forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 borderline
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Floyd
New Member



Serbia
264 Posts

Member since 25/05/2002

Posted - 05/09/2002 : 07:54:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Floyd a Private Message
quote:
e floyde,ja aploudovo osmicu i poslao pretplatnicima:))
sytra cu verovatno odraditi i sedmicu,tako da to mozes preskociti:)



Vazi. Ja cu nastaviti sa trojkom i dalje...

The time is gone, the song is over, thought I'd something more to say...
Go to Top of Page

dekara
Average Member

Fed Rep Yugoslavia
667 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 05/09/2002 : 09:06:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit dekara's Homepage  Send dekara a Private Message
jbga...

ja za dobro jutro dobio porukicu od ovih pacera sa streamloada da mi je account locked
zbog radi multiplaj friloader akauntsa pa nisam siguran da li je ova osmica stigla svima.
ajde nek neko javi,pa ako nije da aploudujem opet...(otvorio ja jos jedan:)


Go to Top of Page

Melina
Average Member



Croatia
641 Posts

Member since 24/10/2001

Posted - 05/09/2002 : 09:33:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Melina a Private Message
Ako si slao meni (vertigo_m) - osmica nije stigla.

Go to Top of Page

Melina
Average Member



Croatia
641 Posts

Member since 24/10/2001

Posted - 05/09/2002 : 09:35:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Melina a Private Message
Ali: ne znam kako je drugima, ali ja još nisam stigla procitati ni ovo što ste poslali, tu ima tone materijala. Što se mene tice, možete slobodno malo predahnuti.

Go to Top of Page

dekara
Average Member

Fed Rep Yugoslavia
667 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 05/09/2002 : 11:54:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit dekara's Homepage  Send dekara a Private Message
xexe
znam osecaj!
ja skidam borderline redovno od treceg broja i iskren da bydem jos yvek nisam procitao ni pola.
yglavnom,overim u novom brojy recenzije i eventyalno neki baas interesantni tekst i to je to.
ne da mi se da byljim u ekran.:)
sinoc sam iskoristio priliky dok je stampac bio povezan sa kompom na posly pa sam isprintao sebi zadnjih par brojeva.
napokon cy da se zavalim y foteljy i procitam to ko covek!
e da,borderline#8 ,zbog gore navedenih problema,definitivno nije otisao na "pretplatnicke adrese"(da,melina ti si u toj kategoriji:)) tako da cu kasnije to ponovo uploudovati i poslati veceras.


Go to Top of Page

Melina
Average Member



Croatia
641 Posts

Member since 24/10/2001

Posted - 05/09/2002 : 12:27:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Melina a Private Message
Ne volim ni ja citati na ekranu (pažnja mi popusti za 5 minuta), ali ovdje je pomalo zeznuta situacija, jer printanjem u c/b dosta gubiš od kolorita ilustracija.
No, svejedno, magazin je tako dobro koncipiran da ga se itekako isplati imati i u knjiškom obliku, u nekom fasciklu, kao neku vrijednu knjigu. :)
Hvala unaprijed na uploadu.

Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 06/09/2002 : 11:40:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:

jbga...

ja za dobro jutro dobio porukicu od ovih pacera sa streamloada da mi je account locked
zbog radi multiplaj friloader akauntsa pa nisam siguran da li je ova osmica stigla svima.
ajde nek neko javi,pa ako nije da aploudujem opet...(otvorio ja jos jedan:)



Reci mi jesi li na sve akaunte stavljao isti e-mail ili razlicit. Ne razumijem kako su te skuzili?

"Ime mi je Legija, jer nas je mnogo!"
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 06/09/2002 : 12:01:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Pa koliko ja znam ni ne moze jedan mail na vise accounta.
A da mogu da provale - mogu. Shon je to osetio na svojoj kozi!

"The truth is out there!"
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 06/09/2002 : 12:07:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:

Pa koliko ja znam ni ne moze jedan mail na vise accounta.
A da mogu da provale - mogu. Shon je to osetio na svojoj kozi!



Stvarno mi nije jasno kako su uspjeli da provale?

Ne moze se staviti isti mail, ali nije mi nista drugo palo na pamet. Nije valjda da kontroliraju IP adrese jer onda bi mogao i ja popusiti!

