forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 PayPal peticija
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

fler
Senior Member



Croatia
2033 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 28/02/2006 : 00:33:56  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message

eto je:

http://www.petitionspot.com/petitions/hrpaypal

nabacite koji potpis, možda i upali.
al bi se usrecili :)


"Here it is..! "Samsonite"! I was waaay off!"

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 28/02/2006 : 00:59:32  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Heh, bratac, eno vec jednog topika u Svastari na istu temu;)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1818 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 28/02/2006 : 08:28:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message
Ovo se moze zvati prezasicenost! Mogao si staviti topic u svastari! Molio bih moderatore da brisu ovaj topic!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/02/2006 : 09:49:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Ajd ne mora se otvarati topic baš za svaku bedastocu, i još ktome 2 ista topica..

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
2033 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 28/02/2006 : 13:16:45  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message
dobro, nek se obriše - ispricavam se.
nemam baš naviku pratit apsolutno sve podforume na svim forumima koje pratim :)

"Here it is..! "Samsonite"! I was waaay off!"
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
2033 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 28/02/2006 : 13:20:33  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message
zaboravih komentirat:
pa, ne bih rekao da je PayPal bedastoca. glupo možda jeste pokretati takvu peticiju (jer vjerojatno nece upaliti), al treba pokušat.

a Ferriju: o prezasicenosti bi se dalo raspravit. kužiš, svaki drugi topic: Zagor pa Zagor pa Zagor pa..
Vec samim svojim nickom prezasicuješ.

Molim moderatore da obrišu topic.Ferri se uvrijedio.

"Here it is..! "Samsonite"! I was waaay off!"
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/02/2006 : 13:37:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Nije uopce diskutabilno je li paypal bedastoca vec je li ovo podforum Stripovi ili Svaštara i kakovi topici ulaze nutra. Vec jedan postoji tamo.

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1818 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 28/02/2006 : 13:58:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message
quote:
Originally posted by fler

zaboravih komentirat:
pa, ne bih rekao da je PayPal bedastoca. glupo možda jeste pokretati takvu peticiju (jer vjerojatno nece upaliti), al treba pokušat.

a Ferriju: o prezasicenosti bi se dalo raspravit. kužiš, svaki drugi topic: Zagor pa Zagor pa Zagor pa..
Vec samim svojim nickom prezasicuješ.

Molim moderatore da obrišu topic.Ferri se uvrijedio.

"Here it is..! "Samsonite"! I was waaay off!"


raspravljati o prezasicenosti ne vodi nikuda,imamo 3 Topica o tome i koliko samo prazne price i gluposti u raspravama ima mozes i sam pogledati! Pa ne bih o tome vise nista dodao,to je moje misljenje!
A sto se tice Zagora, sta se tu moze kad je najpopularniji, pa ako ga ne volis, tvoja stvar!A sto se tice mog nicka to je samo stvar tvog karaktera! I nisam se uvrijedio! Ima dosta junaka koje ne volim (one izvan bonellija) ali postujem svaki ukus i nikad mi nije smetalo prica o njima, kao sto smeta onima koje ne vole Zagora,kad se o Zagoru prica!
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
2033 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 28/02/2006 : 14:56:02  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message
quote:
Originally posted by Ferri

A sto se tice mog nicka to je samo stvar tvog karaktera!



ma, kakve veze ima moj karakter s bilo cime?
a i ne smeta mi Zagor, kao ni ljudi koji ga vole.
jednostavno mi ide na živce toliko inzistiranje na jednom jedinom stripu, kao da ostali (bolji?) ne postoje.
EOD, što se mene tice.

"Here it is..! "Samsonite"! I was waaay off!"
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000