forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Novi Zagor Extra - Bijes ratnika Osaga
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3834 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 15/03/2006 : 23:54:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message
E sad stvarno izgleda da je extra pocija izlazit svakih 15-stak dana. Broj prije je izaša prije 2 tjedna! Zakon!

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 15/03/2006 : 23:58:21  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Da,cini se da je ona peticija polucila rezultate neki kažu tri tjedna,ja nisan siguran jer se ne sican tocno,znan da je izaša kad i zagor Klasik,uglavnom 5 dana više ili manje,važno je samo da je ubrza,sad izlazi i prije obicnog.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 16/03/2006 : 00:00:16  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
i po 154542 put

deco klonite se kladionica
Go to Top of Page

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 16/03/2006 : 01:41:40  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message
Super, bas lipo iznenadjenje. Ali skuzajte ovo, kad dodjen u Hrvatsku vise od 60 novih Zagora me ceka..ohohoho

Only God will judge me!
Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 16/03/2006 : 12:45:02  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message
Odlicno.
Danas odem na www.stripovi.com i pogledam dolje da vidim šta je novog,kad ono - novi Zagor.Pogledam datum i mislim si je li je ovo neka zabuna.

Idem trceci do tiska

I don`t feel guilty your honor


Edited by - pepopepic on 16/03/2006 12:45:35
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 16/03/2006 : 12:47:31  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Odlicno, pa da skupimo sve te Zagore koji su izlazili u ZS ispod broja 500, tako da sam jako zadovoljan ovim tempom tog izdanja, samo napred sa Zagorom extra !!!!!!

Hej, haj, baš nas briga, vozamo se na taljiga !!! srdjandj@hemo.net
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3490 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 16/03/2006 : 13:50:40  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
svakako ne kupujem zg ex bolje da su texa stavili na mjesec dana

homos homini lupus
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47035 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/03/2006 : 16:11:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
super da je konacno ubrzalo extra! jedino je šteta da u ST još nije doša . valjda ce sutra

inner fear your worst enemy
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 16/03/2006 : 17:05:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
quote:
Originally posted by vice

Da,cini se da je ona peticija polucila rezultate neki kažu tri tjedna,ja nisan siguran jer se ne sican tocno,znan da je izaša kad i zagor Klasik,uglavnom 5 dana više ili manje,važno je samo da je ubrza,sad izlazi i prije obicnog.
Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!


Pa i trebao izlaziti prije obicnog. 2 extra pa 1 obicni. Tako je bilo i u Italiji, dok je tutto Zagor izlazio. Jednom mjesecno redovni a dvaput mjesecno tutto, oliti ga po našu extra. To je u biti sasvim normalno, što sam i jednom vec rekao.
Go to Top of Page

Pavel
Senior Member

Croatia
1233 Posts

Member since 25/08/2005

Posted - 16/03/2006 : 17:32:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

super da je konacno ubrzalo extra! jedino je šteta da u ST još nije doša . valjda ce sutra

inner fear your worst enemy



Neka te tješi da nije ni u Zagrebu na kioscima.
Go to Top of Page

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 16/03/2006 : 18:46:07  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message
quote:
Originally posted by jasa

svakako ne kupujem zg ex bolje da su texa stavili na mjesec dana

homos homini lupus


mrs!!

Only God will judge me!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 16/03/2006 : 20:25:19  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by Dalen

quote:
Originally posted by vice

Da,cini se da je ona peticija polucila rezultate neki kažu tri tjedna,ja nisan siguran jer se ne sican tocno,znan da je izaša kad i zagor Klasik,uglavnom 5 dana više ili manje,važno je samo da je ubrza,sad izlazi i prije obicnog.
Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!


Pa i trebao izlaziti prije obicnog. 2 extra pa 1 obicni. Tako je bilo i u Italiji, dok je tutto Zagor izlazio. Jednom mjesecno redovni a dvaput mjesecno tutto, oliti ga po našu extra. To je u biti sasvim normalno, što sam i jednom vec rekao.



Je,ali dosad je uvik obicni u nas izlazija pocetkom miseca, a Extra negdi sredinom,a sad kako je ubrza pristiga je obicnog,to šta je i kako je u Italiji me ne zanima,ode nije isto stanje ka i u njih i nikad ni nece bit,nisi ti mene skužija dobro.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 16/03/2006 : 20:32:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Dalen

quote:
Originally posted by vice

Da,cini se da je ona peticija polucila rezultate neki kažu tri tjedna,ja nisan siguran jer se ne sican tocno,znan da je izaša kad i zagor Klasik,uglavnom 5 dana više ili manje,važno je samo da je ubrza,sad izlazi i prije obicnog.
Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!