"Ime mi je Legija, jer nas je mnogo!"
Go to Top of Page

dekara
Average Member

Fed Rep Yugoslavia
667 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 06/09/2002 : 12:19:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit dekara's Homepage  Send dekara a Private Message
jbmli ga
ja uopste nemam pojma kako su skontali...
moguce preko ip adrese ali sam se ja odmah opet upisao i na novom accountu stvari rade sasvim fino.
ko zna?
--------------------------------------------
probaj da ti nazivi ne budu slicni,posto sam ja na tri koja sam imao samo menjao jedan broj:)
mozda je i u tome stos... ^o^

Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 06/09/2002 : 12:22:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
Meni su isto nazivi isti tj. samo je zadnji broj drukciji. Morati cu sve prebaciti na neki drugi sigurniji akaunt.

Ne bih volio da sada sve ovo sto imam izgubim!

"Ime mi je Legija, jer nas je mnogo!"
Go to Top of Page

dekara
Average Member

Fed Rep Yugoslavia
667 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 06/09/2002 : 14:36:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit dekara's Homepage  Send dekara a Private Message
vrlo pametna odllyka:)
meni sy svi oni borderlajnovi i stripovi koje sam aploudovao otisli u nepovrat:(
jbga
bar sam skinuo sve ono sto mi je stizalo:)

Go to Top of Page

djnd
Junior Member

Fed Rep Yugoslavia
485 Posts

Member since 20/12/2001

Posted - 05/10/2002 : 08:56:35  Show Profile Show Extended Profile  Send djnd a Private Message
quote:

Super, nisam ni znao da je Bart to pisao, inace ja sam ga uzeo iz filma Shining s Jackom Nicholsonom. Odlican film iz 1980 g. redatelj je pokojni Kubrick. I Jack otide sa obitelji u planine da cuva Hotel preko zime, a usput on je i pisac pa pokusava napisati knjigu, no ubrzo otkriva da kuca budi cudne osjecaje u njemu pa malo poludi i pokusa ubiti familiju. A moj potpis je sto je njegova zena nasla dok je gledala sto je Jack napisao. I nasla je preko 100 stranica gdje pise All work and no play makes Jack a dull boy...



Veliki hotel izgradjen na indijanskom groblju.To sa "All work ..." mi je promaklo.
Obozavam ja Cubricka.Jedino sto nisam gledao od njega je "The Paths of Glory" sa K. Douglasom.

Hu Ju gona kol?
Go to Top of Page

SANdMAN
Junior Member

Fed Rep Yugoslavia
401 Posts

Member since 16/09/2002

Posted - 02/11/2002 : 16:29:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit SANdMAN's Homepage  Send SANdMAN an ICQ Message  Send SANdMAN a Private Message
moze li neko meni da streambeamuje bilo sta od borderlinea sto ima? hvala unapred...

username: dominoflux

"Things need not have happened to be true. Tales and dreams are the shadow-truths that will endure when mere facts are dust and ashes, and forgot"
Go to Top of Page

cartman
New Member

Slovenia
165 Posts

Member since 12/08/2002

Posted - 02/11/2002 : 16:47:02  Show Profile Show Extended Profile  Send cartman a Private Message
Na zalost, izgleda, da i kao svaka dobra stvar na ovom svijetu i Borderline nije vise besplatan=1$ na mjesec, sto nije skoro nista ali nekako ne volim da platim po internetu

Go to Top of Page

SANdMAN
Junior Member

Fed Rep Yugoslavia
401 Posts

Member since 16/09/2002

Posted - 02/11/2002 : 17:06:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit SANdMAN's Homepage  Send SANdMAN an ICQ Message  Send SANdMAN a Private Message
dolar mesecno nije problem... postoji mogucnost da cu ja uplatiti cim regulisem te neke sitnice sa paypalom i novcanim prometom preko interneta pa ce dobiti svi na forumu. ne mogu bas da vam obecam ali shvatite me vrlo ozbiljno. in the meantime, bilo bi dobro da mi neko beamuje stare brojeve koje kruze. hvala.

"Things need not have happened to be true. Tales and dreams are the shadow-truths that will endure when mere facts are dust and ashes, and forgot"
Go to Top of Page

cartman
New Member

Slovenia
165 Posts

Member since 12/08/2002

Posted - 02/11/2002 : 17:19:38  Show Profile Show Extended Profile  Send cartman a Private Message
Ja sam ti poslao:
Borderline1_HR (August 2001) i
Borderline2_HR (September 2001)

To je sve sto imam, ako ima neko ostele brojeve molio bi da ih Streamuje na francinabalanci username

Go to Top of Page

SANdMAN
Junior Member

Fed Rep Yugoslavia
401 Posts

Member since 16/09/2002

Posted - 02/11/2002 : 18:11:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit SANdMAN's Homepage  Send SANdMAN an ICQ Message  Send SANdMAN a Private Message
hvala cartman..

