forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mali rendžer na kioscima?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 09/03/2006 : 21:42:23  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
a julia?
Go to Top of Page

VJ
Advanced Member



Croatia
5946 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 09/03/2006 : 21:45:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
quote:
Originally posted by jetset

u najmanju ruku nije fer od libellus ekipe da "pljuje" po konkurencijskim uratcima kad još ovi nisu niti izašli na svjetlo dana...momci, trebali ste vi "lovit" autorska prava za kita tellera prije tih "amatera" pa nam ga uvalit u hc ....sigurno bi naslovnice bile "fantazija"
Jebote sto si ti dosadan!

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 09/03/2006 : 21:56:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Prvi broj malog rendžera se zove baš "Mali rendžer" pa je to sasvim ok. Što se tice naslovnica... Pogledajte malo kako su izgledale originalne naslovnice. Izgledaju nekako arhaicno sa ispranim bojama. Vjerovatno su u Van Gog-u procjenili da to ne bi prošlo pa nas ceka gomila lijepih šarenih improviziranih naslovnica... Jedva cekam da ih vidim.

>>All this moments will be lost in time, like tears in rain...<<
Go to Top of Page

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 09/03/2006 : 22:03:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message
ma dobra je naslovnica, samo da to stigne na kiosk, pa da se vidi uživo

došlo vrijeme da je bolje imat' nego nemat'
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 09/03/2006 : 22:13:41  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Dobro van je jaki reka,uvik ovako bude,s velikin žarom se priželjkuje neki strip "ajme da je Extra Tex,ajme da je mali rendžer" a onda kad izadu nastupaju jadikovke tipa "ne valja mi onaj bili logo",ma jebote logo,pa ljudi su novi u poslu,normalno da su amateri,i koliko znan covik cita ovaj forum i izda ono šta toliko priželjkujemo kad ono jave se nezahvalni licemjeri,dajte coviku i svima koji su se trudili oko tog stripa malo podrške i prešutite neke sitnice,naslovnica je baš ok,one originalne ionako nisu nešto.Naprid Van Gogh!!!

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 09/03/2006 : 22:22:23  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Ma to mi malo komentiramo, normalno je da težimo. bar u necem, perfekcionizmu, to nije s lošim namjerama!Ipak slažem se s tobom i ovo što je u radio Van Gogh s plasiranjem Texa i Kita na kioske u sasvim zadovoljavajucim izdanjima nisam mogao ni sanjati!Neka izlaze nove stvari, neka izlaze i albumi i artisticki stripovi,ali neka i reprinta klasicnih serijala obavijenih velom nostalgije! I zato:NAPRID VAN GOGH!
Go to Top of Page

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 09/03/2006 : 22:25:03  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message
ima jedan bog,zvao se van gogh što sam dosadan
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/03/2006 : 22:36:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by jetset

u najmanju ruku nije fer od libellus ekipe da "pljuje" po konkurencijskim uratcima kad još ovi nisu niti izašli na svjetlo dana...momci, trebali ste vi "lovit" autorska prava za kita tellera prije tih "amatera" pa nam ga uvalit u hc ....sigurno bi naslovnice bile "fantazija"


Libellus ekipa za razliku od tebe stoji iza onog sto kaze, sada i uvijek.
No znam, znam, ti bi malo paznje, evo je, samo za tebe...
Ako je pljuvanje svaki negativan komentar, onda bogme ti stalno nesto pljucas, i mogao bi pripaziti na rijecnik.
Ali kako ja ne smatram da je negodovanje istodobno i pljuvanje, te da se ne treba izbjegavati
dati komentar pa i negativan, kad je nesto ocito, ne vidim gdje je problem?
Ocigledno u tome sto mi dajemo argumentirane komentare za razliku od tebe koji samo trazis paznju
i lupas bezveze ignorirajuci sve cinjenice koje se navode.
Oni nama nikako nisu konkurencija, naprotiv. Da smo htjeli mogli smo raditi i Juliju
jer smo imali rezervirana prava ali smo im svejedno prepustili jer zele raditi za kioske.
No sto to tebi znaci, nista, ignoriras to kao sto ignoriras i sve druge cinjenice.
Ti bi malo paznje, koju ocigledno ne dobivas u svom drustvu ako ga imas, pa eto ja sam uvijek tu za tebe...
Ah da, vjeruj mi niko od nas iz Libellusa nema obicaj "uvaliti ga" nekome muskarcu...ni tvrd ni mek.
Pa mi je drago da si nasao nekoga tko ti moze uvaliti mekog...za manje pare...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/03/2006 : 22:38:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Dobro van je jaki reka,uvik ovako bude,s velikin žarom se priželjkuje neki strip "ajme da je Extra Tex,ajme da je mali rendžer" a onda kad izadu nastupaju jadikovke tipa "ne valja mi onaj bili logo",ma jebote logo,pa ljudi su novi u poslu,normalno da su amateri,i koliko znan covik cita ovaj forum i izda ono šta toliko priželjkujemo kad ono jave se nezahvalni licemjeri,dajte coviku i svima koji su se trudili oko tog stripa malo podrške i prešutite neke sitnice,naslovnica je baš ok,one originalne ionako nisu nešto.Naprid Van Gogh!!!

