forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 KISTOON-POZIV NA SURADNJU
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 18/03/2006 : 19:04:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
KISTOON

POZIV NA SURADNJU KARIKATURISTIMA, STRIP CRTACIMA I PISCIMA SATIRE

KISTOON je elektronski magazin za karikaturu, strip i satiru. Elektronski magazin koji ima ozbiljne ambicije da zaživi i kao papirnato izdanje. Recimo da je ovo probni balon.

Da je ovo ozbiljan projekt dokazuju imena koja su se okupila u redakciji ovog magazina a to su : Petar Pismestrovic, Miroslav Gerencer Gero, Hule Hanušic, Ivica Litric Litra, Branko Ricov, Zoran Tkalec, Janko Bucar.

KISTOON poziva sve zainteresirane karikaturiste, strip crtace i tekstopisce na suradnju.

KARIKATURA

Politicke karikature treba slati na sljedecu e-mail adresu: politicka@kistonline.com
Portretne karikature treba slati na sljedecu e-mail adresu: portretna@kistonline.com
Geg karikature treba slati na sljedecu e-mail adresu; geg@kistonline.com

STRIP
Humoristicne stripove crtane u karikaturalnoj maniri treba slati na sljedecu e-mail adresu: strip@kistonline.com

SATIRA

Satiricne tekstove treba slati na sljedecu e-mail adresu: satira@kistonline.com

Radovi moraju zadovoljavati sljedece karakteristike.
Karikatura:
Primaju se radovi radeni u bilo kojoj tehnici (kolor ili crno-bjelo) radovi poslani elektronskom poštom moraju biti pogodni za objavljivanje na webu (72 dpi u JPG ili GIF formatu.
Nekvalitetno skenirani radovi nece biti objavljeni.

Strip:
Stripovi moraju biti humoristicnog sadržaja od najmanje jedne pasice i najviše dvije stranice.
Radovii moraju biti prilagodeni za objavljivanje na webu (72 dpi u JPG ili GIF formatu.

Treba naglasiti da u pocetku KISTOON nece biti u mogucnosti honorirati pristigle radove.


AJDE, JAVITE SE !


Rico

Edited by - Rico on 20/03/2006 12:36:42

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 18/03/2006 : 20:56:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
Rico, sorry, CD stigo, al ja u govnima preko gusse, nisam ga stigao ni pogledati.

mcn

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 10 na svim kioscima! *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 18/03/2006 : 23:31:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

Rico, sorry, CD stigo, al ja u govnima preko gusse, nisam ga stigao ni pogledati.

mcn

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 10 na svim kioscima! *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!



Pretpostavio sam, cujemo se. Nego, imaš li ti koji strip od 1 str. za mene?

Rico
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 22/03/2006 : 18:22:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
Evo još ovaj dir i dosta!!!!! Nek vide još oni koji nisu do sada. Samo da napomenem da mi se nitko sam nije javio, sve što sam dobio užicao sam sam.

Edited by - Rico on 25/03/2006 18:48:17
Go to Top of Page

Blek Stena
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1344 Posts

Member since 03/07/2004

Posted - 25/03/2006 : 19:33:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Blek Stena's Homepage  Send Blek Stena a Private Message
Pa menadžeru, dobro ti ide ;)
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 25/03/2006 : 20:27:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
quote:
Originally posted by Blek Stena

Pa menadžeru, dobro ti ide ;)


Na kraju ce im bit krivo

Rico
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000