoj stranici idi pod stripovi/Kit Teller, mada mi se cini da nije bas najbolje skenirana.


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



a evo sad sam pogledao. šta reci? vidi se da su i one orginalne naslovnice iz nekog prošlog vremena, kolor im je maltene od tri boje sastavljen. vjerovatno su u van goghu ocijenili da s onakvim naslovnicama ne mogu na današnje tržište. baš me zanima kakva ce biti naslovnica za drugi broj, jer tada ce sve biti mnogo jasnije, a ovo su sada sve samo puka nagadanja.


Mislim da su lose skenirane. Ne izgleda to lose, i uz malo dizajnerske obrade sa logom
mislim da se moze izvuci jako puno. I nije posve istina da niko nista ne radi od Kita,
jer zadnjih godina su izlazili reprinti (doduse u malim kolicinama) kod jedne talijanske
firme
koji su inace takodje objavili ovu naslovnicu sa Kitom ali izgleda posve drukcija jer ima pozadinu.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/03/2006 : 01:29:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/03/2006 : 01:30:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Ovaj strip nije najbolje ni ocuvan ali mislim da bi se iz ovakvih naslovnica dalo izvuci stosta.
Takodje i u kasnijem periodu kad Kit odraste ima tako odlicnih naslovnica da bi bilo steta ne objaviti
original ako se iakada dodje tako daleko.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 10/03/2006 : 01:54:09  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

e ipak je ova naslovnica malo pre-bijela i nekako mi djeluje prazno. tko zna,da je u boji onda bi ljudi prije primjetili strip na kioscima

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"



eh,mnoštvo Zagora(pogotovo iz extra serije)ima masu bijeloga na naslovnici,pa se opet prodaju kao ludi.
Dylan ima ponekad dosta bijele naslovnice,pa ide...
teza ti ne drži vodu...
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 10/03/2006 : 01:56:41  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Inace samo izdavanje Kit Tellera apsolutno podržavam,bili amateri ili ne....
iz jednostavnoga razloga što znam da se niti jedna druga izdavacka kuca ne bi ni usudila u pocetak ovakvoga necega...
extra Tex je odlican izbor bio za pocetak
Juliu jedva cekam
a Tellera ni sam ne znam bi li kupovao
al ako ce Kit Teller ovisiti o buducnosti extra Texa,onda kupujem dva primjerka
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 10/03/2006 : 02:17:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

SAMO NAPRID VAN GOGH!!!!!!!!!! i ne obazirite se na ovo što ostali pišu, njima ništa nije dobro ,ali isto ce kupiti strip.ako možete prominit neke stvari onda dobro, ako ne puno me briga.glavno da izlazi,a pogotovo EXTRA TEX

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"




E,ovo ja potpisujem

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

Slovenac
Senior Member

Slovenia
1759 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 10/03/2006 : 07:29:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Slovenac a Private Message
Opasno bi bilo u ovo vrijeme staviti naslovnicu sa labudom :)
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 10/03/2006 : 08:17:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 10/03/2006 : 09:47:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Tocno je da naslovnica nije bog zna što i da su originalne iako ih je pregazilo vrijeme ipak bolje. Pa mislim da nebi bilo na odmet poslati Van Goghu jedan kulturni mail da im se skrene pažnja na to. Neka 1. broj ostane kakav je, a neka od 2. krenu sa originalnim naslovnicama. Meni je Mali Rendžer O.K. i uzimat cu ga bez obzira na naslovnice, ali bi sigurno više volio originalne.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/03/2006 : 10:01:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by Dado

Pa imas je na ovoj stranici idi pod stripovi/Kit Teller, mada mi se cini da nije bas najbolje skenirana.


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



a evo sad sam pogledao. šta reci? vidi se da su i one orginalne naslovnice iz nekog prošlog vremena, kolor im je maltene od tri boje sastavljen. vjerovatno su u van goghu ocijenili da s onakvim naslovnicama ne mogu na današnje tržište. baš me zanima kakva ce biti naslovnica za drugi broj, jer tada ce sve biti mnogo jasnije, a ovo su sada sve samo puka nagadanja.


Mislim da su lose skenirane. Ne izgleda to lose, i uz malo dizajnerske obrade sa logom
mislim da se moze izvuci jako puno. I nije posve istina da niko nista ne radi od Kita,
jer zadnjih godina su izlazili reprinti (doduse u malim kolicinama) kod jedne talijanske
firme
koji su inace takodje objavili ovu naslovnicu sa Kitom ali izgleda posve drukcija jer ima pozadinu.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



Naslovnice je nemo fotografirao iz moje knjige o Kitu, i zato su manje kvalitetne:(


Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/03/2006 : 10:03:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Dado , sta se stalno guzis s ovim jetsetom,napravio je markos onu opciju, upotrijebi je:-)) !!!

"You see something you want then go for it (go for it)
don't think twice go for it (go for it)
don't leave this earth with nothing to show for it"


Ja sam je upotrijebio ali dzabe, kad ga ljudi quotaju. Zacudo, nije me isprovocirao.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6162 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 10/03/2006 : 10:21:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message
Ne podržavam izdavanje Kit Telera.Ni kao klinac ga nisam volio tako da cu kupiti samo prvi broj zbog podrške i to je sve.
Što se naslovnice tice,ovako po skenu je teško bilo što reci,možda "uživo" ispadne bolje.Pricekajmo da izade.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000