"Things need not have happened to be true. Tales and dreams are the shadow-truths that will endure when mere facts are dust and ashes, and forgot"
Go to Top of Page

SANdMAN
Junior Member

Fed Rep Yugoslavia
401 Posts

Member since 16/09/2002

Posted - 03/11/2002 : 10:03:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit SANdMAN's Homepage  Send SANdMAN an ICQ Message  Send SANdMAN a Private Message
zvala i zlatku, tako sad imam brojeve 1, 2, i 15. ima li jos neko nesto? ja cu rado poslati ovo sto imam svima...

"Things need not have happened to be true. Tales and dreams are the shadow-truths that will endure when mere facts are dust and ashes, and forgot"
Go to Top of Page

Floyd
New Member



Serbia
264 Posts

Member since 25/05/2002

Posted - 03/11/2002 : 12:32:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Floyd a Private Message
quote:
zvala i zlatku, tako sad imam brojeve 1, 2, i 15. ima li jos neko nesto? ja cu rado poslati ovo sto imam svima...

Ja cu gledati narednih dana da uradim to sto sam zapoceo (auuu...koliko je vremena proslo od tada...) i da uploadujem na streamload brojeve koje imam. Neke brojeve cu morati da dijelim na pola (jer su velicine po 10 i vise MB) pa me zanima jel vam odgovara .arj ili .rar za to?
Najbolje da oni koje zanimaju ovi brojevi napisu svoj account za streamload ovdje da bih im mogao poslati...


The time is gone, the song is over, thought I'd something more to say...
Go to Top of Page

Melina
Average Member



Croatia
641 Posts

Member since 24/10/2001

Posted - 03/11/2002 : 12:50:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Melina a Private Message
quote:

pa me zanima jel vam odgovara .arj ili .rar za to?



Meni je svejedno kako cea ga pakirati, a ono ato za sada imam jesu brojevi 1, 2, 9, 10, 11, 12, 13, 14.

Username: vertigo_m
Zahvaljujem!



Edited by - melina on 03/11/2002 12:51:36
Go to Top of Page

SANdMAN
Junior Member

Fed Rep Yugoslavia
401 Posts

Member since 16/09/2002

Posted - 03/11/2002 : 13:37:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit SANdMAN's Homepage  Send SANdMAN an ICQ Message  Send SANdMAN a Private Message
melina,
dobila si od mene i #15... hvala ti za borderline #9-13! vidim da imas i #14, mozes li mi ga poslati?

"Things need not have happened to be true. Tales and dreams are the shadow-truths that will endure when mere facts are dust and ashes, and forgot"
Go to Top of Page

Melina
Average Member



Croatia
641 Posts

Member since 24/10/2001

Posted - 03/11/2002 : 15:09:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Melina a Private Message
quote:

vidim da imas i #14, mozes li mi ga poslati?



Evo, stavila sam da se uploada, nije mi bio na Streamloadovom accountu. Doci ce ti uskoro.
Hvala za 15.

Go to Top of Page

cartman
New Member

Slovenia
165 Posts

Member since 12/08/2002

Posted - 03/11/2002 : 16:39:42  Show Profile Show Extended Profile  Send cartman a Private Message
SANdMAM, molio bih te za stream svih brojeva osim:
Borderline1_HR (August 2001) i
Borderline2_HR (September 2001)

Koja vec imam,

Na username francinabalanci
Thanks

Go to Top of Page

SANdMAN
Junior Member

Fed Rep Yugoslavia
401 Posts

Member since 16/09/2002

Posted - 03/11/2002 : 19:22:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit SANdMAN's Homepage  Send SANdMAN an ICQ Message  Send SANdMAN a Private Message
cartman, poslato...

quote:
pa me zanima jel vam odgovara .arj ili .rar za to?
Najbolje da oni koje zanimaju ovi brojevi napisu svoj account za streamload ovdje da bih im mogao poslati...


The time is gone, the song is over, thought I'd something more to say...




meni je svejedno koji format mada mi je rar drazi... posalji mi ako imas borderline #3-8 na username: dominoflux

hvala unapred

"Things need not have happened to be true. Tales and dreams are the shadow-truths that will endure when mere facts are dust and ashes, and forgot"
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000