forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mali rendžer na kioscima?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 09/03/2006 : 17:34:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Dado
I DVDs mi ne diraj, to mora biti moje!!!


bit ce tvoje kad platiš

SVETI DUJE PUSTI VODU, NEKA GOVNA IZ HAJDUKA ODU!
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 09/03/2006 : 17:35:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
ajme naslovnice,neki se nikad nece nauciti na tudim greškama

SVETI DUJE PUSTI VODU, NEKA GOVNA IZ HAJDUKA ODU!
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/03/2006 : 17:37:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Stvarno mi nije jasno...
ne bi se zacudio da unutra bude broj 136 a ne broj 1. Mislim, zaista...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 09/03/2006 : 17:39:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Stvarno mi nije jasno...
ne bi se zacudio da unutra bude broj 136 a ne broj 1. Mislim, zaista...


a umjesto malog rendžera tajanstveni alan
baš me zanima šta je na drugoj naslovnici...klareta

SVETI DUJE PUSTI VODU, NEKA GOVNA IZ HAJDUKA ODU!
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 09/03/2006 : 17:41:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Naslovnica je promašaj.

Ova ruka kaže ti da staneš i zamisliš se nad svojim rukama...
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/03/2006 : 17:50:18  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Dobro , promašaj je naslovna stranica, ali koja je epizoda u pitanju, broj 1, ali da li iz LMS ili ZS , da li neko može odgovoriti ?

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš rece slonu : " Trebali smo ici , jedan po jedan !"
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 09/03/2006 : 17:53:02  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
hm. mislio sam da ce naslovnica odgovoriti o kojoj se epizodi radi ali.... momci kažu da ide od broja 1, verovatno po originalu.
svejedno, što brže na kioske

deco klonite se kladionica
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 09/03/2006 : 18:19:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message
Netko je bio spomenuo i da ce ukloniti onaj blesavi bijeli kvadratic na Texu ali ništa. Samo su maknuli drugi texov logo. Naslovnica MR je bezveze:(


Go to Top of Page

altair
Average Member



Croatia
575 Posts

Member since 19/09/2005

Posted - 09/03/2006 : 18:22:16  Show Profile Show Extended Profile  Send altair a Private Message
Valjda krecu od prvog broja kad se ne vidi nikakav drugi naslov osim Mali Rendžer kao prvi broj u originalu???
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 09/03/2006 : 18:22:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Vorador

Netko je bio spomenuo i da ce ukloniti onaj blesavi bijeli kvadratic na Texu ali ništa.


uredništvo je to spomenulo...

SVETI DUJE PUSTI VODU, NEKA GOVNA IZ HAJDUKA ODU!
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/03/2006 : 18:31:47  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
E sad mi je sve jasno.

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš rece slonu : " Trebali smo ici , jedan po jedan !"
Go to Top of Page

VJ
Advanced Member



Croatia
5946 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 09/03/2006 : 19:48:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message
Izgleda da je za naslovnicu uzeta ova slika...

http://www.stripovi.com/images%5Ckit_5.jpg

...i to ne slika kao ta, vec BAS ta... pa tko ima printer u boji neka proba isprintati to na velicinu Bonelli formata i vidi sto ce dobiti. :) Mozda ce se uz strip djeliti naocale (sto im je ionako primarna djelatnost) za izostravanje slike. :P

Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26648 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 09/03/2006 : 19:58:52  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
a jeste cudni ljudi.tražili ste nove stripove a sada još prvi broj nije ni izašao a vec vam sve nevalja.meni dobro izgledaju naslovnice i od Texa i Kita.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/03/2006 : 20:04:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Naslovnica je ocito uzeta sa ilustracije sa naseg sajta. Ilustraciju sam JA skenirao iz tal. knjige o Kitu Telleru a VJ ju je obojao pomalo nasumce, jer je npr. sedlo sivo a ne smedje kao sto bi trebalo biti itd itd. Ocito je da se radi o istom fajlu, jer su boje identicne, samo je skinuta zvijeza iza (i to nezgrapno, cini mi se). Sve to ne bi bio toliki problem (mada je glupo, zasto nisu uzeli orig. naslovnicu prvog broja) medhjutim iz tog fajla je nemoguce otisnuti kvalitetnu naslovnicu u boji u bonelli formatu. Dakle, naslovnica ce biti losa, to je sad vec sigurno.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

altair
Average Member



Croatia
575 Posts

Member since 19/09/2005

Posted - 09/03/2006 : 20:05:25  Show Profile Show Extended Profile  Send altair a Private Message
Bitnije mi je da krece od prvog broja nego kako izgleda naslovnica,mada mi nije jasno zasto nisu isli s originalnim naslovnicama.
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 09/03/2006 : 20:05:49  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message
možda je to uzeto samo za reklamu

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

altair
Average Member



Croatia
575 Posts

Member since 19/09/2005

Posted - 09/03/2006 : 20:08:54  Show Profile Show Extended Profile  Send altair a Private Message
quote:
Originally posted by alanmaras

možda je to uzeto samo za reklamu

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."



