forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 10 prokletih dušica - NOVI DD SPEC!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 16/03/2006 : 09:52:20  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Kad smo vec kod sistema, sta bi sa S druge strane smrti? Jos je nema na kioscima?




I mene zanima kad ce,ne toliko radi price,vec mi je napeto koji nastavak slijedi...
Kako ce System Comics rasporediti iduce epizode Dylana,odnosno,od kojeg broja nastavljaju izdavanje?
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 16/03/2006 : 16:30:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Gledavši epizodu, dajem prednost onim epizodama gdje je vizualni artist Roi, i gdje ima obilje sarkazma, ironije, hommagea i nekonvencionalnih likova. TO meni pruža zabavu... Ako se mogu uživjeti u totalni trash i full rip-off, a zabavan je, onda mogu i ovu epizodu smatrati odlicnom. Kraj je najslabiiji dio u svakom slucaju, a nit ne daje sasvim nelogicno-logican završetak. Finalni twist je zapravo obicna prijevara od strane Sclavija, pošto ste vjerojatno vecina (kao i ja) ocekivali završetak dostojan velikog Sclavija s obzirom na tako dobar pocetak... Evo recimo, epizoda mi je !zabavnija! od recimo "Dugackog pozdrava"

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47035 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/03/2006 : 16:31:54  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ovaj specijalac DD mi nije nešto

inner fear your worst enemy
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6407 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/03/2006 : 19:23:54  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
quote:
Originally posted by Humbert Coe

Živjeli!
Smatram da ova epizoda nije nista posebno. Neoriginalna fabula i, kako je vec netko spomenuo, više nego ocigledan nedostatak ideje na kraju. Prepuno nelogicnosti i propusta. Da, ovo je Dylan, ali i on zahtijeva razuman slijed i dogadaje. Logicniji je cak i Groucho koji je, kao dodatak, klasican. (Prednost šali s prosjakom.)
A usput, osvrt na jedan post gore;

"poceo je odlicno....a. christie plus monty python.....ali kako ide koncu, sve se pretvara u neinventivnu dosadu....a FRIZIDER jedno 23000 puta i ADMINISTRATIVNI SAVJET u grouchu, da ne povjerujes, pa se pitam radi li ana gaspar honorarno i za SC ili Beli put????...ipak je ovo hr izdanje, zar ne?.....e pa onda pisite hrvatski.... "

Neobicno je kako lingvisticki puritanci koriste puno tudica; plus, invencija, honorar. A niti ne znaju to da, npr. frižider jest hrvatski jezik. To samo nije hrvatska književna rijec, no ona se rabi u hrvatskom jeziku.Hrvatski enciklopedijski rjecnik(ono crveno u puno knjiga, a bilo na kioscima za 29 kn i sada se može naci na štandovima, tj.tezgama,odnosno klupama), samo mu ime govori, sadrži mnoštvo(vecinu) rijeci koje nisu hrvatske književne.




Lijepo opažanje, kolega Humberte. Puritanci, daklem, budite dosljedni; 'ocvrsje' rabite za hardver, 'mekušje' za softver, 'vrtolet' i 'zrakomlat' za helikopter. A mi se ostali nadajmo da se prevoditelji nece povodiiti za vašom živopisnom praksom, vašim ocekivanjima i zahtjevima usprkos.

Edited by - VALTER on 17/03/2006 19:24:57
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3834 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 18/03/2006 : 19:40:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
Da su prominili kraj možda bi i bija dobar, a ovako je "heavy shit"!

Is it me or is it shadows there are dancing on the walls!?
Go to Top of Page

Humbert Coe
Average Member

Croatia
592 Posts

Member since 17/02/2005

Posted - 18/03/2006 : 21:12:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Humbert Coe a Private Message
Neobicno tocno, Valter, tim prije što su mekotvorina(mekovlje) i ocvrsje drevne naše rijeci za dijelove racunala. :)

A ovaj Dylan;da je loš, loš je.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/03/2006 : 21:59:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by priki
Pa izgleda da se opet podmece noga systemu.


A na osnovu cega to zakljucujes?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2835 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 18/03/2006 : 22:03:20  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Marko sto je s tobom? Bas mi fale tvoji postovi... Previse posla?

Meni je stvarno bad sto u poslednje vrijeme velike ribe ne postaju bas puno, recimo Aco, DDevil, Djole, Markos, mcn i jos jedno 10 ostalih...

Kvaliteta foruma pada decki!

Jack the Black.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/03/2006 : 22:15:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Sudjelujem u nekim konstruktivnih rasprava, a njih nazalost ima sve manje. Srecom, to se nadoknadi uzivo, uglavnom sa ljudima koje si naveo... I kreativnu energiju usmjeravam na pripremanje izdanja, u narednih 3 mjeseca Libellus treba objaviti 16 albuma, a to nije malo. Inace, odlucio sam se ove godine pokusati ne svadjati na forumu i to mi za sada izgleda i uspjeva. Nema smisla natezati se sa nekim debilima.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2835 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 19/03/2006 : 03:46:18  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
Ok, legenda si, nema sta da se doda.

Inace 4+6+2+2, jel to ono ostaje jos 2 za Nathan Gigante? Sta drugo da kazem :)?

Jack the Black.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 19/03/2006 : 18:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by prozirna senka

Kad smo vec kod sistema, sta bi sa S druge strane smrti? Jos je nema na kioscima?




I mene zanima kad ce,ne toliko radi price,vec mi je napeto koji nastavak slijedi...
Kako ce System Comics rasporediti iduce epizode Dylana,odnosno,od kojeg broja nastavljaju izdavanje?