Pa i trebao izlaziti prije obicnog. 2 extra pa 1 obicni. Tako je bilo i u Italiji, dok je tutto Zagor izlazio. Jednom mjesecno redovni a dvaput mjesecno tutto, oliti ga po našu extra. To je u biti sasvim normalno, što sam i jednom vec rekao.



Je,ali dosad je uvik obicni u nas izlazija pocetkom miseca, a Extra negdi sredinom,a sad kako je ubrza pristiga je obicnog,to šta je i kako je u Italiji me ne zanima,ode nije isto stanje ka i u njih i nikad ni nece bit,nisi ti mene skužija dobro.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!


Ni ti mene, ali nije to uopce bitno. Bitno je da extra Zagor ubrzao ritam .
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 16/03/2006 : 20:41:44  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message
još samo da i redovni ubrza!

one shot, one kill
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 16/03/2006 : 20:56:27  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by Dalen

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Dalen

quote:
Originally posted by vice

Da,cini se da je ona peticija polucila rezultate neki kažu tri tjedna,ja nisan siguran jer se ne sican tocno,znan da je izaša kad i zagor Klasik,uglavnom 5 dana više ili manje,važno je samo da je ubrza,sad izlazi i prije obicnog.
Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!


Pa i trebao izlaziti prije obicnog. 2 extra pa 1 obicni. Tako je bilo i u Italiji, dok je tutto Zagor izlazio. Jednom mjesecno redovni a dvaput mjesecno tutto, oliti ga po našu extra. To je u biti sasvim normalno, što sam i jednom vec rekao.



Je,ali dosad je uvik obicni u nas izlazija pocetkom miseca, a Extra negdi sredinom,a sad kako je ubrza pristiga je obicnog,to šta je i kako je u Italiji me ne zanima,ode nije isto stanje ka i u njih i nikad ni nece bit,nisi ti mene skužija dobro.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!


Ni ti mene, ali nije to uopce bitno. Bitno je da extra Zagor ubrzao ritam .



Izgleda da obojica guramo svoje

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 16/03/2006 : 22:08:02  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message
Jebemu.Kod mene još nije izašlo

I don`t feel guilty your honor

Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 16/03/2006 : 22:13:41  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
pa nije nigdje još izašlo. što se cudite...

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 16/03/2006 : 22:33:27  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

pa nije nigdje još izašlo. što se cudite...

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"



A kako je onda na ovome site-u stavljena naslovnica?

I don`t feel guilty your honor

Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 16/03/2006 : 23:15:47  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
izašlo je u MC. kad sam reka da nije nigdje izašlo mislio sam na trafike, kioske, mesnice, željezarije i sl

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7803 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 16/03/2006 : 23:18:26  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
dobro, sad kad smo 63 puta utvrdili da nije doša na kioske, može li netko nešto reci o prici
ja mislin da ce ovo biti opet na isti kalup, onog tipa "opet zagor protiv neke skupine indijanaca"pomalo je to dosadilo.
a ni naslovnica nije ništa posebno

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 16/03/2006 : 23:56:00  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Scenario:Nolitta; crtež:Donatelli
Ocekuj trilogiju...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 17/03/2006 : 00:02:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Ovo sam davno citao u ZS, detalja se ne sjecam najbolje. Ostalo mi je u sjecanju da je u pitanju još jedna sjajna prica...
Odbrojavam dane do SuperMajka.

Obi-wan-kenobi@inet.hr
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 17/03/2006 : 00:04:44  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
SilaMajka!
Još cetiri broja,zar ne?
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 17/03/2006 : 00:09:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by kico

SilaMajka!
Još cetiri broja,zar ne?


A ta cetiri bi mogla prohujati za 3 mjeseca ili cak manje...
Nadam se samo da ce ipak biti Supermajk.

Obi-wan-kenobi@inet.hr
Go to Top of Page

Genij
New Member

Slovenia
195 Posts

Member since 31/08/2004

Posted - 17/03/2006 : 00:31:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Genij a Private Message
Novi Zagor extra!!!!!!Woooooooo-Hoooooooooooo!!!!!Evo sad kao da sam u nebesima.Vikend mi se bliži a mene cekaju Mali Rendžer,Mark,i neki stari strip od Zagora koji ce mi posuditi prijatelj kojeg još nisam citao a onda v ponedeljak iden u Hrvatsku po novog extra,valjda ce dotada vec biti na kioscima pa da se ne vozim badava i trošim benzin.Samo tako naprijed!!!!!!!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 17/03/2006 : 01:25:01  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, valovi oduševljenja su i mene ponijeli, JUUUUU H U.... ajde ljudi da vidimo tko može biti odševljeniji od mene i Genija!!

___________________
Zagora nikad dosta!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000