To sam i ja pomislio ali Texovi koji su do sad izasli imali su naslovnice kao na reklami i ne vidim da bi u ovom slucaju bilo drugacije.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/03/2006 : 20:09:35  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
E sad mi više ništa nije jasno:))
Ali kupicu ovog prvog Kita, pa da vidim kako izgleda ta naslovnica :))

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš rece slonu : " Trebali smo ici , jedan po jedan !"
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 09/03/2006 : 20:12:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by altair

Bitnije mi je da krece od prvog broja nego kako izgleda naslovnica,mada mi nije jasno zasto nisu isli s originalnim naslovnicama.


ne slažem se...šta ce mi da ide od prvog broja kad mi nije stavio ORIGINALNU naslovnicu od tog prvog broja...nevjerovatno koje greške rade...AMATERI

SVETI DUJE PUSTI VODU, NEKA GOVNA IZ HAJDUKA ODU!
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/03/2006 : 20:17:04  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Bolje je da su i Texa krenuli od prvog broja, a ne od 708 ZS !
Pa makar i da nije original naslovnica, bolje da je bio -Cetiri obracuna, nego taj El Morisko !

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš rece slonu : " Trebali smo ici , jedan po jedan !"
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47035 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/03/2006 : 20:19:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
fuck naslovnica,važno je da je prvi broj!

inner fear your worst enemy
Go to Top of Page

altair
Average Member



Croatia
575 Posts

Member since 19/09/2005

Posted - 09/03/2006 : 20:20:59  Show Profile Show Extended Profile  Send altair a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by altair

Bitnije mi je da krece od prvog broja nego kako izgleda naslovnica,mada mi nije jasno zasto nisu isli s originalnim naslovnicama.


ne slažem se...šta ce mi da ide od prvog broja kad mi nije stavio ORIGINALNU naslovnicu od tog prvog broja...nevjerovatno koje greške rade...AMATERI

SVETI DUJE PUSTI VODU, NEKA GOVNA IZ HAJDUKA ODU!
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!



Ma, naravno da to nije to bez prave naslovnice ali to mi je manje zlo nego da s ovakvom naslovnicom jos i krenu s brojem 100.
Mozda da ih zatrpamo s mailovima pa da bar od drugog broja idu orig. naslovnice. Poslije Magnusovog Texa ovo sam najvise iscekivao i onda ovako krene...
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2990 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 09/03/2006 : 20:25:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
Cilja li Van Gogh na mladu publiku, djecu, sa ovim mladašnim junakom? A uz to kupovat ce ga i stari ljubitelji Malog rendžera. Recimo moj stari je najviše volio Kita Telera dok je bio mlad, a ova vijest ga je oduševila.

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/03/2006 : 20:41:17  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Koresh

Cilja li Van Gogh na mladu publiku, djecu, sa ovim mladašnim junakom? A uz to kupovat ce ga i stari ljubitelji Malog rendžera. Recimo moj stari je najviše volio Kita Telera dok je bio mlad, a ova vijest ga je oduševila.

"I know what you're thinking. Did he fire six shots or only five? Well, to tell you the truth, in all this excitement, I've kinda lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya punk?"


Vidiš i moj stari je oduševljen sa Malim Rendžerom
Podetinjio

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš rece slonu : " Trebali smo ici , jedan po jedan !"
Go to Top of Page

jetset
Junior Member

Croatia
390 Posts

Member since 23/06/2005

Posted - 09/03/2006 : 21:29:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jetset a Private Message
u najmanju ruku nije fer od libellus ekipe da "pljuje" po konkurencijskim uratcima kad još ovi nisu niti izašli na svjetlo dana...momci, trebali ste vi "lovit" autorska prava za kita tellera prije tih "amatera" pa nam ga uvalit u hc ....sigurno bi naslovnice bile "fantazija"
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.21 seconds. Snitz Forums 2000