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!


Mislim da ti originalne naslovnice nisi nikad ni vidio, vice...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/03/2006 : 22:41:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by jetset

ima jedan bog,zvao se van gogh što sam dosadan


Ma nisi, to se Vedran sali. Tebi samo treba malo paznje, malo pozornosti koja ti nedostaje na drugim mjestima.
Ne boj se, kad te svi odbace ja cu uvijek naci vremena za popricati sa tobom i tvome
misljenju dati vaznost.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 09/03/2006 : 22:48:28  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by vice

Dobro van je jaki reka,uvik ovako bude,s velikin žarom se priželjkuje neki strip "ajme da je Extra Tex,ajme da je mali rendžer" a onda kad izadu nastupaju jadikovke tipa "ne valja mi onaj bili logo",ma jebote logo,pa ljudi su novi u poslu,normalno da su amateri,i koliko znan covik cita ovaj forum i izda ono šta toliko priželjkujemo kad ono jave se nezahvalni licemjeri,dajte coviku i svima koji su se trudili oko tog stripa malo podrške i prešutite neke sitnice,naslovnica je baš ok,one originalne ionako nisu nešto.Naprid Van Gogh!!!

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!


Mislim da ti originalne naslovnice nisi nikad ni vidio, vice...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne





markolar
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 09/03/2006 : 22:48:42  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by vice

Dobro van je jaki reka,uvik ovako bude,s velikin žarom se priželjkuje neki strip "ajme da je Extra Tex,ajme da je mali rendžer" a onda kad izadu nastupaju jadikovke tipa "ne valja mi onaj bili logo",ma jebote logo,pa ljudi su novi u poslu,normalno da su amateri,i koliko znan covik cita ovaj forum i izda ono šta toliko priželjkujemo kad ono jave se nezahvalni licemjeri,dajte coviku i svima koji su se trudili oko tog stripa malo podrške i prešutite neke sitnice,naslovnica je baš ok,one originalne ionako nisu nešto.Naprid Van Gogh!!!

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!


Mislim da ti originalne naslovnice nisi nikad ni vidio, vice...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



Aha,znaci one na sajtu su lažne,raskrinkani ste

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/03/2006 : 22:53:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Naravno da su lazne, one je crtao mikica, samo smo ih stavili pod originale...
Mislio sam da ih nisi vidio osobno, drzao u rukama stripove, jer ove koje su prikazane
su lose skenirane, uopce ne znam odkud su, ali nisu ciste.
Naravno ne sve, ali recimo broj 3 izgleda lose...
Inace su naslovnice odlicne, i steta je da se ne ide sa originalnim naslovnicama.
Jer, ne smije se zaboraviti da proizvoid prodaje i pakovanje, a kod stripa je to naslovnica.


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne

Edited by - Dado on 09/03/2006 22:57:23
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 09/03/2006 : 22:55:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Sve najbolje ekipi Van Gogha u nadi da ce ubrzati ritam izlazenja Texa i konacno pokrenuti Juliu.Nadam se da ce se tu obratiti vise paznje na naslovne jer u slucaju Julie one to stvarno zasluzuju.
SAMO NAPRED

Ja sam principijelan covek - ne citam knjige iz principa.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 09/03/2006 : 22:57:10  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Naravno da su lazne, one je crtao mikica, samo smo ih stavili pod originale...
Mislio sam da ih nisi vidio osobno, drzao u rukama stripove, jer ove koje su prikazane
su lose skenirane, uopce ne znam odkud su, ali nisu ciste.
Inace su naslovnice odlicne, i steta je da se ne ide sa originalnim naslovnicama.
Jer, ne smije se zaboraviti da proizvoid prodaje i pakovanje, a kod stripa je to naslovnica.


