forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 borderline
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

dekara
Average Member

Fed Rep Yugoslavia
667 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 03/09/2002 : 15:22:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit dekara's Homepage  Send dekara a Private Message
ok ljudi,
fala sto mi vracate poljuljano poverenje u stripare sa foruma:)))
poslato svima.
...sem seinfeldu,koji to ionako ne bi citao :P

Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 03/09/2002 : 15:43:06  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:

ok ljudi,
fala sto mi vracate poljuljano poverenje u stripare sa foruma:)))
poslato svima.
...sem seinfeldu,koji to ionako ne bi citao :P





Ma ja sam jedini koji to ne cita ostali svi citaju skenirane stripove nadam se da ti je sa ovim povjerenje vraceno u ljude s foruma .

Ja samo nabavljam skenirane stripove ;-)))))

Go to Top of Page

dekara
Average Member

Fed Rep Yugoslavia
667 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 03/09/2002 : 16:24:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit dekara's Homepage  Send dekara a Private Message
eeeeeeexxxxxxxxxxx,
kako je lepo imati za nekoga raditi:).
cudan osecaj:))ali ispunjavajuci.
sad kontam sto je seinfeld glumio dobrog samaricanina sa onim sssr topicom.

da, ko nije skonto 11ica poslata.
( tri dana pre roka:))

Go to Top of Page

Melina
Average Member



Croatia
641 Posts

Member since 24/10/2001

Posted - 03/09/2002 : 18:28:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Melina a Private Message
Hvala lijepa, Dekara.

Sada možete i zanemariti moja pitanja, shvatila sam, falio je ovaj glavni sastojak: dobrocinitelj.

Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 03/09/2002 : 18:52:57  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
cccp topic mislis?
xaxa pocinjem se smijati cirilcom haha



Go to Top of Page

dekara
Average Member

Fed Rep Yugoslavia
667 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 03/09/2002 : 18:58:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit dekara's Homepage  Send dekara a Private Message
xexe
zaraza se siri!!!

floyde, ja moj deo posla zavrsio a tebe ni od korova
c
c
c
c
:)))
ti treba pomoc?:)

Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 03/09/2002 : 19:16:55  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Vidi dekare jes se zapicio

Go to Top of Page

Melina
Average Member



Croatia
641 Posts

Member since 24/10/2001

Posted - 03/09/2002 : 19:25:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Melina a Private Message
Meni javlja grešku pri raspakiravanju tih RAR-ova. Zanima me je li to samo kod mene problem, pa da downloadam ponovo fajlove ili nabavim baš WinRAR (imam WinAce koji podržava sve formate), ili i netko drugi ima problema s raspakiravanjem.

Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 03/09/2002 : 19:52:15  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Treba ti mozda nova verzija winrar-a

Go to Top of Page

Melina
Average Member



Croatia
641 Posts

Member since 24/10/2001

Posted - 03/09/2002 : 21:55:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Melina a Private Message
quote:

Treba ti mozda nova verzija winrar-a



YES. (You, stupid woman! :)
Hvala. Skinula sam sad novi WinAce i sve radi kako treba.

Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 03/09/2002 : 22:17:07  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:

quote:

Treba ti mozda nova verzija winrar-a



YES. (You, stupid woman! :)
Hvala. Skinula sam sad novi WinAce i sve radi kako treba.





You dumb ass ;-)))

Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 03/09/2002 : 22:34:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Dekaro, Dekaro... salji to o'ma 'vamo, bre! :DD Sve borderlajne!
U slucaju da si zaboravio user name: DusMan :DD

Poslao sam ti ultimejts sesticu... ccc... trazis mi po americkim forumima... ccc... Nego hoces li ti dolaziti u BG ove godine? Il' da ja dam filmove nekom drugom? Kazem filmove, jer sam ti nabavio i "clerks"! AHA!


"The truth is out there!"
Go to Top of Page

Melina
Average Member



Croatia
641 Posts

Member since 24/10/2001

Posted - 03/09/2002 : 22:59:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Melina a Private Message


Super je to za citati! Malo su kvrgave slike, ali nema veze. Ima hrpe informacija. Jako mi je smiješan onaj strip kojeg radi Paul Rainey - u cetrnaestici su bili oni dedeki kolekcionari, užasno je smiješno njihovo ponašanje, baš tako cemo mi svi izgledati za pedeset godina. :)
U devetki je nacrtao celavog, zgužvanog, starog Neila Gaimana koji kaže 'Death obsessed adolescent girls think my writing is beautiful. They think I'm beautiful' - Skoro sam pala sa stolice od smijeha kada sam to procitala, kako je smiješno-istinito.

Go to Top of Page

Soprano
Junior Member



Croatia
351 Posts

Member since 05/08/2002

Posted - 03/09/2002 : 23:22:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Soprano's Homepage  Send Soprano a Private Message
quote:



Super je to za citati! Malo su kvrgave slike, ali nema veze. Ima hrpe informacija. Jako mi je smiješan onaj strip kojeg radi Paul Rainey - u cetrnaestici su bili oni dedeki kolekcionari, užasno je smiješno njihovo ponašanje, baš tako cemo mi svi izgledati za pedeset godina. :)
U devetki je nacrtao celavog, zgužvanog, starog Neila Gaimana koji kaže 'Death obsessed adolescent girls think my writing is beautiful. They think I'm beautiful' - Skoro sam pala sa stolice od smijeha kada sam to procitala, kako je smiješno-istinito.







All work and no play makes Jack a dull boy.
Go to Top of Page

djnd
Junior Member

Fed Rep Yugoslavia
485 Posts

Member since 20/12/2001

Posted - 04/09/2002 : 08:21:28  Show Profile Show Extended Profile  Send djnd a Private Message
quote:

All work and no play makes Jack a dull boy.