Nastavljaju sa Konjanicima vremena, nazalost.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 19/03/2006 : 22:08:14  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by prozirna senka

Kad smo vec kod sistema, sta bi sa S druge strane smrti? Jos je nema na kioscima?




I mene zanima kad ce,ne toliko radi price,vec mi je napeto koji nastavak slijedi...
Kako ce System Comics rasporediti iduce epizode Dylana,odnosno,od kojeg broja nastavljaju izdavanje?

Nastavljaju sa Konjanicima vremena, nazalost.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.


Molim?!?!?
Kako,zašto,što sad,zbog cega,nije valjda,šta bi?
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 19/03/2006 : 22:22:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Neka nastavljaju. Meni je važno da su rupe popunjene, a ovo što bi oni sada izdali ce ionako izdati Berni za par godina.

Ova ruka kaže ti da staneš i zamisliš se nad svojim rukama...
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 19/03/2006 : 22:29:01  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Ma super je to sve,rupe su popunjene i Dylanova kolekcija lici na nešto.Ali iskreno sam se nadao da ce System Comics ponuditi nešto novo u pogledu Dylana.Pricalo se da ce izdavati od broja 201 dalje.
Jebiga,nasjeo sam.
Cisto što sam to i sam želio.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 19/03/2006 : 22:34:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
To je valjda bilo fiksno (da krecu od 201. broja). Ne znam zašto su promijenili odluku, no to ionako nije bitno ako pogledamo kako Berni izdaje stripove u 2006. godine.

Ova ruka kaže ti da staneš i zamisliš se nad svojim rukama...
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 20/03/2006 : 00:15:39  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
a koji je broj "konjanici vremena"?
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 20/03/2006 : 04:27:27  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
> a koji je broj "konjanici vremena"?

Broj 89.

>Ne znam zašto su promijenili odluku, no to ionako nije bitno ako pogledamo kako Berni izdaje stripove u 2006. godine.

Ljudi jednostavno nisu dobili prava od Bonelija da idu od 201. Nije zato so nisu hteli, vec sto im nisu dali.

A simptomatico je da Bernardu nisu pravili probleme (hvala Bogu) kod popunjavanja rupa u Extri.

Dupli arsini?

Mah.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.

Edited by - prozirna senka on 20/03/2006 04:29:19
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 20/03/2006 : 06:52:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Kako to da im nisu dali prava za te brojeve???

Nije valjda da misliš kako se radi o zavjeri?

Ova ruka kaže ti da staneš i zamisliš se nad svojim rukama...
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 20/03/2006 : 07:44:59  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Ne zelim da mislim.

Al' da nisu dali, nisu.

Pitanje je: zasto?

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 20/03/2006 : 08:46:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Ne zelim da mislim.

Al' da nisu dali, nisu.

Pitanje je: zasto?

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.

Da, zašto??? To i mene interesuje.

Ova ruka kaže ti da staneš i zamisliš se nad svojim rukama...
Go to Top of Page

priki
Junior Member

Wallis and Futuna Islands
424 Posts

Member since 08/02/2005

Posted - 20/03/2006 : 09:15:07  Show Profile Show Extended Profile  Send priki a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by prozirna senka

Ne zelim da mislim.

Al' da nisu dali, nisu.

Pitanje je: zasto?

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.

Da, zašto??? To i mene interesuje.

Ova ruka kaže ti da staneš i zamisliš se nad svojim rukama...




Pa sta bi sa specijalcima i maxijima? I za to nisu doobili prava?

Oh! My god! It's full of stars.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 20/03/2006 : 09:18:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Stvarno idu od Konjanika vremena??? E baš nemaju srece momci... Od 201 bi im bilo odlicno za poslovanje. Jesu li možda rezervirani za Bernija, neki ZG lobi is on work? (smiley ofcourse!)

Wealth beyond measure, outlander...

Edited by - DeeCay on 20/03/2006 11:39:50
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 20/03/2006 : 10:06:08  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
>Pa sta bi sa specijalcima i maxijima? I za to nisu doobili prava?

I specijaci i giganti ce biti najavljeni u regularnoj seriji, jednom...

>Od 201 bi im bilo odlicno za poslovanje. Jesu li možda rezervirani za Bernija, neki ZG lobi is on work?

Pitaj Bernarda;)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 20/03/2006 : 12:22:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
sve je to u redu
bernard (iako dobro dere kolekcionare) radi valjano i naravno da ima prednost pred sistemom, koji radi loše i slabo - to je preslika pravog stanja i prirodni ustroj stvari (da bernard nije sad napravio odlucujuci udarac, morao bi živjeti u strepnji i išcekivanju dok bi njegov protivnik, sistem, ojacao i zadao njemu finalni ubod - to nije nepoznato u antropologiji i još je aristotel o tome pisao u svojoj Topici - strucno se to zove kobni obrat)

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

djuna
New Member



Serbia
213 Posts

Member since 20/07/2004

Posted - 20/03/2006 : 13:38:49  Show Profile Show Extended Profile  Send djuna a Private Message
pa ako im italijani nisu dali da nastave od broja 201 to je zalosno. Jer i kad neka firma odavde (iz Srbije) hoce da radi kako valja ( a koliko znam SC dilani do ovog broja nisu kasnili), oni kao da zele da je nateraju da prestane da radi.
to su stripovi koji su izasli na ovim prostorima, tako da licno mislim da je suludo i da SC nece izdavati DD koje je izdala Slobodna dalmacija. jer u krajnjem slucaju ko bi ih kupovao?
Jedino me jos zanima sta je sa Magicnim?
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000