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



Ma meni nije uopce jasno kako su dobili prava za njih,kad ona familija ne da nikome,možda se tu krije i odgovor zašto nema originalnih naslovnica

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/03/2006 : 22:58:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Mozda, sto opet ne znaci da ova koja je najavljena izgleda dobro.
A kad imaju prava tesko da nemaju prava na koristenje naslovnica, ili barem mogu raditi neke zamjenske.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/03/2006 : 23:00:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Ali da te zamjenske naslovnice ne budu lose, poput ove najavljene.
Naravno ako moze neka ide originalna ali ako ne moze, mislim da nije dovoljno uzeti prvu
ilustraciju na koju se naidje i od toga pokusati praviti naslovnicu.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 09/03/2006 : 23:00:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by jetset

ima jedan bog,zvao se van gogh što sam dosadan


Ma nisi, to se Vedran sali. Tebi samo treba malo paznje, malo pozornosti koja ti nedostaje na drugim mjestima.
Ne boj se, kad te svi odbace ja cu uvijek naci vremena za popricati sa tobom i tvome
misljenju dati vaznost.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne


Dado, sta si se bacio na psihoanalizu Vidim dobro ti ide sa pacijentima

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 09/03/2006 : 23:00:59  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Mozda, sto opet ne znaci da ova koja je najavljena izgleda dobro.
A kad imaju prava tesko da nemaju prava na koristenje naslovnica, ili barem mogu raditi neke zamjenske.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



Ma naravno da su originalne naslovnice uvik bolje,to ja malo pretjerujen ali kažen da mi tu nije sve cisto,ako Bonelli ne može dobit prava,kako oni mogu,možda je to išlo nekim drugim putem ili pogodbom bez originalnih naslovnica.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/03/2006 : 23:10:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Istina, sve moze biti tocno, no meni osobno moze ponajvise zasmetati nemarnost oko nekih sitnica.
A te sitnice ispraviti ne kosta nista, skoro nista, osim malo rada i razmisljanja.
To je ono sto ja zamjeram. Naravno, da oni koji su na pocetku imaju i kredit, moze im
se progledati kroz prste nekoliko puta.
Ali bilo bi lose cutati i reci za ono sto bas nije dobro da je odlicno jer tako se nece poboljsati.
Meni ne smeta ako nam neko kaze primjedbe na nasa izdanja, dapace, i ako ima konkretne
prijedloge jos bolje, vrijedi o njima razmisliti.
Samo mi smetaju primjedbe i prijedlozi koji nemaju veze sa realnim i negiraju vec napisane
cinjenice i argumente. To mi govori onda da toj osobi nije stalo do izdanja vec jednostavno
treba nesto napisati, pa onda pise gluposti.
Mi za sada nemamo nikakve cinjenice u vezi ovog izdanja osim ove najave, i po njoj i sudimo i o njoj pricamo.
A nasa misljenja o izdanju su iskljucivo kolekcionarskog karaktera koje tezi ka sto savrsenijem izdanju.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 09/03/2006 : 23:12:31  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Potpisujem!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 09/03/2006 : 23:15:34  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Istina, sve moze biti tocno, no meni osobno moze ponajvise zasmetati nemarnost oko nekih sitnica.
A te sitnice ispraviti ne kosta nista, skoro nista, osim malo rada i razmisljanja.
To je ono sto ja zamjeram. Naravno, da oni koji su na pocetku imaju i kredit, moze im
se progledati kroz prste nekoliko puta.
Ali bilo bi lose cutati i reci za ono sto bas nije dobro da je odlicno jer tako se nece poboljsati.
Meni ne smeta ako nam neko kaze primjedbe na nasa izdanja, dapace, i ako ima konkretne
prijedloge jos bolje, vrijedi o njima razmisliti.
Samo mi smetaju primjedbe i prijedlozi koji nemaju veze sa realnim i negiraju vec napisane
cinjenice i argumente. To mi govori onda da toj osobi nije stalo do izdanja vec jednostavno
treba nesto napisati, pa onda pise gluposti.
Mi za sada nemamo nikakve cinjenice u vezi ovog izdanja osim ove najave, i po njoj i sudimo i o njoj pricamo.
A nasa misljenja o izdanju su iskljucivo kolekcionarskog karaktera koje tezi ka sto savrsenijem izdanju.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



Potpuno si u pravu,samo mi je bilo krivo šta se odma kritizira a ljudi se jadni trude,jer to šta izdaju je ,vidi se,po našim željama jer smo nedavno o tome diskutirali,i zato ne triba baš odma udrit po kritikama,kad se uhodaju onda udri

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 09/03/2006 : 23:18:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
SAMO NAPRID VAN GOGH!!!!!!!!!! i ne obazirite se na ovo što ostali pišu, njima ništa nije dobro ,ali isto ce kupiti strip.ako možete prominit neke stvari onda dobro, ako ne puno me briga.glavno da izlazi,a pogotovo EXTRA TEX

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 09/03/2006 : 23:18:28  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message
Volio bi da se i ti decki ukljuce u raspravu i pokušaju obrazložiti neke urednicke odluke,a ne da se ugledaju u Bernarda!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 09/03/2006 : 23:19:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by jetset

ima jedan bog,zvao se van gogh što sam dosadan


Meni uopce nisi dosadan, a pogotovo nisi kad se sprdaš sa HC-om(ni ja ga ne volim)

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000