Soprano, odlican ti je potpis.Bas sam se pitao odakle ti to kad pre neki dan videh Barta S. kako to skraba po tabli za kaznu ...

Hu Ju gona kol?
Go to Top of Page

dekara
Average Member

Fed Rep Yugoslavia
667 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 04/09/2002 : 11:09:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit dekara's Homepage  Send dekara a Private Message
quote:

Dekaro, Dekaro... salji to o'ma 'vamo, bre! :DD Sve borderlajne!
U slucaju da si zaboravio user name: DusMan :DD

Poslao sam ti ultimejts sesticu... ccc... trazis mi po americkim forumima... ccc... Nego hoces li ti dolaziti u BG ove godine? Il' da ja dam filmove nekom drugom? Kazem filmove, jer sam ti nabavio i "clerks"! AHA!


"The truth is out there!"



oooxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxooxxxxxxxxoxooxoooo:)
to! kymasine,tooo!!!!
stizem ja ,stizem,cim me ovi dripci s posla ovde pyste da danem malo dusom...zadnjih sedam dana radim ko konj(skidam po 70 mega dnevno::))!!!
ti ne mrdaj nigde sa tim filmovima!!!:)))
ma,ima da dodjem samo zbog njih y BeG,samo malo strpljenja molim.sedam-osam dana dok mi se ortaky zavrsi ispitni rok i odma' my se ja yvaljyjem na konak par dana:)))
ssto se americkih foryma tice, ja reko posto te na ovim domacim nema,da ti tamo ostavim poryky,ne bi li se pre javio(a i dobar je stos zbynjivati amere sa srpsko/hrvatskim:)
xaxaxxaxaxxaxaxaxaxxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaxax


Go to Top of Page

dekara
Average Member

Fed Rep Yugoslavia
667 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 04/09/2002 : 11:20:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit dekara's Homepage  Send dekara a Private Message
...a tek da vidis sta sam ti sve skeniranih stripova spremio za narezivanje:))
jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj
(mala nagovest: mozes da prestanes sa trazenjem preachera po epizodicy-dve;dekaraz got a brend njy beg!!!:))


Go to Top of Page

Soprano
Junior Member



Croatia
351 Posts

Member since 05/08/2002

Posted - 04/09/2002 : 16:42:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Soprano's Homepage  Send Soprano a Private Message
quote:




Soprano, odlican ti je potpis.Bas sam se pitao odakle ti to kad pre neki dan videh Barta S. kako to skraba po tabli za kaznu ...





Super, nisam ni znao da je Bart to pisao, inace ja sam ga uzeo iz filma Shining s Jackom Nicholsonom. Odlican film iz 1980 g. redatelj je pokojni Kubrick. I Jack otide sa obitelji u planine da cuva Hotel preko zime, a usput on je i pisac pa pokusava napisati knjigu, no ubrzo otkriva da kuca budi cudne osjecaje u njemu pa malo poludi i pokusa ubiti familiju. A moj potpis je sto je njegova zena nasla dok je gledala sto je Jack napisao. I nasla je preko 100 stranica gdje pise All work and no play makes Jack a dull boy...


All work and no play makes Jack a dull boy.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 04/09/2002 : 22:55:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Kad smo vec kod "The Simpsons" i te recenice, jeste li gledali onaj specijal za Noc vestica, kada porodica cuve kucu na planini Mr. Burns-a, koji im iskljucuje kablovsku i odnosi pivo. Onda Homer ispisuje po zidu: No beer and no Tv makes Homer go crazy!
he he he

"The truth is out there!"
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 04/09/2002 : 23:00:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Dekaro,

javicu ti se ovih dana na mail, da se dogovorimo... imam i ja novih stripova za rezanje... xe xe xe

"The truth is out there!"
Go to Top of Page

Utah
Average Member

Croatia
562 Posts

Member since 03/08/2002

Posted - 04/09/2002 : 23:04:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Utah's Homepage  Send Utah an ICQ Message  Send Utah a Private Message
he, he, he! Ovo sam sasvim zaboravio DusMan-e!

"Just because you're a character doesn't mean you have character."
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 04/09/2002 : 23:18:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Al' sam zato tu ja da te podsetim!
xe xe xe

"The truth is out there!"
Go to Top of Page

Floyd
New Member



Serbia
264 Posts

Member since 25/05/2002

Posted - 04/09/2002 : 23:57:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Floyd a Private Message
Napokon sam uploadovao prva dva broja. Sutra nastavljam sa ostalim. Poslao sam standardno prvim 12 sa liste... Ostalima u toku sutrasnjeg dana...

p.s. Dekara malo kasnim, ali bio sam u guzvi pa nisam stigao sinoc.

The time is gone, the song is over, thought I'd something more to say...
Go to Top of Page

dekara
Average Member

Fed Rep Yugoslavia
667 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 05/09/2002 : 00:53:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit dekara's Homepage  Send dekara a Private Message
e floyde,ja aploudovo osmicu i poslao pretplatnicima:))
sytra cu verovatno odraditi i sedmicu,tako da to mozes preskociti:)

Go to Top of Page

dekara
Average Member

Fed Rep Yugoslavia
667 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 05/09/2002 : 00:55:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit dekara's Homepage  Send dekara a Private Message
quote:

Dekaro,

javicu ti se ovih dana na mail, da se dogovorimo... imam i ja novih stripova za rezanje... xe xe xe

"The truth is out there!"



oxoxo
znaci proradio modem:))
vidis kako moze:))

Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000